Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @pavelcent Timto se Vam omlouvam, nebylo to mysleno osobne na Vas, ale obecne. Ja si proste myslim, ze tim, ze kdyz si vybirame dum na klic a pak si ho ruznym setrenim zlevnujeme, az nakonec skoncime s takovym zvlastnim polotovarem jen pak hledame viniky. Mozna se pletu, ale tak to vidim ja. Jeste jednou omluva. Rad bych se zeptal i toho remeslnika, jak to vidi on, mozna ze by to pak bylo vyrovnane. Taky preju at se bydli v domecku pekne.. Vsichni stavime vetsinou jen jednou.. uvidime co ceka me emoticon , treba mi to ted za tu skaredost "nahore" nekdo pekne spocita....
21. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 My si nechali dělat obklad kuchyně oficiálně od rdr stalo to cca 2000 na poprvé to neudělal podle představ- odfláklé detaily tak jsem ho to nechal předělat a nebyl problém emoticon když je problém začnou se ohánět ks a pokud to tam není můžete se nechat s tím nechat vyfotit
21. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 ...říká se že až třetí dům se zadaří postavit dle představ a bez chyb emoticon ... Jinak samozřejmě přeji všem spokojené bydlení. Nám se zadařilo a žijeme si spokojeně emoticon
Netvrdím, že bylo vše bez problémů (na stavbu nám dovezli jiné soklové lišty k podlahám, zapomněli zanést do projektu změnu vytápění na podlahové, takže dovezli radiátory + nějaké drobnosti. Pokud je člověk vyloženě neuhání trvají některé reklamace dost dlouho, atd...), ale ve finále obrovská spokojenost, příjemné jednání s RDR a nádherné vysněné bydlení, které bylo hotové "za chvilku"....
21. zář 2011 ve 22:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Ano, v porovnání s tím co bylo během měsíce uděláno jsou toto pouze "drobné" vady na kráse, které trochu kazí dojem. Právě proto popisuji svou zkušenost, aby se této chybě ostatní vyvarovali a tyto vady na kráse se jim neobjevily. Nevěřím, že takovéto jednání mají pracovníci RDR obecně, proto jsem toho konkrétního s kterým mám tuto zkušenost jmenoval. Tímto považuji toto téma za uzavřené a každy ať si z toho vezme co uzná za vhodné.
21. zář 2011 ve 22:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
Registroval se 15. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
Registroval se 15. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků.
 @honzulin
doporučuji omrknout stránky spol. Fermacell. Na jejich stránkách jsou k jednotlivím typům desek uvedeny základní parametry (zatěžitelnost, použitelnost, rozměry dlažby, atd.), tzn. to co požaduje RDR jsou pouze stanovy výrobce. Bohužel jsme se museli také větší rozměrů vzdát. V daném případě (větší rozměry a pokládka RDR) pak není nárok na záruku v případě prasknutí.
21. zář 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
 Dotaz: jak Vám udělali větrací mřížku v garáži? Já jsem teď asi po měsíci bydlení zjistil, že kulatý otvor pro mřížku je proveden pouze v vnitřní strany garáže. Chlapi mi tehdy říkali "Tady máte ty mřížky a pak si je tam nasaďte", což jsem odkýval a v tom šíleném fofru jsem si vůbec nevšiml, že otvor z vnější stěny není proveden, tzn. můžu si sice nasadit mřížku zevnitř, ale to je tak všechno. Samozřemě na stavebním úřadě při dotazu ohledne kolaudace jsme byl upozorněn "A hlavně ať jsou v garáži větrací mřížky". Ono jako udělat ten otvor zvenku svépomocí, to není úplně sranda, musí se porušit fasáda a do toho se mi nechce. Podal jsem to tedy jako reklamaci, ale jelikož ti naši chlapi byli jinak opravdu pečliví, tak mi přijde divné, že by na to prostě zapoměli, tak proto se ptám, jak to máte ostatní.
22. zář 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
 @kosmikos
my je máme nasazené. Ale než udělali fasádu bylo vydět že přes díry je jen síťka měl by jsi to zevnitř vpohpdě vsříznout
22. zář 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
 @wenigh Jo tak dík za radu, ještě tam vlezu a pořádně to omrknu, jak to tam vlastně přesně uvnitř je, jak dělám ty venkovní úpravy a zateplení nemám absolutně čas na tyhle drobnosti, no ale hlavní je, že to máš nasazené, to znamená, že to tak má být uděláno od nich a tím pádem není co řešit.
22. zář 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
Registroval se 25. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 230 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
holoubci79
17
Registroval se 25. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 230 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
 @kosmikos také jsme je měli nasazené už při předání
22. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 Ahoj tak vcera jsme meli uspesne prevzeti desky, vse klaplo na 1* a pan tam byl i s papirovanim jen 1,5 hod. Kontakt na firmu jsme sehnali pres toto forum a a timto i dekuji za dohozeni firmy, ktera se v dnesni dobe chova tak, jak by mela a plati u ni heslo: "nas zakaznik, nas pan",coz bohuzel v dnesni dobe, uz to neni samozrejmosti.
Musim mooooc podekovat p. Sudomovi ktery nam desku delal, od pocatecniho telefonatu byl strasne prijemny a osobni kontakt vse pak jen potvrdil. Cela akce trvala cca 14 dnu a vse bez sebemensich problemu, naopak i poradili a zvedli desku aby nebyla utopena oproti projektu. Byli velice seriozni, a udelali vse jak si Rymarov pral, takze pokud muzu doporucit pokud chcete nekoho na koho neni potreba zadny stavebni dozor a praci odvede na 1* bez jakehokoliv kontrolovani tak volte p. Šudomu( je ze Svitav, ale neni pro ne problem delat kdekoliv po republice, my stavime v Praze východ), kontakt velice rada dodam.
22. zář 2011 ve 13:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @kosmikos
Obě větrací mřížky jsme měli nasazeny při předání jak zevnitř tak zvenku.
22. zář 2011 v 15:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @radu Tak to gratuluji, můžu poprosit o kontakt a cenu do IP? Díkyemoticon
22. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 decka muzu se zeptat za jak dlouho je hotova Nova 101 od prijeti jerabu do predani domu?? rikali nam ze na ro maji party az 24 dnu
22. zář 2011 v 16:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @radu u nás to trvalo 20 dní, z toho 3 dny byly pryč na Velikonoce, takže čistě pracovních dnů bylo 17.
22. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @jirka123 dekuju a na vikend jezdi domu? nebo delaji nepretrzite?
22. zář 2011 v 17:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fundys
1
Registroval se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
fundys
1
Registroval se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím všechny stavitele. Podařilo se mi přelouskat celou diskusi a musím poděkovat za spoustu užitečných informací.
Chystáme se stavět Novu 101 a nyní jsme ve fázi čekání na stavební povolení. Co se týká dosavadních zkušeností s RDR, tak pokud je člověk uhání, je vše v pořádku. Ale jakmile se přestanete ozývat, trvá každá odezva velmi dlouho (měsíce čekání na projekt i na předběžnou kalkulaci, stále čekám na vysvětlení některých položek v kalkulaci). Jinak mám zatím, narozdíl od jiných v diskusi, dobrou zkušenost se SIKO. Jelikož se nacházím většinou v zahraničí, řeším spoustu věcí na dálku přes telefon a maily. I přesto bylo jednání se Sikem od výběru po konečnou kalkulaci velmi rychlé a vstřícné. Možná i díky tomu, že jsem si vytvořil projekt celého domu v Google Sketchup a Siku poslal náhledy obou koupelen podle mých představ emoticon
Příští měsíc se chystám začít stavět základovou desku. Firmu už mám vybranou, ale ještě s ní nemám sepsanou smlouvu. Mohl bych poprosit o zaslání ukázek vašich smluv na základovou desku do IP, abych měl představu co by měla obsahovat a abych na nic nezapoměl. Děkuji
22. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
 Dobrý den, zdravím všechny.. Taky se chystáme stavět 101.
Chtěla bych poprosit o kontakt na nějkého šikulu nebo šikuly , kteří dělají dobře a za dobrou cenu základovou desku..Budeme stavět mezi Ostravou a Opavou. Moc děkuji za kontakty .
22. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frogggy
1
Registrovala se 13. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
frogggy
1
Registrovala se 13. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků.
 @radu Dobrý den, mohla bych také poprosit o kontakt a cenu do IP. Děkuji
22. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @radu u nás jeden víkend byly nepřetržitě a druhý víkend a pondělí, což byly Velikonoce tak byly pryč.
22. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @jirka123 super dekuju za info
22. zář 2011 ve 22:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata009
14
Registrovala se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
kata009
14
Registrovala se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
 můžu se zeptat, kolik cca se doplácí za sítě do oken a za přidání světla? díky
23. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @dasa3 Ahoj, Ja stavim mezi Ostravou a Opavou a zakladovku mi delal firma Stade (je doporucena od RDR) http://zakladovedesky.webnode.cz/ tady je kontakt. Desku jsem predaval bez nejmensich problemu a i cena byla velmi slusna. Vice o referencich se dozvis ze starsi diskuse, nejsem sam s velmi kladnou zkusenosti emoticon . Mnoho zdaru.
23. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raidis
4
Registroval se 23. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
raidis
4
Registroval se 23. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Opava.
 @dasa3 ahojky, my jsme desku dodělali min. týden, taky mezi Op a Ov, základy, vnitřní rozvody mi dělali na doporučení kamaráda dva tři jeho známí, samotnou desku mi dělal on, je to všecko změřené přes lazer, nemám strach, že by to z Rýmařova nepřevzali. Kontakt bych mohl dát, myslím, že by měli zájem. Deska mě vyšla na 192 tisíc, teď budeme dělat přípojky, žumpu a vsakovací jímku, max 70 tisíc, takže se to dá do 300 v pohodě udělat, pokud nemáš velký sklon pozemku a nechceš mít místo desky protiatomový kryt emoticon
23. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raidis
4
fotoportrét
fotoportrét
raidis
4
 @otoron Ahojky, kde stavíš, nebudeme sousedi? Tipuji na Velkou Polom...
23. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @kata009 přidání světla 680Kč bez DPH, sítě nám bylo doporučeno ať si seženeme sami. Já je před cca 14 dny kupoval od jednoho brněnského výrobce a vč. dekoru dřeva mě jedna síť to standartních štítových oken vyšla na 690Kč.
23. zář 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @kata009 Sítě od RDR myslím cca 1500 na okno...
23. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 Základovka hotová (necelých 14 dnů), časově by to blo zvládnutelné za týden (techn. přestávky).Od příštího týdne jdeme nahoru, průběžně doplním info + fotky. Máme dům zvětšený oproti 101 o 30 m2., takže se velmi obávám již nyní o náš zozpočet emoticon.
23. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
 @radu u nás začali 11. července a 1. srpna (téhož roku emoticon ) se předávalo....samozřejmě, že to nemohli včetně pětidenního volna stihnout a dodělávali dům ve stresu i v den předání....komedie...vůbec se nedivím množství, zde na tomto fóru, uváděných reklamací.....
23. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @bramborak u nás poslední den jenom přidělávali lišty u plovoučky a seřizovali okna, jinak měli pohodu. Ale osobně bych byl radši kdyby tak nehonili rekordy ve výstavbě a stavěli klidně 40-50 dnů ale aby doladili detaily. U nás odflákli vnitřní dveře, nešli porádně zavírat a nechtělo se jim to seřizovat a s okapama si taky moc práce nedali. Ještě pár takových drobností by se našlo. I tak je kvalita stavby (aspoň v našem případě) nadstandartní, ale drobnosti a "rychlost" reklamací zamrzí emoticon
23. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
  • Již bydlím v domě
 @bramborak ahoj dekuju, jen doufam ze vse udelaji dobre a nebudeme muste taky rsit reklamace jak jini na tomto foru emoticon ale docela nas tlaci cas, na konci listopadu bychom se chteli stehovat at uz nemusime platit najem na prosinec, tak doufam ze to stihnou a udelaji jak maji.
23. zář 2011 ve 13:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš