Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 Prosím někoho, kdo má u Novy 101 solární ohřev vody, jestli by mi mohl napsat jaký typ zásobníku vody k tomu dodávají. Uvažujeme, že bychom si to nechali připojit na dohřívání k plynovému kotli, ale dodavatel kotle potřebuje vědět přesný typ zásobníku a z RD Rýmařova mi to zatím nedali vědět. Termín KS se nám blíží, tak to docela spěchá.
2. kvě 2011 ve 23:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @boratko tak v tom my měli štěstí, že náš projektant to usazení nedělal vůbec emoticon a ti geodeti si to správně udělali sami. My se právě ptali, že nám ty rozměry nesedí a bylo nám to právě takto vysvětleno, že to je čistě ta deska. Jinak nám stavěla také tato firma desku a úplně super, dalo se s nimi domluvit i na přípojkách za rozumné peníze. Při přebírání desky žádný problém a na celé ploše myslím jen 7mm...Prý už dlouho takovou desku nepřebírali. emoticon emoticon Držím pěsti.. emoticon
3. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @djgas tak to jsem zvědav jak to budeme mít my. Ptali sme se totiž přímo na velikost vrat, které máme objednat..No uvidíme.. emoticon
3. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @fialka4 taky máme žumpu a přípojky a měli jsme dodavatelsky, abychom nemuseli mít ještě vlastní dozor. emoticon
3. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @fialka4 my vyplnovali žádost k ohlášce přímo na SÚ a máme dodavatelsky, ale i tak se cukali, že bude jiná firma na desku a jiná na barák, tu na desku jsme v té době ještě neměli vybranou... takže nám to podmínili tím, že jsme na alespon na desku museli mít st.dozor emoticon vyšel nás na 10tis a kdyby si i manžel desku nekontroloval tak kdoví jestli dneska bydlíme....

@djgas zeptej se na SÚ nebo sousedů, co vše je potřeba u vás, všude je to různé, u nás třeba nechtěli nic - jen papíry - revize, doklad o kouřovém čidlu, st.deník a to bylo vše, nic tady neprohlížel, dokonce nešel pán ani do patra....
jelikož jsme nic v té době okolo domu neměli, tak napsal, že schody, nájedz, terasa atd se dodělá, dal nám termín za rok a případně můžem ještě prodloužit, kdybychom to nestihli... sousedům zkolaudovali zděný dům i bez fasády, zateplení.....
3. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @biker ta sekční garážová vrata máte od RDR? díky
3. kvě 2011 v 11:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 SIKO je za náma, tento týden má přijít vizualizace. Snad se nám to bude líbit, no uvidíme emoticon
3. kvě 2011 v 11:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @bedulka11 právě že ne. Dali nám nákres a my se ptali přímo jaké rozměry mají mít vrata i dveře. Okolo Ostravy ta stejná firma dělala vrata na stejný dům a vše v pohodě. Tak snad to u nás bude taky tak. emoticon
3. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @biker určitě bude, díky
3. kvě 2011 ve 12:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
Registroval se 4. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 54 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Hanušovice, Region Šumperk.
  • Již bydlím v domě
    Hanušovice, Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
Registroval se 4. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 54 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Hanušovice, Region Šumperk.
  • Již bydlím v domě
 Zdravím všechny,máte někdo zkušenost s reklamací u RD? Platí pro mě zákonná lhůta odstranění do 30 dnů od přijetí reklamace?
3. kvě 2011 ve 12:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @bedulka11 Jaruš, tak to je super - hoď to pak na blog ať se pokochám emoticon mně přišla oprava 3D a opět špatně. Jenže místo garantovaných 3 dnů na opravu, jim to trvalo 7 prac. dní ( prosila jsem o opravu 20.4. a 2.5. mi přišla vizualizace jako na koni..... ) a to jsem to urgovala. KS máme 18.5. a změna už se nestíhá emoticon Budu muset RDR poprosit, aby to udělali tak, jak chceme... prostě já jsem se SIKO neuspěla emoticon ale co, netrápím se tím, doufám, že RDR bude v tomto ohledu lepší emoticon
3. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
 chtěla bych se zeptat ohledně SIKO - chceme vše standard - (kromě vany a sprcháče), ale teď jsem psala do Sika i ohledně umyvadla, že bychom si vzali jinou značku (je o Kč 100,- levnější ještě než standard), ale bylo mi řečeno, že už je to nadstandard a musíme počkat na KS jak nám to Rýmařov nacení. Je divné doplácet za něco co je ještě levnější než standard!!! Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
3. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka ahoj, určitě to sem vložím. Bylo nám řečeno asi 7 dní. Což je dneska, tak jsem zvědavá, jak se pochlapí emoticon Vybrali jsme lepší obklady než jsme původně chtěli, ale snad nebudeme moc doplácet. Kdyžtak to ještě můžeme změnit. Trochu se toho bojím. emoticon
3. kvě 2011 ve 12:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
Registroval se 16. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 80 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 @petunnka SIKO? na základě vlastní časem i nervy zaplacené zkušenosti mohu jen doporučit SIKO nebrat. Už jsem pochopil jak se stupňuje slovo neschopnost:
Neschopnost
Velká neschopnost
Do nebe volající neschopnost
SIKO standardní přístup

Tím nijak nehodnotím kvalitu výrobků ... to zatím nemohu
3. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 @microscan
nechci se Sika nijak zastávat ale já mám vynikající zkušenost. Vybrali jsme si věci na prodejně, bylo nám řečeno, že do týdne máme vyzualizaci, za týden jsem ji měli. Chtěli jsme něco předělat, řekli že na to grafik má 4dny, za 4dny jsem měl opravený graf. návrh, po jeho schválení měl člověk z prodejny týden na vypracování cenové kalkulace a do týdne jsme jí měli
Já můžu siko jen doporučit emoticon
3. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @pistanda no my se setkali s tím, že nám započítalo RDR nadstandard, i když WC bylo ve standardu. Oni se dívali na cenu a ta byla vyšší než jejich pro standard, jenomže Siko ho RDR dává za výhodnější cenu, takže ve standardu je. Nakonec nám tedy doplatek z kalkulace vyškrtli. Takže těžko říct. A nezapomínat, že v tom není jen to umyvadlo, ale i sifon a ještě něco (cena za baterii je zvlášť), takže to v celkové ceně může být doplatek. Ale zeptala bych se přímo jich v Siku. Třeba jen chtěli říct, že to není typické umyvadlo ve standardu, že RDR bude cenu upravovat, ale neznamená to, že budete doplácet. Nám taky odečítali korunové položky emoticon emoticon
3. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @sorek76 několik reklamací jsme posílali 20.2. ozvali se hned, většinu tak do týdně, 14dní spravili, fasádu opraví až bude tepleji... snaqd se teda v léte dočkáme. ale i tak tam zbývají 2 či 3 věci, na které vůbec neragovali emoticon resp. opraváři u nás říkali, že oni to neposoudí, že to musí někdo "vyšší" ale pak už se neozvali... i když jsem znovu psala mejl, tak nic... asi je čas ozvat se znovu emoticon
3. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
  • Již bydlím v domě
 @gabka32 my už máme reklamaci zaregistrovanou 30 dní a nikdo se neozval, beru to tak že zákonná doba vypršela........
3. kvě 2011 ve 13:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @sorek76 nám do tří dnů přišel email s potrvzením a číslem reklamace, za další 3dny volal pan Ďásek a domlouval se co kdy přijdou udělat... že se nikdo neozval je fakt divné emoticon
3. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
sorek76
17
  • Již bydlím v domě
 @gabka32 no my máme pouze to číslo a potvrzení reklamace,jinak nic a už me to docela štve emoticon
3. kvě 2011 ve 14:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @sorek76 tak to už bych řekla, že lhůta vypršela... emoticon
3. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 @wenigh Samozřejmě ti to přeji i když současně tak trochu závidím emoticon
3. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @microscan my taky máme se Sikem dobrou zkušenost, měli jsme jednu opravu a to asi do 5 hodin, kdy jsme poslali mail. Pak snad do týdne kalkulaci, pak jsme ještě něco vyškrtli a ještě ten den nám přišla upravená...takže super. Možná záleží na kraji...
3. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
siskin
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 96 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Zlín, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín, Region Zlín
 je tady někdo, kdo zvažuje stavbu domu z typové řady Locus? My jsme původně byli rozhodnutí pro Novu 101, ale teď to vypadá, že půjdeme do Locusu 119 c, zdá se nám takový šmrncovnější emoticon. Půdorys je dobře řešený a horní patro není zkosené. Škoda, že nikde nejsou k dispozici nějaké fotky z realizací, abysme měli lepší představu.
3. kvě 2011 v 15:00  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Přidávám se k těm, co mají dobré zkušenosti se SIKEm. Měli jsme vše vybrané, pán si zapsal, co chceme, obešel s námi prodejnu, kde jsme mu ukázali, co se nám líbí a cca do 10 dnů byl 1 návrh a poté cca do 5 dnů jeho změna. Nacenění také přišlo rychle a po mém telefonátu ho v ten samý den doplnili a zaslali. Asi opravdu záleží na pobočce...
3. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
Registroval se 3. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
Registroval se 3. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Děčín.
 tak dnes jsme zahajili montaz, jerabnik je borec emoticon jinak nebyt dopoledne spatneho pocasi tak to bylo az po krovy emoticon
foto nake vlozim az pozmensuju .....
3. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @microscan ufff - na jednu stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama. Od 14.3. řeším vizualizaci a dnes 3.5. jsem celkem znaveně uzavřela xtý pokus ( který opět neodpovídá mým požadavkům ), protože už nemám čas se s nimi dohadovat. Doufám jen, že do 18.5. od nich získám specifikaci a konečně to celé mortirium uzavřeme...
Na druhou stranu je mi líto, že my jsme nejspíš dva jediní, kteří takhle pohořili ... škoda emoticon
3. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @dejvidos Lukáš se dnes zapomněl u vás ukázat emoticon tak se budeme alespoň těšit na foto a přejeme úspěšnou stavbu ! A dobré počasí!! emoticon
3. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 Jaruš, ale dávej na to pozor! Já jsem taky na první 3D řekla ok a poprosila o specifikaci abych viděla, kolik nás to bude stát. Poslali mi specifikaci a já je poprosila ještě o jednu změnu v horní koupelně a oni my řekli, že tím, že musí opět "otevřít" 3D - zaplatím 700Kč emoticon Udělala jsem humbuk a nemusím platit nic, ale raději se na to zeptej, ať se pak nehádáš jako já emoticon
3. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
 @petunnka at se prijde podivat az pojede z prace, to stoji za to emoticon jeste ma cca tri tydny emoticon
3. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš