Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 318 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 318 příspěvků. Region Benešov.
 @kittyt Pan Obručník je profík, je vidět, že má svou práci rád. Je dobře, že nemusíte cokoli měnit nebo bourat.

My jsme po měsíci s kuchyní spokojeni. První dny jsme kuchyň oťukávali, hledali nedostatky a ono se po měsíci nic nenašlo.

Čekáme na zacenění vestavěných skříní a botníkové stěny. Minulý týden přijel, zaměřil, popovídal, nakreslil - vše se neslo v naprosté pohodě.
4. čer ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Napady? emoticon
4. čer v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Vy co máte v kuchyni ostrůvky, jak jste řešili jejich ukotvení do podlahy? Musím dávat pod něj Ytong? A co třeba pod americkou lednici? Stačí klasická podlaha?
4. čer v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lenousak
Registrovala se 1. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lenousak
Registrovala se 1. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Hradec Králové.
 @username trošku offtopic, ale může se zeptat co máte za dekor podlahy? emoticon
4. čer v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek tak to vyřeší Lamont, ne? alespoň podle toho co nám říkali.
4. čer v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 271 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 271 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 Už se tady jednou podobná otázka objevila, ale nějak zapadla a nedořešila se (nebo jsem to alespoň ve vyhledávači nenašel). Řešili jste někdo kvanta much, které nalétávají ventilátory? Odpoledne přijdu domů a denně cca 50 much či více v domě. Pomalu mě to přestává bavit masakrovat je na oknech emoticon Nějaký tip, jak potrubí muchám ucpat? Napadla mě síťka, která se používá na sítě do oken, ale jak ji na odtah upevnit? Dá se to na střeše nějak přichytit aby to funkci ventilátoru příliš neovlivnilo?
Díky
4. čer v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @mysak124 My kvůli ceně do Lamontu nejspíš nepůjdeme. Ikea nám vychází o asi 120 tisíc levněji... A jelikož IKEU už 10 let máme a nový systém je ještě lepší, budu si kuchyň montovat sám...
4. čer v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @mariacek no já už jednu ikeu mám, dělal jsem to celý sám a když jsem to dopočítal kolik jsem na tom strávil času, tak jsem byl placen asi 100kč na hodinuemoticon ale teď už jsou děti, tak není čas na to aby si člověk v klidu pár dní zamakal.
4. čer v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Jde o ukotveni vysuvu? My to mame takto. Ale je to prechod dlazba/plovouci podlaha. Vyvrtana prechodova lista. Drzi to paradne.
4. čer v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 114 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 114 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
 @mariacek mame 120x90 a ukotveny neni a ytong pod nim taky neni.
4. čer ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @lenousak Ahoj, https://www.quick-step.cz/cs-cz/vinyl/balance-click/bacl40028_klasicky-kastan-svetly
@rdkubis74 Jo, prechodova lista je moznost, mate je i tam kde se skladba podlahy nemeni? Nejsem schopnej si to vybavit, posledni dny jsou fakt mazec....
4. čer ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Ano, máme je i tam, kde jsou krytiny stejné.
5. čer v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @rdkubis74 diky
5. čer v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Taky mate revizni zpravu elektriny na 1x A4 z obou stran? Mám docela poctivého elektrikáře, kterému se to vůbec nelíbí. Prý tam toho spousta chybí a navíc se odkazuje prý na dvě verze normy, což je nepřípustné.. emoticon
5. čer v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helia
Registrovala se 28. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
helia
Registrovala se 28. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
 @username Můžu poprosit o ten seznam, na co si dát pozor u předávky? Pár poznámek mám taky, ale víc hlav víc ví emoticon
5. čer v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @rdkubis74 Kuchyně mají dobrý, ale na druhou stranu, dělají kuchyně podle mě jen pro RDR a tam zase není co jako moc extra vymýšlet a i při tom množství to už musí mít v malíku emoticon My jsme tedy reklamace měli jak na dekor kuchyně tak i na spotřebiče a bez problému to odstranili. Za nás spokojenost.
5. čer ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 @sargic Mouchy máme doma teda taky a samic od komárů ještě víc, ale spíš si myslím, že lítají okny než ventilátoryemoticon
5. čer ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @pavelll12 Myslím, že nedělají pouze pro Rýmařov. Sestra je objednána na zaměření skříní pod schody, komplet šatnu a nemá s Rýmařovem cokoli společného.
5. čer ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
 @pavelll12 Tak když ráno odcházím, nenáme doma ani mouchu a jsou zavřené okna. Když přijdu domů, okna jsou pořád zavřené a k tomu je uvnitř tak 50 much. Takže buď se nějak zázračně procedí přes sklo a nebo nalítají ventilátory/digestoří ... jinak si to neumím vysvětlit ...
5. čer ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
 @sargic Nám ventilátory nic nelétá. Maximálně jsou napadané pod okénkem na půdě. V bytě nic, leda když si ji sem pustíme oknem.
5. čer ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @sargic Hmyz zvenku nemá šanci projít přes filtry ve větracím systému (pokud jsou v dobrém stavu). Ani přes rekuperační výměník (tam je ale v totmto počasí nejspíše aktivovaný bypass, takže tato bariéra padá).
5. čer ve 13:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 @sargic tak to bude někde chyba asi jindeemoticon)))))))))))))
5. čer ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 @sargic začínáme mít podobný problém. Na baráčku ještě nebydlíme, okna jsou zavřená ale vždy když přijdeme máme tam plno much a hmyzu.
5. čer ve 13:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @kittyt
@sargic

U nás po mouchách a jiné havěti ani vidu. Na druhou stranu kudy jinudy, než větrákem by to lezlo?
5. čer ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 Možným zdrojem hmyzu může být spíše třeba externí přisávání vzduchu u krbových kamen. Pokud přívod vzduch v klidu neuzavíráte šoupětem, tak tady bych si dokázal představit "průnik". Taky bych nepodceňoval možnost, že hmyz se během vaší nepřítomnosti "vylíhne" z nakladených "zárodků" (nejsem odborníka na hmyz, tak to berte s rezervou) emoticon
5. čer ve 13:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @sargic Možná je klíč ve větě "Tak když ráno odcházím, nenáme doma ani mouchu". To je poměrně odvážné tvrzení. Mohou být různě zalezlé, schované ve výustcích větrání, digestoře ...
5. čer ve 14:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalcasl
Registroval se 5. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 22 příspěvků. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
michalcasl
Registroval se 5. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 22 příspěvků. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 Ahoj všem,měl bych dotaz na ty,kteří mají skříň 3x32A jaky kabel jste táhli k domu?cyky 4#10 a ovládání 3#1,5? Nebo má RDR nějaké podmínky nemůžu to najít nikde. Moc děkuji
5. čer ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 Nemohou být mouchy způsobené absencí zpětné klapky ventilátorů? Někdo tu nedávno psal, že mu ji tam nedali...?
5. čer ve 14:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @angus88 To jsem psala já, ale i bez té zpětné klapky jsem větší nával much nepozorovala.
5. čer ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1787 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1787 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @michalcasl Tady je docela pěkná tabulka....http://www.eshop.elektrokomponenty.cz/novinky/hodnoty-dovolenych-proudu-pro-vodice-kabely-proudova-zatizitelnost/

Záleží ještě jak daleko to bude, ale pokud to není 20m, tak se jde držet té tabulky.
5. čer ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš