Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

24. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1456 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1456 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @pavelll12 Naprostý souhlas
6. dub ve 14:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @pavell123 Nemyslím, že se nějak zhoršili v kvalitě staveb, to co se zhoršilo jsou jenom termíny, dneska jsou to tak +-3 roky od návrhu k realizaci. Negativní reference se týkají z 90% termínů a taky ten zbytek je dost způsobený tím, že lidé co je naštvali s nedodržením termínu odpouští firmě méně menší nedostatky, než dřív kdy stavěli včas.
6. dub ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @mysak124 Tak 3 roky to je asi trochu přehnané - aktuálně u nových klientů to vychází na 2 roky. I u těch starších nikdo snad 2 roky nepřekročil, pokud neměl sám problémy s termíny. Čekám na SoD ale zatím to vypadá, že se RDR poučil a slibuje už reálné termíny. Navíc díky zpřísnění hypoték se už situace zklidňuje a počet klientů už není tak vysoký.
6. dub v 15:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pavelll12 jee,neposlal bys foto,jak mate projektor reseny? A jak mate resene repraky? Rozvody ve strope a stene,nebo jak?
Diky ;)
6. dub v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @mariacek ono to není přehnané, a dva roky se překračují dost běžně. teď lidé co podepisovali SOSB v květnu 2017 dostali termín Q3/2019.(viz. FB) což už je 2,5 roku za předpokladu že to začnou stíhat což zatím nestíhají. V reálu to budou ty tři.
jak už jsem psal my jsme začli na podzim 2016 a máme termín v SOD Q1/2019 s tím, že bůhví jestli vůbec.

Ale počkejte co uvidíte v SOD. to zjistím jestli se poučili nebo ne.
6. dub ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 Kdy vás kontaktovali ohledně montáže domu ? V pondělí se má začít a ještě se nám nikdo neozval emoticon
6. dub ve 21:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
 @angus88 Budeme požadovat v patře udělat litou 5cm betonovou podlahu. Pokud na to RDR nepřistoupí, tak se obrátíme jinam. Ty stávající podlahy jsou fakt katastrofa. Jinak ostatní celkem OK. Jak píšete.
6. dub ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @tojojot dekuji za odpoved, predpokladam, ze BMR nemame, v kazde mistnosti v prizemi jsou samostatne termostaty, v patre mame primotopy (dum nebude obyvan celorocne). Zavolame tedy servis.
6. dub ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @mysak124 My zacinali koncem srpna 2016 (podpis smlouvy o budouci smlouve o dilo), projekt do mesice a stavebni povoleni vydane 12/16 a dum byl postaven 09/17. Tak to jste asi meli nejaky problem se stavebnim povolenim?
6. dub ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @mysak124 Nerozumím, proč by v květnu 2017 někomu dávali do SoSB až 3.q 2019, když v září 2017 se do SoSB dával normálně 2.q 2019 a mě v prosinci 2017 dali do SoSB 3.q 2019. SoD jsem podepsal minulý měsíc s termínem realizace 4.q 2019 s tím, že až mi přijde podepsaná, tak mi sdělí, na který týden mě zařadili - v tom je změna oproti minulosti, že si zavedli pořádný a reálný harmonogram. I když praxe ukáže..
7. dub v 07:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1276 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1276 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @pavell123
Tak to si rovnou najděte jinou firmu na výstavbu domu.RDR nebude měnit technologii stavby, nevěřím že ano. Já teda tady ty nářky nad "katastrofou" ohledně podlah moc nechápu. U nás se žádný problém neobjevil. Máme standard laminátovou plovoučku s el. podlahovými fóliemi a bez problémů.
7. dub v 08:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavelcent No já taky moc nechápu ty problémy s podlahama. Vyrůstal jsem v dvougeneračním zděném domě kde pod náma bydlela babička a vždy když jsme tam blbli, tak nám říkala, že se bála že ji strop spadne na hlavu. Čekám totéž v dřevostavbě, že prostě děti dole uslyším. Ale třeba teď bydlíme v paneláku a dunění od chůze přítelkyně slyším z vedlejší místnosti. Ve vzorovém domě jsem párkrát už byl a nikdy jsem nezaznamenal, že by bylo něco špatně. Vysoký hluk dán hračkami je hlavně od laminátových podlah, zkuste do ní klepnout a uvidíte, jak se to rozléha. Pokud chcete nižší hluk, dejte si nahoru vinyl nebo koberce..
7. dub v 08:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @luxik75 no, ak nemate ani bmr a kazde to je ovladane samostatne tak to je jedine zle zapojene/nastavene, nemali by mat problem to napravit.
7. dub v 10:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 120 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 120 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @pavell123 tedy nejsem stavar, ale betonova podlaha v 2np drevostavby mi nejak nesedi. Na vasem miste, pokud je to tak podstatne, sel bych do zdeneho domu...
7. dub v 19:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel.
 @kittyt No pokud víte, že se má v pondělí začít stavět (zřejmě vám předtím přišel dopis z firmy s konkrétním datem), tak už se ani nikdo ozývat nebude. My jsme prostě v daný den ráno přišli na stavbu a až tam se potkali s partou stavařů...
7. dub v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @pavell123 Myslím si, že RDR litou podlahu neudělá. Narušilo by to celý harmonogram prací, protože musíš čekat než to všechno vytuhne...tím by přece přišli o tu hlavní devizu, kterou u staveb nabízí - rychlost výstavby. Pokud chceš litou podlahu, tak asi jinou firmu - třeba Haas Fetigbau dělá litý podlahy, apod.
7. dub v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @janaa1 Na OC jsem o tom mluvil a nevidí v tom problém. Dům nám předají ve fázi nedokončenosti v horním patře a jina firma to dodělá vč. podlah.
7. dub ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 972 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 971 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek my máme nahoře koberec a prostě se zeshora je toho slyšet až až. Prostě to je normální, ale uvítal bych možnost litých stropů.
7. dub ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Region Praha - západ.
 @dezavy Pha 4Komořany areal býv.
Modřanskych strojiren
8. dub v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @pavell123
A jak si to představuješ prakticky? Od RDR budou podlahy bez 60mm dřevovláknité desky a 25mm Fermacelu a místo toho bude litá podlaha 85mm a na tom krytina? Kolik by těch 85mm lité podlahy stálo?
Nebo těch 50mm litíé podlahy půjde až na Fermacel? Tzn. úpravu výšky dveří, zárubní, napojení schodiště co mě jen tak napadá. Stojí to za ty náklady a starosti? Kdo bude za co odpovídat? Asi bych si to velmi dobře rozmýšlel jestli do toho jít.
8. dub v 09:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
 @pavelcent
@pavell123
Má na to konstrukce od RDR vubec staticky? Je to minimalne 10t navic.
8. dub v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @pavell123 No, já jsem uvažovala o lité podlaze do koupelny, chtěla jsem polyuretanovou. Na OC jsme to řešili a když mi řekli, že by to znamenalo, že nám neosadí dveře, protože neví, jak bude podlaha koupelně vysoká, nedodělají podlahy v ostatních místnostech, protože neví, jak bude podlaha v koupelně vysoká, atd., tak jsem od toho ustoupila. Byla by to spousta starostí a hlavně komplikací.
Pak by to taky bylo asi složitější se zárukama - Rýmařov dělal něco a něco jiného dělala jiná firma. Pokud se vyskytne závada, tak nevím, kdo za to bude odpovídat...
8. dub v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @addamec
@pavell123
Jestli na to má dům staticky, nevím, ale i ostatní komplikace jak jsem psal a píše @janaa1 stojí za důkladné zamyšlení.
8. dub v 11:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Já si nejsem jist, zda litá podlaha v patře něco vůbec vyreší - podle mě se stejně bude hluk přenášet do konstrukce... To už bych raději za příplatek dával do konstrukcí hlukovou izolaci.
8. dub ve 13:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
 @addamec
@mariacek
@pavelcent
No, nevím, jestlipak si z vás "pavel123" nedělá "apríl", jelikož se mi zdá, že už se tu s ním nějaká nesrovnalost ve vyjádření řešila.... emoticon
8. dub ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 164 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 164 příspěvků. Region Benešov.
 @zenny2
@mariacek
@pavelcent
Myslim, ze si z nas dela pavell123 zrejme legraci. Nejaka forma zabavy? To uz tu bylo letos v unoru viz prilozene obrazky.
8. dub v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 Zdravim, prosim vas, muzete poradit jake hmozdinky pouzivate na domech RDR?
Protoze jsem chtel neco pridelat opravdu festovne, koupil jsem hmozdinky fischer HM 4 x 46 S, ktere by mely byt pro sadrokaron tloustky 5-18mm. Bohuzel hmozdinka 'plave' - proste se nerozevrela az k desce...
Muzete poradit co konkretne pouzivate za hmozdinky do sten?
DIKY MOC PREDEM
8. dub v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @janaa1 ano dopis nám došel s termínem 9.4. Už máme na pozemku i zapatkovaný jeřáb ale stále nepřistavili lešení. Jeřábník nám řekl, že pokud dnes nepřistavý do 7 hod. lešení, že máme kontaktovat někoho z RDR ale nikdo nám to nezvedá emoticon
8. dub v 18:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
 @kittyt a na vase oc nemate mobil? Napiste jim sms, zavolejte. Oni budou kit spis paku
8. dub v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
 @alexejkl manzel rikal HM od Fishera,takove kovove roztahovaci.
8. dub v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš