Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

15. srp 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 36 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 36 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @mariacek Jde o daň za možnost měnit téměř vše, což u jiných dodavatelů nebývá pravidlem. Pokud změna probíhá jen v rámci dodávky např. SIKA, doplácí se jen rozdíl ceny materiálu. Pokud si někdo nevybere z nabídky desítek umyvadel u SIKA a chce něco extra a chce si to sám monotovat, tak je logické, že to moc výhodně nevyjde. RDR garantuje ceny standardu, ostatní jsou smluvní ceny. Sám dělám v jiném oboru rozpočty velkých dodávek a vím, že odchylka od standardního procesu může zvýšit pracnost nebo reklamační rizika, i když jde vlastně o odebrání nějaké části.
18. črc v 11:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 119 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 119 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @mariacek přesně to mi na tom odpočtu vadí asi nejvíc, neodvedou práci ale nechají si za ní zaplatit, podobné je to i s vchodovými dveřmi, odpočet za ně je 9,5tis bez daně, ale jinak je cena dvojnásobná...
@kryton to znamená, že jim zaplatím 10tis za nic? Tohle mi opravdu nepřijde fér...
18. črc ve 13:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arth
Registroval se 6. ledna 2018 na modrastrecha.sk. Přidal 8 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
arth
Registroval se 6. ledna 2018 na modrastrecha.sk. Přidal 8 příspěvků. Region Bratislava.
 @didinky nieje to tak, aj ked to ta vyzera. Ja som to tiez riesil a dostal som vysvetlenie.
Cenu domu ktoru mate v standarde je pravdepodobne akciova cena. Akciova cena znamena, ze uplatnili plosne zlavu na celkovu kalkulaciu standardu. Ak sa teda rozhodnete vybrat zo standardu cenu za umyvadlo a montaz tak neodpocitaju celu cenu, nakolko ta cena je zlavnena a tym padom by sa dostali v ramci ten polozky do minusu. Toto plati pri akciovych domov, pozrite si ci Vas dom bol akciovy. Ja som vyberal locus 119, ktory nebol akciovy a preto pripadny odpocet polozky by siel v plnej cene.
Cize, neuctuju Vam pracu ktoru nevykonaju, ale uctuju Vam rozdiel medzi akciovou cenou a skutocnou cenou, cize v standarde poskytnutu zlavu.
18. črc v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 136 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 136 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @didinky myslim, ze je to obdobny problem, proc Vam v restauraci neuctuji polovicni cenu u polovicni porce...
18. črc v 18:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 145 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 145 příspěvků. Region Praha - východ.
 @didinky umyvadlo jsou rovněž trubky, které k němu vedou a za ty také platíte. Ceny, které vidíte jsou včetně marže pro RDR a o tu se oni připravit nenechají, proto nižší odpočet. Pokud vám RDR nedodá pouze porcelánové umyvadlo, přijde mi 2000kc/ks jako adekvátní.
19. črc v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 312 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @addamec No mě se ten systém odpočtu nelíbí, ale nemá cenu to moc řešit, protože ve výsledku si může RDR započítat práci do celkové ceny domu a klient jim to tak nebo tak zaplatí. Spíš mi šlo o princip, účtovat si něco, co neprovedu. Ale ve výsledku jim stejně člověk zaplatí, co budou chtít, jen se to bude jinak jmenovat...
20. črc v 07:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 795 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 795 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Kdo jste meli desku v cene domu od RDR, stalo se vam,ze vam do pasu nedali roxory?
Mame vylite od stredy pasy a roxory v nich nejsou...v pondeli,kdy maji delat ztracene bedneni,to budeme resit,protoze v projektu jsou roxory ve vzdalenosti 500mm a pri realizaci nic...budeme pozadovat,aby roxory dodelali na chemicke kotvy,protoze toto nas dosti nastvalo...
21. črc v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 114 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 113 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @margot_ka Pokud jsou v projektu tak tam musí být, uspora na materiálů!
21. črc v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
11
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 239 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
11
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 237 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @margot_ka Nám dávali roxory až do ZB. Do pásů taky ne.
21. črc v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @sargic jakoze to do pasu navrtavali? Protoze dle projektu musi byt ty roxory v pasech v hloubce min 100m
21. črc v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
11
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 239 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
11
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 237 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @margot_ka Už si nepamatuju jak jsme to měli v projektu my, ale zřejmě nám pásy nevrtali. O tom teda pochybuju. Ikdyž jsem viděl pásy zalité a pak až vilité ZB, takže jsem neviděl přesný postup, ale moc bych o tom pochyboval, že to ti týpci všechno vrtali. Podle mě ty roxory prostě jen položili na pásy a zalili je v tom ZB. Ale opravdu nevím jak jsme to měli v projektu ... Musel bych dohledat ...
21. črc v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @sargic aha,tak to je peknej ojeb...protoze roxory jsou tam proto,aby se spojily pasy s deskou....no tohle si fakt pohlidame a budeme pozadovat,aby to udelali poradne,protoze mame pozemek pod svahem a mohli bychom diky neukotvene desce mit teda slusne problemy...
21. črc v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @margot_ka Jaká firma vám dělá ZD?
21. črc ve 20:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @kryton hodnoceni s dovolenim napisu,az bude deska hotova. Nerada bych cerila vody a kritizovala, kdyz nevim,jak se k nasim pripominkam postavi. Deska je ve fazi rozpracovani. Co se tyce komunikace a nasich pripominek,vzdy nam zatim vysli vstric. Takze az budeme mit vyreseno,dam urcite echo emoticon
Doufam,ze tento,celkem podstatny problwm,vyresi k nasi spokojenosti. Jen jsem sondovala,jestli ma nekdo podobnou zkusenost a jak se to resilo,abych mela v pondeli maximum informaci
21. črc ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @margot_ka u nás založili první řadu ZB, a pak navrtali roxory
21. črc ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @margot_ka
21. črc ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1499 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1497 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 My máme desku jako monolit (bez bednění, jen šalování a beton) a mezi pasy a vlastní deskou roxory nemáme. Desku takto dělá Střelka z OC Praha
21. črc ve 22:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 202 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @margot_ka Mám stejnou zkušenost. emoticon U realizace základů jsem byl téměř pořád -v podstatě jsem pomahal, se tu objevovaly různé komplikace... Když první den vylili zakladove pasy, odjeli. Jsem si tam tak seděl, koukal a najednou zablesk. Honem jsem volal partakovi ze to tam zapomněli napichat. Ale ten byl v poho, ze to navrtavaji az jak vyjde ztracené bedneni. Takže v klidu. emoticon
Jinak jsem byl za blbečka pořád, protože jsem se furt na něco ptal, co se mi nezdálo. emoticon
22. črc v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 229 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 229 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @margot_ka : mě ji dělal kamarád a bylo to takhle, takže jak by jste asi chtěla, přijde mi zbytečný to potom vrtat, když se to dá vzít a nastrkat na ten nestvrdlý beton
22. črc v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @fantomik radeji byt za blbecka,nez to mit blbe a za par let redit problemy emoticon
@cendler My jsme bohuzel u vylivani pasu nebyli,dojeli jsme dalsi den,kdyz uz byly vylite a ztuhle...taky mi prijde kravina to tam vrtat,kdyz to muzou napichat do mekkeho betonu. Kazdopadne aby tam byly a poradne uchycene si pohlidam. Vidim to tam,ze tam stravim v pondeli pul dne,dokud nebudou roxory hotove. Protoze chceme,aby byly poradne uchycene (chemicke kotvy ci podobne). Zase budu za prudice.ale neda se nic delat. Platime si to,tak chceme mit jistotu emoticon
22. črc v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @cendler mame desku v rezii RDR, nedelame si ji sami
22. črc v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1499 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1497 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka při ceně chemické kotvy budou asi prskat emoticon několik tub tam určitě padne :D
22. črc v 10:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @angus88 to je mi jasne emoticon ale to uz je jejich boj... Meli to tam napichat kdyz delali pasy...jak rika muj svagr: zkusenosti jsou drahe :D
22. črc v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Plzeň.
  • Sním o domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Plzeň.
  • Sním o domě
    Region Plzeň
 Ahoj vsem, zajistovali jste si sami na montaz vetsi jerab? Bohuzel budeme prendavat dily pres elektricke vedeni vrchem a normalni jerab ve standartu nestaci. Pokud mate tip na nekoho za vyhodnou cenu, budu rada za doporuceni. Dekujemeemoticon
22. črc ve 14:57  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Sním o domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Sním o domě
    Region Plzeň
 @margot_ka u nas take roxory az do prvni rady bedneni.
22. črc v 15:00  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Sním o domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Sním o domě
    Region Plzeň
 k jerabu: Plzensky kraj emoticon
22. črc v 15:05  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
121
 @nufinka88 jako ze je zabetonovali do bedneni,nebo polozili prvni radu a pak navrtali roxory pres bedneni do pasu?
22. črc v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 379 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 378 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @margot_ka u nas je taky vrtali. V kazde tvarnici jeden...
22. črc v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 202 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @margot_ka No, chemické kotvy za příplatek. emoticon Úplně to vidím. Mají svůj technologický postup. Pokud chcete něco jinak, zaplaťte... emoticon
22. črc v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Region Benešov.
 Proc chemickou kotvu? Roxory do nebe nepoleti a prijdou do betonu. Vrtani je bezny postup, firma rozhodne nic nezapomnela.
22. črc ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš