Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janulda81
58
Registrovala se 6. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 199 příspěvků a 6 alb. Má 26 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janulda81
58
Registrovala se 6. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 199 příspěvků a 6 alb. Má 26 přátel.
 @jitule23 já myslím, že to jde...součinností....ale bude to možná horší s koordinací výstavby a řemesel...naplánovat vlastní dodávky tak, aby navazovali emoticon ...musí to dělat v době, kdy by to dělali RDR.
26. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
Registrovala se 24. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 84 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
Registrovala se 24. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 84 přátel.
 já bych to nedělala, skrz záruky a tak, lepší volat rýmařovu a né se dohadovat.
26. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @veverka_ No jo,ale když se třeba problem týká pokládky podlahy, ze které si spousta lidí nevybere ať už z cenového hlediska nebo nabídky co zbývá....?Řešit to svépomocí.....
26. led 2011 ve 22:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
 @djgas já vím, já jsem také vybíravá ale zase musím říct: vybrali jsme emoticon , prostě mi to přijde škoda to pak nějak lámat přes koleno a jak někdo zmiŇoval, co dveře a zbytek - zbytečné odpočty s těmi jejich nízkými procenty a tak se to nabaluje.
Přeji šťastnou ruku!
26. led 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 @djgas Také mi přijde zbytečné toto lámat přes koleno, nabídka se mi zdá hodně pestrá a trochu nechápu, že si z toho množství někdo stejně nevybereemoticon Za nízké odpočty dodávka svépomocí nstojí...pokud tedy nechcete zbxtečně vyhodit desetitisíce...

U nás proběhla Termovize, škoda jen, že venku je dost teploemoticon No nevadí, stálo to za toemoticon
27. led 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 @haassinka tak mi to delame jenom kvuli tomu ,ze Rymarov si uctuje 1500 Kc za m2 podlahoveho topeni ...coz se mi zda dost a nakonec jeste 37 000 za rozvod ...na to , ze by jsme chtely cele spodni patro podlahovku by se mi asi protocily panenky , tak to radsi necham nekomu jinemu kdo si uctuje 700 Kc za m2 a podlahu nam polozi tatka , ktery je zednik , takze to uz bude takove +-..no, kaslat na to , s tim uz se holt musi pocitat ....Ja osobne bych zustala pri radiatorech ,ale muj manza si mysli, ze podlaha bude studena ....a ze ta jejich izolace nebude stacit ...tak Ja taky nevim....emoticon
27. led 2011 v 08:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sochy15
2
Registrovala se 21. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
sochy15
2
Registrovala se 21. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele.
 @haassinka ahoj už delší dobu sleduji diskuzi i vaše trable se 101.moc by mě zajímalo jestli vám ta termovize prokázala nějaký úniky tepla a jak dále řešíte reklamace (okna, dveře).díky emoticon emoticon
27. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @l1006 Pokud máte tu možnost, tak si podlahovku dejte, podlaha opravdustudená je a to nejen dole..bohužel mě překvapuje, že i v patře je plovoučka hodně studená...ale zase v patře se většinou tolik nepobývá jako nahoře, takže stačí asi mít ji v dolním patře...

@sochy15 Reklamace vchodových dveří vypadá konečně nadějně - začátkem února by nám měli přijet vyměnit křídlo dveří...to už by snad mělo konečně pomoctemoticon pokud se neukáže, že problém je i v rámu dveří....
Jelikož máme přislíbenou výměnu dveří, tak jsme ani nedělali termosnímek vchodovek...ten řípadně pořídíme po výměně...
Termovize ukázala víceméně to co jsme čekali, i možná něco víc a něco mín....
Zvenku vypadá baráček celkem pěkně - termofasáda je provedena dobře, je to jednolité, tam žádné úniky vidět nejsou...červená jsou jen okna a dveře a mírně u základovky...ale nic hrozného...
Zevnitř už to je něco jiného, ale to si nechám spíš přímo pro RDR, případně později se vyjádřím...
27. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sochy15
2
fotoportrét
fotoportrét
sochy15
2
 @haassinka díky at vám vše dobrě dopadne emoticon určitě napiš co na to RDR. Budeme stavět v létě,vážně zvažujeme vlastní dodávku oken a dveří ,ale pokud ten problém je hlavně v montáži (nekvalitní usazení,malé dilatační spáry,aby okno mohlo pracovat bez zbytečného seřizování) tak nevím, zda to pomůže. emoticon
27. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
Registrovala se 11. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 252 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
Registrovala se 11. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 252 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 @l1006 a ví manžel jaké nevýhodý to má, když nakombinujete radiátory a podlahovku do přízemí? Já to řešila přímo s dodavatelem podlahovky pro RDR a rozmluvil mi to on, na OC i specifikátor.
27. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
 @fialka4 Ahoj, no vidíš aspoň jsi nějakej rozsah dodávky dostala, já nám naceněné nějaké nadstandarty co jsem si vyptala asi na třetí pokus, a to pouze obecně a co si nevyčtu sama tady nebo jinde, tak nevím emoticon ach ta komunikace emoticon
27. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
fotoportrét
fotoportrét
janhu
5
 @janulda81 Jani přesně jak píšeš s těma obkladama, byla jsem na to trošku připravená díky info od tebe, ale že až tak bude každé SIKO v tomto jednotné, to jsem nečekala emoticon
27. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @janhu no, myslim, ze zase na druhou stranu v RDR Vam rozmluvi cokoliv , hlavne ,aby udelaly oni co nejvic a mely nejvice kseftu ......emoticon kazdy chce prodat co nejvice konkurence je velika a kazdy hrabe do sve kapsy ...znam plno lidi co maji tyto kombinace a zatim si to vsichni chvali ,ale to je asi vec nazoru ...a je teda fakt ,ze nikdo z nich nema drevostavbu ...
27. led 2011 v 17:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @l1006 : Kdo nechce, tak mu nikdo nic nerozmluví. Ale já bych chtěla vědět, co vám na tuto variantu vlastní dodávky řekli v RDR. Máme už dům postavený a po zkušenostech, a to mi asi potvrdí ostatní co tu na diskusi jsou a mají hotovo, že práce běží nesmírně rychle a vše musí být velmi dobře koordinováno, navíc moc nechtějí na stavbu pouštět cizí řemeslníky, proto mě to zajímá, jaká je jejich reakce. A jak psala veverka, v podstatě asi padá záruka na spodek domu. Ale uvidíte sami. Dům skutečně stojí a je obyvatelný za 20 dní. Je to fofr.
27. led 2011 v 17:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @jitule23 no, jasne , ze nam rekli , ze kdyz tam bude RDR tak nikdo jiny , souhlasily jsme takze nam nechaji odkryte dolni patro a to vse ...a my si zbytek dodelame pak , dvere od nich taky nebereme ....no , vsak uvidime jestli budu za pul roku nadavat a nebo si pochvalovat ..vsechno je mozne ...emoticon) no a k tomu ,ze prijdeme o nejake penize cert vem s tim se musi pocitat kdyz clovek neco chce ...zase na druhou stranu budeme mit pokladku dlazby zdarma , takze si budemem muset koupit jenom matros ..svagr stavil svepomoci, zdeny dum mely rozpocet na 2,5 mega ...nakonec skoncily o milion vic ...tak doufam, ze nedopadneme podobne...emoticon))
27. led 2011 v 18:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
Registroval se 6. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 55 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
Registroval se 6. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 55 příspěvků.
 @janhu a jake nevyhody to ma? Co me napada jsou jenom vetsi radiatory. Nebo se pletu? emoticon
27. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
fotoportrét
fotoportrét
veverka_
86
 @l1006 my máme kombinaci radiátoru a podlahovky a nikdo nám to nevymlouval a my jsme spokojeni.
Skoro lituju, že podlahovku nemám i v chodbě a předsíni. Ale neřekla bych, že je podlaha studená - jako pod plovoučkou, to určitě ne, jen pod dlažbou, ale to je normální a není to rozdíl od zděného domu (který jsme měli předtím).
27. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulda81
58
fotoportrét
fotoportrét
janulda81
58
 @janhu to jsou překvápka, že? emoticon
27. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @sochy15 Bohužel tomu osazování oken nerozumím, ale v tom asi velký problém nebude...ale určitě i tak vlastní dodávku oken adveří doporučuji! Především vchodových dveří...ale také bych asi doporučila, aby dodavatel byl u montáže dveří a především rámu do konsrukce domu..tam se mi zdá, že jsou dost mouchy...
27. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @haassinka Já to přes koleno nelámu,ale mluvil jsem o tom s více uživateli a prostě pokud nechcete plovoučku a nevyberete se s koberců,máte smůlu.Po zkušenostech z minulého bydlení mi plovoučka do baráku nesmí(nejednalo se o žádné vady,apod.),prostě jsme se rozhodli pro jiné řešení, které je malinko komplikovanější.To stejné chceme klimatizaci, žádná firma nasmlouvaná není a já se teď pokouším řešit montážní otvory,atd....Ale nechci aby to vyznělo negativně-jsme s RDR spokojen-proto jsem si je také vybral.....
27. led 2011 ve 20:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @djgas Tak to pardon, nepřečetla jsem vše a nevěděla, že nechcete plovoučkuemoticon Smím se zeptat proč?
Jinak z koberců bych si u RDR určitě také nevybralaemoticon Tam je výběr tedy opravdu špatný....ale to obecně, výběr koberců je skoro všude špatnýemoticon
27. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @l1006 Tak to radši podlahu od RDR než od zedníka. Vzhledem k tomu, co vím jak zedníci pracují, tak radši se zárukou než nějákou zmršeninu, ale je to každého věc. Ne marně se říká - ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO.
27. led 2011 ve 20:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @haassinka : Výběr je otázka vkusu a zkušenosti. My máme v celém domě koberce, kromě koupelen, zádveří a technické . Výběr skutečně nebyl moc veliky, ale z té nabídky kterou nám předložili jsme si vybrali celkem rychle. Stejně tak si myslím, že v dlažbě a obkladačkýách se dá vybírat. My jsme z Rakovnicka, kde se dlaždice a obkladačky vyrábí a myslím, že sortiment je velmi široký, je otázka zda ho Siko nebo RDR nabízí celý. My jsme si vybrali tady u nás na prodejně a na specifikaci šli s hotovou věcí. Sortiment plovouček neznám, ty jsme si ani nenechali ukazovat. Ty jsme v žádném případě nechtěli.
27. led 2011 ve 21:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @haassinka Měl jsem jednu z nejdražších plovouček-kamarád má velkoobchod a začal je jako jeden z prvních v republice dovážet z finska, těsně po revoluci.Sám ji má doma,ale jak sám říká v životě už by ji nechtěl-ať chcete nebo zámky se časem rozjedou a vnikajícím prachem vznikají nevzhledné mezery(dříve se tomu předcházelo lepením), je zranitelná-politím vodou, poškrábáním.I ta drahá s vhodně zvoleným podkladem je přeci jen poměrně hlučná.... Bytostně nesnáším linoleum, ale vinylová podlaha se mi opravdu líbí a zatím na ni jsou jen dobré ohlasy.Podle mě se jí RDR vyhýbá kvůli nutnosti stěrkování a tvrdšími kriterii na rovinnost podlahy-neskrejete to měkkou podložkou-proto také nabízí vinyl pouze ve formě lamel(obdoba plovoučky)
27. led 2011 ve 21:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @djgas Tak v tom s vámi souhlasím..nám už se plovoučka na několik místech začala rozjíždět - po několika měsísích! Ale to bude spíš "kvalitou" odvedené práce...
Vinylovou jsem viděla, vypadala super! Ale z ceny se mi protáčely panenkyemoticon Tak hodně zdaru při domlouvání s RDRemoticon
27. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
 @djgas mě ještě napadla ohledně podkladu vinylové podlahy trošku divoká myšlenka, ale co jako zpevnění a srovnání podkladu pod vinyl použít úplně obyčejnou plovoucí podlahu z hobbymarketu za 99/m?
27. led 2011 ve 21:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @peterson no, je to muj tatka ..emoticon tak uz to dela dost dlouho tak snad to vlastni dceri neodbyde....doufam....emoticon
27. led 2011 ve 21:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @peterson a RDR emoticon to muze odfusovat uplne stejne , reklamaci maji vcelku dost , i kdyz nevim jestli se to podlahy tyka....
27. led 2011 ve 21:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @jarinisko Mluvil jsem o tom s podlahářem, nedoporučuje to z mnoha důvodů...nevím zda nevyjde levněji to vystěrkování,nejpíše to udělám svépomocí, již jsem to dělal a není to složité....
27. led 2011 ve 22:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @haassinka Ceny-poměrně dost kvalitní materiály se dají sehnat okolo 400kč/m bez práce, což je zlomek ceny KVALITNI plovoučky......o řemeslnících nemluvě,to je druhá stránka věci....
27. led 2011 ve 22:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš