Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @margot_ka pan z RDR mi rikal ze problem to neni jen je potreba mit pripravenou nejlepe 1 000l nadrz s cerpadlem u domu, pro vyzkouseni kanalizace a pak i nasledne cisteni naradi pripadne aut, pokud bude blato.
16. srp ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1129 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1129 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka Problém to asi je, protože je třeba odzkoušet vodovodní potrubí na daný tlak, zkusit geberity a určitě se toho najde více.
16. srp ve 13:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 47 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 47 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Nový Jičín
 @margot_ka Řešilo se to tu pár desítek stran zpátky. Je to v pohodě, jen je potřeba mít nějaký sud s vodou (nebo tři :D), např. kvůli zkoušce kanalizace, čištění vercajku, atp.
16. srp ve 14:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @showme_a @sargic
v navode na conel pisu ze podla nejakej normy to je 6 mesiacov a odporucanie vyrobcu je kazde 2 mesiace. ja to robim kazde 3, co my myslim aj odporucal p.Vagner pri predavani domu.
16. srp ve 14:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @konvickovi2015
@matever diky za uklidneni
Uz jsem to na webu nasla (vivat,opet,pan Pycha a jeho super web!)

Přípojka vodovodu je v režii klienta. Lze objednat v rámci víceprací při realizaci základové desky u RD) Cca druhý den výstavby zajistí klient montáž vodoměru. Ve výjimečných případech lze řešit provizorním připojením (od souseda), pro natlakování a vyzkoušení systému vodovodu a topení.
No me asi strejchne. U nas nic nejde hladce...
16. srp ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monis123
Registrovala se 14. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
monis123
Registrovala se 14. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků.
 Prosím, asi hloupý dotaz, ale potřebujeme mít do KS hotové usazení ?
17. srp ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Dobre odpoledne, mate take takto hrbolate, resp. spatne zbrousene steny v obytnych mistnostech, po instalaci rolet je to hrozne znat. Dekuji za odpoved.
17. srp ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak vyměnit Kasard za Sapeli je fakt vyhra!!!! emoticon emoticon
17. srp ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Foto...
17. srp ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 444 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 444 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @monis123 Myslím, že ne. Projekt usazení se stejně pak ještě upravuje podle KS, tedy podle finálního umístění kuchyně, WC, umyvadel atd.

@username Díky za foto. Asi nezáleží na značce, ale na materiálu, ze kterého ty dveře jsou...
17. srp v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 Já ani nikdo známý ji neprodává, ale poslal mi ji bratr pro inspiraci, mě se tedy líbí emoticon cena je už věc jiná emoticon Docela rád bych viděl z blízka tu přístavbu a tu zimní zahradu nebo terasu.
https://reality.bazos.cz/inzerat/92883896/Prodej-rodinny-dum-967-m2-Kaplice-ul-K-Zamecku.php
17. srp v 15:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @monis123 nemelo by to nicemu vadit
17. srp v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @petrsv1000 : mladá dělá u M&M a ukazovala mi fotky v pátek a jako fakt pěkný
17. srp ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @cendler no vidíš to emoticon jojo povedlo se jim, asi to není nikdo odsud... škoda, uvítal bych víc fotek, taky se mi to zamlouvá emoticon Však mi to poslal bratr s tím zda to nechci vyměnit emoticon sám má taky 101čku emoticon
17. srp ve 22:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @petrsv1000 ty kraso,to jsou ceny jako z nosu! Fuj,to jsem se lekla! Ale zahrada pekna emoticon
17. srp ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @margot_ka no u nás na Boleslavsku to je ještě horší, jsou tu i za 9 mega emoticon ale ne tak pěkný jako je tento...
17. srp ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 No já teda nevím, ale se svým domem jsem zatím někde mezi 7,5 - 7,7 mil. Kč... Takže kdyby něco takového bylo u Prahy a už hotové, dost bych nad tím uvažoval emoticon No vlastně tam není ten bazén, tak asi nic emoticon))
17. srp ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 95 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 95 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @petrsv1000 Evidentně u KS vybírali od všeho to nejdaržší. emoticon Je to ale dost neosobní, spíš jak sídlo firmy (viz dále). Je tam pár dalších věcí, co to shazuje:
- vedení vysokého napětí 50m za barákem
- dlažba v obýváku
- nesmyslně předimenzované zpevněné plochy
- cena vzhledem k poloze v Kaplici. Ta poloha u hranic, cena a provedení tak trochu působí dojmem, že tam patří červené lucerničky (kdo to zná v Kaplici u hlavní silnice ví, o čem mluvím)
18. srp v 00:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @plaintruth
Nevim zda ti rozumim ale prebirali jsme pred mesicem a dostali štos papirů s návody ale manual na dům ne!
18. srp v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek a co tam máš za zázraky?
18. srp ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1798 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1798 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @margot_ka Tak jsem si říkal "zahrada pěkná", mrknu an to. A nemůžu si pomoct - to stejné jako na tisíc způsobů jinde, úplně bez nápadu - za mě teda nuda jako hrom, resp. nic, co by mi za ty prachy stálo, abych si řekl, že krásná zahrada. Ale samo, proti gustu )
18. srp ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @atilius nerekla jsem,ze je krasna,ale ze je pekna. Nudna a bez napadu? Ano je. Ale Ver mi,videla jsem horsi :D
je ovsem taky jedine pekne na celem dome,pac jinak je desnej :D a ta cena je fakt silena
18. srp ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 410 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 410 příspěvků. Má 6 přátel.
 Tak mě se ta 101 taky nelíbí, nevím proč, ale přijde mi, že to prostě není zajímavé bydlení. Rozhodně ne za ty peníze...nic pro mě. Je to bez nápadu, bez nějakého osobního kouzla. Všechno sice nazdobený, nikde ani smítko, ale nesedí mi to...
Zahrada je hezká, to asi ano.
19. srp v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
 Dobrý den, vy co už máte postaveno, chci se zeptat, kolikátý den má přijít elektrikář, aby připojil dům k hodinám. Děkuji K.Bilská
19. srp v 10:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Brno.
 Ahoj,
mate nekdo scan instrukci k evodnikovi a kontakt tel a email na tu firmu, ktera dodava evodnika?

Nemuzu to nikde najit, mel jsem tam i login a hesla, tak to potrebuju cele resetovat.

Diky.
19. srp ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 184 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 184 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @zvrablik Pisni mi mail poll
19. srp ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 Ahoj všem, za týden nás čeká výběr koupleny (obklady a dlažba) v SIKU a čím více se to blíží, tím méně víme, co přesně chceme emoticon V tuto chvíli se nám líbí 3 rozdílné varianty a tak mě zajímá, jak to chodí při výběru koupelny v SIKU? Jde mi konkrétně o to, kolik nám udělají návrhů, když jim řeknu, že se mi líbí tyto kombinace: světlá x hnědá nebo světlá x šedá a nebo béžová (resp. dřevo). Probíhá to tak, že nám pomůže při výběru a řekne, co se hodí a nehodí? A udělají nám více návrhů?

Děkuji za každou informaci emoticon
19. srp v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @dezavy Vybirali jsme na SIKu v Praze. Meli jsme rozmysleno, jaka barevna kombinace se nam libi. Dle toho nam pan ukazal vystavene koupelny, ktere prichazely v uvahu. Pak jsme si nadiktovali, jake poradi barevnych obkladacek chceme na steny kvuli stridani barev. K predmetum: predem jsme se podivali na web a vypsali si, co se nam libi za vybaveni. Pak, spolecne s panem ze SIKa jsme si prosli prodejnu, nechali si poradit a podle realneho vzhledu vybaveni jsme se rozhodli. Na zaklade tohoto nam pak prisla vizualizace od grafiku do mailu a tuto vizualizaci jsme si mohli jeste jednou nechat zdarma upravit.
19. srp v 19:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppppeta
Registrovala se 19. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ppppeta
Registrovala se 19. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
 Ahoj, mate nekdo cerstvou zkusenost s prekladkou kamionu kvuli dostupnosti na pozemek?dle ceho se kalkuluje cena a jak vse probiha?odkud maji jerab?zajisti vse sami a kolik to stoji?moc diky za info
19. srp ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kryton
  • Stavím dům
    Bílichov, Region Kladno
 @dezavy Jen chci upozornit, že čekací doba na vizualizaci může být i více než měsíc. Případná následná změna (byť velmi drobná) je na dalších několik týdnů. Vlastní zkušenost - Praha Zličín.
19. srp ve 20:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš