Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

24. zář 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2220 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2218 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 @pavelll12 to není o botách, ale o způsobu chůze. Většina z nás neumí správně chodit (měkký nášlap), proto bolí chůze po tvrdém. Já jsem trpěla dlouho na bolesti kyčlí, s přechodem na barefoot (tzv. bosé boty) a úpravou vzorců chůze za pomoci fyzioterapie, jsem byla během dvou měsíců bez bolestí a jako bonus mi během pár měsíců zmizelo plochonozi.
2. kvě v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek i my jsme se rozhodli pro podlahové vytápění v komplet celém domě( máme jen dva otopné žebříky v koupelnách v kombinaci s otopnou tyčí do el. na léto) z důvodu místa a řekněme estetičnosti, stavíme až v prosinci, tak uvidíme. Příplatek šílený, jak píšete ...musí se to rozdýchat.. následně jsme se museli srovnat s příplatkem za radon a příplatkem za podložku pod vinyl resp. vinyl, který je vhodný přímo na podlahovku bez podložky.
2. kvě ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
Registrovala se 11. května 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
Registrovala se 11. května 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 Prosím, kdo stavíte v červnu, přišel vám už dopis s konkrétním termínem? Děkuji za info emoticon
2. kvě ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1535 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1534 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @matever a jaký je to vinyl? My máme klasický quickstep livyn bez podložky. Není žádný speciální
2. kvě ve 14:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @angus88 máme QUICK STEP Livyn Pulse CLICK V4. Tuším, že se podložka řešila kvůli tepelnému odporu teplovodního topení, ale možná se pletu a je to bez. V kalkulaci to teď už nikde nevidím, je tam jen konečný příplatek.
2. kvě v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Praha.
 @klarka888
Ahoj, měli bychom stavět 25.týden,, a zatím stále nic nepřišlo, tak snad dopis dorazí už tento týden, což je akorát 7 týdnů předem
2. kvě v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1065 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1062 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Když jste zateplovali sokl, zařezávali jste polystyren těsně jak je přechod dům a základovka? Máme tam asi 2 cm stupínek. A jeste nevím zda dát pěnu i mezi polystyren a tu lištu, co ukončuje zateplení fasády. Díky
2. kvě v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků.
 @klarka888 take jsme cerven a zatim na dopis cekame
2. kvě v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
 @nixelka
@klaina - Moc děkuji! My máme 26. týden, tak snad přijde co nejdříve a s fajn termínem ;)
2. kvě v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @addamec zatim nebydlime,takze to neposoudim. Co mam zkusenost z drivejska z vytapeni vzduchem,tak jsem nepostrehla,zebybyl vzduch nejak sussi,nez jinde . Ale mam doma slusnou dzungli a idiky rekuoeraci muzu svou sbirku zelenych pratel dal vesele rozsirovat, az se nastehujeme :D
2. kvě ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @matever to je nějaký divný my tam máme normálně +200 za metr za podložku. do horního patra je fakt nutná, byl jsem v domě od rdr, kde by vinyl+podložka nahoře, běhaly tam děti a dole nic slyšet nebylo.
2. kvě ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 @mysak124 my máme vinyl od quick stepu v celém domě a žádný příplatek v kalkulaci za podložku nemáme. emoticon
3. kvě v 08:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 350 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @margot_ka Uvažoval jsem nad rekuperací, zda do toho jít nebo ne, ale pak známí dokončili zděný dům s rekuperací a byli z toho dost nešťastní. Vadil jim vysušený vzduch, dokonce se jim to projevovalo vysušenými sliznicemi a častým krvácením z nosu, tak pak zas řešili a sháněli zvlhčovače. Tak jsem si řekl, že budu normálně větrat emoticon

@matever Kolik vás vyšel radon a na jaký dům? Já zatím nemám naúčtovanou žádnou podložku pod vinyl.
3. kvě v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 Mně bylo jasně řečeno, že pokud chci vinyl v kombinaci s podlahovým topením, tak musím mít speciální teplovodivou podložku v ceně 500 Kč/m2... Takže, ač jsme nechtěli, jsme skončili u laminátu.
3. kvě v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1535 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1534 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @vypadl bavíme se o elektrickém vytápění nebo teplovodním?
3. kvě v 09:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 4 přátele.
 @vypadl Dávají ji u odporového topení, u teplovodky ne.
3. kvě v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
 Ano, jedná se o elektriku.
3. kvě v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 350 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @vypadl Takže kdo chce vinyl, vyjde jej levněji teplovodní než elektrická podlahovka emoticon
3. kvě v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @mariacek to byl náš případ. Speciální podložky byly jeden z důvodů proč jsme raději zvolili teplovodní podlahovku
3. kvě v 11:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 Nám bylo řečeno, že ta speciální podložka je potřeba jen pod vinyl od Quick Stepu. Ale dali jsme podlahu Fatraclick a tam pa podložka potřeba není. Přesný typ podlahy už nevím, musel bych dohledat. Ale je to vinyl s takovou korkovou vrstvou ... Takže vinyl s podložkou bude zřejme je pro ten Quick Step ...
3. kvě ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @mariacek záleží, kolik té podlahy je. Příplatek za vinyl byl stejný jako za podložky. U teplovodky jen za vinyl. U elektriky ještě podložky, ale zase odečet za kotel. Topí to dobře, jen to vychytat.
3. kvě ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1065 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1062 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Podle mě by podložka měla být všude
3. kvě ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
 @pavelll12 Nám ji u toho Fatra Cliku opravdu nenaceňovali ..
3. kvě ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @pavelll12 Tak já nevím, proč je vubec třeba nějaká položka, když vinyl vede teplo mnohem lépe, než lamino..
3. kvě ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 147 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 147 příspěvků. Region Praha - východ.
 @pavelll12 také máme Fenix podlahové topení a FatraClick bez podložky. Příplatek za podlahu byl cca 360Kč/m2
3. kvě ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
 @mariacek Jen vinyl (Quick step) je široký pár milimetrů a nemá rád prudké změny (nárusty) teplot (které jsou u elektrické podlahovky, ale u teplovodní nikoliv). Ale ten Fatraclick je vinyl+korková vrstva, která práve tu samotnou vinylovou vrstvu chrání (izoluje) před těmi nárazovými změnami teploty. Proto u Fatraclicku nepotřebujete tu izolační podložku jako u Quick Stepu, jelikož její funkci plní ta korková vrstva ...
3. kvě ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @mariacek priplatek za stredni radon mame 43 tis.kc (zakladovka cca 10x7m). Nemame dum z katalogu. Mame atyp dle vlastniho navrhu, aby splnoval podminky pro CHKO. Opravdu je to tak,ze na el.podlahovku podlozka musi byt a na teplovodni (tu mame nakonec my) neni treba, ale teplovodka ackoliv bez podlozky bude urcite drazsi nez elektricka podlahovka vcetne podlozky.
3. kvě v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @mysak124 bude to tim, ze jsme nakonec dali teplovodni podlahovku
3. kvě v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @klarka888 ahoj my snad ano dopis ne ale prisel mail ze Studankové s terminem tak snad uz anoooo☺
4. kvě v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @mariacek máme vinyl a radiátory. Prý podložka je zbytečná. Možná ano, možná ne. Já bych ji teď znovu dal, minimálně nahoru do patra.
4. kvě v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš