Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @pholikov já to udělal tak, že jsem si plot (máme zděný) nechal zakresit do situačního nákresu, který jsem pak zanesl na stavební úřad kvůli ohlášce. Sousedy máme taky tři, každý mi ten situační nákres podepsal a bylo to.
20. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @hruskajda stojí 4378Kč bez DPH, bohatě stačí jedno. Je výklopné, není klasicky otevíratelné. V garáži jsou už v základu 4 světla, takže i bez okna je tam světla dost.
20. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
Registrovala se 8. ledna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 41 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
Registrovala se 8. ledna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 41 přátel.
 ahoj emoticon máte někdo label,místo obkladů v kuchyni?má v nabídce i lamont?děkujiemoticon
20. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
 lacobel samozřejměemoticon
20. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubusek
1
Registrovala se 9. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků.
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
kubusek
1
Registrovala se 9. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků.
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
 Ano máme, ale nemáme kuchyni od Lamontu. Jsme spokojeni.
20. črc 2011 v 16:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
 @dadaaa Pokud by slo resit jinak, dal bych jinam drez. Jednak bude neustale posplichane okno a nejsem si jist, jak to mate s oteviranim, jestli nebude vadit baterie.
20. črc 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Tak už to tak vypadá, že desku budeme mít hotovou pouze 10 dní před samotnou montáží. Máme se obávat nějakého nebezpečí a jak velkého? Je to problém? Prosím někoho znalého o odpověď.
20. črc 2011 v 17:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
 @pavelcent Problém by to být neměl. Jsou tu tací, co stavěli ještě dřív. Navíc teď je teplo a deska bude rychle schnout. Hlavně pokud budou pařáky, tak dostatečně kropit, ať to pěkně zraje emoticon Navíc desku zakryjí podlahou až nějaký 10-tý den, takže to krásně vyschne. Byl bych v klidu. emoticon
20. črc 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @petovi
Tak v klidu zrovna nejsem, jen poněkud klidnější emoticon .
20. črc 2011 v 18:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 @pavelcent a jak to? Ja myslela, ze mate termin az nejak v zari?
20. črc 2011 v 18:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 Termín máme 10.8. V září se musíme přestěhovat a vyklidit byt. Deska měla být hotová nejdřiv minulý pátek, potom tento pátek a nakonec je svatosvatě slíbeno, že bude příští pátek 29.7. Přitom chybí jen izolace karisítě a beton, otázka 1 max. 2 dnů.Je to k vzteku protože já nemůžu splnit to co jsem někde slíbil. A to já nesnáším u druhých natož u sebe. Píchnout do mě nožem tak odletím, jak jsem natlakovanej vzteky emoticon emoticon emoticon
20. črc 2011 v 19:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @pavelcent no, my taky delame desku , dneska chlapi musely skoncit driv jelikoz nam zacalo prset , tak se to taky natahuje....jen nevim jestli uz mam vyplnit tu vyzvu i kdyz bude hotova az pristi tyden nebo jeste pockat az bude opravdu hotova ...jenze pak muzu cekat zase dalsi 3 tydny nez nekdo vubec dojde ....a tak uz by se to mohlo poslat , mezitim by se to skoncilo a oni by pak dosly ...jenze taky nevim co napsat do kolonky ...datumu ukonceni desky .... emoticon ...takze aspon to pocasi kdyby se tak nesralo..... emoticon
jinak to myslim, nebude problem , v diskuzi jsem ,,in "od nejake 150 stranky a vim, ze lidi predavaly i nejkych 14 dni dokonce nekdo i tyden pred terminem ..takze to asi nebude tak horke ...emoticon
20. črc 2011 v 19:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
 Tak huráááá, od pondelka 12.7 mame stavebni povoleni a v pondeli 18.7, nam zacali kopat na pozemku emoticon , vykopani bagrem i zaliti stihli vcera, takze to nejdulezitejsi je ok, a dneska pokladali ztracene bedneni, tak jen doufam, ze bude prat pocasi emoticon uz se to bliziemoticon), no a v utery 26.7 mame konecnou specifikaci, jsme uz s manzelem pekne nervozni.... pa
20. črc 2011 ve 20:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
Registrovala se 11. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 404 příspěvků. Má 19 přátel.
 @pavelcent naprosto Ti rozumím - my dělali desku svépomocí se známým, který se kasal, že to půjde levou zadní. Ke konci jsme jej museli pomalu přemlouvat, aby s naší pomocí vylil poslední část betonu. Dnes přišli přebírat desku a nepřevzali....... máme tam rozdíly, které musí řešit se statiky. Snad najdou pro nás řešení - 3.8. máme začít stavět emoticon ani nevíš, kam až bych odletěla já... ještě že můj muž je pozitivně naladěn, dává mi to tak šanci, že to dobře dopadne......
20. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @l1006
Tu výzvu určitě napiš a popravdě tam uveď v jaké jste fázi a kdy asi by to mělo být hotové. Mě dnes z RDR volali a celkem mě zdupali že jsem to ještě neposlal a že nemám předanou desku a termín montáže je 10.8. a co když něco nebude v pořádku atp. No za rámeček si to nedám, bohužel měl pravdu. No co už snad jsme se domluvili a vyjde to.
20. črc 2011 ve 20:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @petunnka
Tak to jste na tom hůř jak já. Už jasem myslel že takové problémy mám sám. Přesně tak to bylo i s mou firmou. Nebojte ta deska je hotová za 14 dní, když bude škaredě do 3 týdnů, nebojte říkali. Táhne se to druhý měsíc a neustále se na něco vymlouvají - hloupě. Bohužel neplní to co slíbí.
20. črc 2011 ve 20:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
 @petunnka @pavelcent Jestli se Vám aspoň trošku uleví, tak i my měli velké problémy s deskou. Všichni nás ale uklidňují, že se jedná o lehkou konstrukci domu, na kterou je projekt desky xkrát předimenzovaný a že to dům v pohodě udrží. Bydlíme od listopadu a zatím žádné potíže (ťuk, ťuk). Co máte za problém, rozměry?
20. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @petunnka tak to mě mrzí, že vám desku nepřevzali emoticon A jaký máte problém? U nás se začalo kopat, byl v plánu beton.... ale to počasí nás fakt s.... Dnes skončili dřív kvůli dešti, takže se nestihlo všechno. A předpověd nic moc.
Zatím máme dost času, snad budou hoši šikovní .... emoticon Hlavně ať se vám podaří vše vyřešit a můžete stavět podle plánu !!! Držím palečky emoticon
20. črc 2011 ve 21:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @petunnka @pavelcent no , Vy dva mne teda docela desite ....... emoticon , ale my stavime az v druhe polovine zari ....doufam, ze se neco nepo... emoticon
20. črc 2011 ve 22:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @pavelcent Já předával také cca 10 dní před montáží,vše OK,jen zde není prostor na opravy..Počasí také nepřálo a nepřeje doteď na jakékoliv terenní práce....
20. črc 2011 ve 22:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @djgas
Díky, zase se mi trochu ulevilo emoticon emoticon
20. črc 2011 ve 23:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 Tak dnes mi bude předána deska se sklepem od firmy doporučované RDR. Jak od něj, samozřejmě, tak i od Rýmařova jsem na něj slyšel jen chválu, ale rozhodně jsem spokojen nebyl. Deska nakonec převzata od RDR bez problému, ale ty chyby, které v průběhu stavby byly, byla otřesné, chlapi se střídali, sotva jsem poznal jednu partu, už byla další, pracovali tam nějací ukrajinci, od firmy tam byl vždy max. 1 člověk, ostatní byli najímáni příležítostně a ta efektivita práce, katastrofa.... Víc se tady rozepisovat nebudu. Zatím jsem úmyslně firmu nejmenoval, uvidím, jak mi dnes předají stavbu a co řeknou na výtky, potom budu konkrétnější.
21. črc 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 My jsem zacaly desku minuly tyden , popravde receno desky jsem se bala od zacatku a jakmile se zacalo uz se zacinalo ,,srat"...nas projektant spodni stavby , ktereho jsem si tak krasne ze zacatku vychvalila se nakonci projevil jako pekny lempl, projevilo se to tim, ze vymerena deska byla na jedne strane o 3-4 cm mensi jenze zaplaceno uz mel takze co by se obtezoval vubec dojet ,ze ???!!!....a to uz mely chlapi polozene ztracene bedneni na dve rady a mezitim roxory !!!! Takze znovu vsechno rozebrat a vymerit znovu ....no ...nadavani , nervy ...atd...., ale mame sikovne zedniky nakonec to srovnaly a vsichni jsme byly jenom radi , ze jsme nakonec nezalily betonem ...to by to manzel asi musel chodit po praci sekat a vsechno nanovo !!! K pocasi se ani nevyjadruji ..dneska jsme jakekoliv akce na desce dle pocasi radeji odvolaly uplne....no, taky se to u nas natahuje ...az to bude hotove a hlavne prevzate tak si opravdu oddechnu ...do te doby taky trnu ,aby se neco nezvrtlo !!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. črc 2011 v 07:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @l1006
Trnu kazdým dnem víc a víc a počasí je taky na pytel. Už slyším jak mi říkají, že izolace nejde natavit - dyť prší.... A další den v pr... Včera nepršelo a mohlo to být hotové. emoticon
21. črc 2011 v 07:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
fotoportrét
fotoportrét
gabik76
265
 Dobré ránko,no jak to tady čtu,tak vůbec nezávidím...děs a hrůza s deskou emoticon Tak přeji alespon aby se to počasí trošku umoudřilo...No a jak je to u 77 s deskou?Měli jste také problém?Vlastně i proto jsme vybrali tento,že se nebudeme muset starat o desku...doufám,že to nedopdne jak píše BORATKO,fa doporučovaná RDR a hrůza... emoticon
21. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 ahojte, jak koukám, problémy s deskou má zřejmě většina emoticon nám desku dodělali měsíc po termínu, těch starostí co s tím bylo! měli jsme i dozor, ale kdyby nekontroloval i manžel, který jako laik na některé věci musel upozornovat odborníka, tak nevim nevim zda bydlíme. deska se předávala na třikrát, napotřetí 2 prac.dny před montáží emoticon ale nakonec bydlíme, tak na to zlé se lépe zapomíná emoticon
držím palce, aby vám to všem taky vyšlo.

@djgas úplně jsem zapomněla na tu zámkovku, omlouvám se... emoticon mám to ještě poslat nebo už máte hotovo?
21. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @fialka4 Jo, jo, taky to tak máme. ČEZ zadal realizaci připojení externí firmě a ta si další firmě zadala zpracování projektu emoticon Takže to přes ČEZ v podstatě ani nejde. A prý se to urychlit nedá (zejm. to zpracování projektu, protože se na to dělá ohláška apod.).. emoticon
Desku jsme dodělali v pondělí emoticon Ale měli jsme taky velké problémy. Ne s firmou, ti jsou úplně skvělí. Ale náš projektant (který dělal osazení domu na pozemek) udělal projekt desky jinak než byl ten od Rýmařova. Zkrátka se překoukl emoticon Takže firma to udělala všechno přesně, ale bohužel podle špatného projektu. Měli jinak vývody na kanalizaci, vodu a tak. Naštěstí si toho přítel včas všiml a vše se předělalo. Snad už to bude OK.
21. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @pavelcent přesně tak - jsme na tom hůř emoticon ... ale ani Tvá situace není nijak útěšná - nejhorší je, když narazíš na lemply... držím Ti pěsti, aby to stihli včas a domeček se začal stavět dle plánu ! emoticon
21. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
fotoportrét
fotoportrét
petunnka
15
 @petovi @bedulka11 - na jedné straně byla špatně rovinnost - ale to se můj muž s pánem z RDR dohodli, jak upravit, takže to neřešíme - no ale na jedné straně ( jen na asi na metru délky ) je stěna o 4cm delší a na druhé o 3cm kratší... to už je horší a to se musí probrat se statiky. Pak nám poradí, jak upravit. Naštěstí na to trochu času máme, tak si držíme pěstí, že to nebude takové peklo, jak se zdá....
Jaruško, počasí je fakt na prd a říkají, že to jen tak nepřestane... naštěstí máte relativně čas, držím pěstí ať se zadaří!!!
21. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
 @petunnka Držím palce, ať se vše vyřeší co nejdřív. Nějaké řešení se vždycky najde, tak ať to máte co nejdřív za sebou emoticon Já se převzetí také bojím - jak říkám, měli jsme špatné projekty, podle nichž stavěli emoticon To prostě nepochopim emoticon A fakt mě nenapadlo porovnávat projekt desky od Rýmařova a od našeho projektanta. Mimochodem celé to vzniklo tak, že my jsme našemu projektantovi dali výkresy od RDR a on si pak do Rýmařova zavolal, aby mu je poslali i elektronicky. A z RDR poslali něco jiného, ačkoliv na tom bylo naše jméno, termín atd. Ale výkres byl prostě jinak emoticon
21. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš