Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 @silenoz Jaký máte problém s dlažbou ?
10. kvě v 08:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 2 odpoledne a uz jsme byli v patre. Mazec jak jim to jde od ruky...
10. kvě ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @username Jsem si na Tebe vzpomněl, když začaly ty bouřky... Tak snad v pohodě emoticon
10. kvě v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 318 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 318 příspěvků. Region Benešov.
 @username Tak snad se ti bourky vyhnuly obloukem. Je to take Kubis 74?
10. kvě v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 118 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 118 příspěvků. Region Praha.
 .
10. kvě v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @username moc pěkný
10. kvě v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
Registrovala se 10. května 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
Registrovala se 10. května 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
 Zdravím,chtěla jsem se zeptat,jestli někdo nevíte jak nyní postupuje RDR s výstavbami? párkrát jsem se dočetla,že se jede podle lonského harmonogramu. Je možné to někde dohledat? Měli jsme původní termín březen/2018. pozemek máme připravenej,ale komunikace žádná ze strany RDR. emoticon budu ráda za jakékoiv info emoticon
10. kvě ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @ver07uu Kontaktujte své OC, ti vám řeknou, ve kterém týdnu vás vidí..
10. kvě ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků.
 @ver07uu Ahoj, původní termín jsme měli 1. kvartál 2018, dle harmonogramu z loňského roku jsme byli posunuti na červen 2018 a včera jsme obdrželi z OC termín, začínáme 25.6., takže vypadá to, že hmg dodržují emoticon
11. kvě v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @mariacek
@rdkubis74
@pavell123

Diky! Rano jsem byl na mrtvici z te predpovedi. Ale nakonec to vsechno litalo okolo. Dneska uz bude i krytina. Meli nachystanou plachtu a davali si na pocasi docela pozor. Elektrikar delal pres noc!! S celou partou je super domluva.. Na to jak makaj tak maji mezi sebou super atmosferu, takova pohoda....
11. kvě v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
 @mariacek
@klaina jo tak super moc vam dekuju. Zavolam tam a snad se dozvim vic😊
11. kvě v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
Registrovala se 11. května 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
Registrovala se 11. května 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 @ver07uu
@klaina Bohužel harmonogram dodržují, ale jen někomu. Ve SOD termín 1. kvartál 2018, na konci roku posun na 26 týden v červnu, xkrát jsem se utvrzovala a téměř každý měsíc volala nebo psala do RDR, vždy potvrzeno a nakonec stejně posun dál. Je úplně jedno, že jsme vše plnili, platili, základovka leží 10 měsíců na pozemku, stejně dopadneme tak, že budeme muset vystěhovat byt a na pár dní/týdnů někam s malým dítětem a všemi věcmi a nábytkem jít. Poslední dobou mi dochází slova...
11. kvě ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
fotoportrét
fotoportrét
ver07uu
 @klarka888 aha,no tak to je pekny.. to jsem zvedava jak posunou nas. Pri nasi smule to bude jeste dyl..
11. kvě v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Praha.
 @klarka888
@klaina
Tak dneska nam mailem prislo z OC oznameni o terminu vystavby, jeste v pondeli tento tyden nam potvrdili, ze plati 25.tyden, dneska jsme dostali termin zahajeni 27.6., tedy.pulka 26.tydne. Desku mame na pozemku uz 11.mesic, meli jsme mit 4Q 2017, pozdeji s omluvou 1Q 2018...
Na jednu stranu jsme moc radi, po tak dlouhem cekaňi uz konecne termin vystvaby, na druhou stranu, neustale posouvani smerem vzad nas taky uz unavuje, byt i o tyden. Znamena to neustale zmeny se stehovanim, dovolena, opakovane planovani a meneni planu dle terminu...
Tak snad uz to brzy pro nas vsechny cekatele skonci dobre a dockame se fajn bydleniemoticon
11. kvě v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
fotoportrét
fotoportrét
klarka888
2
 @nixelka Mě nejvíc štve a mrzí právě to, co píšeš. Člověk udělá životní rozhodnutí, zadluží se na zbytek života, těší se na domek víc než na cokoli jiného. No a pak jsou celé dlouhé měsíce jen o tom, že se někde připomínáš, voláš, ptáš se, pořádně nevíš vlastně nic. Vždyť pravdivá a upřímná komunikace by měla být základ, tady buď komunikace ohromně vázne, nebo jsme ujišťováni o něčem, co stejně nesplní. Jsou samozřejmě výjimky - pan Němčák, paní Zbořilová a pan Pýcha - ti se snaží a jsou skvělí, avšak ten celkový dojem prostě nezachrání. My jsme moc zklamaní.
11. kvě v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 2. den pryč emoticon Barák je pod střechou, zítra blowerdoor test. Jsem zvědav. Nálada pořád dobrá, na chlapech je ale vidět, že toho ty party mají fakt moc. Elektrikář je asi robot....
11. kvě ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @username foto prosím
11. kvě ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @lazlo
11. kvě ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
 @username KRASA !!!
11. kvě ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 501 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 501 příspěvků. Má 14 přátel.
 @nixelka
@klarka888 Devcatka vydrzte,chapu,ze je to unavujici,4 mesice jsem vozila deti 40km do skoly a skolky a pak 4 hodiny cekala se treti nejmensi az zkonci vyucovani....bylo to od zari do prosince,bez moznosti nekde napr. u znamych ci pribuznych cekat...ted uz si na to skoro nevzpomenu a uz ani nechapu jak jsme to dali.Vse vyvazi pak pocit vlastniho "doma",se kterym vlastne nejvetsi problem byl ten posun vystavby.Drzim palce vsem dalším,kteri cekaji na Rymarovsky domek a preji hodne sil!
12. kvě v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
 Dobrý den,vyřizuje prosím teď někdo hypotéku,bohužel nám finanční poradce vyřizuje hypotekubuz 4 měsíc a pořád nějaké komplikace . Chceme jít někam jinam. Moc dekuji
12. kvě ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Nejak se mi nedari nahrat fotku,
3. den a uz se zaklapi stropy. BlowerDoor test je za nami. Jak jsem se toho bal tak nakonec jsme tesne nad hodnotou, ktera by prosla i pro pasiv. Pan co test provadel chvalil provedeni a utesneni prostupu. Takze za mne opet max spokojenost emoticon
12. kvě v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
 @username nam vysel obdobne a to i ten finalni... ;)
12. kvě ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @pajos Já řešil před měsícem u Rajfky - po dodání podkladů a žádosti bylo schváleno do 3 dnů. S poradci jsem taky kdysi jednal (bral jsem si už 4. hypotéku) a už je nechci... Kdybyste před 4 měsíci šla do banky, měla byste lepší sazbu než vám dnes, po zvyšování úroků nabídne poradce. Poradci většinou nejsou schopni garantovat úrok, ten dává na 30 dnů až na výjimky jen banka..
12. kvě ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @username: Dobrý den. Chci se zeptat na BlowerDoor test. Garantuje RD Rýmařov nějakou hodnotu, i když dům není nabízen jako pasivní, ale "jen" jako nízkoenergetický? Jinými slovy, pokud by test nevyšel dobře (je nějaká oficiální hranice?), byla by to dle smlouvy páka na RD Rýmařov pro zajištění opravy zdarma tak, aby test vyšel? Předem díky za info.
13. kvě ve 13:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @kryton Ahoj, je to podle normy ČSN EN ISO 9972 / ČSN EN 13829, která doporučuje pro stavby s nuceným větráním: Naměřená hodnota intenzity výměny vzduchu při tlakovém rozdílu 50 Pa změřená podle ČSN EN 13829 – Metoda B = 1,5, pro pasiv je to 0,6.

My jsme si to nechali dát do smlouvy, jinak si myslím, že RDR to nikde negarantuje. Chtěl jsem mít jistotu, že parozábrana je OK.
13. kvě v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @kryton výhoda blower door testu je, že pomůže odhalit nětěsnosti a montážníci je rovnou mohou odstranit/zalepit. Nám dělali blower door testy dva. Postatný je ten první, dokud ještě nejsou zaklopené stěny a stropy.
13. kvě v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Už se nám blíží zateplování/hydroizolace soklu... Dělali jste to sami nebo to nechali na nějaké firmě? Hádám, že to zas nějaká extra věda nebude, ale nechci to pokazit, máme 4 řady ZB, terén asi zahrneme tak, že poslední řada ZB bude celá venku...
13. kvě v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
 @username věda to není jen musíš mít nástroje, nechal jsem to dělat firmu, Largo 98 plus 3m 14.400,.
13. kvě ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš