Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

12. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 Ahoj, můžu se zeptat má někdo zkušenost s přesouváním zásuvek ? Nebo vývodu vody ? Náš truhlář nám zprasil návrh vodo a elektro instalace na kuchyňskou linku pro RDR. emoticon emoticon Teď nám to vychází dost blbě, a potřebovali by jsme to upravit aby jsme tam vůbec mohli udělat nějakou použitelnou kuchyni emoticon Chce se mi brečet . Chlapy s RDR odvedli všechno v pořádku . Vůbec jsme nečekali, že to dopadne takhle. Problém se ukázal až včera při kontrolním zaměření před montáží emoticon
17. kvě v 08:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 Nedělal někdo prosím svépomocí zasklenou pergolu,zimní zahradu?
17. kvě v 09:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Region Benešov.
 @kittyt Zkusil bych partu, co Vam stavela se zeptat, jak to nove natahat.

Nam vse klaplo az na jedinou vec a to odtah digestore. Je mimo osu viz foto. Stacilo by 7cm. Nerez kominek to neprikryje. Nekdo nejaky napad? Snizit SDK kolem odtahu?

Zitra prijede parta, co nam stavela, nicmene nechci uz nic bourat. Odtah vede trubkou az na strechu a tezko pujde vyhnout o 7cm. Nevim co s tim. Jinak kuchyn a stavba bez problemu az na tento jeden.
17. kvě ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 Jeste foto kuchyne s odtahem, jak to vyresit?
17. kvě ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 tak my potřebujeme posunout odtah o 20 cm a to stejné i zasuvky. A úplně stejný problém zasuvky by ještě šli ale co stím odtahem...
17. kvě ve 14:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @rdkubis74 @kittyt Odtah sice vede na střechu, ale mě jde nejprve v podlaze do rohu místnosti a pak vede na střechu... Ty to budeš mít podle mého stejně a jelikož strop je jen sádrokarton, určitě bych to nechal vyříznout a posunout... Pokud ti to vede přímo na střechu, udělal bych ten úskok v podlaze dodatečně. Pokud vím, tak RDR umí opravy tak, že to na výmalbě nepoznáš...
17. kvě v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 182 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 182 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @mysak124 2 x podle diskuze je asi uplné minimum... :(
17. kvě v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysanekmysa
Registrovala se 19. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
mysanekmysa
Registrovala se 19. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha - západ.
 @rdkubis74 můžete prosím nasdílet fotku se světlovodem? Kolik stál? děkuji
17. kvě v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mysanekmysa Vkladam foto svetlovodu, foto je aktualni, venku zatazeno a presto krasne sviti. Kdyz je venku slunce, mame snahu stale zhasinat emoticon

Cena od RDR cca 12.100,- bez Dph vcetne montaze. Typ TWR 14, prumer 35cm. Za ty penize to stalo.
17. kvě v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1254 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1254 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 presne takto to vyzera aj u nas emoticon
17. kvě v 18:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysanekmysa
fotoportrét
fotoportrét
mysanekmysa
 @rdkubis74 Jee to je raketa emoticon Kdyby to stálo tak půlku, tak do toho jdu také emoticon
17. kvě ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mysanekmysa Zvazte to. Je to prijemny pocit mit prosvetlenou chodbu a osvetlene schody. Take jsem chtel couvnout a ted jsem rad, ze me zena premluvila.
17. kvě ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 Dejte mi pak prosím vědět, jak vám to parta vymyslela stím odtahem emoticon
18. kvě v 07:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @kittyt @rdkubis74 No co se dívám do projektu Kubise74 tak u něj taky ta roura vede nejprve doprava do rohu a až pak nahoru, tak ten posun by měl být jednoduchý. Kdyby to šlo rovnou nahoru na střechu, tak by to šlo posouvat hůř...

Tak beru zpět, asi to fakt u něj vede rovnou na střechu...
18. kvě v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @mariacek My máme Novu 101 , kouknu doma do papírů, jak to tam vede
18. kvě v 11:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 115 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 115 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
 @mysanekmysa svetlovod je super. Na vlastni oci jsem videla v Jihlave. My mame teda tocite schody s oknem. Jinak bych si ho dala taky.
18. kvě ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2296 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2296 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @mariacek u nás je tam stopro roh, páč roura na střechu vede v rohu i přes ložnici a digestoř mám 70 cm ode zdi (střed).
18. kvě ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @zmrz_lina no pokud to vede z rohu, tak je to lepší varianta. Ale i tak předpokládám, že se kvůli posunutí odtahu bude muset rozdělat sádroš ve stropě atd. emoticon A to nehledě na to, že my budeme potřebovat přesunout i zásuvky emoticon
18. kvě ve 12:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @kittyt Tak hotovo, prace na dve hodiny. Trubka vede doopravdy primo na strechu. Nicmene je klasicky napojena pres tesneni, tak to slo vyhnout. Nicmene 7cm jen tak tak. Prikladam foto po instalaci, digestor je opatlana a vsude bordel ze sadrokartonu. Do zitra zaschne sadra na sdk, tak mirne zbrousim a pretru. Za me spokojenost.
18. kvě ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spike6
1
Registrovala se 19. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
spike6
1
Registrovala se 19. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
 @rdkubis74 dobry den,mohu se zeptat co,to je za obklad za kuchynskou linkou?
18. kvě v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @spike6 Obkladovy panel, presne oznaceni pokud jsem ve Fa od Lamontu spravne nasel je Kaindl 47980 DC Arktis.
18. kvě v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 Tak to jsem ráda, že vám to dobře dopadlo. Na druhou stranu jste mě moc nepotěšil , protože my to potřebujeme posunout o daleko víc emoticon Je možné že je to u Novy , řešené jinak ale pochybuji emoticon
18. kvě v 15:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 432 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 432 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tohle asi neni spravne, co?
18. kvě v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Region Praha.
 @username No pěkný. To jsou ty narychlo zaškolované odborné party.
18. kvě v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @kittyt No tak se mrkni co máte v místnosti nad digestoří, ta roura nevede ve zdi ale na povrchu. Pokud nemáte nad digestoří příčku, tak by to mělo jít do strany... Ale díky tomu, že je strop sádroš, tak přesun není problém, vše jde krásně zasádrovat...

@username Co je na tom přesně špatně? Ta hadička za tou rourou?
18. kvě v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Jeseník.
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Jeseník.
 @username no já nevím, podle mne vzorové provedení!
18. kvě ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @username Zkus to dostatečně prolít vodou jestli bude bez problémů odtékat a nebude se držet pod budoucím ventilátorem. Jestli ne, tak je to O.K.
18. kvě ve 20:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveler
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
paveler
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Opava.
 @username to vypada, ze vytok z te zlute hadice je stejne vysoko jako ,,nasavani", coz neni asi uplne OK...
18. kvě ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1128 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1128 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kittyt My máme v Nově 101 veden odtah nahoru a podlahou do rohu v koupelně. V projektu to ale máte namalované také podlahou a pak do rohu.
18. kvě ve 20:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
 @paveler
Taky se mi zdá, ale může to zkreslovat, proto ten test....
18. kvě ve 20:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš