Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @romina15 Ahoj emoticon A nemáte možnost zajet do SIKA osobně? Líp byste je ukočírovali emoticon
30. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @luji Byli jsme tam, vybrali jsme si koupelny, které se nám líbili a řekli jsme, které obklady z této koupelny chceme, jaká má být podlaha a která barva by měla převažovat. Tyto požadavky se prý předají designerovi a ten zpracuje vizualizaci. Pan designer se ale moc nepředvedl emoticon Určitě budeme požadovat druhý návrh, kde už si řeknu, co kam přesně chci...ale jsem z toho zklamaná, protože jsem si myslela, že odborník to udělá a vymyslí lépe než já emoticon
30. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @romina15 Tak to se ti nedivím....myslela jsem, že bude vizualizaci dělat s námi. My máme obklady vybrané, spíš bychom chtěli poradit se sanitární technikou.V SIKO jsme domluvení na 12.4. ráno a po obědě máme sraz s p.Obručníkem skrz kuchyň. Jsem ráda, že jsme to nacpali do jednoho dne emoticon
30. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Koukám, že co příspěvěk k financování domu, to jiný názor emoticon. My se zatím pohybujeme někde mezi...... U stavebního spoření nás láká jistota výše úroků po celou dobu splácení (potvrdil mi to jak finanční poradce Raiffeisenky tak Komerní banky) a možnost kdykoliv vložit mimořádnou splátku. U hypotéky máme trochu nejistotu, kam se pohnou úroky po skončení fixace, protože se už hodně dlouho drží dole....... Jo mít tak křišťálovou kouli a juknout se, jak se úroky vyvinou emoticon...
30. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 @artepp To je pravda,ale proč teď nevyužít nižších úrokových sazeb u hypoték?Ke stavebku se dá"přeskočit"vždycky emoticon
30. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
 @bakin Jojo, o tom jsme také přemýšleli, jenže pokud vyskočí za pár let úroky u hypoték, vyskočí i u stavebka a nebude kam přecházet emoticon
30. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
 @luji Veškerou sanitu vám ukažou, řeknou, co je ve standardu, co by byl nadstandard a o kolik by to vyšlo více. Se samotnou konzultací v SIKU jsme byli spokojeni (byli jsme na Černém Mostě v Praze). Ale ohledně obkladů je asi lepší rovnou uvést nějakou konkrétní představu o uspořádání jednotlivých dlaždiček emoticon Dělá to pak někdo jiný, než kdo je u konzultace.
Kuchyň jsme si nechali navrhnout u Oresi a tam dělali vizualizaci přímo s námi, takže jsme rovnou zkoušeli, co se nám jak líbí a co ne. Slečna nám ji pak i vytiskla a rovnou jsme si odnesli domů obrázky emoticon
30. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @luji no my měli vizualiaci v Ostravě a nebyl problém. Jediný nastal ve chvíli, kdy v nacenění to, co měl být standard, který jsme požadovali u většiny věcí, tak byl najednou příplatek. Teď čekáme jak si to Siko a RDR vyřeší, protože ceny neseděly. Proto už skoro měsíc čekáme na kalkulaci po KS, zaseklo se to na Siku..Snad to doplácet nebudeme, ale necháme se překvapit..Jinak jsme přesně řekli, jak obklady chceme, pán si to tam nakreslil a podle toho udělali vizualizaci.. emoticon
30. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosiee
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
rosiee
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Pardubice, Region Pardubice.
 @gabka32 Nečetla jsi můj příspěvek pořádně emoticon Protože mám s nimi svou zkušenost a četla jsem to, co je na jejich webu, kde mají zveřejněny své podmínky, rozhodli jsme se stavět jinde. Diskuse přece není jen vychvalování emoticon Líbí se mi jejich nabídka, ale prostě mi to nedalo, abych nenapsala, že jsme objevili firmu na dřevostavby (www.kodex-reality.cz), která NÁM vyhovuje lépe. A kdybys četla ještě lépe, našli se tu tací, kteří mi dali za pravdu
30. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @romina15 a vizualizaci nebo aspon jednoduchý nákres obkladů s vámi v Siku nedělali? nás se přímo ptal, jestli chcem listelu a jakou, kam, střídání tmavých, světlých obkladů... všechno se řešilo už na pobočce, takže vizualizace pak tomu odpovídala, i když jsem ji asi ještě 2xupravila. ale taky to trvalo déle než slibovali emoticon taky jsme byli v Ostravě emoticon
@luji schůzku s p.Obručníkem si užijte emoticon

@rosiee právě že četla, píšeš tady: "Tak já s nimi nestavím, takže nevím. Ale podmínky, co mají zveřejněné na webu, mě dost vyděsily. To, že tam mají napsaný, že nedělají plynové vytápění atd. Musela bych vzpomínat, ale nepůsobilo to dobře. Dnes je situace taková, že si můžou diktovat klienti a ne stavební firma. Na dřevostavby už tu není jedna či dvě, ale stovky. O kvalitě a jednání to je ale na jiné téma".... z toho jaksi nevyplynulo že bys s nimi měla osobní zkušenost....
a věř mi, že tuhle diskuzi mám přečtenou od první stránky nejmín 2x, takže samozřejmě vím,že jsou i nespokojení a je dobře, že napíší, v čem mají problém..... ale většina jich není..... a pokud stavíš s jinou firmou, je to fajn, založ si tedy diskuzi o vaší firmě emoticon tady se to jmenuje "RD Rýmařov" a ne "vybíráme dřevostavbu"
30. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
 @gabka32 Gábi, vůbec se nás na konkrétní nebo alespoň přibližné poskládání obkladů neptali. Jen které dlaždice mají být použity a která barva by měla převládat. Ale nějak to dáme dohromady, problém to snad nebude emoticon
30. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @romina15 to je škoda, asi spěchali emoticon ale pokud vím, tak nám tvrdil, že jen 1oprava vizualizuace je zdarma, za další se prý platí. ale třeba to změnili emoticon a kde budete stavět?
30. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
 @gabka32 Ano, jedna úprava vizualizace je zdarma, další už se platí (ale nevím kolik). Možná proto to odflákli emoticon Okres Litoměřice emoticon
30. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 snad 300.- i když já opravovala 2x - ale podruhé jen jeden dorbný detail, tak nám nic navíc nepočítali...
30. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @romina15 stavební povolení - to je kapitola sama pro sebe emoticon ale musím říct, že máme štěstí na lidi. Dávali jsme žádost na životní prostředí ( kvůli ČOV a domu ) a hned nám volali, že nám chybí ještě dva dokumenty. Naštěstí jsme nemuseli čekat měsíc na toto sdělení emoticon tímto už věřím, že do KS budeme mít stavebko. Dokonce jsme našli, pomocí známých, pomocníka, který nám postaví základovku. Raději klepu na zuby, nechci to zakřiknout, ale začínám věřit, že to vše dobře dopadne emoticon a to SIKO - taky čekám už delší dobu na přepracování - nechápu, proč jim to tak trvá, ale asi toho mají prostě moc emoticon Já jsem si navrhla, jak chci, aby to vypadalo - Ty jsi to nechala na nich ? Budeš to nějak předělávat ? A k tomu 3D Ti vypracovali i cenu ?
30. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @romina15 @gabka32 - holky vy mě děsíte emoticon mě už to jednou museli předělávat ( stále čekám na tu druhou - dosud stále neposlali emoticon ) , ale museli to předělávat ne mou vinou ! Místo sprchového koutu v dolní koupelně mi šoupli pračku s úžasnou dekorativní kytkou a nahoře místo vany mi šoupli sprcháč. Dlažba, obklady - vše špatně. Prostě to popletli a tak doufám, že když se mi to druhé nebude líbit, že nebudu muset za jejich blbost platit emoticon a kolik za to chtějí ? Víte ?
Romčo - my stavíme u Teplic - kousek tedy od vás emoticon
30. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @gabka32 jooo - Gábi, už jsi psala 300 Kč za opravu... tak to jo emoticon i tak je to dost a doufám, že to po mně nebudou chtít emoticon
30. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 Před hodinou si RDR převzalo desku bez nejmenšího problému. emoticon
Jsem i docela překvapen, kdyzž jsem tady četl kolik lidí mělo s deskou problémy, já je ani nekontroloval jako někteří tady a vše OK emoticon
30. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @wenigh gratuluju emoticon a kdy Ti naběhnou stavit ? Vím, že už máš KS, stavebko, základovku... tak šup šup emoticon
30. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
 KS nemáme ta bude až 1.6. z deskou jsme hodně napřed původně se měla dělat až během května, ale doufám že nás třeba posune když už máme vše
30. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @wenigh jo aha emoticon Ale na druhou stranu, máte převzatou desku a to je SUPER emoticon Nám posunuli KS - písni jim a myslím, že Ti vyjdou vstříc, když už vše máte emoticon
30. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
 @petunnka
nám ještě chybí dodělat plyn a elektřina takže nikam nechvátáme, el. mají udělat do července a nevypadá to že by začli dřív emoticon
30. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @petunnka Vy vyřizujete povolení na čov a dům najednou? nám bylo řečeno, že to dohromady nejde. nebo respektive, že s čov je to na dlouhé lokty, může to trvat až půl roku, tak jsme dělali ohlášku na dům s žumpou a teď to budeme měnit na čov, ale můžeme už dělat i desku a postavit. Tak doufám, že s čov to tak dlouho trvat nebude,poslední info mám že tak ty tři měsíce.. Desku nám začínají dělat příští týden a domeček by měli začít 3.týden v květnu. Dříve bude toto než čov emoticon
30. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @biker fíha - tak to čučím. No my už jsme zaplatili zálohu za čističku, máme vypracovaný hydrogeologický posudek, vyjádření z povodní Ohře a dali jsme to na životko, a oni manželovi dnes volali, že jestli to chceme vypracovat i na dům, že nám chybí dva podklady. To manžel dodá v pondělí a budeme čekat na jejich posouzení, které potřebujeme k ohlášce na dům a ČOV. Pokud by to nešlo, určitě by manželovi nevolali emoticon myslím, že vždycky jde o lidi, na které narazíte emoticon
30. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @wenigh aha - tak to jo. My to máme taky kontinuelně naplánované, takže to vidíme nejdřív na září - ale i tak - je to superrychlost emoticon
30. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @petunnka no to asi ano, po nás na stevbním chtěli i projekt na bleskosvod, který nemusí být, zvlášť když nám za barákem vede vysoké napětí. na druhou stranu se s paní dá dobře komunikovat a větší problémy nedělá, ohlášku jsme měli povolenou za týden od podání, a má na to měsíc..No snad to tak lehce půjde i s tou čov, je pravda, že skoro vše k tomu už máme, dá se to použít z té ohlášky na dům, jen musíme nechat udělat projekt na čov a situaci..
30. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @biker projekt na ČOV nás vyšel na 6000 Kč emoticon
30. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @biker my doufáme, že do měsíce máme od životního prostředí vyjádření a na stavebním nám paní slíbila, že to vyřeší do 14 dní emoticon
30. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosiee
fotoportrét
fotoportrét
rosiee
 @gabka32 emoticon Špatně, špatně, špatně. Odpověď ("Nestavím tam, takže nevím.") patřila k poznámce jiného uživatele, že zdlouhavá a náročná administrativa není u RDR to nejhorší. Ty nejhorší věci skutečně znát nemohu, protože u nich nestavím - a za to se na mě skutečně nemůžeš zlobit a lifrovat mě do jiné diskuse. To, že jsem jejich nabídku na začátku pochválila, jsi zřejmě přehlédla. Je to dobrá firma, ale ne pro ty, co nemusí papírování a systém "zákazníku, zařiď si sám".
Mohu tu citovat věci, které mi od tak velké firmy přišly zvláštní, ale to bys mne zřejmě ukamenovala, viď? emoticon
30. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petejack
Registroval se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 9 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petejack
Registroval se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 9 příspěvků. Region Praha.
 @rosiee Rosiee Tvůj příspěvek sem patřil - jako každý jsi zvažovala s kým stavět a Rýmařov patřil do firem, které jsi zvažovala. Proč sis je nevybrala jsi napsala. Jinak díky Tobě se o firmě Kodex dozvědělo hafo potenciálních stavitelů dřevostaveb (počítám se mezi ně, proto si také pročítám různá fora a snažím si dělat nějaký názor na celou problematiku). Narozdíl od jiných firem je prezentace Rýmařova marketingově na špici a není to prezentace postavená pouze jej a jen na profesionální prezentaci tvořené firmou a OC, Rýmařovu neskonale pomáhá ta spousta klientů, kteří píší na toto forum,to je pro Rýmařov ta nejlepší reklama, protože toto forum dokazuje a ukazuje jak se Rýmařov chová ke svým zákazníkům. Dojem je jednoznačný - celková serioznost a plnění všech závazků. Chyby a nedostatky se samozřejmě objevují - ale také se řeší (až myslím na haasinku). Rosiee budeš nějakým způsobem prezentovat svoje skutečné zkušenosti s Kodexem na nějakém jiném foru nebo o tom ani neuvažuješ? Ona konkurence je zdravá - jinak by nám Rýmařov mohl "zvlčit" a to bych nerad, s kým bych pak stavěl - to je nadsázka, nebrat mě doslova emoticon
30. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš