Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. čer 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 342 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 342 příspěvků. Má 4 přátele.
 @klaina Kuchyň byla hned 2. den po předání. Termín asi týden před stavbou.
28. kvě v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků.
 Super, dekuji!
28. kvě v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesk2
Registroval se 17. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
alesk2
Registroval se 17. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Má 4 přátele.
 @febs jeden vlastnime. Není ale uz OC nabizen.
28. kvě v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Mě přišla kalkulace kuchyně od Lamontu s cenou 301 tisíc... Málem nás kleplo. Ale po kalkulaci desky mě už nic nepřekvapí... Takže to vypadá opět na kuchyň z IKEI za 185 tis. To jen pro srovnání, kdyby to někoho zajímalo.
28. kvě v 09:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @luxik75 tak to se musim RDR zastat...sice dodavaji stavbu vc desky,a upozorni vas na zatepleni soklu (prave kvuli tomu,aby nevznikaly tepelne mosty)
Ale napojit si vodu elektrinu a kanalizaci sami,pokud se nedomluvite s nimi mi prijde celkem logicke.. Taky by me nenapadlo na to zakaznika upozornovat, kanalizaci i vodu prece vite ze mate a potrebujete a ze musi byt zapojena :-O
28. kvě v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @margot_ka Dekuji za odpoved. Mne zase neprijde logicke, ze nerekli firme, co nam delala behem montaze domu napojeni vody ze studny, aby zapojili i odpad. Navic mezi odpadni trubkou a zumpou je asi jen 1,20 m, pokud by zumpa byla dal, tak to pochopim, ze nepotahnou trubky nekam daleko. Jinak jak jsem psala vyse, pri vystavbe zakladove desky jsme se primo ptali, co zajistujeme my, takze nemam pocit, ze bychom to nejak podcenili.
28. kvě v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @luxik75 Tak prece RDR nebude ukolovat vami najatou firmu... To musite rict vy, co po nich chcete. Urcite vam dali nejakou kalkulaci nebo jste meli smlouvu o dilo, kde vidite, co po nich pozadujete. Co zajistuje RDR ma myslim taky presne dano ve smlouve nebo v projektu - staci si to precist.. Nikdo vas na to neupozornil nejspis proto, ze kdyz to ma jen 1,2m tak si asi mysleli, ze si to udelate svepomoci...
28. kvě v 09:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @mariacek Nasemu elektrikari take rekli, co je potreba udelat, takze v tom nevidim zadne ukolovani. A navic nam i pri vystavbe desky rekli, co ma zajistit nas elektrikar. Nevim, jak to chodi u Vas, ale u nas na vesnici mistni remeslnik prijde, podiva se a rekne, co to bude stat, s podrobnou cenovou kalkulaci se nezdrzuje emoticon. Jak jsem psala vyse, nemohli jsme byt na stavbe celou dobu, takze vodar a elektrikar mel od nas pokyn, at udelaji vse, co bude Rymarov potrebovat a stavbyvedouci to vedel take, ze tam nebudeme po celou dobu i duvody. Samozrejme nam mohl kdykoliv zavolat. Stavbyvedouci zaroven vedel, ze dum bude vyuzivan sporadicky (par tydnu v roce), takze nemohl predpokladat, ze neco budeme delat svepomoci. Ja vim, ze v Cechach je to pro radu lidi zpusob traveni volneho casu, ja to neodsuzuji, ale obdivuji, ale v nasich silach to proste neni (oba zamestnani, 3 deti a do Cech to mame 800 km). Navic mi nejde do hlavy, jak lze predavat dum bez zapojeni odpadu? Provadi se preci zkouska tlaku vody, tak bych cekala, ze se rovnez kontroluje, jak funguje odpad. V predavacim protokolu by mela byt zminka, ze odpad neni zapojen at jiz treba ze strany objednatele.
28. kvě v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek jojo, taky těch 150tis. co nám nacenili do rozpočtu v OC bylo úplně mimo, kuchyně je úplně normální, nic jsme si nevymýšleli a taky skoro 300k.

no nakonec se vesele šplháme k pěti millionům za dům a to nemáme nic extra......ale co zase je to za už tři roky hotový.
28. kvě ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 89 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 89 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
 @mysak124 my meme Lamont, top spotřebiče příklad parní trouba za 35t a celkově to sálo 202t
28. kvě v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @luxik75 Na Vašem místě než kupovat celý dům bych si tady pronajal byt v nějakém penziónuemoticon
28. kvě ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @lazlo spotřebiče máme za 75k, to mi přijde v pohodě, nemají to ani nijak extra předražené. ale ten nábytek za 200k je už docela pálka
28. kvě ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @lazlo Tak to nechápu, náš nejdražší spotřebič je digestoř asi za 12tis a se vším jsme byli lehce přes 200tis a to jsme si moc neporoučeli. Ale zase máme bílou lesklou a to dělá asi dost
28. kvě ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak dneska bude predavka. Zatim mam pocit ze muzu resit tak max smouhy na oknech... emoticon
29. kvě v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Ha, tak dum predan. Zatim jsme nenasli ani Ň a to jsem mel seznam, na co dat bacha. Takze za mne 1* Fakt max spokojenost.
Borci nam tu budou chybet, sel bych to s nema zapit...
29. kvě ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
febs
Registrovala se 21. května 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
febs
Registrovala se 21. května 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
 @alesk2 já vím, celkem by mě zajímalo i proč, my se chystáme stavět na Slovensku a slovenské zastoupení jej zatím nabízí a má h o i v katalogu. Chtěla jsem se hlavně zeptat jak moc jste šli do "pasivu", jestli jste si nechávali rekuperaci, zda máte i tepelné čerpadlo. A hlavně jak jste celkově spokojeni.
29. kvě ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků.
 @username
@username velká gratulace. 😀 Snad se taky brzo dočkáme. 😀 Ať se vám hezky bydlí. 😀
29. kvě ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 38 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 38 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 Ma nekdo dreveny obklad a mohl by vyfotit jak je ukoncena horni hrana nas balkonovymi dvermi/oknem? Moc diky
29. kvě ve 23:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavelll12 Tak ono taky samozřejmě záleží na velikosti kuchyně, to cenu dost ovlivní. My máme v plánu délku linky kolem 6m plus ostrůvek... Takže budem muset pečlivě zvažovat koho vyberem. Zatím vede IKEA
30. kvě v 11:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
 @angus88 Ahoj, jsem tu po delsi dobe :/
Ted uz mam po zaruce, ale jelikoz v zaruce problem nevyresili, budu posilat znova.
Pokud budou mit problem, tak holt nejakeho znalce. Porad to pod schodistem loupe. Uz se neda projit ani po spickach aby to neloupalo, dunelo. Dela to tak cca 5 a vice dlazdic. Pry za to muze trubka k topeni pod podlahou, to mi prijde jako pitomost, pripadne to musi snad zhotovit tak, aby nebyl problem. Natocim to a hodim sem odkaz at vidite o co jde. Docela by me zajimalo, jak to maji ostatni co maji u schodiste dlazbu.
30. kvě ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @mysak124 Co mate za kuchyn, kdyz by byla za 300.000,- ? emoticon)
My mame od znameho za 100.000,- krasnou kuchyn (mohla byt i za 80.000,- kdyby to mel jako melouch coz v te dobe neslo) a spotrebice vse BOSCH za cca 50./60.000,- (lednice s mrazakem vestavena, trouba, indukce, mycka, digestor)
30. kvě ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele.
 @silenoz Nevím, jestli jsme to už spolu neřešili. My máme pod schodištěm taky dlažbu. A taky se nám v ní ozývaly praskavé zvuky. Při reklamaci pán řekl, že je to tím, že schodiště nemá diletaci. Ve spáře mezi schodištěm a dlaždicemi nemá být tmel, ale silikon, aby to pružilo. Takže tmel vyřízl, nacpal silikon a do té doby bez problému, skvělé. Ale stejný problém máme v dolní koupelně, taky se tam ozývají praskavé zvuky. Při reklamaci nic moc na to asi sebou neměl a nějak úplně jsme nevěděli, kde všude přesně se to ozývá. Zdálo se mi, že na víc místech, ale pán našel jednu dlaždici, která to prý dělá. Máme pod tím podlahové topení, kabely, tak se prý musí opatrně, aby se nepřeřízl nějaký drát. Takže vyřízl tmel ze spáry, nalil pod to lepidlo a zase zatmelil. Pomohlo to na pár dnů a ozývá se to zase, všude možně po koupelně. Už jsme si zvykli, nechceme rozvrtávat celou koupelnu, tak to řešit nebudeme.
30. kvě ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 Také mám problém s křupající dlažbou. NOVA 101 a dlažba před pracovnou. POkud se projde po chodbě je slyšet prasknutí. Už z těch podlah šílím (křupání zámků laminátové podlahy). Nevím jestli reklamovat, většinou toho na podlahách moc nevyřeší. Zkusím sundat obložky a podívat se jestli je diletace pod nimi. Každopádně za mě je podlaha RDR za trest :(
30. kvě ve 13:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaly
8
Registroval se 2. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 547 příspěvků. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
  • Stavím dům
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
spaly
8
Registroval se 2. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 547 příspěvků. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
  • Stavím dům
    Region Nový Jičín
 @silenoz kuchyn nemá cenove omezení....navíc veskere spotrebice za 50000 je krásná cena...., taky zalezi na materiálu a velikosti kuchyně.
30. kvě ve 14:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @mariacek na metry jsem ji nikdy neměřil, ale je do tvaru Gemoticon
30. kvě v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4932 příspěvků. Má 34 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4932 příspěvků. Má 34 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @silenoz přesně jak píše @spaly záleží na materiálu a použitém kování... a pak tedy velikost a počtu skříněk. My v tom jsme v Nově 101 za cca 150tis + spotřebiče asi 80tis, jenom trouba s digitálním displejem tenkrát stála 25tis, sklo za linku 15tis atd... za 100tis byl jen korpus a práce a pak to kování, nerez rámečky, osvětlení atd...
30. kvě v 16:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @petrsv1000 A pak veškeré šuplíky, které jsou násobně dražší než police...
30. kvě v 18:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
 @lissie Ty podlahy od RDR jsou fakt za trest. Máme s křupanim také problémy. A RDR to nebylo schopno vyřešit. Také jsme již rezignovali. Ikdyž při ceně toho domu mi to přijde fakt smutné.
30. kvě ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @pavell123 Prostě bych je furt otravoval dokola. Nebo ať vrátí nějaké peníze a podlahy udělat znovu a pořádně
30. kvě ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 At tu skacu jak skacu, podlaha v prizemi - vinyl se ani nehne. Lamino v patre ma pruhyb tak mozna milimetr u sten. Podlahovku nemame nikde. Schody nevrzou nikde. Neni to tou podlahovkou?
31. kvě ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš