Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

13. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
Registrovala se 16. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 6 přátel. Region Cheb.
  • Sním o domě
    Písková Lhota, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
Registrovala se 16. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 6 přátel. Region Cheb.
  • Sním o domě
 @margot_ka já to nějak nechápu emoticon ložnice se 12m je už takhle opravdu hodně malá, nevejdou se nám tam ani pořádně skříně..a ta kuchyň by měla být uzavřena?
20. čer v 19:35  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 890 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 887 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kaleilah Me teda loznice 2400*3750 mm je sice mala, ale nepouzitelna mi rozhodne neprijde. Postel mate 2000*1800 mm, skrin s taky vejde, nezi tim budete mit 75 cm prostor. Rozhodne lepsi pouzitelny spolecensky prostor,nez obri loznice. Vsak tam jen spite.
Zrusila bych pricku mezi soucasne navrzenou loznici a obyvakem,prostor otevrela a naopak prostor soucasne kuchyne uzavrela a udelala tam loznici
V tel se to fskt blbe kresli. Zelene ohraniceny prostor by byl obyvak, cervene loznice. Vstup by byl z prostoru chodby.
20. čer ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @cendler dik za odpověď jimku máme take na konci pozemku 20 cm je kamenne podloží proto se ptam neni li to nejak normovano jak likvidovat přebytečnou vodu ☺
20. čer ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @michaelazabranska
Co poradit? Vytvorili jsme ploochu kterou vytyčil pracovnik RD a jeřáb si stoupnul jinam😭
20. čer ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
  • Sním o domě
 Aha, už chápu. To ne, opravdu bychom se do takové ložnice nevešli. Je potřeba úložný prostor. nejsou kam dát bundy, kabáty, do zádveří se nic nevejde... mít ještě menší ložnici než právě máme už by bylo neúnosné. Tohle bylo jediné řešení, na druhou stranu, je to přes 30 metrů otevřeného prostoru i s kuchyní, chodbou.. jen bych to potřebovala vidět, neumím si tam představit ten nosný sloup
20. čer ve 20:42  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
kaleilah (30 r.)
1
  • Sním o domě
 Aha, už chápu. To ne, opravdu bychom se do takové ložnice nevešli. Je potřeba úložný prostor. nejsou kam dát bundy, kabáty, do zádveří se nic nevejde... mít ještě menší ložnici než právě máme už by bylo neúnosné. Tohle bylo jediné řešení, na druhou stranu, je to přes 30 metrů otevřeného prostoru i s kuchyní, chodbou.. jen bych to potřebovala vidět, neumím si tam představit ten nosný sloup.
A to se musí do ložnice vejít ještě eliptical, bez toho se nestehujem emoticon a není to žádný drobek, ale pořádná kráva veliká emoticon
20. čer ve 20:46  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2296 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @kaleilah bohužel z chodeb využijete prd, je jj ochrana plochu bych vůbec nebrala v úvahu. To, že je to otevřené, vám pomůže pohledově, ale v samotném zařizování vůbec.
20. čer ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2296 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 *jejich plochu tam mělo být
20. čer ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 349 příspěvků. Region Benešov.
 @kaleilah Souhlasim se zmrz_lina, plochu chodby nevyuzijete. Prave sedim v obyvaku v Kubisovi 74, plocha 31m a kdyz jsem si zkusebne prepazil zidlemi Vasich 19m, vesla by se tak tak sedacka, stena. Jidelni stul uz ne. Tedy vesel, ale k zivotu by to uz moc nebylo. Margotky pudorys se mi libi hodne. Chapu, ze chcete pro deti extra pokoje, ale za par let deti odletnou z hnizda a zbydou pokoje k nicemu a obyvak bude stale maly. Planujete hezky dum, zase tak maly neni a zabit to takhle malym obyvacim pokojem, ktery ma byt stredem domu, je velka skoda.
20. čer ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 Jeste jsem zapomnel na pripadna krbova kamna nebo krb, odstupove vzdalenosti a nehnete se jiz vubec. V peti lidech je 19m na dum sakra malo.
20. čer ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @luckadedkova Termin montaze mame v listopadu 2018. Aktualne se u nas kuti deska, mame za sebou 3.den emoticon
20. čer ve 21:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 250 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 250 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @goethe : myslím že tohle normované není, hledal jsem inspiraci po internetu a tohle měli snad všude, ono se dá koupit i nějaká vsakovací jáma, což je v podstatě to samé jako jsem viděl, svazané plastové bedny od piv a zasypané, ono možností je mraky a meze se asi nekladou, jde jen o to, aby se to voda měla kam dostat a neucpalo se to hlínou
20. čer ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 890 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 887 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kaleilah v tom pripade bud usetrit jinde a pridst modul,nebo holt budou 2 deti spolu v pokoji a vy budete mit loznici nahore. Nevim,jak stare mate deti,ale souhlas s ostatnimi. Ten obyvak je bohuzel tskto podle me nepouzitelny :(
20. čer ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @cendler
Mám take obavy aby nám to ve finále zkolaudovali nebude li hotove to vsakovani
21. čer ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @goethe U nás kolaudace neproběhne bez jímky na dešťovou vodu. Mám již vše na kolaudaci připraveno, dokumenty, hasicí přístroje, jen jsem byl upozorněn, že je paní nejvíce zvědavá na jímku na dešťovou vodu. Takže dalších cca 25tis. Kč, dle mého k ničemu.
21. čer v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 95 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 95 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @rdkubis74 Pokud ve stavebním povolení či ohlášce jímku na dešťovou vodu nemáte, pak ji po vás nemohou chtít při kolaudaci.
21. čer v 09:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 4 přátele.
 @kaleilah My máme obývák včetně jídelny 19 m2 + kuch. kout 10m2. V obýku 5 lidí + 1m2 zabírá klec s králíkem a velká knihovna přes celou zeď a krb. kamínka. Velké to není , ale stísněné taky ne. Přemýšlím, že postupně zlikviduju kytky, ty už se pletou. Stůl máme velký, stejně všechny návštěvy sedají k němu, a to i jinde, kam chodíme. Dřív jsme obývák neměli vůbec. Na mytí podlahy je to velké ažaž. Spíš by se mi hodilo o fous větší zádveří než obývák.
21. čer v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
 @nufinka88 tak to je super, máte nějaké poznatky, co by se nám případně hodili ? Nám bude stavět Stade - děkuju
21. čer v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lili_k
Registrovala se 1. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
lili_k
Registrovala se 1. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Česká republika.
 @kaleilah Myslím, že to nemusí být tak zlé s tím Vaším obývákem. emoticon Nějak jste se rozhodli, měli jste k tomu jistě svůj důvod... ne vždy může být vše ideální, rozpočet je jen na určitou velikost domu a děti nikam neprodáme, že? emoticon A chceme pro ně to nejlepší. V dané situaci je to myslím dobré řešení. Také máme více dětí - 4 kousky. A vím jak se dva starší (a to mají "jen" 9 a 7) strašně MOC těší na své pokojíčky, jak jim nejmladší nebude nic bourat, ničit, budou mít klid...a časem bude tato potřeba po soukromý jistě ještě větší. emoticon Obývák není velký, ale umím si představit jak to tam poskládat. Žádnou stěnu bych tam tedy nedávala, TV zavěsit rovnou na zeď, sedačka do L, vše minimalisticky...úplně to vidím. emoticon
21. čer v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
libas
Registroval se 8. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
libas
Registroval se 8. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Region Jihlava.
 Zdravím, máte termín listopad 2018 a už děláte desku?A svépomocí nebo Vám ji dělá RD.
My máme termín říjen 2018 a na desku stále čekáme. Bude jí dělat RD.
21. čer v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 13 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 13 příspěvků.
 Také zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli střecha KM beta brilliant je lepší v porovnání se standartem a jestli to za ten příplatek stojí. Rada zkušenějších se hodíemoticon Pak bych se chtěla zeptat, když máme kuchyň plánovanou přes Lamont, tak už se platí ten odtah odsavače par, že? Dříve se to myslím neplatilo. Jakou máte zkušenost? Děkuji za info.
21. čer v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mwkaty KM Beta Briliant x Elegant - Elegant má dvojitý akrylátový nástřik, Briliant má navíc lesk. Na Briliantu by se mělo usazovat méně nečistot, tzn. mechu atd. U nás byl u Kubise 74 příplatek za celou střechu myslím cca 4.000,-

Kuchyň máme také od Lamontu, nicméně odtah se řešil při KS. Jde o to vytáhnout vedení na střechu. Ale příplatek také nebyl vysoký. Jen je nutné mít před KS od Lamontu zákres, kde bude digestoř.
21. čer ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
 @rdkubis74 Děkuji za reakci. Nám tu Brilliant právě nacenili navíc o 7000 bez DPH a ten odtah na 6000 bez DPH. Lamont máme odsouhlasený, akorát mě tohle teda vůbec nenapadlo řešit, teď už je pozděemoticon S tou střechou se rozhoduji, jestli to za to stojí. Ono to tak naskáče, že pak přemýšlím, kde by se dalo něco ubrat a neošidila jsem se na kvalitě,..
21. čer ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mwkaty V tom případě bych radši oželel krytinu na střeše. Odtah si určitě připlaťte.
21. čer ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @mwkaty Střechu máme bez lesku a zatím je pořád nová. Raději pořešte ten odtah, pokud bude digestoř.
21. čer ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
 @jimika Jo, odtah bude určitě. Jen jsem si pamatovala starou informaci, že když je kuchyň přes Lamont, tak ten odtah neúčtují. Tak mě teď překvapilo, že už to neplatí.Ale prej to platí už déle...

Díky za zkušenost se střechou.
21. čer v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků.
 Tak v pondeli zaciname a vyhlidka pocasi je na pos.... emoticon
21. čer ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @zmrz_lina To vypadá dobře. Bohužel pro moje potřeby je to bohužel úzké. My máme čistě obývací část asi 36 m2 a i to byl trošku otazník. Máme rádi prostor kolem sebe. V paneláku jsme měli čistě obývací část 3,5 x 5m a dokud jsme byli sami, bylo to ok, ale teď si to už nedovedu představitemoticon
21. čer ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @klaina v pondělí už má být líp emoticon
22. čer v 00:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @rdkubis74
Jimku a mame 4m3 a je i v projektu ale zatim z ni koukaji jen otvory na privod a přepad
A to je to co zatim nevím jak a kam se bude ztrácet přebyt.voda vsude je podloží zhruba 15cm kamení tak by mohla "mizet" sama?
22. čer ve 04:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš