Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 Mám od Lamontu kalkulaci z dubna a akce prý už neplatila...
24. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 my stejne tak, mame kalkulaci od Lamontu z dubna a uz to taky neplatilo. My jsme ale maximalne spokojeni, mame 3 vyklopy, 2 carusa, vsude vyjezdove supliky a vyslo to bez spotrebicu na 100 tis, takze uplna parada.
24. kvě 2011 v 16:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
 @boratko aha a můžu se zeptat na kolik u nich kuchyn vyjde ? premyslime zda nebudeme mit ikea emoticon
24. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
Registrovala se 3. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
Registrovala se 3. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele.
 @stratford my máme kalkulaci na 122000 bez spotřebičů. Když jsem p.Obručníkovi ukázala výkres, tak řekl, že jen ten nábytek bude za 200tisíc. Nakonec je to lamino (měla být lesklá folie) a u ubou barových pultů nejsou skříňky ani šuplíky jen otevřené niky a je to za celkem přijatelnou cenu. Ještě to chce trochu upravit, tak počítám dalších cca 10tisíc navíc, ale i tak je to docela dobrá cena emoticon
24. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
fotoportrét
fotoportrét
houba79
3
 @caarodejka tak nevím odkud to odstanili, ale na stránkách lamontu v letáku rýmařov 2011 je to pořád emoticon
24. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
 @stratford My máme od Lamontu kuchyň za 128 500 včetně všech spotřebičů (máme indukci) kromě ledničky. emoticon
24. kvě 2011 ve 21:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 @stratford
máš v IP

My máme kuchyni do U, ale proto, že je zúžená, neboť jsme si chodbu nechali rozšířit tím, že jsem tam nechali dát vestavěnou skříň, neboť na chodbě není kam co dát... Kuchyně je tedy o cca 70 cm užší,
24. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 tak se omlouvám my máme kalkulaci z ledna emoticon a vyšla nás na 155 komplet
24. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @boratko my to mame taky tak, jen jeste premyslim, ze necham vybrat stenu u vchodu po leve strane, nechala jsem si to uzavrit po obou stranach mame cca 60 cm stenu. zkusim se domluvit aby mi stenu vybrali jako ze do L, tim se to provzdusni a navic nebudu muset porad nakukovat na deti u stolu, tak je uvidim na primo. Jinka kuchyn mame za 160 tis komplet s indukci, mikrovlnkou atd, jen bez ledniccky.
24. kvě 2011 ve 22:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kodbur
10
Registroval se 21. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků a 6 alb. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kodbur
10
Registroval se 21. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků a 6 alb. Má 3 přátele. Region Praha.
 Zdravím ve spolek, my jsme byli vybírat kuchyň u pana Obručníka ve čtvrtek tak jsme zvědavý jak to dopadne, máme ji vcelku malou ale proti projektu jsme ji už zvětšili na 2,35 * 3,18. emoticon
24. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
 @radu
Máme indukci, troubu, mikrovlnku, lednici no frost včetně mražáku, myčku, digestoř vše vestavěné, dřez emoticon a vše kromě mikrovlnky a digestoře od elektroluxu. Pravdou je, že jsme dali kromě příborníku a ještě jednoho ,nevím už přesně čeho, levnější pojezdy. Jinak jsem ale nechal partnerku, ať si vybere, jen jsem jí dal limit a kontroloval, jak to vyjde.... Ať mi potom nenadává, že nemá kuchyni, jakou by mít chtěla. emoticon
25. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Tak právě přepočítávám kalkulaci po konečné specifikaci a dopočítat se koupelen, konkrétně umyvadel a vany je umění emoticon.... Prosím, kdo jste dostal tento měsíc cenovou kalukalci po ks, můžete se podívat, jakou částkou vám započítávali / odpočítávali, vanu s baterií, umyvadla s baterií a sprchový kout s baterií ? Třeba i do IP, Děkuji moc
25. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 Muzete mi prosim nekdo rict, jak dlouho vam trvalo od podani dostat od Cezu stavebni elektriku?? dekuju moc
25. kvě 2011 ve 13:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @artepp KS jsme měli 28.4. a na kalkulaci stále čekáme emoticon Ale je pravda, že jsme ještě dodatečně řešili koupelny. Můžu vědět, za jak dlouho po KS jste kalkulaci obdrželi?
25. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @radu záleží od podání čeho? My jsme museli udělat přípojku k pozemku a pak jsme s revizní zprávou šli na čez, kde jsme požádali o eletroměr a za dva dny jsme ho měli ..emoticon
25. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @biker tak presne to same co jste delalil vy, udelat pripojku a pak s revizni zpravou na cez, tak to jsem rada, cekala jsem ze to bude treba i mesic. Diky moc
25. kvě 2011 v 15:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
Registroval se 10. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
Registroval se 10. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 Zdravím, mám dotaz na lidičky co mají NOVA77, máte také v koupelně v patře topný žebřík a ještě k tomu deskový radiátor? Přijde mi to zbytečné... Díky za info.
25. kvě 2011 v 16:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @radu no tak na tu přípojku oni mají nějakých deset měsíců, od podání žádosti do napojení. a nám to dělala firma i když na to ještě neměli stavební povolení...Žádost jsme si dávali v prosinci...Ale přemluvili jsme je ať to udělají dříve, že na to spěcháme...naštěstí jsme narazili na dobrého chlapa a vyšel nám vstříc..Ale paní na čezu mi asi 20x zopakovala, že v říjnu nás určitě napojí a nezajímalo ji, že od července nemáme kde bydlet.. emoticon takže pokud nemáte ještě ani tu přípojku, přeji hodně štěstí...
25. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @zdenekh nám teprve staví, ale máme to taky tak..Trochu jsme zvětšovali koupelnu směrem do chodby a nevešel se větší žebřík tak museli dát ještě radiátor, aby se to vytopilo...aspoň tak nám to bylo vysvětleno, že by to jinak nesplňovalo...
25. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 @biker díkyza info, myslel jsem si že to tak nějak bude. emoticon
Ještě se zeptám, nevíte někdo jak je to se střešnímy okny, kolik jich je ve standardu, na některých nákresech jsou 4 (2 v pokoji nad garáží) a v některých 3 (1 v pokoji nad garáží)???
25. kvě 2011 v 18:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 Ještě jeden dotaz, máte někdo tip na garážové sekční vrata za dobrou cenu?
25. kvě 2011 v 18:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @biker no pockej my tam name cely osazeny antonicek, jen potrebujeme elektriku na stavbu zakladove desky. To jsi me docela vydesil, ja jen doufam, ze oba mluvime o necem jinem emoticon, manzel ted msui udelat na antonicek krabicku s 220w a nechat udelat revizi a pak s tim na ČEZ. No pokud by nam to nedali do 14 dnu tak jedine se domluvit se sousedem at nas necha napichnoutse na neho emoticon emoticon diky
25. kvě 2011 ve 20:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @radu no my neměli přípojku k pozemku, jak jsem psal..Museli ji udělat k pozemku, dali nám k tomu revizní zprávu, my ji vzali na čez a ti nám přišli do dvou dnů dát elektroměr. a tu krabičku se zásuvkama nám půjčil právě ten elektrikář ať ji nemusíme za 35OO Kč kupovat, přidělal ji přímo na desce, takže rDR pak nemělo problém....ale to jsme řešili už jen s ním a přidělení elektroměru na to nemělo vliv..Ale možná je to nestandardní postup, u nás je všechno vždy jiné emoticon emoticon
25. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 No tak to doufam, ze nam to daji rychle. Manzel je elektrikar a zitra to bude resit s revizakem tak snad to budeme mit taky do dvou dnu emoticon
25. kvě 2011 ve 21:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @radu tohle nám udělal ČEZ do 3 dnů,dle předpisů mají na to myslím 5 dnů...
25. kvě 2011 ve 21:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Tak jsem byl dnes v domě a soláry jsou opět zavzdušněné=není teplá voda a znovu únik kapaliny ze spojů,které dělalo TWI už ve fabrice.\už si dokonce RDR koupilo jednotku na odvzdušnění,včera x hodin pokusů a zase nic....chjo...zítra se dozvím result co na to TWI....
25. kvě 2011 ve 21:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irikiri
21
Registrovala se 16. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
irikiri
21
Registrovala se 16. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 @radu Ahoj radu! četla jsem, že stavíte v Kozojedech!? My taky, tak Tě kontaktuju! .-) Zrovna teď manžel domluvil koupi stavebního rozvaděče z druhé ruky a jede ho koupit, pak musí sehnat elektrikáře někde po Kozojedech a okolí, aby mu ho připojil k antoníčku a musí zajet do Kolína do ČEZu aby nám dali nějakej elektrotarif... RD mají přesné nároky na el.rozvaděč, tak na to bacha, kvůli zásuvkám... moc těmhle obíháním úřadů nerozumím, ale papírujeme snad už od ledna a doufám, že do Vánoc budeme v Kozojedech bydlet. Stavíme Nova 101 od RD Rýmařov, ale to se můžeš mrknout ke mně do fotoblogu. Zítra jedem na konečnou specifikaci, tak tady chystáme podklady. Budeme bydlet na konci Kozojed směrem k rybníku. A kde vy? iri
25. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @irikiri jééééé tak to je nahoda emoticon my taky stavime Nova 101 v KOzojedech ale prakticky hned na zacatku, jak je po pravem boku ta nova vystavba, je to myslim ulice Obloukova emoticon my to prave resime, tak snad to klapne mame uz firmu na zakladovu desku a uz jsou pripraveni zacit. Jen jeste nam p. Fortelka ze stavebniho uradu nedal "pozehnani" emoticon jak jste na tom s nim vy?? uz mate stavebni povoleni? a co desku? My mame specifikaci na 26.7 a mme stavet uz ve 3 ctvrtleti, my teda doufame ze budeme bydlet v lete emoticon mate moc hezke koupelny a kuchyn taky Lamont?? my tez skoda jen ze nevim jak se tady davaji fotky emoticon a kde jste podepisovali smlouvu? my v Beroune s Vaňkem emoticon a teda nic moc. Pa a dej pak vedet jak pokracujes
25. kvě 2011 ve 22:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 mimochodem, kdybyste někdo potřeboval, mám na prodej rozvaděč se dvěma zásuvkama 230V a jednou 400V, je jako nový, použitý 3 dny na stavbě. Byl přišroubový zezadu antoníčka,. Viz. foto, kdybyste někdo měl zájem, napište IP. Brno
26. kvě 2011 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
 @romina15 My také 28.4. a cenovou kalkulaci jsme dostali tento týden, ale měli jsme již předem hotové koupelny i kuchyň, tak to asi proto šlo rychleji...
26. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš