Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka já se hlavně těším, až už bude všechno hotovo emoticon . Taková rychlost výstavby přitáhne pár zvědavců,ale nějak to musíme překousnout emoticon emoticon
31. bře 2011 ve 21:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @l1006 Co znamená SFRB? emoticon

Jinak my si budeme na Siko koupelny připlácet cca 27 600 Kč. Poslali nám cenovou kalkulaci, kde je vidět, o kolik jsme navýšili cenu oproti standartu RDR, ale ještě se to může určitě trochu pozměnit, pže může Siko změnit ceny atd.. S cenou jsme spokojeni, pže máme rohovou vanu, dekory i listely. emoticon Momentálnš čekám na návrh od Lamontu, ale jsme zatím na 90% rozhodnuti jít do něj! emoticon
31. bře 2011 ve 21:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasek1538
28
Registroval se 6. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Tachov.
fotoportrét
fotoportrét
vasek1538
28
Registroval se 6. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Tachov.
 @petunnka myslel jsem lepší vstup na pudu nad garáž,ahoj
1. dub 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 @fialka4 statni fond rozvoje bydleni....uver 300 emoticon
1. dub 2011 v 06:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @vasek1538 Ahoj, my máme vybudovaný vstup na půdu z prvního patra. Máme tam dveře z komory. Jukni mi do fotoblogu, mám tam půdorys a je to tam zakreslené.
1. dub 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 to mi povídej - ať už je to za námi emoticon a čumilové ať si... emoticon
1. dub 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @pistanda to já právě vůbec netuším, za kolik to udělá truhlář - už teď si myslím, že Oresi je levné ( když nepočítám montáž ) - to, co mi navrhli dle mých představ je za necelých 60tis. Pokud se do toho vejde i truhlář, jdu bezpochybně do něj emoticon emoticon určitě písnu, co a jak emoticon
1. dub 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @fialka4 Ahojky, musím pochválit Tvé krásné koupelny, hlavně ta dolní je úžasná emoticon a příplatek necelých 30tis. to docela jde... snad mě vážně neklepne pepka emoticon já furt čekám na zpracování, ale jsem rozhodnutá jim už dneska napsat emoticon
1. dub 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 @bedulka11 ale že to u Vás nabralo na rychlosti, super ...
1. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @dadaaa jj, prodali jsme byt a ted můžemee v klidu zařizovat ostatní emoticon Snad to všechno klapne bez větších zádrhelů emoticon Však vy taky neleníte emoticon
1. dub 2011 v 09:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
Registroval se 4. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 54 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Hanušovice, Region Šumperk.
  • Již bydlím v domě
    Hanušovice, Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
Registroval se 4. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 54 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Hanušovice, Region Šumperk.
  • Již bydlím v domě
    Hanušovice, Region Šumperk
 @to.nejde ahoj,podobný případ byl u nás. Otočili jsem celý dům vhodem na východ a obyvák máme na jihozápad.
1. dub 2011 v 09:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stojka (53 r.)
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
stojka (53 r.)
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 ahojky, nevíte náhodou jaké jsou příplatky, když si vyberete jiné vnitřní dvěře než jsou ve standardu (buk a mahagon). Chtěla bych 3s , dýha dub a prosklené,vlastně dveře jako má Veverka , ale v dubu. Potřebova bych vědět alespoň orientačně. díky
1. dub 2011 ve 13:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
 @stojka Na stránkách firmy Kasard je přehledný katalog ke stažení, včetně cen. Pokud je na vniřrní dveře odpočet 100%, tak si můžete odečíst dýha-buk a dopočítat co chcete. My půjdem asi do lamina s prosklením. Díval jsem se na vzorník v K-keramice a vypadali pěkně.
1. dub 2011 ve 13:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dr
1
Registroval se 14. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 15 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
dr
1
Registroval se 14. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 15 příspěvků.
 @djgas Zdravím. Sleduji jaká se tu koná diskuse o kuchyních. Myslím, že bych také Oresi nezvolil - po zkušenostech
s polským nábytkem. My jsme si zvolili kuchyň z XXXLutz. Výroba na míru v německu, ale bohužel delší dodací lhůta
(8 týdnů). Kuchyň je do U - spodní skříňky. Nahoře je jen jedna strana (budeme mít Novu 77). Pán se nám při plánování věnoval přes dvě hodiny, poté jsme si vzali vizualizace domů a zkoumali. Následně nám věnoval další hodinu při finalizaci. Zkombinovali jsme víc jejich akcí dohromady. Výsledkem je celková cena 100 tisíc včetně sporáku, desky a odsavače Elektrolux (+ myčka Elektrolux zdarma). Včetně dřezu, baterie, potravinové skříně, dopravy a montáže.(původní cena před slevou byla 165 tisíc). Jediné co si dokoupíme bude lednice (vestavnou jsme nechtěli).

1. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @petunnka Děkujeme za koupelnu! emoticon Se přiznám, že spodní vybíral manžel, takže mu pochvalu vyřídím! emoticon Jinak bych už jim taky napsala, pže i u nás měli zpoždění a musela jsem je urgovat. emoticon Jinak my asi budeme mít kuchyň od Lamontu a cena by měla být 130 tis. včetně spotřebičů kromě lednice. Tak uvidíme...
1. dub 2011 v 15:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @fialka4 už jsem mu dnes do SIKA volala, kupodivu věděl o koho jde - resp. o jaké obklady emoticon a slíbil, že to dnes pošle... a zatím mi nic nepřišlo emoticon tak budu prudit asi zase v pondělí... na druhou stranu, my máme výstavbu plánovanou na září, není kam spěchat... jen jsem to už taky chtěla vidět emoticon
1. dub 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
 Zdravím. Přemýšlíme v poslední době o tom, že bychom si od RDR nechali postavit dřevostavbu, nejspíš Novu 101, jako většina emoticon Chtěla jsem se zeptat vás, co už nějakou dobu v dřevostavbě bydlíte, jak moc jsou (doopravdy) v domě slyšet různé zvuky - třeba voda v koupelně, TV, kroky v patře, schody...
1. dub 2011 ve 20:15  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 Moc zdravím, jsem tu nová a prakticky jen nakukuju a sbiram informace, ale ted se musim na neco zeptat, tak bych byla strasne rada za nejake info. Budeme stavet NOVA 101 v Kozojedech Praha východ, a projektantka od RD Beroun nam poslala cenovou kalkulaci na usazeni objektu do pozemku, radon, vyskove zamereni pozemku a napojeni na energeticke zdroje na nejakych 37 tis, docela nas to sokovalo, a zda se nam to stranse moc, neznate nahodou nekoho kdo by nam to udelal za min? ci jak jste to delali vy? Budu vdecna za jakoukoliv informaci a zdravim
1. dub 2011 ve 21:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @radu ahojky, my jsme platili - za radon 2500, výškové zaměření je jen fyzické a my měli nabídku za 2000, usazení na pozemek 6000, napojení na en. sítě - je rozdíl, jestli už el. máš či budeš teprve vytvářet. Pokud el. máš, je to levnější - cca 5000. Jináč asi dráž. Ale furt to není 37tis ! emoticon zkus se optat po jiném projektantovi emoticon nejlépe v okolí, my jsme ze severu Čech emoticon ale určitě narazíš na levnější - nebo Ti tu někdo doporučí levnější emoticon hodně štěstí !
1. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @radu A nemáte to i s vyřízením územka a ohlášky, příp. povolení?
2. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @radu Mě původně nabídl projektant 52tis. bez ohlášky,pak jsem sehnal jiného,udělal to za 21tis.,ještě s dokreslením suchého stání pro auto,jinak by byla cena 19tis., pak mě stálo 5,5tis.vylítání ohlášky,čov-no prostě všeho,dal jsem mu jen projekt a plnou moc a on mi donesl povolení stavět.Chce to vybírat a poptávat,cca všechny nabídky se motali kolem 20tis....
2. dub 2011 v 09:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 Jak vas tak posloucham, tak to jsem mel za super cenu, usazeni domu do terenu, napojeni na inzenyrske site, oploceni i odstavne plochy za 11tis, radon za 2,5tis. Docela me prekvapuji castky 37 a 52tis...
2. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @radu Ahojky! Taky jsem dostali stejnou nabídku (jsme taky u OC Beroun) a stejně jako tebe nás to dost šokovalo! emoticon Nakonec jsme si sehnali známou, která nám udělala umístění do terénu a zakreslení přípojek za 10.000, původní nabídka byla něco přes 24 tis. (projekt snad budeme mít už po víkendu). Výškové zaměření jsme měli za 4.900 a radon za 2.500. Takže bych se taky ještě poohlédla někde jinde! A navíc si právě myslím, že v tom vyřízení ohlášky opravdu není, takže ta cena se nám zdála fakt přemrštěná! emoticon
2. dub 2011 v 16:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Jaká zvolit garážová vrata ? Rozhoduji se mezi nabídkou firmy Promont Door a Hörmann. Má někdo zkušennosti či doporučení? Ceny jsou 20 tis. Promont a 25tis. Hörmann. Promont má tloušťku 40mm, Hörmann 40/20 mm. Vzhledem k tomu, že nad garáží nebude místnost tak tloušťku bych neřešil. Hörmann je asi známější firma, ale vyplatí se přidat 5000,- Kč ?
2. dub 2011 v 18:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @petunnka dekuju za odpoved, no tak to mate uplne jeie ceny, my mame inzenyrske site na pozemku pokud je to to co jsi rikala. Nejhorsi je ze jsme se ptali i jinde pres zname, a ti nam rekli ze je to cena uplne normalniemoticon Roztahli jsme site tak cekame, jen doufam ze se ukaze nekdo normalni, pripada me še v te Praze je to vsude stejne. A diky to stesti fakt budeme potrebovat
2. dub 2011 ve 22:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @biker no prave ze to jsme si platili zvlast, vis jsme dost v presu. Prodavali jsem byt a ten se behem 2,5 mesice prodal, a muzeme tu zustat do konce cervna a pak musime hledat podnajem nebo cokoliv jineho, takze jsem se rozhodli ze nebudeme travit cas na uradech a zaplatili jsem si to at nam to v OC Beroun vybehaji. Takze potrebujeme jednat rychle at nam stoji domecek co nejdrive. Neznas nekoho kdo nam to udela levneji?
2. dub 2011 ve 22:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @jirka123 a z kama prosim js?i nedas mi na toho kdo ti to delal kontak? prosim, prosim emoticon
2. dub 2011 ve 22:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @fialka4 presne jak rikas, ohlaska v tom neni, je to opravdu jen zamereni, radon, vyskove zamereni a napojeni na energ. site, takze fakt mazec. A s kym prosim jednate? Vanek nebo Farkas? jsem spokojeni? My ted odsouhlasili studii a zasilalo se na projekt, tak snad to udelaji rychle potrebujeme v lete bydlet, ale to asi neklapneemoticon((((( drzime pesti at to mate rychle pa
2. dub 2011 ve 22:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @radu já stavím kousek od Brna, což je z Berouna asi dost daleko, takže ti s tím asi moc nepomůžu. Projektantku mi doporučily přímo na OC Brno. Spíš jsem to uváděl pro ilustraci za kolik je to možné pořídit.
2. dub 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @jirka123 jasne tak to je skoda ale dekuju mocemoticon a at se dari
2. dub 2011 ve 23:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš