Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @dalif Odkazy nejdou bohužel spustit, taky bych se ráda podívala na zapuštěný dřez...
12. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
 mám prosbičky na ty, kteří se desku stavěli svépomocí - kolik lidí na desce pracovalo a za jak dlouho jste ji měli hotovou a popř. na co si dát pozor emoticon Díky moc za pomoc
12. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
Registrovala se 8. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
Registrovala se 8. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 10 přátel.
 taky nevidím ty odkazy emoticon
ale pod pojmem zapuštěný dřez si představuju dřez, který je souběžně s deskou a nikde nic nepřečnívá, nemá tam ty hrany, pod kterými se drží binec
12. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @wenigh Tak to mě teda vyděsilo, my jdeme na přejímku zítra. Můžu poprosit o info, co bylo důvodem (třeba do IP). Děkuji a držím pěsti na druhý pokus.
12. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalif
1
Registrovala se 28. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
dalif
1
Registrovala se 28. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 presne jak pise terisek- to by se mi libilo.
Mame podobny ale v tmave verzi toto : http://www.lamontkuchyne.cz/-kuchyne-/-tec-pro- prvni obrazek tam je videt ze drez precniva trochu, kdyby byval byl uplne zapustenej- to byva u drahych kuchyni...
napr. http://www.koryna.cz/realizace.html kuchyn Sara
12. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 @dalif ano, to bude ono, myslíš, že se to dělá jen ve drahých kuchyních? nevím taky, jeslti to jde udělat na každém typu desky-myslím materiálově. no budu to pak muset pořešit s lamonťáky
12. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
 @to.nejde pamatujes si,prosim, kolik je priplatek za zvetseni vlezu na pudu? Dekuji!
12. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 tak kuchyně sempre -olše2, to už se zapuštěnému dřezu hodně přiblížilo,ale mohlo by to být prostě přesně s úrovní desky.
http://www.lamontkuchyne.cz/-kuchyne-/-sempre-
12. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 a tohle je úplně ono-zapuštěný dřez
klasik-bříza
http://www.lamontkuchyne.cz/-kuchyne-/-klasik-
12. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @zuzicz ten vlez na půdu (velikost 700x1200) příplatek 3681 Kč bez DPH
12. zář 2011 ve 21:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 tak dnes zahájena stavba zděné 101 emoticon
dneska se měřilo, zítra kopeme, ve středu se lejou betony.
Pokud tady nebudu "tím tady myslím toto téma" moc prudit, budu občas informovat, ať máte srovnáí jak průběh, tak cena dřevostavba/zděná N101.
Na desku máme rozpočet 211 tis., hotová má být za 2 týdny, pak dodám i foto.
Tak nám držte palce.
12. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 Prozření to zajímá všechny - nepřevzal jsem dům kvůli nezapojenému plynovému kočky tzn. Neprovedene topné zkoušce samozřejmě tam jsou malé nedodělky ale ty dneska odstranili
12. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
Registrovala se 1. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 218 příspěvků. Má 21 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
Registrovala se 1. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 218 příspěvků. Má 21 přátel. Region Příbram.
 @dadaaa Urcite se budu a nejen ja tesit na prubeh stavby zdene 101. Budete takovi prukopnici. Znam teda jedny lidi, co si staveli zdene largo 98 a cenove jsou urcite o dost niz, podotykam, ze svepomoci. Na klic to vychazelo + - stejne jako od RDR. Takze zakladum zdar!
12. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
 @jirka123 Jj, koukala jsem na vaši, hezká emoticon to máte hnědou barvu? Nebylo to v létě moc horké? Pán nás právě u té tmavé upozorňoval, že v horku má větší roztažnost, a hodně se nahřívá. No jsem zvědavá, my máme šedou, vypadá to zatím dobře, malé problémy byly s délkou, nějak to soudruzi ve fabrice nedělají stejně dlouhé, no snad to nějak zítra dořeší ... na to kolik to stojí peněz, teda emoticon Jsem zvědavá na zítřejší finální podobu ...
12. zář 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @glovena
Ahoj, za sebe mohu nabidnout zkusenosti s firmou Stade (stavim Locus 119C, takze chapu proc jsi zalozila novou skupinu emoticon 101-cek je fakt dost ). Firmu mi taky doporucili lidi z RD-cka a jsem fakt rad, ze jsem si ji vybral. (nemusel jsem jim nic vysvetlovat, projekt, parametry a tak.)
Jeden telefon s majitelem a pak uz to jelo... mel jsem stesti, ze jsem si stihl jeste domluvit site, konec roku je asi pro vsechny co pracuji s RDR fakt hekticky emoticon. Parta co delala zakladovku byli fakt profici. Deska byla za asi 10-dni hotova a sousedi fakt hledeli jak rychle to ti kluci zmakli. Udelali mi i site (destovka,pripojka studny, komplet zumpa), a i kdyz jsem uz videl jak pospichaji na dalsi zakazku tak to dokoncili perfektne. Mam par fotek, takze kdyby byl zajem mohu poslat. Za me spokojenost... predavam ve stredu, jeste se ozvu jak to dopadlo..
12. zář 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
 @otoron Tak to s Tebou musim nez souhlasit. My si je nevybrali, ale tim, ze desku mame v cene domu, tak nam byla firma prirazena. Byli jsme rozpaciti a musim rict, ze nenachazime zadne nedostatky, dohlizi na ne tchan s jednim zednikem z vesnice ve vysluzbe a strasne je chvali. Ze jedou jak draci a pritom, nez cokoliv udelaji, zameri, premeri. O poradku po nich nemluvim, to je jako kdyby to delali skritkove. Jezdime se divat po praci a nikde ani stopa po vykonavane praci, tedy krome vysledkuemoticon Zitra zaleji desku a mame hotovo. Tak snad bude prebrana taky v poradku, pry se pysni nejrovnejsima deskama. Tak drzim palce pri predavceemoticon
12. zář 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @glovena
Tak, tchana co ma cas bych taky bral, nemel jsem nikoho na dozor, tak jsem se obaval. Jezdil jsem se kouknout jen na pul hodky rano. Ale jak to tu pises vsechno bylo zmakle jak deska tak uklid. At ti to pekne zalejou a nezapominej kropit beton emoticon .
12. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @vilemina12 jj máme hnědou, jiný barvy se mi nějak nelíbili. V létě to samozřejmě bylo od sluníčka horký, ale dalo se po ní v pohodě chodit. Taky jsme měli problémy s délkou každý prkno jinak dlouhý emoticon Ale i tak jsme s ní moc, moc, spokojeni emoticon
12. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 stavet budeme az po novem roce :((
13. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 @otoron neměli jste na desku od Stade žádný dozor? Já pořád přemýšlím, jestli někoho shánět nebo ne. Názory jsou právě různé, co jsem tady tak pochytila emoticon Ale krásně se to čte, že není žádný problém!! emoticon
13. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 Muze nekdo doporucit stavebni dozor v okoli Brna? Ten nas se moc neosvedcil :(
13. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @vilemina12 parapet jsme sundali a dali tam dřevěnou desku - nafotila jsem to do alba. krok nám stejně vychází až na dlažbu, ale ten parapet tam vypadal blbě, navíc jsme ho kvůli dlažbě sundat museli, jinak bychom ho museli uříznout.... na desku šlapou jen děcka a pes, tak snad to vydrží emoticon

konečně jsme se dočkali reklamace fasády a po půl roce nám Rýmařov štíty opravil - a pro ty co tu dříve pochybovali, jeslti tu ještě chodí- stačilo přetřít a je to hned lepší. sice tam pruhy ještě při bližším zkoumání vidím, každopádně si toho už nevšimne každý co jde okolo....
ale co mě štve, že ještě ani po půl roce nemáme vyreklamované podlahy a taky nám pořád drhnou terasové dveře, jak se více oteplí, tak je nezavřem :-/ a na to Rýmařov taky nereagoval :-/
13. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 @gabka32 ach jo, neustale se opakujici problem s okny a dvermi :( drzim pesti, at to co nejdriv taky opravi. Muzu se zeptat, co je problem u podlah?

Davali jste si prechodove listy? A pokud ne, zpusobilo to nekomu problemy?
13. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
 @pistanda Deska za tři měsíce, po víkendech a po práci odpoledne, ovšem v jarním období, kdy se dalo dělat třeba do devíti večer. Většinu jsme udělali ve dvou - třech lidech, ale na lití betonu z mixu musíš mít minimálně 4 lidi, ale to už je jako dost na hraně, lepší je aspoň 5 nebo 6, byli jsme vždycky 4 pořádní chlapi + manželka a měli jsme co dělat, ale zase to máš vylité za dopoledne. Můžeš to samozřejmě vylít pumpou, ale to je tak 3000 za hodinu navíc. Doporučuji neustále měřit, dostat se do povolených tolerancí při stavbě svépomocí není úplně sranda.
13. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @zuzicz přechodové lišty máme jen mezi laminátem a dlažbou, jinak ne a je to fajn, hlavně když vytírám a taky to, myslím, lépe vypadá emoticon

a na plovoučce máme na pár místech ve spojích takové vyvýšení - není to nic velkého, ale reklamovali jsme 20.2 a doted nic emoticon fakt už nevím... až 15.8. se tu byl podívat zástupce Quickstepu, reklamaci uznal a hodně se divil, že to RDR řeší až po několika měsících emoticon
a ze dveří jsme fakt zoufalí... většinou jsem doma, tak je prostě zavřem až večer, ale když potřebuju někam odejít, tak nesmím ráno otvírat, jinak by barák zůstal otevřený emoticon
nevím jak postupovat, když je od reklamace více jak 30 dní ( u podlah více jak 8měsíců!!!)
13. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrtnv
11
Registroval se 14. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků a 3 alba.
  • Stavím dům
    Předboj, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mrtnv
11
Registroval se 14. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků a 3 alba.
  • Stavím dům
    Předboj, Region Praha - východ
 @gabka32 Řešíme něco podobného. Reklamace nahlášena v květnu a stále není vyřešeno. Jednalo se o pruhy na fasádě, ale ani přetření nepomohlo. Poslední dobou servis RDR absolutně nestíhá a také nevíme, co můžeme žádat jako kompenzaci. Když jsem měli nerovnou desku, tak nám hned napálili vícepráce a strhli nám je z peněz, co měli vracet (takže se nás na to vlastně nikdo ani neptal) a my nyní nemůžeme nic emoticon
13. zář 2011 ve 12:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stojka (53 r.)
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
stojka (53 r.)
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 právě řešíme dodávku hromosvodu do 101, firma chce hromosvod vést pod omítkou. máte někdo? Nevšimla jsem si, že by někdo hromosvod vedl pod omítkou, naopak na všech foto je veden hromosvod po omítce. Jak to vidíte vy.
13. zář 2011 ve 13:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
 @gabka32 @mrtnv , taky řešíme reklamace, dřív to bylo v pohodě, teď mám pocit, že nestíhají, pruhy máme na fasádě taky, ale to nás ani nenapadlo reklamovat, no nejsou tak strašné emoticon, ale už dvakrát nám taky seřizovali okna, francouzká už máme něčím i vyztužená zevnitř, protože se prohýbali ( ale všichni mi řekli, že u plastových oken tohle holt ještě tak rok budeme řešit ...), naposled jsem si už nechala udělat školení, ať si to můžu seštelovat sama. ALe už podruhé reklamujeme dveře v obýváku a opět jsem urgovala po týdnu, po druhém týdnu ...holt je furt otravuju ...ale tu první reklamaci prostě si ani jako reklamaci nezapsali, hrozně se omlouvali, ale teď znova ....
Ha jsem dneska zvědavá na terasu, mají ji předávat, se těším jako malé děcko ....přesně Gabi jak píšeš, dlouhá léta v paneláku zapomenuta, až na to ranní vstávání a dojíždění do práce, je život na vesnici a v domku fajn ...
13. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 Zajímalo by mě, v které fázi jste sepisovali s e-onem smlouvu o dodávce? Před vyplněním a odesláním formuláře o připojení nebo až po? Projektant mi řekl, že už můžu, ale jak nad tím přemýšlím, tak myslím, že musím nejdřív poslat formulář, kde doložím situačku, je to tak?
Takže stejně čekám na to, až mi to projektant zpracuje.
A vyplňovali jsme někdo i vyjádření na dopravním inspektorátu a policii?
13. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
 @jirka123 Snad stihnu poreferovat o té naší emoticon , mám nějaké fotky z výstavby, ale nestíhám to sem teď strkat, tak snad brzo emoticon Ale jsem ráda, že slyším spokojenost emoticon
13. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš