Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

21. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Keby ste uplne nahodou poznali nejakeho zednika zo stredoceskeho kraja ktory ma cas tak mi prosim napiste. Lebo momentalne to je asi uplne scifi, uz 3 mesiace sa snazim zohnat niekoho kto mi z betonovych blokov postavi ulicny plot, mame toho dost vela, asi 60 metrov, takze na to treba aspon dvoch-troch ludi.
Uz som komunikoval asi s piatimi firmami, vzdy mi vsetko slubia, niektori aj poslu ponuky a ked dojde na realizaciu tak prestanu komunikovat alebo mi povedia ze sorry, nemame remeselnikov. emoticon
17. dub v 10:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků.
 @username tak to jo, dekuji emoticon My mame zacit v cervnu, tak napnute ocekavame kdy nam dorazi konkretni termin vystavby emoticon Tak at vse bezi jako po dratkach emoticon
17. dub v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @tojojot Ani nemluv, stavebni firmy sou totalni katastrofa, kdyz se zeptas proc vec co stoji 5tisic maji nacenenou na 20, tak prestanou komunikovat. Jednani jak s trotlama. Sliby a nic... Resil sem pripojky a totalni katastrofa, jsem rad ze to mam zasebou... Fakt zlatej Rymarov, nedokazu si predstavit toto resit v kuse rok pri stavbe zdenyho baraku...
17. dub v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @username to teda ano... ked to vidim tak verim ze by sme nebyvali ani do 3 rokov po zaciatku stavby.
je to hruza
17. dub v 10:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @tojojot nevím z které části středočeského kraje jste, ale ve Zruči nad Sázavou jsme sehnali místního řemeslníka který dělá externí úplavy vedle na domě a dohodli jsme se s ním. Má i 2kolegy které by také vzal. A cca 20km od nás také vím o jednom. Ale záleží odkud jste, ať to není druhá strana kraje.
17. dub ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @gustinovi My sme u Rican, druha strana to nieje ale aj tak to je asi 60 km ked tak pozeram na mapu... Zalezi ci by boli ochotni ist tak daleko.
17. dub ve 12:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
 Dobry den, máte někdo na schodišti led světla?Prosim foto a kolik si uctovaly.Dekuji
17. dub ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 538 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 538 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @angus88 taky řeším terasu a nemůžu se rozhoupat protože tomu nerozumím tak nevím jak začít. Přemýšlím na woodplastic. Můžeš mi prosím tě popsat postup základu terasy? Tu dřevěnou konstrukcí si někde už koupil hotovou nebo je to smontované.
17. dub ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @erik1991 Mrkni na youtube. Tam je dost videí, jak se dělá terasa..
17. dub v 16:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 332 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 332 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 Dlouho jsem tu nebyla. Vy co už bydlíte, jistě chápete emoticon hromada práce.
Jdu se pochlubit.. Dnešním dnem jsme dokončili úpravy kolem domu jako je plot a zamkovka kolem celého domu emoticon.
No a snad za pár dní ještě přijede technika na srovnání terénu a už jen trávník a pro letošek hotovo. Pak už jen grilování emoticon

Jinak nevím, zda si pamatuji přesně, ale trápí mě doma takový zvláštní zápach. Tady se psalo o něčem, co RDR otočil? Nedokážu říct, zda to jde z odpadu. Čuchala jsem všude jak pes a lokaci jsem nenašla. Občas to cítit je a občas ne. Je to divný, tak nevím, zda to mám napsat na seznam reklamace.

Příkladám fota na ochutnávku, zbytek v albu
17. dub ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 37 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 37 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 @pajos Sice nemame schody, ale mame to na vecer a noc na sviceni na chodbě. Maji 0,5W, staly kolem 400 a RDR nachystalo "jen" krabici s kabelazi...
17. dub ve 21:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
 Hezký večer, nemáte někdo typ na přídavný zámek pro plastové terasove dveře do Novy 101. Potřebuji, aby je šlo zamykat i zvenčí. Děkuji
17. dub ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavcik Pěkné, ale vidím, že 30cm kolem domu nemáte nikde emoticon
17. dub ve 22:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 139 příspěvků. Region Praha - východ.
 tak dnes předaný dům. Řešily se jen drobnosti. Zpětně jsem zjistil, že v patře jsou zvenku okna zaprasená nějakým zřejmě fasádním lepidlem (ze země to vidět téměř nebylo). Vodou to dolu nejde. Tak doporučuji důkladně prohlížet všechna okna zvenku vč. rámu

@mariacek dnes mi při předání bylo řečeno, že 30cm není nutné dodržet, pokud bude kolem domu zámkovka nebo kačírek.
17. dub ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @addamec Urcitě není nutno dodržet 30 cm. To je asi fakt jen když bude zemina až k domu. Většinou je okolo dlažba a tam to není nutne. Projektant RDR mi toto taktéž potvrdil. My máme okolo domu sotva 5cm a víc bych ani nechtěl, nevypadá to hezky. Je to pak jak když stoji dům na nějakém podstavci.
18. dub v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
 @mariacek jakých 30cm?
18. dub v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 162 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 162 příspěvků. Region Benešov.
 Jedno rychle foto z dnesniho mlhaveho rana. Zitra to zacne 😁 Drzte palce.
18. dub v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj, mám dotaz odhledně bodových světel: Vím, že si RDR účtuje nějakou přípravu pro bodovky, v čem spočívá krom vyvedení kabelu a vyříznutí otvoru? Lze si bodovky osadit dodatečně?
18. dub v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1455 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1455 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @vypadl Příprava spočívá v postavení fermacellových krabiček cca 15x15x15cm. Jelikož je ve stropě vata pak jsou krabičky více než vhodné emoticon
18. dub v 07:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 967 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 967 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @pavcik to nemáte odtok pro okapy? Nebo to tedy aspoň není vidět
18. dub v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
 @pavelll12 máme gajgry, či jak se tomu nadává emoticon
18. dub v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @mariacek chceme woodplastic... Exotické dřevo ne. Na klíč včetně základu cca 70tis 4x4m

Podloží kdybych si dělal sám tak asi tento zpusob

https://youtu.be/Ssx78v8L95Y jen jedna věc ty terče se nekotví?
18. dub v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 Terasu z exotiky Bangkirai nebo woodplastic MAX Forest. Volal mi teď podle recenzí šikovný pán z Ostravy co dělá terasy z exotického dřeva a woodplastic nedoporučuje že se moc rožhavuje, odstřelují ty manžety. atd.
18. dub v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 Nemáte někdo fotku, jak máte řešené napojení podlahy garáže třeba na zámkovku? Budeme dávat 5 cm betonu. Beton by měl být samozřejmě až před vrata a končit s hranou základové desky. Ale to se pak zateplí sokl před vjezdem až k té podlaze nebo jak je to tam řešené?
18. dub v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1273 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1273 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12
Zateplení musí kkončit pod zámkovkou, aby kostka byla naražená k betonu podlahy garáže. Doporučuju na hranu dát kvalitní kovovou lištu, aby se beton nemohl drolit. Myšleno tak, že lišta je zapuštěna do betonu a je s ním v rovině. Pokud na beton přijde ještě třeba dlažba, lišta by měla být v rovině s dlažbou.
18. dub ve 20:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 @pavelcent už mít žádnou dlažbu nebudeme, pouze nátěr.Takže poslední řada zámovky tedy tlačí na zateplení zeshora?
18. dub ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 637 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 637 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
 To takhle přijdu v sedm večer z práce domů a dům je zalitý světlem, i po těch šesti letech mě to stále překvapujeemoticon Tip pro budoucí majitele Nova 101 - otevřené přízemí emoticon
18. dub ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 šel jsem do dřeva a je to krásné, žádný plast, který se v létě rozpálí a zešedne...
18. dub ve 21:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12
No, i tak se to dá říct.
18. dub ve 21:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 @angus88 Jake mate rozmery terasy? A jake slozeni, na nejakych patkach?
19. dub v 06:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš