Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

17. pro 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1709 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1705 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @hans21 7x4m. 8x nosný hranol kvh 140x80 stojí na patkach, které jsou na betonovych základech. Na tom jsou podkladové hranoly 70x40 ve vzdálenosti 40cm od sebe. Pak už jsou prkna
19. dub v 06:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 260 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 moc pěkný, taky snad letos něco stihnu
19. dub v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @angus88 mě spíš zajímá ten tvůj slunečník emoticon taky zatím hledáme nějaký, který hned neodlítne. Terasu budeme zastřešovat asi až za rok, až se zase trochu zahojíme finančně emoticon
nyní jsme totiž lehce vykrváceli se zámkovkou, plotem, bazénem a tak emoticon
19. dub v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @angus88 Terasa vypada moc hezky,take planujeme sibirsky modrin emoticon chci se zeptat,koukam,ze jste nechali venkovni parapet u franc.oken. Uvazujeme,zda ho nesundat a terasu pak nenapojit primo,aby nevznikl takovy "prechod". Mame velke posuvne okno 2,4 m u Larga98. Obavam se taky, aby v lete nebyl parapet moc rozpaleny,mame v barve antracit..Lze to vubec technologicky,nevite?
19. dub v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
 @pavcik Super,uz vypada uplne jinak emoticon ta dlazba kolem domu, neni to semmelrock? Vybirame neco podobneho..dekuju
19. dub v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
 @mmates22 jj je to přesně ono, citytop elegant kombi s rovnými stranami. Ještě je skoro stejný typ, ale má takové zoubkové strany. Ten není tak pěkný.
19. dub v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1709 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1705 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @mmates22 také to byla jedna varianta. Pak bych ale musel dělat schod do zahrady z terasy, protože už by to bylo moc vysoko. Takhle si terasu jen mírně zavezu, cca 10cm a na práh půjde vyrobit nízký schůdek z domu. Budu pak mít taky schod v rovině s podlahou v domě. Navíc tam práh nechám a schod udělám na něj. Řešil jsem s několika lidem sundání toho prahu a je pak riziko zatekani vody.. Takhle ho tam nechám a oblozim tím schodem
19. dub v 10:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @angus88 Mas tam tu snizenou variantu toho prechodu pres franc okno/dvere? Nebo takhle vypada ta standardni varianta?
19. dub v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @username standard, je to překročení asi 4cm lišty
19. dub v 11:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @angus88 Jsem zvedav jak to bude udelany, budeme tam mit ten snizenej, protoze ja mam extra talent zakopnout o cokoli emoticon)
19. dub v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @angus88 co to máš za dřevo? My půjdeme asi do Bangkirai. Proč si neudělal terasu ve výšce okna místo parapetu?
19. dub v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 na vše jsem již odpověděl v posledních třech příspěvcích emoticon
19. dub v 17:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
 Prvni den za nami 😁
19. dub v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @rdkubis74 pekny! za tri tydny se na to tesim emoticon
19. dub v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 69 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 @angus88 Perfekni. A jak hluboke zaklady? 20-30 cm?
19. dub ve 20:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @hans21 60-80 emoticon
19. dub ve 20:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
6
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
6
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha - východ.
 Hodně setu řešily dveře Kasard. Už jsem tu psal, že jsme si objednali mimo RD Rýmařov Sapeli u JAF Holz. Dnes nám je instalovali a je to jedno velké zklamání. Kvalita dveří je diskutabilní a kvalita montáže je otřesná. Jednotlivá prkna obložek nelícují a jsou i křivě zasazené. Navíc montážníci zašpinili výmalbu, orvali roh a udělali důlek ve stěně u schodiště.
Já si teď jen nadávám, že jsem jim to ve spěchu převzal. Uvidíme, jak se postaví k reklamaci.

Komplikace rovněž jsou, že vám parta RDR nemá k čemu ukončit podlahové lišty a sokly z dlažby, takže to zůstane na Vás. A neudělají Vám ani přechodové lišty.

Opravdu si teď rvu vlasy, že jsme nenechali Kasard z DTD a s 3 panty. Když vidím, jak parta p.Opluštila precizně pracovala, byl by výsledek o 1000% lepší. :(
19. dub ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků. Region Praha.
 @angus88 Já raději dlažbu, dřevo za chvíli shnije. Ale rozhodně bych si to nedělal sám. ..
19. dub ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @addamec To je tak, když někdo chce ušetřit ;)
19. dub ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2342 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2342 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @pavell123 pokud tam dáš mekke dřevo, tak opravdu shnije. Ale sibiřský modřín je na venkovní nekrytou terasu dobrá volba a určitě vydrzi dlouho. Já bych na terasu nechtěla dlažbu, ještě jsem neviděla takovou, co se nesmekala, když byla mokrá, a to i přesto, že papírově byla vhodná do venkovních prostor a údajně neklouzavá.
19. dub ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 293 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 293 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @addamec Zajímavé postřehy. Jste asi jeden z mála, který není s dodávkou dveří mimo RDR (Kasard) spokojen. Ale je dobře, že jste to tady napsal, spousta lidí asi neví to, co jste psal o těch nedodělcích ze strany RDR (sokl, přechodové lišty apod.).
My jsme zatím s třípantovými DTD dveřmi od Kasardu spokojeni. A když začalo jaro a kolem baráku práce, že nevím, kam dříve, tak jsem rád, že je interiér hotový a nemusím se o něj starat ...

Tak hodně štěstí s reklamacemi ...
19. dub ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @zmrz_lina Jednu takovou máme a nikdy bych neměnil. A hlavně je to navždycky ;)
19. dub ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
 @pavell123 navždycky? To určitě emoticon
19. dub ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
6
fotoportrét
fotoportrét
addamec
6
 @pavell123 to nebylo o šetření. Představa byla, že budeme mít kvalitnější dveře za minimální nárůst ceny.
19. dub ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 476 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 476 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @addamec Já jsem taky ze Sapeli rezignoval kvůli těm nedodělkům, které se mi nechtělo dokončovat. Prostě interiér chci mít hotový a věnovat se jen exteriéru Půjdeme do DTD a 3 pantů, tak snad to bude OK - se dveřma tohoto typu tady snad nikdo neměl problém.

@pavell123 @zmrz_lina
Já byl párkrát ve vzorovém domě na OC Praha a když vidím, tu jejich rozpadající se dřevěnou terasu (asi po 6 letech), tak bych taky rád šel do nějaké dlažby. Ale terasa bude cca 70 cm nad zemí, tak uvidím, jak to vyřeším.

@rdkubis74 Jak daleko stojí ten jeřáb od domu? Já bych potřeboval dát jeřáb cca 4m od domu (pneumatiky - okraj desky), tak zda by to mohlo sačit...?
19. dub ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 260 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @addamec : asi bych to spíš viděl, že ta firma co to montovala, byly prasata, já si dělal interiérové dveře sám(poprvé a naposled doufám ) a máme je pěkné, nikde jsem nic neotřsknul atd. a ty lišty a přešlapy, zas tak strašný nejsou, není stím zas tolik práce, myslím, že jsem to měl za odpoledne hotový.
19. dub ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1329 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1329 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @addamec
Tak tady bych evidentně viděl, bohužel, největší chybu u tebe.
1. Kvalita dveří diskutabilní. Promiň, ale co sis vybral to ti dodali. Jak jsi vybíral? Jestli podle obrázku, tak chyba.
2. Kvalita montáže. Tady je to prostě o lidech. Na druhou stranu, kam jsi při montáži a přebírání koukal? Přijeli ti namontovat dveře za cca 80tis. a ty nemáš čas si průběh montáže a její kvalitu pohlídat? Další chyba. Snad ti vyjdou ty reklamace, ale jestli již montáž dopadla tak jak píšeš...... nevím nevím.
3. Komplikace s lištama a soklama jsi musel vědět předem. Nemůže to být žádné překvapení. Specifikátoři na to upozorňují, když se rozhodneš pro vlasní dodávku dveří.
4. Přechodové lišty. Co je to za komplikaci? Jak chceš dělat ostatní věci kolem domu, když přechodky jsou problém?
5. Vlasy si nervi emoticon. Kdybys měl Kasard, asi by montáž byla lepší, ale za to by zase třeba nešly zavírat, musel by jsi s nima třískat, netěsnily by a prohýbaly se. emoticon
Hodně štěstí a hlavu vzhůru emoticon chybama se člověk učí.
19. dub ve 23:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @pavelcent : tak zrovna k bodu 3 bych měl výhrady, o tom mě nikdo nikdy neřekl a to jsem říkal od začátku že budeme mít vlastní dveře, dozvěděl jsem se to až na stavbě poslední den předání, že to nedělají když mám vlastní dveře
20. dub v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezakrasne
Registrovala se 12. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
terezakrasne
Registrovala se 12. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků.
 Dobry den, kdyz uz se tu resi dvere, taky se pripojim emoticon Mel jste nekdo interierove dvere svou dodavkou s tim, ze vam je namontovali RDR? Ofic.to nelze, ale neco montaznikum dat bokem...vite jak mysleno emoticon dekuji za info
20. dub v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 420 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 420 příspěvků. Má 6 přátel.
 @terezakrasne No, ono to záleží hodně na té partě...taky by třeba mohl být problém s reklamacema, když je bude montovat někdo jiný, než ta konkrétní firma...nevím, jestli to za to stojí.
My máme normální Kasardy, máme tu obyčejnou výplň, ale na 3 panty a zatím dobrý! Dveře se zavírají krásně, s ničím třískat nemusíme a hlavně, při předání domu byl dům kompletní a už jsme nemuseli řešit vážně nic. Nám právě specifikátor taky řekl, že pokud vlastní dveře, tak si je osadit samy, lišty nebudou, obložky nebudou, možná by byl problém i s podlahou (výška podlahy X obložky, apod.). Takže jsme to odpískali a šli do Kasardu.
20. dub v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš