Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. bře 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 583 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 582 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 @nufinka88 Toho bych se nebál, v okně to normálně je, akorát ty máš na něm fólii dekoru, kterou asi zapomněli proříznout. Vidět to pod krytkou nebude a funkci to plní, takže v klidu.
19. únor v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 6 přátel.
 Nepatří to sice sem, ale diskuze jsem na to nikde nenašel.

Chtěl jsem se zeptat, zda tu nemá někdo zkušenost s výrobci zámkových dlažeb.
Zda se od sebe kvalitou odlišují, či je +- jedno koho zvolím.

Nechal jsem si nacenit plochu 260m2 a oslovil:
CS BETON
BEST
KB BLOK
B&BC

Všichni jsou přibližně +- 5.000,- za stejné peníze, až na B&BC, který je o cca 15.000,- levnější než ostatní.

Nemá někdo zkušenost s B&BC, jakou kvalitu produkují? Jelikož je to na plzeňsku jedna z největších betonárek, tak si myslím, že kvalita snad bude OK.

A ještě by mě zajímalo, zda nejsou problémy s probarvenou dlažbu. Moc se mi líbí karamel, ale netuším co třeba s barvou udělá čistič, až bych odstraňoval olej z auta apod. Existují různé impragnace, které bych asi po pokládce ihned aplikoval.

Děkuji moc za jekékoliv info.
25. únor v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 18 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 18 přátel. Region Beroun.
 Ahoj máme zihanou presbeton: je to dobře ze nejdou vidět fleky, pokladna se musí dělat z více palet najednou; potom jsem to impregnoval a vše OK
https://www.presbeton.cz/produkty-realizace/dlazby/skladebna-a-zamkova-dlazba/holland-kombi/produkty
25. únor v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @lazlo Nevyfotil bys jak to vypada? ;) Porad vaham seda (prirodni) vs barvena ;)
Jeste poptam Pressbeton, diky za tip.
25. únor v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1139 příspěvků a 7 alb. Má 29 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1139 příspěvků a 7 alb. Má 29 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @silenoz Máme BEST, kombinaci karamel a žlutá celkem 8 let, mrkni ke mě do alba. Určitě časem ztrácí trochu na barvě, ale je to rovnoměrné, takže to není poznat. U garáže máme nějak naimpregnovanou a je v pohodě. Za nás spokojenost. Cenu ti neřeknu, protože jednak je to pár let, pak jsme měli nějakou množstevní slevu a pokládku nám dělali chlapi ze vsi a cena byla velmi rozumná.
25. únor v 11:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 583 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 582 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 @silenoz Zámkovku už neee.... emoticon Co dát něco jiného než beton? Já třeba řešil kámen na fasádu a ta firma dodává i kámen na terasy a dlažby, kdy ta cena vychází přibližně stejně jako na zámkovku...
My máme cestu kolem pozemků ze zámkovky a stejně tak i chodníky tak ji dát i na pozemek nechci. Ale každý má jiný vkus, naštěstí si všichni najdem to svoje...
25. únor v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
  • Již bydlím v domě
    Frenštát, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
  • Již bydlím v domě
    Frenštát, Region Nový Jičín
 Dneska předávka domu (Largo 129). Absolutní špica. Předávka bez jakýchkoli nedodělků nebo připomínek, dům do puntíku podle projektu, krásně dokončené detaily, vše plně funkční a k naší spokojenosti. Parta pana Komana byla perfektní - skvěle sehraní a maximálně pečliví lidi. Omítka a cihlové obklady se budou nahazovat až bude tepleji. Pohoda - celou dobu jsem chodil do práce a řešil si svoje a pak jsem se akorát tak na půl hodinky zastavil udělat pár fotek a ze zdvořilosti se optat, jak to jde. Přeju vám, aby vaše stavby měly podobně pohodový průběh, jako ta naše.
25. únor v 19:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
1
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
1
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele.
 Blahopřeji, taky jsme byli nadšeni a pořád jsme. Přeji ať se Vám pěkně bydlí a užijte si to zařizování a bydlení.Pěkný večer.
25. únor ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 286 příspěvků. Má 2 přátele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 286 příspěvků. Má 2 přátele. Region Sokolov.
 @silenoz : přijeď se podívat do krlovarského kraje, máme PresBeton - přímo Karneval, máme ji od podzimu a já jsem spokojený, nechtěl jsem klasickou šedou, bylo nám řečeno hlavně né Liapor chodník, to mají všude a strašně se láme a různobarevná
25. únor ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Benešov
 @mariacek Dobry vecer, muzu poprosit o kontakt, dekuji moc.
25. únor ve 21:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Můžu se zeptat, kolik se pohybuje zámková dlažba včetně práce za m²? Orientačně. Díky
26. únor v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @pavelll12 : je to podle firmy a kraje, ale co já jsem slyšel tak 1000-1500kč/m3 komplet
26. únor v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1332 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1332 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Ano za tych 1500 za meter komplet by nemal byt problem. My mame na prijazdovej ceste asi 120 metrov, takze sa mi nechcelo davat skoro 200 tisic, spravil som si to sam, pomahal mi tchan takze ma to vyslo len za material (dlazba + tie vrstvy strku), vybagrovanie a vyrovnanie toho spodku spravil za rozumny peniaz zase jeden sused, od neho sme si potom pozicali aj valec na utlacenie toho podkladu. A potom som niekolko tyzdnov kladol pod slnecnikom v tom najvacsom teple tu dlazbu emoticon Chodnik okolo domu som uz nechal urobit delnikom ked mi stavali plot lebo to uz sa mi fak nechcelo emoticon
26. únor v 09:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
 @tojojot my budeme mít před domem tak 70 m² + asi jeden chodníček. Ale začínáme přemýšlet i nad něčím jiným. Takže ten náš kousek cca 100tis. Sám si na to netroufám
26. únor v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @mariacek mohu poprosit o foto? Inspirace se vzdy hodi ;) Ale jsme na poli, takze v okoli je zamkovka nejblize tak 300 metru :D Kamen asi bude o dost drazsi nebo ne? A hlavne pri desti asi bude dost klouzat??

@cendler Moc pekna pracicka ;)
Mohu se te zeptat viz obrazek:
A - cos dal mezi dlazbu a stenu domu? Silikon, tmel? Neni to takhle spatne dle RD, kdyz tam ma byt 30 cm apod.?
B - jakou mas vysku mezi gajgrem a vyskou domu?

Kvuli cene asi planuji sedou a cihlicky. Karamelova je fajn, ale asi tak o 15.000,- drazsi.
1500,-/m to myslite vcetne dlazby, bagrovani, podsypu, pokladky?
No to je masakr cena Dlazbu si koupim sam a snad nekoho sikovneho a levneho najdu, jelikoz 260m2 by me takto vyslo na 390.000,- :DD
Dlazba od B&BC me vychazi na 44.000,- (6cm) a nebo 52.000,- (8 cm)

Jeste se zeptam, na pojezdovou cast jste dali 6cm nebo radeji pro sichr 8 cm? Rozdil pri 260m2 me dela jen cca 8.000,-
26. únor v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
 @silenoz Není škoda tolik m² obětovat betonu?
26. únor v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @silenoz Máme kámen na terase i na chodníku, při dešti neklouže (pokud není namrzlý emoticon). Osobně mi stačí, že máme zámkovku na chodnících a vjezdech, které patří obci, doma je za mě mnohem hezčí a příjemnější přírodní kámen emoticon.
26. únor v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
115
  • Již bydlím v domě
 @silenoz Na nájezdu do garáže máme 8 cm, ostatní 6 cm, na terase velkoformátovou dlažbu doplněnou malými kostkami 4 cm
26. únor ve 12:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @silenoz Těch kamenů je X variant, třeba před garáž bych dal zulove kostky... Kámen máme v plánu k bazénu, jsou možné i povrchové úpravy. Spíš bych řekl, že klouže dlažba.
Já to zatím řešil přes firmu bellapietra.eu co dělá fasády pro RDR, ale těch kamenů jsou desítky. Foto mám jen z katalogů, co mi pan Fischhof poslal - má to asi 180 MB, ale napiš panu Fischhofovi a on ti pošle spoustu fotek realizací... Já mám teď hlavně fasády.
26. únor ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 koukám že jsem to blbě napsal, cenu co já vím je 1000-1500kč/m2

@silenoz :

A : je tam 0,5-1cm mezera, takže to nalepená na baráku není
B : to teď z hlavy nevím, ale od klasické země je tam asi 50cm, tohle je okapový chodníček zasypaný šterkem a ten můžeš mít až nahoru k fasádě, já tam nechal takovou mezeru, protože by jsme musely hodně navážet a to se mi nechtělo už takhle jsem nejvýšš v ulici.
Jinak na pojezd auta se dává 8cm a na chodník 6cm, u mě je všude 6cm, ono když je dobře udělaný podklad, tak ta 6cm stím nemá problém, problém by nastal kdyby se to vlnilo, nebo se to rozjíždělo, tak ta 6cm lépe praskne než ta 8cm
26. únor ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
35
 Cendler: V pohodě Zdendo, přebral jsem si toemoticon
A není rozdíl mezi 6 a 8cm spíš v tom, že mají větší "zámky" proti rozjetí než že by praskly? Ta kostka když je usazená snad váhou ani prasknout nemůže.
26. únor ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @pavelll12 mám dlouhou příjezdovku + stání pod pergolou pro dvě auta, pergola z obáváku...ono to naskáče :/ Ještě jsem uvažoval nad zatravňovacíma...

@mariacek díky za tip, je to opravdu nádhera. Ale ceny jsou masakr, já mám zámkovku naceněnou na 6cm (174,-/m2) a 8cm (219,-/m2)
26. únor v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
Registrovala se 1. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Vyškov.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
Registrovala se 1. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Vyškov.
  • Stavím dům
 @mariacek zaujalo me slovo fasady a fotky😊 Kde nebo od koho jsi je získal? Já nic od OC nemám, jen vím kam se mám jet podívat, ale inspiraci fotek na 74 ne a ne sehnat🙏
26. únor v 18:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @richid Kámen na fasádu dodává pro RDR pan Fischhof (bellapietra.eu). Něco mají na webu, ale nám se líbí travertin. Když mrkneš do mého profilu na tvar domu, tak mezi ty 3 francouzská okna bude to co na obrázku. Zároveň tak bude obloženo celé zádveří...

@silenoz Díky za info o cenách, já to zatím vůbec neřešil. Ale ten kámen můžeš dávat na terče, je to méně pracné, tak třeba s cenou položení to nebude vycházet špatně. Já budu mít před vchodem asi jen 2m2 dlažby, tak ta cena mě tolik trápit nebude. Jak to bude s terasou nebo vjezdem do garáže, to teď fakt neřeším, zatím nemám ani desku...
26. únor v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vacrim
Registroval se 17. listopadu 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
vacrim
Registroval se 17. listopadu 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky.
 @blastik a jakou barvu zárubní, dveří a kuchyně jste k této podlaze zvolili?
26. únor ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 57 příspěvků. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 57 příspěvků. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
 Ahoj vsem, hlasime, ze mame take predany domecek. Vsichni chlapi byli uzasni, moc jim dekujeme a vazime si toho, ze nechali kus sveho zivota prave u nas. Samozrejme, nejake ty drobnejsi nedodelky jsou, ale celkove jsme nadseni. Panove byli maximalne vstricni a poclivi, klobouk dolu! Uhly, rovinnost... vic uvidime casem. Prisel pan na zamereni kuchyne, sokovany z praveho uhlu v rohu a ptal se: "Z ceho je dum postaven? Z YTONGU?" emoticon emoticon
Moc dekejeme! emoticon

Jinak pro ty, co premysli nad spotrebou elektriny na vrchni stavbe v mirne zime (montaz leden/unor, nezmoklo, mŕaz kolem -7°C - takze pritapeni, aby bylo snesitelneji, vysouseni) - celkem 2,66 MWh za 25 dnu.
26. únor ve 22:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 683 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 683 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
 @silenoz Mrkni ke mně do albaemoticon http://www.modrastrecha.cz/blog/jahooodka/album/venkovni-upravy/ máme barevnou dlažbu Colormix podzim od Bestu, ta je za těch cca 6 let prakticky beze změny, zatravňováky taky v pohodě, na to, že byly takový vedra, se trávě v nich kupodivu daří celkem dobře. Taky nás to vycházelo +-1000 Kč za metr...
27. únor v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobrik78
5
Registroval se 31. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 2 přátele. Horní Slavkov, Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
bobrik78
5
Registroval se 31. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 2 přátele. Horní Slavkov, Region Sokolov.
 @pavelll12 Ahoj.Dlažba 8 cm je určitě pevnější,když se řeže je znát,že je hutnější.Z praxe-chodníky ,které jsme dělali po městě(30-40cm 16/32---5cm 2/5)6cm dlažba.V zimě po nich jezdíme Multicárou,která má naložená něco kolem 4-5 tun a nikde se nám nic nepropadlo nebo neprasknulo.Je to hlavně o podkladu.
27. únor v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @bobrik78 : koukám, zdravím Slavkov, mi jsme ze Starého Sedla
Přesně jak jsem psal, důležitý je podklad, jako u všeho.
27. únor ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniakriz
Registrovala se 20. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
soniakriz
Registrovala se 20. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků.
 Dobrý den chtěla bych se zeptat těch co mají po KS kolik je příplatek za větší tloušťku u internetové dlažby a obkladu.Děkuji
2. bře v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš