Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

14. pro 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 470 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 470 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @margot_ka
@username To máte žumpu, nebo na dešťovku?
13. lis v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 914 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 914 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @mariacek my na destovku emoticon ale da se pplouzit klidne jako zumpa
13. lis v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
 @username Koupil jsem za 500,- vykruzovaci vrtak 100mm a pustil se do prace. Zbytek pneu kladivem 8mm vrtak, navrtal x der a lehce potukal kladivem. V jedne dire jsem narazil na roxor 😂. Takze flexu a pilku na zelezo a hura do prace. Ale dopadlo to super. Take jsem zavazel koleckem. Me to bavi, citim, jak se utuzujou svaly a hlavne, delam preci na svem ne emoticon

Jen bych ten poklop takto nenechaval. Ja sehnal gumove prstence po 5cm a 10cm, presne poskladal do roviny se zeminou a na to litinovy poklop. Tenhle betonovy poklop nebude ani moc po krajich drzet hlinu a vodu.
13. lis v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků. Region Praha.
  emoticon
13. lis ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @username : vy nemáte komín, takhle je to dost nízko? Jinak já to dělal klasickým bouracím kladivem, bylo to za půl hodiny, jak přívod , tak přepad, strčil trubku a tu zapěnoval, je to přecijenom jen na desťovou vodu, tak jsem to nějak neřešil
13. lis ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @cendler Presne jak pises, je to destovka. Take jsem jen zapenil, zasypal piskem a hlinou viz foto. Zadny strachy s tim emoticon Vpust a prepad, dve diry. Na jare vyresim neco jako darlink, abych mohl zalevat. Jen komin jsem daroval sousedovi na ohniste a poridil “civilnejsi”.
13. lis ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @rdkubis74 mame litinovej poklop, jen jeste neni nasazenej, komin kdyz sem videl tak sem jim rek at si ho odvezou, byl fakt hoodne rustikalni emoticon Kdes sehnal ten civilnejsi?
@cendler Jo nejakej komin tam bude, ale jen tak 25cm max
@mariacek taky jenom na destovku
14. lis v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @username vsak ten komín je zahrabanej v zemi, tak je jedno jak vypadá,ne? nebo tobě bude trčet?
prosím tě, odkud máš litinový poklop? ten betonovej je děsnej, taky budeme kupovat něco míň znusnýho emoticon
14. lis v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @margot_ka No on ten komin mel docela okousanou tu horni hranu, vypadal hrozne...Litinovy poklop jsme vzali primo od nich...
14. lis v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @username jo tak ti naši poláci ho v nabídce neměli. tak pohledám někde na netu emoticon
14. lis ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arth
Registroval se 6. ledna 2018 na modrastrecha.sk. Přidal 16 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
arth
Registroval se 6. ledna 2018 na modrastrecha.sk. Přidal 16 příspěvků. Region Bratislava.
 Ahojte,
ma niekto skusenosti s partou pana Bohdalky? Nasiel som na celom fore len dve referencie a nie moc pozitivne emoticon tak aby som vedel naco sa pripravit.
14. lis v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 361 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 361 příspěvků. Má 4 přátele.
 @arth My jsme s tou partou byli spokojení. Dokonce ani schodiště nám nevrže emoticon .
14. lis v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arth
fotoportrét
fotoportrét
arth
 @jimika dik moc, trochu som sa ukludnil emoticon
14. lis v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @arth v klidu, možná budete mít RDR partu jen na hrubou stavbu a vnitřky vám budou dělat externisti jako nám emoticon
my jsme měli úžasnou partu pana Řepky první 3 dny na hrubou stavbu a teď od pondělka nám vnitřky dělá Koma modular. a teda nemůžu říct jediný křivý slovo. chlapi jsou neuvěřitelně poctiví a pečliví. když se jim cokoliv nezdá, tak to konzultují, teď jsme třeba narazili na to, že jsme neměli zakotované ve výkresech výduchy vzduchotechniky. přišlo se na to, když už byly trubky položené. jeden výduch nám vycházel pod postel. vysvětlili jsme jim, jak to mělo být a oni to upravili tak, aby nám pasoval nábytek, naprosto bez problémů.
když jsme chtěli na výšku posunout vývod pro světlo v koupelně, tak s námi rovnou řešili, jaké světlo tam budeme mít a když zjistili, že led pásek, tak sami navrhli, že udělají z technické místnosti revizní dvířka a trafo se umístí do stěny aby nebylo vidět. to samé podhledy atp. prostě drobnosti, ale takové, které celku dosti pomůžou.
ochotní jsou moc a také fakt pečliví
my jsme zatím moc spokojení emoticon
14. lis v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj,
prosím neřešil jste někdo v poslední době s RDR "penále" za prodlení s předávkou stavby? Řeší se skrz OC, nebo jak?
15. lis v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @nixelka Resil jsem v lete, OC s tim nema nic spolecneho. Zasilal jsem mailovou zadost primo do RDR.
15. lis v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
 @rdkubis74
Ok, děkuji, napíšu tedy přímo tam. .-)
15. lis v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Region Praha - východ.
 Ahoj, jak a cim jste napojili externi vzduch ke kamnum? Mame rekuperaci a potrebuji zajistit vzduchotesnost. Od RDR mame trubku ze zdi zhruba ve vysce privodu do kamen.
Diky
15. lis ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1700 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1699 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @addamec Je to taková hliníková flexi hadice, která se nasadí a stáhne páskou nebo olepí
16. lis v 08:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @addamec nam se na stavbu chysta krbar dneska,takze zhodnoti,jake jsou moznosti a jestli privod stavajici vyhovuje. Az budou krb osazovat,dam pripadne fotky
Ale taky si myslim,ze pouzije zminenou flexi hadici
Mame privod hned vedle komina, ne pod budouci vlozkou
16. lis v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1700 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1699 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka dejte si pozor, ať Vám krbař osadí uzavírací klapku toho přívodu
16. lis v 09:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @angus88 díky, pohlídám si
16. lis v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @angus88 Uzavírací klapka bývá v krbových kamnech, asi je zbytečné ji dávat 2x, ne?
@margot_ka Proč máte průměr té roury tak velký a proč jí máte vyvedenou nad desku? Mě u krbu řekli, že roura má mít průměr 10cm.
16. lis v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Tak jímka z polska zklamání... Reklamujeme... Moc vodotěsná není...
16. lis v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1283 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1283 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @mariacek priemer ma byt taky aky treba pre krb alebo kamna ktore si tam davas, 10 cm je strasne malo, vacsinou to je bud 15 alebo aspon 12.5, ja mam 12.5 a musel som dost hladat aby som nasiel take kamna co maju 12.5 privod.
16. lis v 11:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @username Není to náhodou ta s integrovaným vsakem? emoticon
16. lis v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username To tedy neni hezky pohled. Na to, ze ma byt odlita v jednom kuse, je ta tvoje divna. Ja ji mam jednolitou a vodu drzi jedna basen. Hezky hladky beton.
16. lis ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @tojojot Take mam v desce prisavani 10cm, kamna ABX maji taktez 10cm privod na ext vzduch. Je zbytecne (alespon u me) davat vetsi skrz ZD a u napojeni v kamnech to zuzovat.
16. lis ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @mariacek Ne, tam bývá spíše přiškrcovací klapka emoticon nevím jak který výrobce, ale není to těsnící klapka. Můj FLAMEN krb jí má a v případě uzavření se tím jen ukruh přiškrtí, ale ohen dále hoří. Je třeba další klapku, která opravdu přeruší cirkulaci ledového vzduchu skrz barák do komínu. Pokud se klapka neinstaluje pak hrozí srážení vlhkosti na přívodu
16. lis ve 12:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 Aha tak pardon, ja som si tie rozmery pomylil, ja mam tiez 10cm a prave ze to abx je jedno z mala co ma 10 cm, vacsinou co som pozeral tak mali tie krby vacsie rozmery privodu.
Otazka je co ked raz budeme chciet tie kamna vymenit a budeme chciet nieco co ma vacsi privod, ale tak to snad v dohladnej dobe nehrozi emoticon
16. lis ve 13:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš