Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

5. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
Registrovala se 24. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 84 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
Registrovala se 24. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 84 přátel.
 @opra díky moc!!!
17. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
 @haassinka bohužel ještě nemám zkušenost nebo spíš doufám, že mít nebudu emoticon
17. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
Registrovala se 14. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 250 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
Registrovala se 14. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 250 přátel. Region Praha - západ.
 Holky nemáte zač emoticon udělala jset to ráda a hlavně upřímně. Prostě jsem nedokázala pochopit, jak tady najednou začali všichni vytahovat tolik negativních věcí, když předchozích 150stran diskuze byli všichni spokojení. Prostě už je to velké šťourání a hledání se jakéhokoliv problému. Můj názor je takový, že s každým domem jsou nějaké problémy. Ne jen s dřevostavbou, ale i s domem zděným. Jenže všichni tady na to nějak zapomínáte. Tak se nebojte emoticon
17. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
 @opra to je pravda.
17. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
Registrovala se 11. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 252 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
Registrovala se 11. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 252 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 @opra Přesně tak emoticon Taky začínáme stavět na jaře a nehodláme si to kazit emoticon
17. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
 správně holky emoticon konec těch negativních keců emoticon musíme si užívat ty přípravy, stavbu i zařizování domečku. Nestavíme přece každý měsíc. A že se objeví nějaký problém? Vždycky je nějaký problém. A problémy jsou od toho, aby se řešily emoticon Tak hurá stavět s úsměvem emoticon
17. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakab
1
Registrovala se 27. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 92 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jakab
1
Registrovala se 27. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 92 příspěvků.
 @haassinka Haasi my to orosení když se dívám z venku za gumou nemáme. Vy asi máte nějaká špatná okna emoticon
18. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @opra úplně souhlasím...Kdyby ty domečky byly tak špatné, tak bych jich asi nestavěli tolik. Já volal na naše OC a tam neevidujou jedinou reklamaci na okna ani dveře a ani o nějakých problémech, že by se to řešilo přímo v Rýmařově, nevědí..Ono může se stát, že je u někoho problém, ale určitě to nejde házet do jednoho pytle. Známí bydlí ve 101 a nemají problémy žádné..
18. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 724 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 724 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
 No asi dám do svého fotoblogu fotky, jak vypadají naše dveře aktuálně. Po reklamaci, která proběhla minulý čtvrtek. Možná opravdu máme smůlu. Ale reklamace proběhla a kdo se chce podívat, tak ať jukne jak. Reklamaci jsem samozřejmě podala hned zase. Ale je to síla. Okna nám táhnou rohy. RD Rýmařov a okenáři TWI to dementují, že se nám to jen zdá. Měření zatím neproběhlo. Ale byli tu dva lidi z firmy , která nám seřizovala dřevěné dveře (i pod nimi se dělal led, ale vypadá to, že je to te´d ok), a ti na vlastní oči viděli led uvnitř domu na okně v kuchyni, kde se topilo v tu dobu krbovkami. A sami mi řekli, že taky subjektivně cítí, že nám rohy táhne. Ten den bylo venku -22 stupňů. Fakt fičelo. Máme smůlu v tom, že pakliže přijede reklamace oken, tak je většinou obleva a subjektivně cítíme, že táhne okny méně.
18. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 @jakab Díky, že se někdo podívalemoticon Také semi nezdá, že by to bylo normální, jak říkal servisák....tak uvidíme, jestli ještě někdo dá vědět, jak to u nich vypadá...

@dracula Jsme tu asi jediní, kdo má takové problémy emoticon Nejvíc mě štve příštup RDR, když tu byl servisák a vidí na vlastní oči, že ty dveře prostě seřídit nejdou a že jimi stále táhne a nenavrhne žádfné okamžité řešení ! ale že by se třeba, někdy, možná...muselo udělat nějaké přesouvání desek v těch dveřích atd...někdy, možná...v létě...????? Já to chci řešit hned a hlavně nechápu, proč ty dveře rovnou nevymění, ale chtějí se v nich šťourat a zkoušet je nějakým způsobem narovnat...prý to taky nemusí jít, no to je jasné..a tak zase potom, někdy, možná, by se ty dveře tedy vyměnili....Hlavně nikdy ty servisáci narovinu nechtějí říct - Vymění vám to!! ne ne ne...100 jiných odpovědí.... a vlastně absolutn o ničem...
a nejlepší je, když neodpovídají vlbec na to, co jim říkáme...že nám táhnou rohy - nic, mlčení...že se rosí okna pod gumičkami - nooo to se může stát....že se rosí okna ačkoliv tu máme vlhkost do 50% a venku není extra zima - noooo to se může stát.... emoticon emoticon emoticon
Jediný, kdo to chce řešit vypadá, je p.Pýcha..ten vždycky napsal, že to RDR určitě ude řešit, třeba výměnou.. hmm a ono ne....
18. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @dracula A propo...jak to vypadá u vás s rošením oken pod gumovým těsněním? prosím podívejte se emoticon
18. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 Rosení vevnitř nemáme. Okna se nám moc celkově nerosí. Po ránu je otřu, je tam kolem 1-2 cm. Pak přes den máme klid. Občas k večeru vznikne nepatrné rosení v rozích oken, ale to si nemyslím, že je nějaký problém.
18. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @opra je fajn, že vy jste spokojená emoticon

ALE

Toto je diskuze! A do diskuze patří jak kladné, tak negativní příspěvky emoticon

A jestliže, jak píšete, se tu 150stran psalo jen pozitivně, tak to ukazuje jen, to, že teď se hold něco změnilo (například třeba možná nekvalita oken a dveří)...případně jen máme smůlu emoticon
A jsem jen ráda, že nás je málo - zatím co vím, tak asi 3...
18. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 3 na této diskuzi. kolik lidí však má problém celkově? ne každý chodí na tyto stránky. Rýmařov nás taky ujiš|ťoval, že jsme ojedinělý případ. Ale lidé z reklamací, co tu jsou jezdí od oken k oknům. Mají pěkný fofr. takže si myslím, že nás bude dost.
18. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @dracula emoticon a nemohla byste se mi ráno, než vyvětráte ještě jednou podívat? emoticon je to fakt divné, že by to bylo jen u nás emoticon ještě jednou posílám, jak to vypadá..ale je to malý náhledemoticon

18. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
Registrovala se 16. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Bruntál.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
Registrovala se 16. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Bruntál.
  • Již bydlím v domě
 @dracula Ahojky, dlouho jsem nepřispívala do diskuse. Už rok bydlíme ve 101. Vidím, že taky pořád reklamujete dveře a okna. My jsme na tom podobně. Z RD už u nás byli několikrát a pořád seřizujou a seřizujou. Asi před 14 dny tady byli na vstupní dveře. Dole v rohu rámu dveří se objevila škvíra (všimla jsem si jí náhodou, když nám na dveře ráno svítilo sluníčko, tak škvírou prosvítalo). Takže dveře nakonec zatmelili a zatím jsou v pořádku. U oken se nám zdá, že netěsní venkovní gumové těsnění (špatné dolíhání oken už jsme vyreklamovali a RD je několikrát již seřídili). Dohodli jsme se s RD, že příští rok na jaře přijedou lidi přímo z dodavatelské firmy a opraví to venkovní těsnění.
Až na tyto "drobnosti" jsme s bydlením v dřevostavbě hodně spokojeni a vážně jsme rádi, že jsme si ji nechali postavit emoticon
18. pro 2010 v 10:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 dracula: Vidím na Vaší fotce uvnitř vodu v oknech. Já úzkostlivě okna sleduji a opravdu se ještě jednou zítra podívám na naše okna. Ale myslím si, že bych si tohoto všimla, pakliže by to u nás bylo.
18. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @dracula U vás samozřejmě žádná výměna a kompletní předělání dveří také nepadlo? emoticon My ty dveře tedy takhle hrozně omrzlé nemáme jako vy...ty fotky jsou krásné emoticon co vám na ně řekli? tipuju - Nooo to je normální emoticon
18. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 babett: Tak vida, jste čtvrtá. emoticon

Já doufám, že to nějak vyřeší. No každopádně jim nedám pokoj, dokud to nebude ok. emoticon
18. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @dracula můžu se zeptat, zda v té předsíni máte radiátor? Protože jsme se na to dívali se ženou a pokud ano a topíte tam, tak fakt nechápeme. To nemáme na dveřích ani my teď tam, kde bydlíme a to dole v předsíni netopíme kvůli psa, který tam spí v noci.. ten led je fakt síla a nechápu, že vám někdo řekne, že je to normální...I s těma oknama, teď jsem taky četl, že pokud je orosení uvnitř, je špatné zasklení emoticon a musí se přesklít..
18. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 haassinka: Kupodivu jeden pán z reklamačního oddělení mi řekl, že ta námraza je opravdu nepopíratelná. emoticon

Pak se mi snažil namluvit, že tam je vlhko. Ale vlhkoměr v této místnosti ukazuje kolem 50 %.

Ale stejně by to nemělo být!
18. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
  • Již bydlím v domě
 A ještě ohledně rošení oken.... taky se nám rosí a servisáci z RD říkali, to chce větrat a natočit žaluzie tak, aby na sklo šlo teplo z místnosti emoticon Ale stejně vodu z oken každé ráno musím utřít emoticon
18. pro 2010 v 10:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
webgen
22
Registroval se 27. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
webgen
22
Registroval se 27. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
 @haassinka přidám se do klubu "orosených oken"
18. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
 biker: Máme tam radiátor. Je to technická místnost. Pokud netopíme, je tam 17 stupňů. Pakliže se topí, máme tam 21.

Nyní jsme ve stádiu, kdfy jsme tam dali hadry kolem prahu. Aby se vlhkost dostala do hadrů. Hadry nám tam přimrzly. emoticon Námraza je menší. Ale pořád je.
18. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
babett
15
  • Již bydlím v domě
 @dracula Ohledně hader emoticon ty jsem dala na parapety pod okna, aby nám tam v noci kapala voda z oken, protože jsem si všimla, že máme na parapetech skvrny od vody, která tam dříve uschla. Ještě že nám RD nechali bílou barvu, budeme muset parapety přetřít emoticon
18. pro 2010 v 10:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @dracula U nás se také pořád ohání vlhkostí, ale sám servisák viděl, že tu bylo 47% a to jsme nevětrali 5 hodin předtím!! až hodinu po jeho odjezdu...
Nejsme žádní blbci, větráme minimálně 3x denně, závěsy ani záclony nevlastníme! rolety a žaluzie jsou přes den vytažené a v noci jsou stažené jen ve 2 místnotech - a necháváme tam fuku 5-10cm, v obýváku jsou stažené jen na terasovkách a tam necháváme mezeru minimálně takových 10cm....
V koupelně se zavíráme, hned po použití sprchy, nebo vaničky u holek pořádně vyvětráme.....vytápění máme na 21,5 a v noci jsme zvýšili na 20°....tak ať mi nikdo neříká, že je problém v nás! emoticon

@webgen No "konečně" někdo! a co vám na to řekli? Ten černý flíček to je plíseň, špína, nebo špatně vidím?
18. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @haassinka Jo a nemáme kytky!!! emoticon
18. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gozythesecond
Registroval se 18. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
gozythesecond
Registroval se 18. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky.
 Dobrý den, plánujeme s manželkou v nebližší době stavět. Včera jsme byli ve vzorovém domě RDR. Chtěli bychom bungalow, v akci nám nabídli LARGO 98 za necelé 2 mil. i se základovou deskou a na klíč....akorát bych možná chtěl něco trochu většího? Nemáte někdo, prosím, zkušenost přímo s tímto typem domu, případně nějaké fotky?
Předem díky za odpověď emoticon
18. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
fotoportrét
fotoportrét
opra
117
 @haassinka my máme na okna i dveře naštěstí svého dodavatele, takže já jsem v klidu emoticon Já neříkám, že tady nemůžou být i negativní komentáře, ale přišlo mi přehnané, že se tady poslední dobou neřeší nic jiného. A holky, které právě staví z toho byly chudinky vyplašené. Právě kvůli nim jsem se odhodlala sem napsat. Jinak si zde pouze čtu veškeré komentáře. No a přiznám se, že občas se docela slušně bavím emoticon
18. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @gozythesecond Pokud jste rozhodnutí stavět s RDR, tak do tohodle domku bych rozhodně šla!! Mrzí mě, že nás takto výhodná nabídka nebyla, také jsme chtěli bungalov emoticon Ale ostatní jsou podstatně dražší...a tohle za 2M i se základovkou! super! Navíc je tam i malé oddělené zádveříčko...takže fakt super nabídka...pro 4 lidi domek tak akorát
18. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš