Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 @zuzicz je to za jeden..
7. čer 2011 v 10:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 @zuzicz
Příplatek za jeden je cca 7 tis a za druhý cca 9 tis bez DPH. Těch 12 tis možná stojí, ale od této částky se musí odečíst standart a proto ten příplatek je potom nižší. Ale souhlasím s tím,ž e je to docela pálka.
7. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 @boratko přesně tak máme oba závěsné a cena souhlasí emoticon
7. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @l1006 Myslím, že se dá vybrat i levnější, záleží jaké je k míse příslušenství, např. typ geberitu, typ tlačítek, nebo jestli potřebujete ten snížený geberit. Nás vyšly do obou koupelen se vším všudy asi 10 000,- k tomu byl ještě nějaký odečet, ale to si přesně nepamatuji. Nemáme ale žádné WC pod oknem, takže jsme nepotřebovali snížené geberity.
7. čer 2011 v 11:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka jsi zlatíčko, děkuji. Už se na tu kuchyn moc těším emoticon
7. čer 2011 v 11:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @boratko No pálka to teda je. My si nechali dát závěsné jenom dolu... hlavně kvůli té ceně emoticon
7. čer 2011 v 11:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @zuzicz je to tak, jak píše boratko, ale myslím, že do obou koupelen jsem měla stejné ceny - tedy 12tis. za jeden, ale je to tak, že si ještě musíš odečíst ten standard - tak to vyjde cca na 9tis. za jeden. Na nás je to prostě moc. Myslím, že jeden pro praktičnost a vzhlednost nám bohatě stačí emoticon a souhlasím s Jitkou - my máme záchod pod okny a je tam třeba sníženého geberitu, je to tak o dost dražší. Taky si můžeš vybrat levnější příslušenství, ale závěsné je jen geberit ( jiný nelze, v RDR jsou chlapi zaškolení jen na něj ) a ten byl za cca 9tis bez příslušenství - je to ranec emoticon
7. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @bedulka11 vůbec se nedivím, v té se Ti bude vařit jedna radost emoticon
7. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verakaiser
8
Registrovala se 13. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků a 5 alb. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
verakaiser
8
Registrovala se 13. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků a 5 alb. Má 1 přítele.
 @jitule23 Chtěl jsem se zeptat, na kolik Vás výjdou ty práce a materiál okolo domu? Myslím vstup do garáže, do domu atd. Máme postavenou Novu a teď budeme řešit právě venkovní úpravy. Díky
7. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dr
1
Registroval se 14. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 15 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
dr
1
Registroval se 14. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 15 příspěvků.
 @boratko Zdravím, nějaký čas jsem tu nebyl. řeknu jak jsme to řešili s bankou mi. Protože víte termín zahájení montáže, doporučuji se domluvit s vedoucím party, že druhý den (až budou stěny) přijede geodet a provede zaměření rozestavěné stavby. Souběžně to předem dojednáte i s geodetem. Druhý den stavby to zaměří a pak
záleží na Vašich schopnostech. Já jsem měl podklady pro katastr do tří dnů. Vložil jsem rozestavěnou stavbu
a neustále urgoval katast, kvůli zápisu (povedlo se mi zapsání během 7 dnů - dosud tomu nevěřím emoticon). Zároveň
jsem se s bankou dohodl, že si přijdou udělat průběžný odhad stavu výstavby (potřebovali od odhadce, který dělal původní odhad, cena 1000,- Kč) cca 10 dní po zahájení stavby. Zpracování trvalo cca 4 dny. Takže jsem ještě před předáním stavby mohl začít čerpat, alu čerpal jsem až po předání (částku víte, protože fakturu Vám vystaví dopředu - mimo jiné děkuji za vstřícnost a ochotu paní Kressové z RD). Po zaplacení hlavní částky z hypotečního úvěru jsem se domluvil s paní Kressovou na výpočtu zbývající částky po odečtení dopravy a tu jsem následně uhradil druhou platbou z HÚ. Takže nyní (cca měsíc po předání domu) mám již všechny závazky uhrazeny. PS: v9m, že jsem líbil fotky, ale bohužel jsem nyní v takovém pracovním presu, že nestíhám. pra radu77 - Ano je to v Levíně.
7. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
 mě například v KB udělali předhypotéční úvěr, který se splatí hypotékou po zanesení do katastru
7. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka01
1
Registroval se 17. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
jirka01
1
Registroval se 17. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků. Má 1 přítele.
 @mrtnv díky moc za odpověď. Jakým způsobem proti hmyzu bojujete? RDR teď zkouší řešení kdy by měli jít současně nainstalovat venkovní rolety a sítě proti hmyzu. Až na popsanou poruchu, jste s roletami spokojení, nebo by jste se pro ně už nerozhodli? Máte možnost při využívání venkovních rolet dát do oken síta se sítěmi proti hmyzu?
7. čer 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @dr nemyslím že záleží na našich schopnostech, nýbrž na ochotě a přístupu lidí. Můžete urgovat co chcete, ale pokud lidí nejsou ochotní vám vyjít vstříc, neuděláte nic... emoticon emoticon My dali vklad dneska a za deset dnů by mělo být hotovo, pak to pořešíme s bankou a do měsíce peníze RDR má. Nějak dříve ani nespěcháme, chceme stihnout termín ale čím později zaplatíme, tím později nám to začnou strhávat z účtu.. emoticon Důležité je, vejít se do termínu... emoticon
7. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrtnv
11
Registroval se 14. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků a 3 alba.
  • Stavím dům
    Předboj, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mrtnv
11
Registroval se 14. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků a 3 alba.
  • Stavím dům
    Předboj, Region Praha - východ
 @jirka01 Proti hmyzu bojujeme časopisem, který je zrovna po ruce emoticon Předtím jsme bydleli v bytě, takže jsem tyto problémy neměli. Zatím to není nic hrozného, uvidíme v létě. Jinak rolety bychom určitě chtěli znovu. Je to skvělá věc, ale hodně drahá :(
8. čer 2011 v 08:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 tak domeček je předaný. Všechno bez problémů jen strašně moc nových informací..Shodou okolností si byl včera podlahář okouknout podlahy, v sobotu pokládají plovoučku, a říkal, že tak rovnou podlahu snad ještě neviděl emoticon takže opravdu VELKÉ díky partě pana Lejska, opravdu moc šikovní chlapi. Mohu jen doporučit. emoticon emoticon
8. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @biker Moc gratuluji emoticon !!
8. čer 2011 ve 12:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @biker přidávám se ke gratulantům !!! emoticon
8. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @biker taky gratuluji emoticon

máte někdo sítě proti hmyzu? my o nich uvažujem, ale prý to snižuje propustnost světla emoticon tak nevím... zatím mě ale doma neštípl ani jeden komár, zato mouchy jsou tu obzvlášt otravné emoticon

a my zvažovali taky vzít si předhypoteční úvěr, ale to bychom hned platili docela ranec, takže jsme máme hypoteční, a peníze jsme tak tak stihli, geodet zaměřoval až po dokončení domečku, na katastru to vložili docela rychle, hlavní problém byl, že naše hypoteční poradykně odjela na dovolenou a dostat sem jejich technika na odhad bylo na více telefonů emoticon ale nakonec to vyšlo emoticon

když si vzpomenu, že ještě před rokem ani nebylo kopnuto do země a tedko si dáváme kafíčko na terasce, v oknech kytičky, v garáži už i 1x stálo auto emoticon , ted stavíme dětské hřiště... no paráda emoticon všem co je to čeká, přeju hodně sil a žádné problémy na cestě za lepším bydlením emoticon emoticon emoticon
8. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
 @biker taky moc gratuluji a přeji krásné a spokojené bydleníčko emoticon Snad se taky dočkáme emoticon
8. čer 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
Registroval se 6. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 55 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
Registroval se 6. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 55 příspěvků.
 @fialka4 zjistoval jsem to a geodet nema problem zamerit jenom desku, takze to i tak udela, nebudu muset resit 2x zamereni, udela mi vic geo vykresu(katastr, stavebni urad, nahodny kolemndouci a nam do zasoby emoticon ) cena je 4600,- na katastr pujdu sam, ale trosku me zarazilo ze mu to bude trvat 3 tydny, budu ho muset popohnat emoticon.

@sembeth kdyz nebudu hutnit a prerovnavat bude mi stacit 30kubikovy? mam na bidku myslim na 20 a 30.

@gabka32 my mame site na hmyz v byte a se svetlem neni imho zadny problem(zivot bez much fakt predci vsechno stineni), do domecku uz mame nabidku na site za 9,500 :D
8. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verakaiser
8
fotoportrét
fotoportrét
verakaiser
8
 @gabka32: my jsme si sítě pořídili, máme je cca měsíc, do celého domu nás vyšly na cca 13.500,- včetně poloviny u každého z francouzských oken. Bydlím ne vesnici, byla to nutnost. Rozhodně nám nesnižují propostnost světla, už bych je nedala emoticon
nedělali jste terenní úpravy? Zajímalo by mě na kolik cca výjdou (nájezd do garáže, zavezení, zámkovka....
8. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
Registroval se 3. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
dejvidos
17
Registroval se 3. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Děčín.
 @stoned ja mel po celou dobu stavby 20 kubikovej, nehutnili jsme akorat bokem hazeli papirove krabice a drevo a vesli jsme se, byl az po okraj, pak jsem akorat srovnal na vrsku a bylo.

dorazil druhy den stavby a odjizdel po predani. Pri nakladani jsem myslel ze tahac nezvedne a preklopi ale zdani klame emoticon
8. čer 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @biker Také gratuluji,to u mě se ještě stále po předávce upravuje a opravuje.....
8. čer 2011 v 18:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 @djgas díky, no u nás byli 3 týdny a nedělali podlahy...Ale jinak si nemůžeme stěžovat, fakt skvělí chlapi. držím pěsti ať vám to brzo dokončí...
8. čer 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 už se řeší jen reklamace,podlahy mi také nedělali a byli u mě přesně 22 dní.
8. čer 2011 v 18:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @verakaiser odpověď máš v IP
8. čer 2011 v 19:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Dnes jsem se koukal na vývod trubky(v soklu zákl.desky) přisávání vzduchu do krbu a potrubí je uvnitř vlhké,tak že je vidět jak tekl čůrek vody+jemný černý prach.Krb ještě nebyl nikdy použit,je to normální?
8. čer 2011 ve 21:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @stoned @verakaiser díky za názory k sítím... taky je dáme, hlavně kvůli dětem, at nejsou ráno samý štípanec emoticon
asi ne do všech oken, to bych pak nemohla zalívat kytky emoticon ale na větrání bude stačit zasítovat i to jedno v pokoji...
když nám chlápek dělal žaluzie, tak říkal, že sítě vyjdou cca 500kč jedno okno, to zas není tak moc.

@verakaiser terénky mám nafocené v albu, zámkovku dělali 3zedníci, za cca 90m2 dlažby (včetně obrubníků) si řekli 26tis, materiál jsme nakupovali sami a celkově to vyšlo na asi 67tis.
9. čer 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 mam takovy dotaz , jak jste resily pripravu staveniste ? Kontejner , stavenistni rozvadec ...zpevnena plocha ...a hlavne voda , to jste se od nekoho napojily nebo jak? Diky emoticon
9. čer 2011 v 09:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
 no my si kontejner objednali u technických služeb, bohužel naše obec nemá a nepůjčuje, jak tady kdysi někdo psal a domluvili si vývoz, rozvaděč nám půjčil elektrikář, který dělal přípojku pro čez k pozemku a namontoval ho přímo na desce, zpevněnou plochu - měli jsme příjezd vysypaný štěrkem, voda byla taky připojená k obecnímu vodovodu, jen jsme se domluvili, kdy ji budou v domě dělat a přišel pán z obce, co to má na starosti, namontoval vodoměr a vodu pustil na hlavním uzávěru....bylo to všechno narychlo, plno telefonátu, ale klaplo to.. emoticon
9. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš