Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. kvě 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
drvota
Registroval se 6. prosince 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
drvota
Registroval se 6. prosince 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Region Praha - západ.
 @rdkubis74 Nezapomeň, že i zde má RDR placené spolupracující pisatele. Takže jako ve všech otevřených zdrojích je třeba některé zde uvedené informace brát s rezervou. Zvláště pak to pění chvály emoticon emoticon
22. led ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 443 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 443 příspěvků. Má 6 přátel.
 @rdkubis74 Neříkám, že je normální, že se prohýbají dveře, ale že se to stává a je tady servis, který to řeší. To je všechno. Ano, mokré procesy ve výstavbě asi příliš nejsou, ale napadlo tě, jaká je vlhkost, když se staví dům? Je rozdíl, jestli stavíš v zimě, nebo v létě, ten dům prostě vlhkost pojme. A co si budeme nalhávat, jak dlouho asi "vysychá" dřevo v halách, když je takový časový pres, jaký dnes je, že?
Dveře za 45 tisíc se mi nezdají zadarmo a bohužel otáčíš všechno, co říkám...
Tvrdím, že všechno je o ceně - pokud si můžeš dovolit koupit si dům za několik milionů, asi nebudeš mít takové problémy, jako v domě za nižší cenu - to je otázka poměru cena/výkon, tak to zkrátka je a říkat si, že málo peněz může být hodně muziky, to moc nefunguje. Je to stejné jako u koupě auta - když si koupíš Rolls-Roys, do servisu asi příliš často jezdit nebudeš, když si koupíš jiné, levnější, tak můžeš předpokládat, že servis sem tam navštívíš a bude potřeba se o toto auto víc starat, víc se mu věnovat.
Já ten "levný" dům mám taky a jsem za něj vděčná, opravdu. A rozhodně nehodlám neustále házet špínu a plivat na to, jak je dům postavený, protože jsem to byla já (a manžel), kteří jsme se pro dům rozhodli. A taky proto, protože RDR má určitý servis, který řeší průšvihy, opravy, výměny - to má málokterá firma. Když vidím, jak v mém okolí staví ostatní, jak "přemlouvají" řemeslníky, aby vůbec přišli - jsem ráda, že jsem to nemusela podstupovat.
Mě nevadí, že se objevují stížnosti, tahle fóra jsou od toho, aby si lidi vyměňovali zkušenosti, říkali si, co pomohlo, nebo může pomoct - mě osobně rady tady hodně pomohly. Ale nejsou, podle mě, tady proto, aby se neustále přiléval olej do ohně a zbytečně plašili ostatní, co ještě nepostavili a už teď svého rozhodnutí asi litují (když si čtou některé komentáře).
A na tvoji poznámku, že ty sis na svůj dům vydělal, zatímco nejvíc machrují ti, co si na dům půjčili v bance - no, tak to fakt sorry, na to vážně nemám co říct já... Já jsem si na dům v bance půjčila, byl to dost psycho proces a tento proces bude pokračovat dalších 30 let a světe div se, jako milionář necítím - obzvláš, když mi každý měsíc přijde výpis, kolik milionů ještě dlužím...ale, to ty asi neznáš, že?
Naše diskuze je asi zbytečná, máme rozdílné názory a každý coment jde vždycky otočit, i když si myslím, že víš, jak jsem myslela to, co jsem napsala...
22. led ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 465 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 465 příspěvků. Region Benešov.
 @janaa1 Nase diskuze je doopravdy zbytecna, protoze rikat, ze nekdo prileva stale olej do ohne, siri paniku atd. aniz zna realitu, je o nicem. Napsal jsem pet zavad, ktere existuji, jsou zdokumentovany. Pokud je sireni hysterie to, ze poukazuji na tyto (dolozitelne) zavady, potom ok.
S bankou jste to nepochopila, ale to uz neni podstatne.
Prirovnani k automobilum je take zcestne. Verte, ze auto za milion muze byt v servisu casteji, nez auto za polovinu. Ale to se dostavame do zbytecnych hadek, ktere nejsou k tematu.

Omlouvam se vsem, ze reklamuji pet zavad. Ze jsem zapalil ohen a jeste prilevam olej. emoticon
22. led ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @rdkubis74 Ne, nemá to smysl, už to vidím...
V zásadě reklamuješ dvě závady- praskání stěn a netěsnící dveře. Mě to jako tragédie nepřipadá, ale asi se pletu.
Hau.
22. led ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @janaa1 Dekuji, ze nekdo cizi zna me zavady, ktere reklamuji emoticon
Zde je videt, ze jste me predchozi prispevky ani necetla a rozhodla se ucinit si jakysi scenar o dvou zavadach.
Hau
22. led ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @rdkubis74 I já vám přeji pěkný večer emoticon
22. led ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 178 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 178 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @plaintruth jenže kdy? jestli to bylo před rokem 2016 nebo po něm je dost velkej rozdíl
22. led ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1140 příspěvků a 7 alb. Má 29 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1140 příspěvků a 7 alb. Má 29 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Kluci a holky, už aby bylo jaro. Vyrazíme ven na terasy a zahrady .....
22. led ve 22:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1963 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1963 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @drvota řešilo se to před pár dny. Klima dveře mezi technickou a nevytapenou garáž nepatří! Nechápu, proč je rdr zákazníkům cpe. Mrkněte na Google co jsou klima dveře (kasard je má jako VPK3 či tak něco) a do jakých teplot jsou. Vy potřebujete buď zateplit garáž nebo tam dát vchodové dveře
22. led ve 22:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1266 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
37
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1266 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @angus88 My máme dveře ze zádveří do garáže od Sapeli, klima III a v garáži teď je 8 stupňů, v chodbě asi 15 a bez známky problému. Ale to je malý teplotní rozdíl. V zádveří máme topení na trojku a je tam chladno, vchodovky jsou dost studené. Jinak ani jedněma dveřma nám domů netáhne.
23. led v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1165 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1165 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @mysak124 nebylo to před rokem 2016, bylo už v době, když měl RDR problémy s termínama emoticon
23. led v 07:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 Jasně, to klima 3 dají. Ale pokud má někdo v garáži 0C a v technické (kde je kotel, sušička atd) je třeba 25-28 tak to prostě dveře nedají moc dlouho. Já mám také klima mezi chodbou v patře a místností nad garáží, ale rozdíl je opět 22C ku 5C přibližně
23. led v 08:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 520 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 520 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @jitule23 Hura tesim se, akorat me tak napada, ze nam chybi zahrada a terasa emoticon emoticon emoticon
23. led v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Vsechno casem bude. Take nas to ceka. Je to kolikrat drina, ale vysledek vzdycky zahreje u srdce. emoticon
23. led v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
  • Již bydlím v domě
 @username Buď v klidu, my bydlíme 8 let a stále je co zlepšovat, upravovat, stříhat, sázet
23. led v 10:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @rdkubis74 Jojo, ceka nas vjezd/vchod a okapovej chodnicek s terasou, me tam klepne :o))
23. led v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Neklepne. Ja kdyz vloni zacinal kopat obrubniky kolem domu, tak jsem se prvni dva dny klepal u krumpace a lopaty jak ratlik emoticon Pak si telo zvyklo a dokonce jsem se i tesil.
23. led v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
131
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1003 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
131
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1003 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @jitule23 joo,tak se tesime. I kdyz nase zahrada=na stridacku bahenni lazen a mesicni krajina :D ale.kazdy pokrok je uzasny emoticon uvnitr domu i venku. Ted frcime vevnitr -vcera jsme nalepili velkoformatove zrcadlo do horni koupelny - to bylo radosti :D
Az zacnu na jare sazet kytky,to bude teprve parada emoticon
23. led v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 336 příspěvků. Má 24 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 336 příspěvků. Má 24 přátel. Region Beroun.
 Kdo si hraje tak nezlobí, malá chytrá domácnost.....
23. led v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @lazlo Copak to mas hezkeho?
23. led v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
 @rdkubis74 časové vypínače pres wi-fi, a mobil. Venkovní osvětlení na fasádu.....
23. led v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 290 příspěvků. Má 2 přátele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 290 příspěvků. Má 2 přátele. Region Sokolov.
 @lazlo : tohle není špatné, občas to budeš muset restartovat, ale jinak to prej funuguje dobře emoticon
23. led ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
 @cendler jj jen ta konfigurace je trochu složitá.....
24. led v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniakriz
Registrovala se 20. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
soniakriz
Registrovala se 20. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků.
 Dobrý den , máme podepsanou smlouvu o dilo. Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s dodáním ohlášení stavby az po termínu.Máme ho dodat do konce ledna a mám obavu že mi to OÚ nestihne vydat. Co mužu očekávat? děkuji za zkusenosti
24. led ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Tak jsem si dneska pujcil termokameru.... Fotky dam vecer, ale nektery radsi nevidet...
24. led v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
drvota
fotoportrét
fotoportrét
drvota
 @username Tak to jsem zvědav. Známý to dělal u N101 a prý okolo některých oken a pod krovy úniky jako blázen. Budeš úniky reklamovat? Taky se chystám půjčit si termokameru.
24. led v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 344 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 344 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @username Já jsem ji měl půjčenou včera z práce. Ale bez fotek. Rohy místností jsou trochu chladnější než zbytek pokoje, ale nic hrozného. Kolem dveří ale bída. Při zamčených (a nezabouchnutých silou) teplota kolem zámku cca -2 stupně. Když jsem s dveřma bouchnul ať se dovřou, tak teplota kolem nuly. Ale to bylo asi ovlivněno tím, že to bylo z dřívějška prochladlé a neměl jsem moc času čekat, až se zárubně ohřejou. Jinak dům u nás v pohodě. Šlo mi hlavně o sokl,který jsem loni dokončoval a ten byl v pořádku. U dveří jsem čekal, že to bude stát za hovno a taky se tak stalo ..
24. led v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
3
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
3
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Opava.
 @soniakriz Dodrý den, my jsme odevzdali povolení o měsíc později a z původního 4Q 2017, jsme byli na 4Q 2018. V Albu mám všechny termíny popsané.
24. led ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
 @username Teším se!
24. led ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @soniakriz on to málokdo stihne, RDR tam dává totálně neralistické termíny jenom aby se mohli s dalšíma zdrženíma vymlouvat na pozdní dodání stavebního povolení. jako u nás to bylo tak že jsme ještě ten den co jsme z RDR obdrželi projekt ho rovnou předali firmě allproject která je personálně propojená s RDR, tedy měla vše z první ruky a stejně se ten termín nestihnul.
24. led ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš