Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

19. dub 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 166 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 166 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek no spíš už je tam vidět jak ani nepočítali v momentě podpisu SoD že ji termínově dodrží.

nám dělalo desku OC Praha, taky se prostě po konečný specifikaci ozvali s tím, že za měsíc přijedou a dělaj desku.
22. bře ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @lur to je brutálka, asi rekord tady. neberou v potaz i Sosb? to jste měli na kdy?
22. bře ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lur
Registrovala se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
lur
Registrovala se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha - západ.
 @mysak124 Sosb jsme meli podepisovali v dubnu 2017. A slibovali nam 2.Q 2018. Pote SoD 4.Q 2018. A pak prisel dopis ze 1.Q 2019. Dalsi dopis, ze nekdy v roce 2019. A pak dalsi ze srpen 2019. Takze pak mam infarkt, kdyz nekomu posunou termin a nejsem to ja;D
22. bře v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha.
 @lur Někdy v 8/2017 nebo 9/2017 RDR poprvé oficiálně přiznal skluz a všechny SOSB/SOD po tomto datu byly odsunuty na 3 až 4 měsíce později. Prostě na 3 nebo 4 měsíce nic nenaplánovali, což jim mělo umožnit dohnat zpoždění.

Proto se může stát, že smlouva z 8/2017 má skluz realizace oproti SoD o 3 až 4 měsíce větší než smlouva např. z 10/2017. Podtstaná je tak spíše celková doba čekání od popisu SoD. U mě je aktuálně slibovaný termín 19 až 21 měsíců od data podpisu SoD.
22. bře v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 603 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 602 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 @lur Když jste měli podle SoSB stavět ve 2.Q 2018 a vy jste teprve ve 4.Q 2018 podepisovali SoD, tak jste asi nedodrželi nějaké termíny, ne? Teda vy asi neuvádíte termín podpisu ale realizace, že?
22. bře v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 @mariacek 4.Q 2018 měli termín realizace v SoD. Z toho usuzuji, že SoD podepisovali někdy před 8/2017
22. bře v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 603 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 602 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 @kryton No my už začínáme řešit prodej bytu, tak doufám, že ty termíny pro mě budou posunuty max 3 mesice plus mínus...
22. bře v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @lur podepisovali jste SOSB měsíc po nás a realizaci máte naplánovanou .....měsíc po nás. Tak jste na tom stejně no..
22. bře v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Benešov
 @anna3 My mame postaven Kubis 632 + 1M v blizkosti Benesova v roce 2017. Party jezdi po cele republice, takze na Vas vyjde ta, ktera bude zrovna volna a v relativni blizkosti, k nam jeli myslim od Plzne.
22. bře ve 21:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
Registroval se 18. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
Registroval se 18. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Region Teplice.
 @luxik75 No podle toho co mi řemeslníci povídají tak takhle to asi nefunguje.Parta se většinou skládá ze 6 lidí kteří jsou na montáži celou dobu cca 17-20 dnů. Potom jedou domu a po 4-6 dnech podle toho jak rychle stačí dům postavit a předat zákazníkovi tak mají dlouhé volno.Pak jedou zase na jinou stavbu.V průběhu stavby se k této stálé partě přiřazují různá řemesla.V našem případě cca na 3 dny tři pokrývači klempíři, na 3 dny jeden elektrikář který přijel ještě dnes na dokončování a připojování kotle instalace vypínačů atd. Dva fasádníci kteří si připravili fasádu na natáhnutí pěkné.(fasáda se bude dodělávat v průběhu jara-léta podle pořadníku jak se nedodělávala kvůli špatnému počasí na stavbách před námi) . Jinak vše ostatní u nás dělají chlapi ze stálé party.
Takže se může stát že parta od nás pojede třeba na Slovensko nebo např.do Německa.
22. bře ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 No RDR asi fakt zohlednuje podpis SoSB a dá se pochopit, že když @didinky má SoSB z roku 2016, tak se RDR zbavuje těch nejstarších modelů...

@hoppep Třeba na té stavbě co má na videu Pavel Šimek ta parta dělala v režimu 4 dny, pak 3 dny volna... Asi to mají každý jinak.
23. bře v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím,

máte někdo zkušenost z doděláním sítí proti hmyzu do oken. V době už bydlíme, při KS jsme na sítě do oken zapomněli, teď bychom je chtěli dodělat.
Nebude problém (např. se zárukou), když si je necháme dodělat od místní firmy? Jednu ze sítí by přidělávali vrtáním do rámu okna.
Dík
23. bře v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
 @hoppep u nas delala zakladni rymarovska parta cca tyden hrube prace, potom nastoupila externi firma, ktere trvalo dodelani bohuzel dalsi tri tydny. Takze na predavku larga98 jsme cekali presne mesic.
23. bře v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
Registrovala se 2. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
Registrovala se 2. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 Ahoj, jak jste si poradili s výběrem barvy fasády? A odstín se zvolí u konečné specifikace? Hledala jsem na netu nějaké inspirace a nic moc jsem nenašla. Mám sice doma časopisy asi za 3 roky, ale téměř všude jsou bílý baráky 😁, ne, že by se mně bílá nelíbila, ale bojím se, že bude brzy zaprašená. Pan projektant z RD říkal, ať se kouknu na vzorník Baumit, tam těch barev je teda emoticon, spíš by mě zajímalo, jakou máte zkušenost s tím vzorníkem, jak pak odstín vypadá ve skutečnosti na domě, jestli je spíš tmavší nebo to tak nějak sedí? Děkuji
24. bře v 10:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1339 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1339 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @editaw my sme si vybrali taku nejaku svetlu kremovu ze capuccino tusim a ked ju nahodili tak som myslel ze sa pomylili a dali bielu lebo to vyzeralo hlavne na slnku ovela svetlejsie v tej velkej ploche. Ked by som sa niekoho kto ide okolo spytal aku farbu ma dom tak povie ze bielu. Cisto biela je fakt ze je vyraznejsia ale musel by to clovek mat vedla seba aby videl ten rozdiel.
24. bře v 11:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 996 příspěvků a 4 alba. Má 58 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 996 příspěvků a 4 alba. Má 58 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @editaw budeme mit bilou. Ale myslim,ze chybu neudelate ani nejakym odstinem sv sede,kremove,cappucino atp. Zalezi jakou barvu oken chcete. Kamaradka ma Solo, okna tm hneda a fasadu cappucino a vypada to pekne. Jen ted nedohledam fotku
24. bře v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 @tojojot
@margot_ka děkuji za odpovědi, chci určitě nějakou světlejší, furt jsem měla představu světle šedou, okna a dveře antracit a střecha černá nebo antracit. Teď si říkám, jestli to nebude smutný 😔. Takže ty vzorníky tak nějak sedí, jsem se bála, aby to pak nebylo spíš tmavší.
24. bře v 11:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka
@editaw
my mame tiez solo a cappuccino emoticon Stara fotka ale vyzera to stale rovnako, az na tu zahradu emoticon
24. bře v 11:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 @tojojot díky, tak to je moc hezký a jde vidět i na fotce, že to není úplně čistá bílá. Vypadá to moc pěkně. Díky za tip emoticon
24. bře ve 12:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 528 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 528 příspěvků. Má 14 přátel.
 @editaw No,my podle vzorniku Baumitu mame okr a je to tedy spíš zluta nez okrova....
24. bře ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
fotoportrét
fotoportrét
klaina
 @editaw vybirali jsme ze vzorniku pri KS, v realu barva moc neodpovida. Ze vzorniku to mela byt ta barva, na ktere je polozeno drevo 0243. Takze podobna zkusenost jako @zenny2
24. bře ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
editaw
1
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 Tak díky teda emoticon, to moc neodpovídá. Ono i jinak to vypadá na papíře a jinak na baráku. Takže raději vždy zvolit světlejší odstín.
Ale baráček máte hezký...
24. bře v 16:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1942 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1942 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 O víkendu jsem si postavil takovou menší druhou dřevostavbu emoticon dávám pro inspiraci. 2x6m
24. bře v 19:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
 @angus88 aaaj,to ukazu mojemu. Material mame uz od prosince a furt nebyl cas se na to vrhnout emoticon
24. bře ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2421 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2421 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
 @margot_ka
@angus88 já to ukázala mojemu a jeho reakce byla, že se fakt omlouvá, že není tak šikovný emoticon emoticon emoticon Asi si bude muset někdy Jirka udělat výlet na opačnou stranu Prahy emoticon
24. bře ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
Registrovala se 1. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 2 přátele. Region Vyškov.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
Registrovala se 1. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 2 přátele. Region Vyškov.
  • Stavím dům
 @angus88 pecka! Základ mas beton?
24. bře ve 21:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @richid ano, betonová deska, pod konstrukcí z KVH je natrena izolace z gumoasfaltu. Konstrukce KVH, z venku palubky, zevnitř OSB. Domek a dřevník. Ještě mě čekají pojezdové dveře a strecha
24. bře ve 21:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @angus88 Soused Ti nedělal problémy, že to děláš tak blízko plotu?
25. bře v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @mariacek nene, vůbec emoticon máme dobré vztahy, brzy budeme dělat v plotu branku, aby si naše děti mohli hrát na jejich a naši zahradě a nemuseli běhat přes ulici. Navíc jsem sousedovi minulý rok postavil pro děti domek emoticon
25. bře ve 02:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
richid
1
  • Stavím dům
 @angus88 dobře ty, konkurence pro RD, třeba už nebudou časový prodlení 😂😂😂
25. bře v 05:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš