Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

15. pro 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 914 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 914 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @mariacek mame mit 120mm prumer a to mame. A jak to myslis vyvedenou nad desku? Kam jinam by mela byt vyvedena?
16. lis ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1284 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1284 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka skor myslel nad podlahu, nam to pri robeni podlah zarezali tak aby to netrcalo nad podlahu, to napojenie vlastne mame pod podlahou, ale fakt je ze potom sa to neda poriadne zaizolovat lebo do tej diery nestrcis ruku a nemozes to omotat nejakou paskou, musis to len nasunut, cize to nieje uplne 100% tesne
16. lis ve 13:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @tojojot nam to seriznou do roviny s podlahou,pokud se dnes s krbarem nedomluvi jinak emoticon chce si pred instalaci podlah jeste s nimi probrat co a jak, tak verim,ze to bude udelane tak,jak ma
16. lis ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 6 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 209 příspěvků. Má 6 přátel. Region Beroun.
 @username Hrozný šmejd! Made in Poland :(
16. lis ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka No lepsie ked to mate nad podlahu, ako keby to bolo uplne zaroven s doskou a nedalo by sa to tam poriadne napojit alebo k tomu dostat... emoticon
aj ked vlastne teraz ma napadlo ze my to mame tak ze v doske je koleno a do toho je nasadena ta dalsia trubka, to tak asi budete mat aj vy, ze ta cast co trci sa vlastne da cela vybrat. Do toho kolena je to nasadene cez to gumene tesnenie ako klasicka kanalizacna trubka takze tam to tesni v pohode.
16. lis ve 13:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 250 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @lazlo Ne všechno z polska je šmejd. emoticon Mě minulý týden postavili zateplenou garáž. A zdá se super! emoticon
16. lis v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @fantomik jee,pochlub se! My zrovna resime zahradni domek/dilnu. Tak zvazujeme i moznost objednat neco z polska
Taky jsem k polskym vyrobkum skepticka,ale posledni dobou u nas vetsinou vyhravaji -budeme mit polske znacky interierove dvere, v castorame jsme koupili hodne veci do domu a za polovicni cenu nez v cr, mame od nich retencku a asi zdaleka nekoncime ;)
16. lis v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 250 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @margot_ka No, mám jen takový dva rychlocvaky. Teď se dokončuje zámkovka kolem, tak až to bude trochu vypadat, dám do galerie. emoticon A neděste se. Přes léto jsem dělal spoustu jinejch věcí, tak to kolem baráku vypadá furt hrozně. emoticon
16. lis v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 293 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 293 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @username Třeba jste zrovna narazili na vadný kus. Ale přesně tomuhle jsem se chtěl vyhnout. Představa, že jímku musím zase odkopat, jeřábem vytáhnout a znovu usadit jinou mě na založené zahradě děsí. Tak jsem holt vybral a zaplatil si dražší jímku z česka, která je rozhodně bytelnější ... Vám přeji pevné nervy s výměnou ...
16. lis v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @sargic No je to sila, podle me ten beton neni vyzralej ani spravne vylitej a to dno se proste utrhlo.. Resim to s nema a jsem zvedavej jak se k tomu postavi... Nejhorsi je, ze jsem tam dotahl trubky atd a az jsem tam vlezl, tak me malem trefilo...
16. lis v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. lis v 18:46 • pavell123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @fantomik na kolik vysla? To ti udelali vc fasady?
16. lis v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2339 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2339 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 jojo a s plastovou nesvařovanou německou kvalitou dopadnou jak my, že se jim zbortí... emoticon
16. lis v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nitro
23
Registrovala se 12. března 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 385 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Stavím dům
    Králův Dvůr, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
nitro
23
Registrovala se 12. března 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 385 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Stavím dům
    Králův Dvůr, Region Beroun
 @pavell123 A tendle rozum jste vzal kde?
Za me zase jedine beton. Zadny plast co rad imploduje kdyz je prazdny a nebo plast co se musi komplet obetonovat, takze je z nej plastobetonova jimka
16. lis v 19:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
 @nitro No, já mám plastovou německou jímku, a její provedení ve mě důvěru získalo. Ale fakt je, že byla drahá jako prase. Je pojezdová a není ji třeba obbetonovávat. A drahá je proto, že je nízká. Bohužel, mám tu skálu, víc jak 1,2m se nedokopu. emoticon
16. lis v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
 @margot_ka Garáž je komplet na klíč, jen "spodek" si člověk musí nachystat sám (patky, desku, nebo normální základy). Je velká 24,85m2. Já mám to nejdražší, co jde... Cena může začít na 30tis. Ale já jsem přes 150tis. Ono to postupně naskakuje: Fasáda (dokonce dávají i perlinku!), sedlová vstřecha, Komplet zateplená, zateplená Hormann vrata, zateplené Hormann dveře vzadu, okapy...
A když to porovnám s konkurencí. V ČR jsou dvě. Jedna drahá (o 90tis víc), druhá skoro stejná s tím, že zateplení umí jen na půl -a provedení když jsem viděl... no poláci to maj vychytanější. emoticon
Jinak RDR mi (tenkrát!) nabízeli garáž jako součást domu za 350tis (vč. základů).
16. lis v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 474 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 473 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @nitro To, že každý beton propouští vodu tvrdí někdo, kdo si dal betonové tašky na střechu, takže v klidu emoticon
16. lis v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 6 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 209 příspěvků. Má 6 přátel. Region Beroun.
 @fantomik 150t je dobré!
16. lis ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 1 přítele.
 Včera nám zapojovali krb. Pán, který na něj dělal revizi nám sdělil, že komín měl být od firmy v perlince. Že je to nějaký předpis a že nechápe, jak je možné, že jsme dostali na komín revizi. Řešil jste prosím taky někdo?
16. lis ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @zdik18 a jak je komin dokonceny? Vsak ma byt i barva na komine,ne?
16. lis ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1703 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1703 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @zdik18 k čemu by tam ta perlinka byla? emoticon
16. lis ve 21:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
10
 @lazlo Teda zapomněl jsem napsat z čeho ta garáž je. emoticon Je takzvaně plechová! emoticon
16. lis ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 259 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @username Tak to máte smůlu, dejte vědět, jak jste dopadl, já když mě ji usadily, tak jsem si do ní vlezl a prohlídnul jsem si to a byla jak tu někdo psal, jeden monolit a bez trhlin, ale možná pokud se nepostaví, tak bych zadělla ty díry a vymazal to nějakým gumoasfaltem, nebo to co používá RDR v koupelnách, takovou tu ozanžovou gumu
16. lis ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
4
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 236 příspěvků. Má 85 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
crawler
4
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 236 příspěvků. Má 85 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
 @username šmande, kde jste ji prosím objednával a jak se k tomu firma staví? My budeme během pár dní také objednávat...emoticon
17. lis v 10:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
 @angus88 jo, to nevím emoticon to nám řekl kamnář.

@margot_ka napsala jsem to blbě, jedná se o část komína, která je vevnitř, na půdě.
17. lis v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
 Jak resite nezamrzny ventil na zimu? Nikde neni moznost vypustit vodu z potrubi a nejak nemam v toto reseni duveru. V byvalem dome jsem povolil ventil, vypustil a vyfoukal vodu, jenze tady to nejde. emoticon
17. lis v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @rdkubis74 Ten ventil je opravdu nezámrzný. Bydlím čtvrtou zimu a opravdu není potřeba se o nic starat. V minulém baraku jsem to taky dělal jako ty.
17. lis v 15:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @crawler zdravim, je z betonovezumpy-ceske.cz, coz je firma z Polska. Zatim cekam jak to vyresi, tak nedelam zavery....
17. lis v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků.
 Přemýšlím také o plechové zateplené garáži s omítkou koukal jsem jen na ty české ,ty polské jsem nesledoval mohl by jste mi napsat adresu na tu polskou.Děkuji vypadá pěkně.
17. lis ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1132 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1132 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 Bydlíme 8 zimou a ventil neřešíme. Nemusíš se bát, nezamrzne. Klidně je možné z něj i přes zimu napouštět vodu, my napouštíme psovi i králíkům.
18. lis v 07:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš