Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
Registrovala se 3. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
Registrovala se 3. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele.
 @caarodejka Pěkné koupelny, hlavně ta horní se mi líbí emoticon
29. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @houba79 Díky, chtěli jsme jednoduché, žádné ozdobné listely atd...
29. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @luji Taky chválím návrh. Ta kuchyň je super s tím velkým oknem či dveřma emoticon Ta spodní koupelna působí tak chaoticky, trošku divočina, ale ta modrá barva je pěkná emoticon
29. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @caarodejka my asi listely taky mít nebudeme. moc se mi to nelíbí, ale zato se mi líbí mozaika a taková ta pásková mozaika, jenže to je většinou dost drahé, tak uvidíme emoticon já zatím hledám levnou dlažbu s imitací dřeva a jediné, kde jsem našla byl bauhaus, co je naprd emoticon
29. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
 @luji Kuchyň se mi líbí moc, a ta vrchní koupelna taky. Spodní úplně ne... já na takovouhle modrou moc nejsem, ale každý má jiný vkus emoticon.
29. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @houba79 Doporučuji z vlastní zkušenosti nejdříve zajít nebo zavolat, ještě lépe poslat email na stavební odbor a dotázat se, jaká stanoviska budou požadovat a případně jaké další doklady kromě projektu. Dotčeným orgánům jsem poté zaslala email, jaké doklady ke stanovisku budou požadovat (celý projekt nikdo nechtěl, jen vybrané výkresové části a každý dotčený orgán jiny emoticon), no a pak jen napsat vlastní žádost o stanovisko a odeslat emoticon. Kromě magistrátu jsme měli všechny úřady cca do 10 dnů. My měli štěstí na úředníky, takže komunikace super, příští týden dáváme ohlášku, tak uvidíme, jak to bude se stavebním úřadem emoticon
29. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
 @houba79 hezkou dlažbu s dekorem dřeva mají v Hornbachu (asi ve 4 odstínech), jmenuje se Sekoya, nevím, kolik stojí teď, někdy v březnu jsem ji viděla v akci za 339,-/m2, zvažujeme, že ji dáme do chodby
29. dub 2011 v 11:26  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @artepp ok, děkuju. My jsme si zažádali o územně plánovací informaci. Přišla včera a tam už je vše, co od nás budou k ohlášce chtít vypsané. Teď právě budeme na základě toho posílat ty žádosti o vyjádření. On to zařizuje manžel, takže mu řeknu, aby jin napsal, co k té žádosti potřebují.
Jen je ještě budeme muset na stavebním úřadě zjistit, jakým způsobem máme informovat vlastníky okolních pozemků. Je tam napsané, že máme prokazatelně doložit, že jsme informovali vlastníky okolních pozemku, ale co jim máme poslat a jakým způsobem to doložit (doručenka, podací lístek?) tam neuvedli. Vím, že každý úřad do chce jinak, tak to musíme zjistit. Jen doufám, že jim bude stačit podací lístek, protože těch vlastníků je 10 nebo 11 a půlka jich bydlí přes celou republiku, takže si nedokážu představit, že bych je objížděla, aby mi něco podepsali. Kor když vím, že jeden z vlastníků je starý děda, který se šprajcl, že nikdy nic podepisovat nebude emoticon
29. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @houba79 já posílal každýmu sousedovi doporučený dopis s dodejkou a posílal jsem jim kopii usazení domu do terénu, každý mi to podepsal, napsal souhlasím a to jsem zanesl na stavební úřad.
29. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @caarodejka @houba79 Díky. V kuchyni bude fr.okno - nůj výmysl emoticon
Ta horní se nám líbí moc,ale z té spodní jsme na rozpacích.Obklad je v reálu krásný,ale tak jak udělali vizualizaci vypadá hrozně emoticon
29. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 @luji kolik si uctovaly za to, ze jsi si nechala predelat normalni okno na francouzske
?
29. dub 2011 ve 12:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @siskin ona je to možná ta, co mám na mysli. jezdíme i do Hornabachu, tak si to možná pletu. Ale vím, že jsem ji v nějakém hobby centru viděla a že stála do těch 400,-Kč. Jenže dodat vlastní materiál nemůžeme a když se nebude odečítám práce, tak by se nám asi nevyplatilo si ji tam dát sami. Možná se pletu, ale pokud si nevyberu v siku nebo nějakém jiném kupelnovém centru a nebude celá dodávka od nich, tak mám asi smůlu nebo ne?

našla jsem ji na netu a je fakt pěkná www anytrade.cz/obklady-a-dlazby-zbozi-skladem-dlazby.cz?idSerie=19
29. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @jirka123 jo, tak tak bych si to představovala, kdyby byli ti vlastníci normální. Jenže u některých si nedokážu představit, že by mi poslali souhlas. Naštěstí je stačí jen informovat, souhlas není třeba. Když budou mít námitky, tak se ozvou st.úřadu a ten to s nima pořeší. Všechny vzdálenosti atd. máme v pořádku, takže myslím, že i kdyby nesouhlasili, tak se nic neděje, jen by proběhlo klasické stavební řízení..
29. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @luji možná by pomohlo mít tam víc ucelených částí a ne jen sem tam modrý kousek...
29. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @luji to okno je fakt pěkné. taky bych ho brala, ale nezbylo by nám kam dát kuchyň, protože ta protější stěna má jen 1,78m, takže máme místo fr.okna dvě nižší širší okna vedle sebe a pak dveře ještě za barovým pultem emoticon
29. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
 @houba79 jj, to je ona a s tím odpočtem máš pravdu, musela by se 2x zaplatit práce za pokládku nebo položit sami
29. dub 2011 ve 12:50  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @houba79
Levnou dlažbu s imitací dřeva jsme v Siku vybrali tuto http://www.siko-koupelny.cz/serie/roble/ . Ta světlejší varianta bude v zádveří,chodbě a technické místnosti pod schody.
29. dub 2011 ve 12:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @pavelcent jj, ta je taky pěkná o té vím. Jenže ji nemají ve formátu 30*60. navíc potřebuju jednu tmavou na podlahu, jednu světlou na stěny a k tomu nějakou tmavou obdélnikovou mozaiku. No, máme na to tak 4 měsíce, tak snad něco vybereme najdeme emoticon
29. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @wenigh tak to, kde vezmeme elektřinu na stavbu nikdo neřešil. Asi je to hodně o lidech, s firmou, která pro čez dělá tu přípojku, se dalo domluvit a udělali nám ji už teď a že nám co nejrychleji dají revizní zprávu ať můžeme žádat o elektroměr. Ale to, že nemají povolení, neřešili..jejich problém emoticon
29. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @luji fr.okno v kuchyni je super, taky by se mi líbilo emoticon

@houba79 k ohlášce - většina dotčených orgánů má na netu ke stažení žádosti včetně požadovaných dokumentů. většinou stačilo osazení nebo i zákres do katastrální mapy. ale projekt třeba požadovaly vodárny, taky ho měli u sebe 30dní emoticon a kupodivu taky banka požadovala celý projekt. l tomu 2 na st.úřadě...i když jeden pak vrátili orazítkovaný.. tak tak to vyšlo emoticon
sousedy stačí obeslat poštou - posílali jsme osazení domu a výkres domečku od RDR - pohledy na všechny strany a krátký dopis. našemu úřadu stačilo dodat podací lístky a dodejky - nikdo nám neodepsal. dokonce jsme museli posílat dopis i nebožtíkovi nebo do anglie - tam stačil taky podací lístek. rozhodně je zbytečné objíždet půl republiky emoticon
29. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka01
1
Registroval se 17. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
jirka01
1
Registroval se 17. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím, rád bych se zeptal, těch z Vás kteří si nechali udělat v Nově 101 pokoj nad garáží, zda jste zvažovali popř. zrealizovali v tomto pokoji přiznané krovy. Zajímalo by mě, zda je toto řešení v RDR možné a za jaký příplatek. Předem díky za odpovědi.
29. dub 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @l1006 Doplatek za okno byl 2000kč
@houba79 Taky si myslím, že víc modré by vypadalo líp....v neděli na to s přítelem sedneme a musíme něco vymyslet

Všem díky za pochvalu fr.okna - jsem ráda, že se líbí. Většina lidí mě od něj totiž zrazovala a nechápali proč nechci mít kuchyňskou linku pod oknem emoticon
29. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @jirka01 no, co Ja jsem se na to ptala tak mi rekli, ze je to mozne ,ale za nejaky priplatek 300 tis...emoticon na obytnou mistnost ...musela by se ,ale asi zvednout i strecha garaze ...nevim.. radsi ozelim... emoticon
29. dub 2011 v 19:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @l1006 my jsme se nakonec taky rozhodli neinvestovat do dalšího pokoje, máme zvětšenou a prodlouženou garáž a už to stálo nemalé koruny navíc - z pokoje nahoře budeme mít půdu - myslím, že odkládacího prostoru není nikdy dost emoticon

Jinak - SIKO stále nemám emoticon Požádala jsem je o přepracování a novou vizualizaci, minulou středu jsem tam volala a ujasnili jsme si to ještě jednou a do teď vizualizaci nemám. Ačkoli jejich standardem prý je, že druhé 3D zpracují do 3 prac. dní - u mě rozhodně ne emoticon Včera jsem jim psala znovu a požádali mě o strpení................ já strpení mám ( néé, že ne - čekám od 14.3.... ) ale jen doufám, že to do našeho KS stíháme - už se to blíží, 18.5. emoticon a konečně i mám vybranou fasádu - krom SIKA - jsem připravena emoticon
30. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pkautsky
Registroval se 30. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
pkautsky
Registroval se 30. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky.
 Nemáte někdo zkušenosti s bezp. dveřmi do Novy 101?
Nějak se nemůžu dopátrat toho,jestli tam jdou namontovat.
30. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Tak nám začala ve čtvrtek montáž 101-čky.....práce jde chlapům od ruky až na občasné rozmary počasí.našlo se ovšem pár nesrovnalostí z výroby stavební otvor na garážová vrata o 10cm menší(dodával jsem si vlastní sekční)a 5 cm nižší...kdybych to věděl mohl jsem je mít o 3tis.levnější.Jedny dveře, které měly být posunuty o 60 cm(jak bylo odsouhlaseno při KS) jsou na původním místě.Tohle se už ovšem napravit nedá,takže nezbývá než se s tím smířit.....jinak montážní parta super-i když externisté....ovšem 30 let pracovali ve výrobě.
1. kvě 2011 v 17:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @djgas Blahopřeju k zahájení stavby, teď už to půjde rychle a v létě bydlíte. Která parta vám montuje a kde stavítě?
1. kvě 2011 v 17:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 @djgas Jak to budeš řešit-ty nesrovnalosti?Jednou to máš na papíře potvrzené,tak by to asi měli nějak "vyreklamovat"... emoticon
1. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @jitule23 parta p.Ondruše a stavíme poblíž HK......
1. kvě 2011 v 18:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @bakin Ještě si o tom musím promluvit s RDR a uvidíme.....
1. kvě 2011 v 18:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš