Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

5. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @bedulka11 tak se SIKO good luck emoticon já stále čekám emoticon tentokrát asi "mou vinou", vyžádala jsem si opravu emoticon ale věřím, že do 18.5. to stíhají - už o mně ví i vedoucí emoticon emoticon emoticon
16. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @hruskajda bylo nám řečeno, že to trvá 3 týdny od odsouhlasení projektu na OC a potom pár dnů doručení. U nás jim to vyšlo přesně emoticon
16. dub 2011 v 19:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka budou tě mít hodně rádi emoticon Vybrali jsme si už obklady v katalogu, tak doufám, že to půjde jako po másle. A co jsi změnila? Já jsem na nás zvědavá, ještě nevím jaký vybrat dlažby emoticon máš tip?
16. dub 2011 v 19:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 @sembeth Vygooglovat také nelze vše emoticon Mě osobně se ozvalo poměrně dost lidí, opravdu je ale nepočítám.... Pokud RDR změní / změnila odavatele já nevím..ale uznejte - nám co jsme s RDR již postavili, je to slušně řečeno k PRDU že? emoticon
Nějaká ochota ze starny RDR řešit všechny problémy se mi nezdá....okna ignorace....měření termokamerou jsme měli na své náklady a nedostatky byly zjištěny...sice RDR přijeli a něco spravovali, ale ne všude, nezjišťovali, jestli ty úniky nejsou i v jiných místech (termovize nebyla provedena zdaleka všude) a opravy byly prováděny zcela jinak a v jiné míře, než jak manželovi říkal pán, který tu byl asi o měsíc dřív....Že by si s námi třeba i někdo sedl a zkusil probrat, jestli nebude problém i někde jinde, např. Bojler, kotel...něco by mohlo být špatně...Ani náhodou!

Ještě k těm oknům - máme je mírně orošená i když je přes noc kolem 0 - to se mi fakt nezdá v pořádku....a zvýšená vlhkost tu opravdu není (jak již bylo změřeno)... Jedni z RDR vám na to řeknou - to není možné, nikomu se okna nemlží...Jiní řeknou - no to je naprosto běžné, to se mlží každému....Jooo ať si každý vybere, jak se mu to hodí emoticon

Určitě jsou i horší firmy...ale vzhledem k tomu, kolik nás dům stál, tak ten komfort bydlení je špatný
16. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @hruskajda Tak to nám to trvalo o něco déle cca 6 týdnů.
Jinak už máme návrh kuchyně a asi do toho půjdeme! emoticon Moc se nám líbí! emoticon
16. dub 2011 ve 20:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 to víš, že mě v SIKO nemají rádi, ale i tak věřím, že to do 18.5. dáme dohromady emoticon měnila jsem zídku za vanou - já tam původně žádnou neměla, ale pak mi ji Gabča i Jíťa doporučily a já jim dala za pravdu. Je to protažená užší zídka, která se táhne od umyvadla a bude po až na konec zdi a podél vany. Je to bezva jako úložný prostor pro všechny ty drogistické serepetičky emoticon emoticon až mi to vypracují, dám to do fotoblogu. Já si vybrala Electru od RAKO - je hezká, teplá ( tu oranžovou ) a vejdeš se do ceny a pak Kilimi od VENUS - ta je elegantní a má šmrnc, o maličko dražší, ale ne zas tak moc emoticon
16. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @haassinka - to je fakt pech emoticon hlavně to, že vůbec nespolupracují a i přesto, že máte snímky z termo kamery emoticon nevím, co si o tom mám myslet - my teprve stavět budeme a zkušenosti s nimi nemáme žádné. Nemohu se opřít jen o negativní komentáře, protože jsou tu oproti tomu i pozitivní. Myslím, že každá firma něco má - není firma bez reklamace, ale otázkou je... jak reklamace řeší...
My bohužel nemáme peníze na to, aby nám to postavili místní - dělají vše individuálně a je to o to dražší. Na cenu od RDR se vůbec nedostali emoticon A protože bydlet chceme ještě letos, nemáme tolika výběru. A také - upřímně - těšíme se na to. Možná je to naivnost - ale třeba jen jste měli - a pár dalších - prostě pech a nám se to nestane... uvidíme emoticon
16. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Stavím dům
    Stránčice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Stavím dům
 @fialka4 nám řekli že by to mohlo být do 2týdnů, moc na to pospícháme, od července budeme bezdomovci tak at to netrvá moc dlouho emoticon jinak kuchyn je pěkná
16. dub 2011 ve 20:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @hruskajda Marcel, tak to jste tedy dobrodruzi emoticon já myslela, že to máte jako my - cca září emoticon pak tedy je naprosto púochopitelné, že projekt musíte mít za 2 týdny ne jako my - 8 emoticon
16. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
  • Stavím dům
 @petunnka Naši se nabídli,že můžeme být u nich ale mají 3+1 a nás je 5 + oni dva.no nevim nevim emoticon , nechcete nás někdo? Nebo budeme na chatě. Největší hrůzu mám kvůli stavebním úřadům aby to nezdržovali. Neni tady někdo z MNICHOVIC?
16. dub 2011 ve 20:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka ta zídka je dobrej nápad, segra to tak má a my bysme chtěli taky emoticon . Už jsem si to taky napsala do poznámky, tak snad nezapomenu emoticon
16. dub 2011 ve 20:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @hruskajda my budeme taky u rodičů, a to už za týden. Ale oni mají rodinný dům. Máme dost prostoru a dokonce i samostatnou kuchyn. Tak snad to nějak vydržíme emoticon / obě strany emoticon
16. dub 2011 ve 21:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @hruskajda já bych si vás vzala, ale naše 2+KK by asi prasklo emoticon snad se chaty nedočkáte a vše klapne včas emoticon hlavně musíš volat, zjišťovat, zajišťovat... no bude to kolotoč, ale určitě to zvládnete emoticon
16. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka vybírali jste tam i obklady do chodby? nebo to je až u KS ?
16. dub 2011 ve 21:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 už jsem si vybrala i do chodby, ale řeknu to až při KS. V SIKo budou s Tebou řešit jen koupelny emoticon a ta zídka je fakt super věc emoticon
16. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka jj, díky. jak budeme mít koupelny, tak to sem taky dám... uvidíme jak se to protáhne emoticon Manžel mě tam skoro posílá samotnou, prý tohle nechá na mě emoticon Ukazovala jsem mu v katalogu vybraný obklady a prý, že se mu taky líbí, tak aby nebyl moc překvapenej emoticon emoticon emoticon
16. dub 2011 ve 21:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 jj - to mám doma taky - interiér je na mně emoticon myslím, že my ženské na to prostě máme lepší čuch emoticon určitě dobře vybereš a k spokojenosti manžela ! emoticon
16. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka snad máš pravdu emoticon
16. dub 2011 ve 21:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 si piš ! emoticon
16. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @hruskajda Ty úřady jsou právě nejhorší, protože na všechno mají vetšinou 30 dní a málo kde se přetrhnou, aby ti to udělali dříve... emoticon Ale my třeba na obci narazili na strašně milé a ochotné paní, tak snad budete mít štěstí!! Každopádně držím vám mooooc palce, ať to máte co nejdříve, když budete od července bezprizorní... My máme teď podanou vyjadřovačku na životním prostředí a pak snad už jen ohláška spojená s územním souhlasem. Měli bychom to stihnout podle smlouvy o dílo do 30.6., takže se fakt modlím, abychom to dali!!! emoticon emoticon
16. dub 2011 ve 22:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @petunnka Držím pěsti, ať už je to konečně co nejdříve! Fotky jsou samozřejmost! emoticon
16. dub 2011 ve 22:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 Chtela bych se zeptat , zda jste nekdo resily , francouzska okna , dvere ...ve standartu je asi nemaji , nevite jestli se daji priplatit nebo pokud ta moznost opravdu je? Nebo se musime spokojit co se oken tyce co nam nabidnou? Dik emoticon
16. dub 2011 ve 22:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koc99
Registrovala se 23. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
koc99
 @fialka4 -bohužel,žádné výkřiky do tmy........ emoticon emoticon emoticon emoticon nejlepší bude,až to poznáte sami,jak jsem poznala nemá cenu tady něco psát.....sorry
16. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koc99
fotoportrét
fotoportrét
koc99
 nemá cenu,vysvětlovat něco lidem kteří tomu nerozumí a dají na nějaké reklamy,lepší je bydlet v kvalitní dřevostavbě až do smrti než ji mít postavenou za měsíc emoticon emoticon a a za pár let.................... emoticon emoticon
16. dub 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @koc99 predpokladam, ze tudiz mate od RDR postaveno emoticon a jiz par let bydlite kdyz tak dobre soudite ....nebo jsou to jenom takove ...jedna babka povidala...? emoticon emoticon ....a myslim ,ze zmrsit se da stavba jakakoliv ...a od kohokoliv ...at trva stavba rok nebo mesic ....i kdyz v pripade RDR je mesic pouze na montaz ...ty panely se taky nekde musi predvyrobit a to taky zabere par tydnu ...jinak z me strany nam RDR vysla ve vsem vstric a musim rict zatim k me plne spokojenosti... emoticon emoticon
17. dub 2011 v 07:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
Registroval se 25. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 230 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
Registroval se 25. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 230 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
 @haassinka
@sorka77

Proč klamavá reklama? Jestli jste četly můj příspěvek, ve kterém jsem psal, že se změnila metodika výpočtu pro průkazy energie na kterou RDR docela průžně zareagovalo a u průkazy přepočítalo podle nové metodiky. Předtím to vycházelo lépe, teď to vychází o něco hůř, ale dům přece máte pořád stejný, tak nechápu co řešíte? To že konkurenční firmy dost často i nyní vydávají průkazy podle staré metodiky aby se tvářili lépe, to je svinstvo, protože to klame lidi, ale RDR podle mého názoru udělalo to nejférovější co mohli v dané situaci dělat.
17. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @l1006 ve standartu jsou 2 francouzská okna v obýváku, není okno na stěně vedle kuchyně. My jsme právě toto okno přidali a okna ve štítu všechna jsme trochu zvětšili, pokud se ale bavíme o NOVA 101. My například i přidávali okno do garáže a kotelny, kterou máme navíc.
17. dub 2011 v 08:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @petunnka tak s tím moc nesouhlasím. s námi řešili veškeré dlažby, aby jim mohli udělat kalkulaci a RDR si to pak přepočítalo vzhledem k ceně a metrům. Naplánovlai tam veškerou dodávku včetně spárovačky , soklů atd. Dokonce jsme řešili i dlažbu pod krbem. Tak se zkuste poptat, pokud teda berete vše od Sika.
17. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
 @jzo krbovkama netopím už od března, protože prakticky nemá cenu v nich zatápět pokud není venku pod nulou, těch 22°C jsem psal k tomu, že když topíme, tak většinou na 22°C, na noc máme na termostatu nastaveno 19,5°C. Od té doby co jsme přestali topit (1.4) se nám teplota pohybovala přes den kolem 23°C v noci nebo spíš k ránu kolem 20°C, pokud nevysvitlo sluníčko a bylo hnusně tak jako koncem týdne, tak nám ta teplota ráno klesla dokonce na 18°C, ale jak se začne dole vařit a něco dělat, tak se to tam docela rychle zahřeje.
17. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @koc99 Ahoj všem. Delší dobu jsem zde nebyl a koukám, že se opět někdo snaží rozpoutat debatu o nekvalitě RDR. Pouze by mne zajímalo, jestli máte dům od nich.
17. dub 2011 v 08:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš