Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

21. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kittyt V klidu, nám lešení stavěli až druhý den montáže,. Takže to pořešíte zítra
8. dub v 19:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @kittyt leseni se stvaelo az druhy nebo treti den...
8. dub v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 5 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 5 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 Měl bych dotaz. Pokud jste zapojovali do rozvaděče něco, co tam nebylo zapojeno v době, kde se na dům dělala revize, dělali jste po zapojení nového jističe celou revizi na dům znovu? Nebo třeba až jste připojili několik věcí najednou, aby se to nemuselo po každém novém jisitiči znovu revidovat?

Děkuji za info
8. dub ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @sargic novu reviziu som nerobil, ma to nejaky vyznam okrem toho ze by mohla poistovna robit problem mozno?
8. dub ve 21:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
 @tojojot No to právě asi ne, ale asi by být měla ... sice jen pro pojišťovnu to něco přinese, ale chtěl jsem se informovat emoticon
8. dub ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Když jsme u těch revizí, tu elektro vám rdr dá až při předání domu, nebo to jde dřív? Budu mít tlakovou kanalizaci a provozovatel chce před zprovozněním elektro revizi - tu asi budu řešit až bude čerpadlo připojeno na jističe v domě. Ale rdr chce mít vše hotovo než začnou stavět, tak řeším, jak na to...
8. dub ve 21:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @sargic : já nic nedělal, ani pojišťovna po mě nic nechtěla před pojištěním baráku, myšleno revize
8. dub ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @cendler no ked im chces davat peniaze tak ich to netrapi, ale ked budes chciet od nich nieco ty tak si na to spomenu emoticon
8. dub ve 22:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @mariacek az potom, logicky revizia byt nemoze ked to este nestoji, podpisuju to ti elektrikari co v dome robia elektriku a robia to poctivo, aspon u nas, fakt vsetko premeriavali a zapisovali
8. dub ve 22:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
 @cendler pojišťovna bohužel obvykle chce až v případě, že se něco stane.
8. dub ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @luxik75 nene, vy jste byli ta polslední vlna před problémama. u nás už trvalo půl roku než přišel vůbec projekt
8. dub ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 @jitule23 @alexejkl Tak chlapy už makají, jako šroubci emoticon Trošku nám to komplikuje ta fujavice ale zatím všechno dobrý emoticon
9. dub v 08:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kecupek1
Registroval se 10. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 39 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kecupek1
Registroval se 10. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 39 příspěvků. Region Brno.
 cim jste zastresovali terasu? mate nekdo polykarbonat? jaky jste dali? jaka tloustka, ciry nebo zatmaveny? a jak jste s tim spokojeni? diky.
9. dub ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 82 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 82 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @mariacek Revize předa RDR vč revize komínu
9. dub v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1273 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1273 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kecupek1
Stejná taška jako na domě. Polykarbonát nebude vypadat pěkně už za 3 měsíce.
9. dub v 18:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
 @pavelcent A tu konstrukci máš samonosnou? Neni příliš tmavo uvnitř domečku? Jinak opravdu moc pěkné. emoticon
9. dub v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 Mohu se zeptat je tohle normální? Nebo se mám bát?
9. dub v 19:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Jeseník.
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Jeseník.
 @kittyt co se Vám nezdá ☺️
9. dub ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
 @zenny2 DIKY, to jsem prave pouzil, ale protaci se :(
Ta fermacelova deska by mela byt 15mm a hmozdinka je od 5-18mm, ale rekl bych, ze ta roztahovaci cast se nepritiskla k te zadni casti a proto se to otaci :-/
Uf takova blbost a uz jsem na tom propalil casu... Dote na vsechno stacili samorezny vruty...
9. dub ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 6 přátel.
 Tak mám dotaz - dostavěli jsme na podzim a ted jsem zjistila, že na půdě máme několik molů...máte to taky někdo? Napadá vás, jak je vyhubit, prosím? emoticon
9. dub ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 Tak asi planý poplach, zřejmě to jsou můry...lítá to kolem světla, je to malý a má to zelenkavý křídla...no, entomolog ze mě prostě nebude, že? emoticon
9. dub ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @zenny2
Konstrukce je samonosná a tmavo v obýváku není ani náhodou. Měl jsem z toho strach, ale naprosto zbytečný.
9. dub ve 21:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
 Dobrý den, ahoj,
chci se zeptat, jelikož máme jako všichni zpoždění s výstavbou, tak jsme se rozhodli udělat drenáže a nopovou fólii předem. Základovou desku máme cca 1 metr vysokou. Myslíte, že můžeme zateplit 70 cm, dát nopovou a zbytek zateplit až po výstavbě? Děkuji za info
10. dub v 09:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @karin45 Taky to budu řešit, máme 4 řady bednění a jílovitou půdu (úplně jíl to není). Co tak sleduju tak polovina lidí řekne jen to zasypat a polovina dělat drenáže. Spodní voda tam není, spíš je to jak beton... Tak by mě zajímalo jestli má vůbec cenu nějakou drenáž dělat, když se tam ta voda nemá jak dostat... V projektu ji nemám a sousedi jsou 50/50...
10. dub v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 @username My tam ty drenáže budeme dávat určitě, taky máme jíl kámen a na podzim tam voda byla. Jen jestli nevadí, že ta zateplovací deska nebude vcelku, část teď s nopovkou a část až bude dům, jen sokl co bude nad zemí.
10. dub v 10:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1021 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1021 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @karin45 a jsi si vědoma, že drenáž pak vytahuje vodu z jílu k domu?
10. dub v 10:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 4 přátele.
 @plaintruth A jak to je u jílu správně?
10. dub v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 Tak to si vědoma nejsem, drenáže mají všichni sousedi a jsou v pohodě, asi to nebude úplně jílovité. Spíš bych se raději chtěla zeptat, zda se může to zateplení udělat takto jak píšu výše, část teď při drenáži a část po výstavbě.
10. dub v 10:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 @karin45 S tím zateplením bych se toho vůbec nebál...
10. dub v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @jimika půlka lidí ti řekne, že s drenáží, půlka ti řekne, že bez drenáže...logika mi nahrává víc tomu, že bez drenáže a proto já jí dělat nebudu... emoticon
10. dub v 11:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš