Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

19. dub 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 505 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 505 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Kdo jste reklamovali vchodové dveře, dočkali jste se něčeho jinýho než "seřízení"?
Už na to nemám nervy, potřetí to štelovali a furt dveřma táhne....
25. bře v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1942 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1942 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @username nech si je seštělovat od někoho jiného než od RDR
25. bře v 08:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Liberec.
 angus88: chtěl bych se inspirovat OSB deskami zevnitř toho dřevníku(boudy) nemohl bych poprosit o pár fotek?
25. bře v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @neumtom Ano, ale ještě to nemám hotové. Do pár dnů dám fotky, dnes po práci na to vletím emoticon
25. bře v 08:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 328 příspěvků. Má 23 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
2
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 328 příspěvků. Má 23 přátel. Region Beroun.
 @angus88 Nám přjel pan o výrobce oken a dveří, dodělal magnety a vše seřídíl....
25. bře v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 447 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 447 příspěvků. Region Benešov.
 @username Máme s dveřmi stejné zkušenosti. Nevím, jak to dále řešit. Ani poslední seřízení nepomohlo. Ono seřídit něco, co je křivé (prohnuté do oblouku) prostě nelze. To nedokáže ani kouzelník. Koukám, že s vchodovými dveřmi je nějak moc problémů.
25. bře v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 340 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 340 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @username Už jsem měl i externího servisáka na dveře. Ale taky nic moc. Když s dveřma bouchnu, tak se dovřou tak, že jimi netáhne. Ale pak je skoro nelze z venčí odemknout, jazýček asi nějak nadskočí (nebo nevím, co se v nich děje) a jde to fakticky strašně. Když je jen lidsky zavřu (a neříznu s nimi jak hovado), tak jdou lehce z venku odemnkout, ale kolem zámku zase táhne. Zkusím časem dalšího externistu, jestli si s nimi neporadí ...
25. bře ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 603 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 602 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Předpokládám, že máte všichni tmavé vchodové dveře? Nebo má někdo problém i se světlými?
U KS mi bylo řečeno, že když mám světlé dveře a nebude na ně pražit slunko, tak s nima problém nebude, tak jen ověřuji..
25. bře ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @mariacek mame tmavy dvere na severni stranu, slunko na ne nesviti nikdy a stejne stoji za prd..
25. bře ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 408 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 408 příspěvků. Má 6 přátel.
 Angus - teda, klobouk dolu, ses fakt borec ;) Za par let si myslim, budes konkurovat RD :D

Dvere - nejsou v podminkach vyrobce nejake tolerance, jak mohou byt moc prohnute? Napr. vnitrni papiry KASARD maji tusim 3 mm, tak jsem jedny dvere vyreklamoval. U vchodovek to asi bude horsi, kdyz tam se cifra pohybuje skoro u 50.000,- (moje 48.000,- ale nastesti celkem OK , mam je tmave hnede a na vychod bez zadneho stinu). Za to garazove jsou naladove, v lete zlobi, v zime OK :D
25. bře ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2421 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2421 příspěvků. Má 83 přátel. Region Rakovník.
 @mariacek bílé dveře na severozápadní stranu, problémy řešíme taky.
25. bře ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 166 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 166 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek nám u KS řekli že s těma základníma jsou furt problémy tak jsme vzali ty VP trend s hlíníkovou výstuží
25. bře ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků.
 @mariacek mame bile dvere na severni stranu, zatim problem zadny. Bydlime od 8/2018.
25. bře ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 996 příspěvků a 4 alba. Má 58 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 996 příspěvků a 4 alba. Má 58 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Mame antracit na severni stranu, hodne prosklene. Po serizeni bez problemu.ale je fakt,ze nam to podchytila uz parta co delala hrubou. Jak osadili spodni patro,tak vchodovky vyrizli a osadili znovu rovne,pac byly pry ve strihu
25. bře ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1258 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1258 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Hnědé dveře na jižní stranu a pohoda.
Jinak jaké revize jste dokládali ke kolaudaci? Díky
25. bře v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
 @mariacek Hnědé dveře na severní stranu ... Tohle mě zatím sere na RDR nejvíc, vchodové dveře ...
25. bře v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
 Uffff, mame to za sebou emoticon 25.2. predavka domu, 7.3. kontrolni prohlídka ze SÚ "kolaudace", 13.3. prideleno cp., 25.3. RD zanesen v KN emoticon emoticon emoticon
25. bře v 18:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
 @pavelll12 Ke kontrolni prohlídce po nas chteli (posilaji ze SÚ dopisem):

Revize na komin přes RDR (krbovky ještě nemame), ele vychozi od RDR a pripojeni domu/změna sazby od naseho revizaka, vodu uz jsme měli prpojenou po předchozím majiteli, tak bez revize, plyn nemame do domu, taky bez revize.
Dále chteli videt k nahledu doklady od RDR, které se dostavaji u predavky vcetne dokladu ke zkouskam, zpravu o predani a prevzeti z predavky, smlouvy s dodavateli energii, geometrak, doklady k hasicakum a pozarnim hlasicum.
K nahledu stavebni denik.

Jako nejvtipnejsi - museli jsme sehnat doklad o provozuschopnosti požárního hydrantu ve vzdalenosti 200 m od domu emoticon emoticon
25. bře v 18:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adaste
Registroval se 25. března 2019 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
adaste
Registroval se 25. března 2019 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Praha.
 Hezký večer,
chtěl bych se zeptat, zda nemáte problém s komunikací s RDR. Od ledna s nimi řeším výměnu dveří a dělají mrtvého brouka. Dotyčný pracovník mi nezvedá mobil a na emaily nereagují. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? Zaplatil jsem jim 3 Mega za dům a tohle mi nepřijde moc korektní. ....
25. bře v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @neumtom dnes jsem něco udělal, jde to skoro samo
25. bře v 18:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 528 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 528 příspěvků. Má 14 přátel.
 @mariacek My mame bile drevene bez priplatku na vychod a po serizeni ok,bydlime 2 roky.
25. bře v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
Registroval se 18. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
Registroval se 18. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Region Teplice.
 U těch dveří je problém u plastových nebo dřevěných dveří? Nebo u všech.
25. bře v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
 @nufinka88 U nás nikdo nic neposílá. Vyplním papír a mám donést revize k domu. Víc po mě nikdo nechce. Dík
25. bře v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 153 příspěvků. Region Praha.
 Chci se zeptat na stavbu lešení při montáži domu.

Jak musí být kvůli lešení upraven terén bezprostředně okolo domu? Jde mi o toto: Protože se poté, co se dům postaví má instalovat zateplení soklu, co zasahuje pod terén a zároveň se musí řešit okapové chodníčky s kačírkem, bylo by logické, nechat po stavbě základové desky kolem domu rygol o hloubce a šířce cca 30cm. Nebude ale vadit stavbě lešení? Jak jste to měli udělané vy? Přijde mi nesmyl ten rygol zasypávat a pak zase vykopávat. Předem díky za info.
25. bře v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
 @pavelll12 Asi mame jaksi peclivy urad emoticon emoticon
25. bře v 19:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
130
 @adaste pokud do mesice nebude odstranena zavada,nebo domluveno reseni,podejte podnet na coi a uvidite tu rychlost ;)
25. bře v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adaste
fotoportrét
fotoportrét
adaste
 @margot_ka Děkuji za radu. Já ale měl na mysli nějaké jiné řešení. Třeba kontaktovat ředitele, nebo tak něco. ..
Je mi z jejich jednání fakt na nic :(
25. bře ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
126
 @adaste někdy je bohužel toto řešení nejrychlejší.
25. bře ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
36
 @nufinka88 Nějaké věci jsem našel, ale revizi na komín tedy ne. Jen nějaký canc od Schiedelu, kde je soupis věcí.
25. bře ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
fotoportrét
fotoportrét
hoppep
 @kryton Rýmařov požaduje okolo základové desky zpevněný terén v šířce 1,5 -2 metry po celém obvodu.(např. geotextilie zasypaná a zhutněná štěrkem) Všechny výkopy musí být zasypány.(jde o bezpečnost na pracovišti ) emoticon To vám museli říct při převzetí desky.
Alespoň po nás to tak chtěly.
Stačila nám geotextilie zasypaná cca 5cm štěrku.(nehutněno)
Jde hlavně o to aby se na stavbě nikdo nebrodil blátem.
Také by se mohlo stát že když nedodržíte podmínky spolupráce tak by po vás mohly požadovat náhradu za nedodržení podmínek popřípadě vás posunout. (ale to už hodně strašim)
Znovu vykopat již jednou vykopaný rygol není takový problém je to načechrané. emoticon
25. bře ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš