Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. čer 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
 @username To přijde, s tím si jsem jistý. Ze začátku u nás vrzalo jen jedno místo a teď je to již celá chodba v patře.
31. kvě ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4932 příspěvků. Má 34 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4932 příspěvků. Má 34 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @mariacek jojo přesně tak... emoticon
31. kvě ve 14:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @silenoz úplně normální kuchyň, pár skříněk,barpult, deska....300tis. není tam vůbec nic extra, je to normální cena od lamontu co jsem se tak ptal. Ale člověk si u RDR nemůže moc vybírat.
31. kvě ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @pavell123 nás právě varovali v everelu, že RDR tam nedává podložky(v rámci udržení co nejnižší ceny pro standard), že nám to rozhodně doporučujou nebo to bude křupat. tak doufáme že to s nima křupat nebude.
31. kvě ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 173 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 173 příspěvků. Region Benešov.
 @mysak124 Vybírat si můžete, jak chcete. RDR Vám ohledně kuchyně přeci nic nevnucuje. My jsme zkusili konkurenci (Oresi a Ikea). Oresi vyšla ještě dráž, Ikea o něco levněji. Nicméně kvalita obou je někde jinde (užší korpusy, tlak lisování korpusů). Oresi jsme měli v domě předtím - po roce se odlepovali hrany a celkově to na nás působilo fórově. Na druhou stranu, kuchyňských studií, výrobců a truhlářů je asi hodně, takže je z čeho vybírat.

Bydlíme teprve krátce (necelý měsíc) a zatím spokojenost. Montáž, vzhled, funkčnost. Nyní jsme nechávali od Lamontu zaceňovat vestavěné skříně a botníkovou stěnu, tak uvidíme.

Kuchyň v příloze nepřesáhla Kč 180.000,- včetně spotřebičů Electrolux, zbytek Franke. Za nás spokojenost.
31. kvě ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @username Lamino průhyb 1 mm? Vy pod laminem nemáte podložku, která samotná má asi 3mm a je z měkkého materiálu? Jenom ta podložka udělá pod dospělým chlapem 3mm emoticon + další průhyb je u stěn kde není ukotvený fermacell. Navíc si to časem sedá a objevují se mezeri mezi lištami a podlahou. Nechci strašit, ale časem se to asi objeví emoticon My jsme zprvu také byli nadšeni a problémy neviděli
31. kvě v 15:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @mysak124 Podložky pod lamino? Pokud jsou to podložky typu meralon tak právě ony přidají tomu, že se podlaha prohýbá a zámky křupou. Nebo myslíte jiné podložky? Co my máme tak podložky nejsou pod vinylem, ten nikde nekřupe, ale tam jsou zámky gumové
31. kvě v 15:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @mysak124 Podložky tam od Everelu mame ty nejlepší a křupe to i tak :(
31. kvě v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 16 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Dobrý den, neuměl by mi někdo poradit kde sehnat silniční panely pro stání pod jeřáb nejlépe kolem Mladé Boleslavy, nebo jak jste případně tuto otázku řešili, budeme stavět v zimě na jílu. Moc děkuji za rady.
31. kvě ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
 Dobrý den, chtěl jsem se zeptat čím jste si doma vymalovali po záruce? Používáte barvu od RD Rýmařov nebo třeba primalex, remal? Jaké máte zkušenosti. Děkuji za informace.
31. kvě ve 22:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @matever dal bych tam Avii štěrku nebo betonového recyklátu a rozhrnul a hotovo. My to tak měli ani to možná moc potřeba nebylo a to jsme taky na jílu.
31. kvě ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @matever zdravím, máte jistý termín v zimě ? emoticon hodně se posouvají... taky bych volil štěrk či makadam, pak ho použiješ před vjezd do garáže... emoticon
1. čer v 01:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Jak přesný je RDR při stavbě domu? Mám v projektu místnost o šířce 3880 mm a zajímalo by mě, když to dělají strojně, zda opravdu ty rozměry dodrží. Proměřovali jste to někdo?
1. čer v 08:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 Nevíte, k čemu tohle v oknech je? Je to tam jen položené. Díky
1. čer v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @petrsv1000 no nevim jak moc si muzeme byt terminem jisti v tuto dobu u RDR dokud nebudou na pozemku s jerabem neni jiste nic. mame dopis s predbeznym terminem zacatku stavby v 50 KT. Tak predpokladame ze snad nejpozdeji v lednu zacnou, ale kdo vi. Varianta sterk,makadam mi prijde uz mnohem lepsi nez panely protoze kde je vzit a jak se jich pak zbavit.
1. čer ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @pavelll12 a dekuji za reakci. Predpokladam ze jste davali geotextilii a na to hromadu sterku? Rozmer stani nam RDR napsalo 8x8m budeme to mit tak tak, aby byl jerab na rovine.
1. čer ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveler
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
paveler
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Opava.
 @pavelll12 myslim ze jen na transport oken, pak se to vyhazuje
1. čer ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @pavell123 my teda máme doporučenou kombinaci podložka plus vinyl, je o ověřený u rdr domu u známých, nekřupe to ani trochu. Lamináty křupaly i když jsem je měl v nájemní bytě, nějak nechápu výhodu laminátu proti vinylu. Křupe to, je to studený, vypadá to hůř.
1. čer ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 My máme vinyl bez podložky, bydlime půl roku a nic zatím nekřupe
1. čer ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
 @lissie u nas taky 2x davali silikon. Zlepislo se to na chvilku a pak zase. Menili i dlazdice, protoze byly nektere neskutecne vystouple.
No a ted uz je to masakr. Natocim video.
1. čer ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 Vinyl samozřejmě křupat nebude, není co by křupalo emoticon Laminát křupe, protože křupou jeho zámky. Podložka pod něj křupání nezlepší. Co se týká dlažby tak tam je asi nejdůležitější použité lepidlo v případě podlahového vytápění. Pokud to někdo přilepí klasickým tak dlaždice nemohou přežít zimu
1. čer v 16:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @mariacek +-20mm. Pravý úhel není úplně pravý, a rozměr baráku na jedné straně +30mm, na druhé straně +20mm. emoticon
1. čer v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nekdy
Registroval se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
nekdy
Registroval se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků.
 @pavelll12 vyhodit. Je to jen kvůli přepravě a před předáním to měli vyndat.
1. čer v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 324 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 324 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @matever my silniční panely měli od místní stavební firmy, cena byla tuším , 300,-/ks. pak jsme to používali jako parkovací stání u baráku no a nakonec jsme jich 10ks dali pod mobilheim který mýme jako hospodářkou budovu vedle domu a zbylých 10ks jsme rozdali
1. čer ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Kolik vody vam ochazi tim pretlakovym ventilem bojleru? Mam strach ze ta nadobka na zed brzy pretece...
2. čer ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @username Aha to je sifon.... emoticon
2. čer ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @username emoticon ja som sa najprv tiez bal
2. čer v 15:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
285
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @matever tak i když termín posunou, tak pořád to bude zima, takže ten makadam tam musí stačit emoticon a pak jeřábník si poradí...
3. čer v 19:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @gustinovi tak to jste měl opravdu super cenu. Zatím se mi nepodařilo sehnat levněji jak 800 Kč/ks, asi budu muset lépe hledat emoticon
3. čer v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 Ahoj, tak hlásím výsledek kuchyně. Ve čtvrtek sem si domluvila schůzku s panem obručníkem a hned v pondělí přijel. Vyřešil naši kuchyň naprosto úžasným způsobem, přesně podle mých představ a nebude se muset ani nic předělávat. Opravdu nás zachránil a ja teď můžu konečně v klidu spát. Příští týden jde kuchyň do výroby a první týden v červenci by nám ji měli montovat. Takový přístup a pochopení a snahu vyřešit vše přesně tak jak jsem chtěla jsem snad ani nečekala.
4. čer ve 12:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš