Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. kvě 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1266 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1266 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Je to zajímavý to Netatmo, jen by to mohlo mít nějaký displej či tablet z výroby. Jak jsem pochopil, pokud nepůjde internet, tak tohle nefunguje. Je to ale celkem zajímavý, jen jestli to člověka zase spíše nestresuje, protože to by člověk větral asi každé dvě hodiny
20. led ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 634 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 634 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 To není o igelitu, je třeba fakt krátce a intenzivně větrat... Trochu teď lituji, že jsem se víc nezajímal o zelenou úsporám a nešel do rekuperace. Dost ale spoléhám na tu ventilaci Velux, která snad funguje líp než mikroventilace.
20. led ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 465 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 465 příspěvků. Region Benešov.
 @kryton To porad neresi to, ze udajne zateka pod strechou do konstrukce zdi!! I kdyby chybela okapnice, stale je dost velky presah strechy a hlavne folie pod taskami. Mne se tohle nezda. Jedine zafoukani snehu vetracimi taskami, ale i tak je to divoka teorie. Priklanim se k nazoru vyse, ze je nekde praskle potrubi a prosakuje pres desku.
20. led ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
 @mariacek tak já nevím, ale vetrat třeba 4x za den je opruz
20. led ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 336 příspěvků. Má 24 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 336 příspěvků. Má 24 přátel. Region Beroun.
 @pavelll12 jo bez WIFI je to k ničemu, ale já mám v domě spárovano přes WIFI už 14 modulů, zavlaha, klima, světla,pc,tablet, meteo, jednu kameru, TV, radio...když jdem spát tak se sníží se výkon na 5%, router patří mezi špičku,(ASUS RT-AX88U-6000 Mbps) drobnosti zalohované pres UPS.....
20. led ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 49 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Již bydlím v domě
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 49 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 to by prosakovalo stále, ale není to tak, mám to vypozorované, jakmile sníh sjede do okapu, nebo se nahromadí led, tak pod tím místem na soklu se objeví mokrá skvrna, která poté co sníh roztaje tak uschne, pokud by bylo prasklé potrubí, tak je tam ta skvrna stále.
20. led ve 23:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
 @lazlo já to neodsuzuji, že je to přes WiFi, taky mám doma takhle pár věcí. Jen mi to prostě přijde poměrně drahé a je škoda, že tam prostě není nějaký informační displej. Vím, že to jde řešit nějakým tabletem apod, ale... Víc mě ale zajímá spíše to automatické větráníemoticon
21. led v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @karin45 No mi to přišlo nejdříve jako hloupost, ale teď pokud se dívám správně, tak máte to podbití uděláno kolmo na fasádu? Pak bych si dovedl představit, že se tam dostane část sněhu, který pak odtává... Případně voda, když tam není odkapnice. Ale to by se dělo při každém sněhu.
Pokud podbití kopíruje sklon střechy, tak by to dělat nemělo.
21. led v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @mariacek Chtěl jsem napsat při každém dešti...
21. led v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2451 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2451 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
 @karin45 ahoj, já bych jen chtěla upozornit, že tu nopovku máte ukončenou špatně. Nopovka má být ukončena lištou 😉
21. led v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
131
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1003 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
131
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1003 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @lazlo my zatim nemame,pac porad nedojel typek z Atrei nas proskolit a nainstalovat je, ale jelikoz mame vzduchotechniku,tak to ani neresim. Je fskt,ze pokud jede jen cirkulace s pak prepnu na vetrani,tak po chvili je ten rozdil dost znat. Jako byla to darda rizene vetrani poridit,ale fakt ma v takto utesnenych domech sve opodstatneni
21. led v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina děkuji za upozornění, vloni jsme nestihli udělat marmolit, takže nopovku budeme ukončovat až letos poté co natřeme sokl marmolitem. Ale jsem na jednu stranu ráda, je možný, že bych si na marmolitu nevšimla, že je sokl tak mokrý.
21. led v 08:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 Možná by pomohlo kdyby se mi k tomu zatékání vyjádřil někdo kdo má Largo jako my. Stačí napsat zatéká, nebo nezatéká, nebo občas. Děkuji K
21. led v 09:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
1
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
1
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 2 přátele.
 @karin45 dobrý den, máme largo 85, nemáme ještě nopovku, ale marmolit už jo. Ostatní jsme nestihli. Bydlíme v podhůří Jeseníků - takže sněhu je tu hodně. Sníh už několikrát roztál a všude sucho.
21. led v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @dodoaj moc děkuji, to jsem potřebovala vědět. Kdy jste stavěli?
21. led v 09:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @dodoaj, teď jsem si všimla, že máte largo 85, no je tam trošku jinak řešená střecha a podbití než u larga 98, ale i tak děkuji. Ani nám by tam nemělo zatékat, u nás je něco špatně.
21. led v 10:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @karin45 Jeste rez ze stranek RDR. Pokud by byl u okapu snih a ten tal, zrejme po rovnem podbiti by to mozne bylo.
21. led v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 Kdyby někdo z budoucích stavitelů chtěl řešit obklad fasády kamenem, tak je v tom nově změna. Už se nedává kámen od Wildstone, firma co to dělá má mnohem větší nabídku, není nutné vybírat jen kámen ale jdou i fasádní "panely" atd. Až bude nová nabídka na webu, dám tu odkaz..
21. led v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 vyfotila jsem to podbití, teď je všude sucho, kromě jednoho místa, ale to bude problém zase jiný. Mě z toho picne🙄
21. led v 10:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1963 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1963 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @karin45 co je na těch poslendích 5ti fotkách špatně?
21. led ve 12:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @angus88 ???
21. led ve 12:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
karin45
1
  • Již bydlím v domě
 @angus88 Bylo by fajn, kdyby ten sokl nebyl mokrý.
21. led ve 12:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @karin45 Tak když mrzne, mám ho také trochu vlhký - je to stejné jako orosený plot, branka, prostě cokoliv v mrazu. Až tam dáte marmolit tak ten to trochu ochrání (vlhkost od soklu)
21. led ve 13:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
 Prosím vás, když jste řešili terasu u N101, kotvili jste konstrukci k samotnému domu třeba do nějakého trámu?
21. led ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 99 příspěvků. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 99 příspěvků. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
 Ahoj, plastove vstupni dvere jsou u nas od pocatku problem. Dlouho nesly poradne dovrirat a slo to az pri opravdu razantnim bouchnuti, nebo dotlaceni, tak aby zapadl spodni cep. Resili jsme v ramci reklamace, kdy nakonec se je technikovi z RDR podarilo nejak seridit a zavirat sly v celku dobre.
To bylo ale leto, podzim. Ted v zime jde pod nimi citit jak jde velky chlad. Byli u nas technici z RDR v ramci jine reklamace a zkouseli seridit na "zimni rezim", ale vydledek neni o moc lepsi. Davat tam u novych dveri rucnik mi prijde silene.
Zkousel jsem termokameru a fotky potvrzuji problem. Zelena by mela znacit dokonce vlhkost...
Otazka zni, je toto obecny problem plastovych dveri, ktery nema reseni a je "normalni" nebo znovu reklamovat? Diky za rady...
21. led ve 13:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 ne, samonosné emoticon 1cm od fasády
21. led ve 14:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 344 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 344 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @hans21 Ahoj. Zrovna dneska jsem se na to díval z venku a už nevím, co s tím. Při zabouchlých dveřích mám nahoře a dole utěsněno, ale v prostřed jde vidět cca 2-3 mm díra. Dveřma táhne jako prase. Lehce pomůže, když dveře zamknu a zámek je lehce přitáhne a dotěsní. Ale i tak je citelně nižší teplota uprostřed kolem zámku dveří. Nemyslím si ale, že by to technici RDR mohli nějak lépe seřídit. Uvažuju pozvat nějakého externistu na seřízení ...
21. led ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @hans21 RDR je neumí seřídit (vlastní zkušenost). Zkuste poptat nějaký servis, který se na to specializuje. Každé dveře musí jít seřídit, pokud nejsou špatně usazeny. Dle fotek to vypadá že jsou dveře dost přizvednuté a mají malý přítla na rám dveří.
21. led ve 14:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @sargic 2-3mm díra? :D a když dveře otevíráš, nepraská v nich trochu?
21. led ve 14:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 nějaké foto jak jsem stavěl
21. led v 15:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš