Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

17. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků.
 @rdkubis74 Ne, bohuzel. Skvela parta z RD nam udelala jen hrubou stavbu a zbytek dostala za ukol externi firma, ktera na to dostala mnohem vice casu nez by mela rymarovska parta 😞 Zahajeni stavby 25.6., rymarovsti predavali externi firme 3.7., ti samozrejme pres svatky a nedelali a zacali az vcera 9.7. Velmi predbezny termin predani mame 23.7. 😏
10. črc ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
 @mariacek my takto: zbytek zateplíme až bude dům.
11. črc v 09:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
Registrovala se 14. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 Zdravím. Před dvěma týdny jsme poslali podepsanou SOSB. Za jak dlouho Vám přišla faktura za projekt a jedna sosb zpět?
12. črc v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 211 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 211 příspěvků. Region Benešov.
 Posledni krok pred kolaudaci, jimka na destovou vodu. Usazeno, nyni jen vyvrtat privody z okapu a hura zahrnout a srovnat zahradu.
12. črc ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pajos
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
 Za měsíc.
12. črc ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 225 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 225 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @emem87 : já jsem chtěl lepený vinyl vzhledem k tomu, že máme teplovodní podlahovku, ale bylo mi řečeno, že to nedělají, protože to dlouho trvá, tak to neudělají, ale jednou jsem se bavil s paní co ji prej měli lepenou, ale ti stavěly v době, kdy nebyl RDR tam kde je teď tak to asi nebyl problém, mi stavěly v době, kdy začínaly ty problémy
12. črc ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @monis123 : koukám Poláci montují, jako u nás, poznavací znamení - pantofle ala pracovní obuv emoticon
12. črc ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @cendler Ale jak jim to v pantoflich slo emoticon Nastal u Vas s jimkou pri pouzivani nejaky problem?
13. črc v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @rdkubis74 : hele já ani nevím, udělal jsem díru z vrchu, tam přivedl svody a díru z boku na přepad a zakopal jsem ji, vodu užívám na zalévání, zatím se nestrácí je furt skoro plná, tak asi dobrý
13. črc v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 Už se tu ptám sice podruhé, ale ..
Podklady pro usazení jste dostali kdy?
Je to 17 dní, co jsem poslala sosb, objednala projekt a odsouhlasila půdorysy a ještě nemáme podklady, abychom mohli řešit usazení.
Potřebuji to už řešit a mít aspoň představu, kdy přijdou.
Z rdr mi zatím neodpověděli.
13. črc ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @monis123 Nam to trvalo malinko přes 4 tydny. emoticon Ten projektant na to taky potrebuje nejaky cas, i kdyz se vychazi z typovych domu...
13. črc ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 @fantomik
To tedy nemám moc radost emoticon
13. črc ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 774 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 774 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @monis123 my jsme podklady prp usazeni dostali par dni po odsouhlaseni PD. Poslali stavebni cast projektu a to vam na usazeni staci. Nemusite cekat na hotovy cely projekt v papirove podobe
13. črc ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 @margot_ka
Děkuji.
Vím, právě mi jde pouze o podklady. Koukám, že u každého to bylo časově jiné. Tak uvidím emoticon
13. črc ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 284 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 284 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @monis123 Já dostal vše najednou, až byl hotový projekt, tak jsem řešil usazení... Ale projekt spodní stavby dělala manželka projektanta horní stavby, tak si vše sami předali. Každopádně to vůbec neřeš. I když bys měla všechno hned, tak stejně se čeká 2 roky na dům, tak udělej jednou za 3 měsíce něco, ať se ti to netáhne...
13. črc v 15:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
 @monis123 je to už dlouho ,ale bylo to něco mezi 4-5 týdny a s tím přišla i faktura za projekt emoticon pak je doporučím, co nejdříve podepsat smlouvu o dílo, není na co čekat emoticon
13. črc v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinmartina
2
Registrovala se 16. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 inzerát.
fotoportrét
fotoportrét
martinmartina
2
Registrovala se 16. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 inzerát.
 Ahoj lidi, snad nevadi tento prispevek, kdyztak smazu. Taky mame domek pd RD Rymarov, nasi utulnou Nova 101, uz nejaky ten rocek a budeme predelavat predsin. Nemel by nekdo zajem o nasi puvodni? Je delana na miru. Pripadne dalsi info poskytnu. Dekuji.
13. črc v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 @mariacek
Nám projektant říkal na schůzce v hradcl, že podklady pošle dříve, abychom mohli řešit usazení.
To, že bude stát barák za dva roky je mi jedno, do toho jsme s tím šli. Potřebuji teď řešit hlavně to usazení.
13. črc v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 @luckadedkova
Děkuji. Snad to nebude tak dlouho emoticon
13. črc v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 137 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 137 příspěvků.
 No, rošt už nenafotím, ale nic na tom není. Dal jsem ty hranoly víceméně ve stejném směru jako jsou pod tou lávkou jenom s menšími roztečemi (tuším kolem 80 cm). Jen se to prostě musí spočítat a vyměřit, ta půda je nakonec i docela členitá.. Pak jsem je přišrouboval zešikma vruty, ať nějak drží, nemusí moc festovně. Největší humus bylo vyndat tu vatu (rukavice, respirátor, dlouhý rukáv a nohavice nutnost!) a pak pod ní uklidit a vysát. Byla tam všelijaký bordel ještě ze stavby, chcíplé muchy, pavouci... Dělal jsem to po 2 letech bydlení a schválně v zimě.
13. črc v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @monis123 A proč tak spěcháte na projekt usazení, když je vám jedno, kdy bude barák?
13. črc ve 20:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @rdkubis74 prosím jak je ta nádrž velká, na kolik vyšla a odkud ji máte? Zrovna taky řešíme něco na dešťovou vodu emoticon
13. črc ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
fotoportrét
fotoportrét
monis123
 @mariacek
Není nám jedno, kdy bude dům stát. Je nám jedno ta čekačka 2 roky, o které jste psal. S tou počítáme už od začátku. Jasně, že nechceme, aby se to protahovalo déle.

Řeším především kvůli hypo a pozemku.
13. črc ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 171 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 171 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
 Ahoj všem, po skoro 3 letech jsme zrušili stříšku nad vchodem a teď nám tady leží (přistavili jsme zádveří), pokud by někdo chtěl, ráda bych jí prodala cena hodně přijatelná. Foto bych případně zaslala. Děkuji. Z.
13. črc ve 22:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @cendler tak to máš dobrý, nám se trochu ztrácí, ale asi to zatím nebudu řešit. Možná až budu mít chuť a náladu ji vyčerpám a rohy nějak přeběhnu nějakou gumoizolací. Ostatně jsem našel i firmu, co tyhle polské taky prodává a ten to doporučuje ihned, protože většinou propouští.
13. črc ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
 @rdkubis74
Libi se mi jak ti to vsechno navazuje nám sice Largo 3 tydny stoji ale jeste ani nezbourali leseni shanime kdo svede deštovou vodu,zastřešii terasu ,predni plot,kamenny koberecec atd atd....hrozný ale je to tim ze bychom to chteli vse najednou😀
14. črc v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @rdkubis74
Jak je velika?
14. črc v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
26
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 953 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
26
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 953 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk ahoj, take plánujeme zvětšení zádveří. Prosím, jak jste zádveří zvětšování? Dekuji
14. črc v 08:15  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @pvecernikova Jimka ma 7m3. Rozmery jsou cca 3x2,4x1,3. Adresa odkud jsem kupoval betonovezumpy-ceske.cz. Bezne rozmery maji skladem - u nas dodani neco pres tyden. Cena s dopravou, usazenim cca 27tis. Daval jsem silnejsi vrchni desku. Vyrobek a vse kolem je z Polska. Na tel a mailu je sympaticky pan ze Slovenska, reaguje okamzite na rozdil od jinych nabidek na internetu

Zkousel jsem i ceske jimky, myslim, ze vyroba v Litomericich, nabidka na ten samy objem byla cca 46tis bez DPH + doprva + vlastni jerab. Pro me na destovku nesmysl.

Sestra ma jiz patym rokem od te same firmy z Polska zumpu a zatim bez problemu. Tak snad to vydrzi i u nas.
14. črc v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @goethe Jimka ma 7m3, rozmery cca 3x2,4x1,3. Navrtal jsem vpust a prepad tak se objem o neco snizil. Uvidime do budoucna, jestli to byla dobra koupe. Zase jde jen o destovku..
14. črc v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš