Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

5. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @dadaaa nic proti, ale tohle je diskuze o RD Rýmařov, to že stavíš podobný dům, navíc cihlový zdejším diskutujícím asi moc nedá...

@pavelcent dovolím si nesouhlasit. Taky jsem chtěl Mbank, ale množství údajů a dokumentů které požadují je ze všech bank nejvyšší, k tomu dlouhá doba vyřizování a nižší procento schválených hypoték. Sazbu co nabízí ti dá většina bank. Začal jsem Mbank vyřizovat ale po tom co chtěli další a další papíry jsem přešel k Hypoteční bance (tím ji nechci dělat reklamu), úrok mi dali stejný, papírů minimum a do 3 dnů podepsaná smlouva.
4. říj 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
 @jirka123 můj názor je, že hypo je čistě individuální záležitost. Já mám např. spořitelnu a s hypo mi nedělali jakýkoliv problém, úroky mám více než dobré. Ale to neznamená, že to je pro každého nejideálnější banka ... emoticon
4. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @hop23 v žádném případě jsem netvrdil že HB je ideální. Ale pokud Mbank chce po mě nesmysly (a to jsem "ideální klient" bez dluhů, značnou finanční část jsem měl hotově), tak nechci vidět co chcou po ostatních. U spořitelny jsem měl hypo tak předschválenou běhěm asi 2-3 dnů, ale stačilo ukázat nabídku v HB a hned mi dali lepší nabídku. To, že je Mbank problematická jsem slyšel z více zdrojů. Ale jak říkám, nikomu nic nevnucuju, jenom zmiňuju svoje osobní zkušenosti emoticon
4. říj 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Nevím jestli to nevyznělo jinak, ale můj příspěvek ohledně mBanky neměl vyznít tak, že mBanka je ta nejlepší volba pro každého. Jen jsem chtěl poznamenat, že bláboly zástupců ČSOB,Hypoteční banky, Wustenrotu, Modré pyramidy,Spořitelny,Reifky kde se vzácně shodovali, že plno lidí má problémy po podepsání smluv s čerpáním prostředků se nezakládají po mé zkušenosti na pravde a tím pádem není třeba mBanku hned od začátku zavrhovat a mít z ní obavy. Byla by to škoda.
4. říj 2011 ve 23:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 @l1006 nám stačil 10ti kubíkovej kontejner.Nechával jsem si dávat bokem papír,ktery jsem průběžne pálil,plasty-ty jsem v pytlech odvážel do sběrného dvora a dřevo-to se hodí na topení i pro další použití.Sice jsem to všem opakoval stále do kola,ale každý den jsem musel kontejner "dotřídit"sám...Vyšlo to přesněemoticon
4. říj 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
dadaaa (33 r.)
5
Registrovala se 4. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 @jirka123 jj, asi máš pravdu, když se to u nás na poslední chvilku změnilo a stavíme nakonec zděný, ptala jsem se diskutujích, ( s ohledem na to, že sem chodím již hoodně dlouho), zda je bude zajímat srovnání stejného domu, pouze z jiného materiálu. Ohlas byl, že bude zajímat.
Díky tobě vidím, že asi jen prudím, takže páček přátelé, nebudu zasahovat dále do této diskuze. A´t se Vám všem díla zdaří!
4. říj 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @dadaaa nechtěl jsem se tě nějak dotknout, jenom se pozastavuji nad tím proč přispívat do diskuze od Rýmařově když s nima nestavíš a stavíš z jiného materiálu který má jiný vlastnosti než dřevostavba. Stavíš z jinou firmou než je Rýmařov, použité materiály i technologie jsou jiné. Podle mě je to neporovnatelné a např. informace o tom, že tě deska stála 206tis (když nevíme jestli ji stavěli podle projektu RDR nebo svýho) je pro mě nicneříkající. Tolik za mě...
4. říj 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakrle
27
Registrovala se 8. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků a 10 alb. Má 16 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
jakrle
27
Registrovala se 8. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků a 10 alb. Má 16 přátel. Region Brno.
 @l1006 no jo, ale nám těch 27tis účtují i na ty zadní dveře emoticon .. a nám jde hlavně o dodávku materiálu.. myslíte,že dnes se to už nevyplatí? emoticon
4. říj 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
 @pistanda My to měli u několika vývodů v rozmezí do 5 cm a v pohodě.Oni si s tím poradí, nebál bych se toho.
5. říj 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 Dobré ráno, mám prosbu emoticon Před časem se tu řešila cena za usazení domu, kontaktovali jsme projektanta doporučeného RDR, včera nám poslal kalkulaci - 24 tis. Tady píše, co to obsahuje:
Technickou zprávu, výkresovou část, situaci koordinační včetně připojení na inženýrské sítě, kanalizaci, vodovod, elektro, likvidaci dešťových vod, řezy základy, radonový průzkum, situace a zaměření bude převzato z podkladů realitní kanceláře, dále požaduji pokud je to možné alespoň přibližný geologický průzkum,
hydrogeologické poměry jsou v této lokalitě proměnlivé. Skutečné infiltrační poměry je potřeba vyzkoušet vsakovací zkouškou v místě stavby vsakovacího zařízení.
No vzhledem k tomu, že se tu na diskuzi mluvilo o ceně obvyklé kolem 10 tis., tak teď nevíme, jestli nás nechce natáhnout, i když jsem koukala, že třeba radonový průzkum v nabídce od firmy, která dělá základovku je 3,3 tis. Bohužel jsme v tomto opravdu laici, ale oškubat se nechat nechceme...díky
5. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
 @jakrle Jak tady už někdo odpovídal....momentálně není možná dodávka vlastních okena dveří. (máme taky od RDR). Dodáváme si sami garážová vrata. 27tis. za zadní plechové dveře mi přijde fakt moc......
5. říj 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @jakrle okna a dveře si sami dodat nemůžete. My jsme rušili zadní dveře z garáže a bylo nám odečteno 9600Kč. Jinak garážová vrata dodáváme sami a budou nás stát 24tis. Za vrata odečteno 12200Kč emoticon Zadní dveře jsou plechové, ale nějaké protipožární.
5. říj 2011 v 08:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 @stoned díky
5. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @hop23 @pavelcent @jirka123 Zdravim, se zajmem jsem si precetl Vase prispevky o bankach a chtel jsem si taky prihodit, ale po vsech "uzasnych" zkusenostech co jsem s bankami ziskal bych rekl, ze to vubec neni o bance, ale o lidech, ktere tam potkame... a to myslim jak terminy, tak ceny tak plneni... no proste vsecho jde, kdyz ten bankovni "urednik" aspon trochu chce....
5. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
 @otoron Přesně tak, není to ani tak o bance, jako o lidech. A že se v různých hypotečních ústavech mluví negativně o konkurenci (v tomto případě Mbank)? To je přeci zjevná snaha přetáhnout k sobě zákazníka, bohužel dnes již naprosto běžný jev v tržním prostředí. Osobně mám hypotéku rovněž u Mbank, vyhovuje mi kombinace nulových poplatků za zřízení a správu, nízký úrok a možnost mimořádných splátek. Mbank má málo kamených poboček, maximum se vyřizuje elektronicky. Ale právě v tom vidím efektivitu, redukci nákladů na provoz a dost možná ti, co dnes pomlouvají, se budou muset do budoucna ubírat podobným směrem, aby si udrželi konkurenceschopnost. Důležité je, že je na trhu dostatek hypotečních ústavů, které se současně předhánějí v nabídkách v honbě za klienty, takže si každý z nás může vybrat jak mu zrovna vyhovuje.

Jinak zítra nám začíná montáž, nejvíce se obáváme počasí. Držím zároveň palce @fialka4 a @vitus, které staví téměř současně.
5. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
 @rdk Taky ti držím všechny palce, co mám! emoticon My stavbu začínáme za 8 dní... To je nekutečné! emoticon Si dobrý, že si to pamatuješ! emoticon Snad nás to počasí, hlavně ten hnusný déšť, nebude zlobit!!
5. říj 2011 v 11:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakrle
27
fotoportrét
fotoportrét
jakrle
27
 @luji
@bedulka11 Asi jsem měla upřesnit zásadní věc - nestavím 101 ale 77 .. koukala jsem na RDR a tam mají, že vlastní dodávka oken není možná právě jen u 101 ... a jelikož nebudeme mít garáž jako takovou, ale budeme mít z této místnosti dílnu, kde 1/3 garáže bude zabírat technická místnost s koupelnou, musíme mít dveře zateplené. Projektantka to vyřešila opět vchodovými dveřmi. S manželem se nám to zdá ale zbytečné, protože to bude zezadu domu a na vzhledu dveří nám zrovna tam nezáleží... chtěli jsme opravdu jen nějaké obyč. zateplené - klidně i garážová vrata- koukala jsem na netu, že se dají sehnat i kolem 13.000,- Kč vč. DPH a jsou taktéž zateplené ... co se týče vchodových dveří, tak ty nejdou dodat vlastní dodávkou ani u 77 :(
5. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @jakrle aha, tak to jsem si nevšimla. My jsme je rušili úplně, máme podkslepeno a ty zadní dveře bysme nevyužili. Vzadu je garáž vyvýšená emoticon
5. říj 2011 ve 14:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 Přidal jsem do alba fotky ze stavby Novy 101, v sobotu máme přebírat dům. emoticon
5. říj 2011 ve 20:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joki55
2
Registroval se 9. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky.
  • Stavím dům
    Tuchlovice, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
joki55
2
Registroval se 9. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky.
  • Stavím dům
    Tuchlovice, Region Kladno
 @ramokry díky za fotky, každá realizace , kterou můžeme okouknout potěší ! Brzy také přidáme nějaké foto..
6. říj 2011 v 10:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
Registrovala se 13. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 12 přátel. Vsetin.
  • Stavím dům
    Česká republika
 Ahoj Vsem , my uz se taky pomalu chystame , jeste mame nejake meziprace , dokopnout kanalizaci usadit jimku a hotovo ... emoticon stavime za necele 2 tydny ....ani tomu nemuzu uverit jak to vsechno slo rychle kdyz uvazim, ze jsme se rozhodly pro Rymarov v unoru a jeste ani rok neutece a domecek uz bude stat ... emoticon , sice pocasi predpoved nic moc ,ale snad nam to vyjde jako vse doposud dle nasich predstav ...teda hlavne ,aby nam stihly dat jeste letos fasadu ....toho se bojim asi nejvic a kdyz ne tak hold pristi rok no ....
6. říj 2011 v 10:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pholikov
12
Registrovala se 14. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pholikov
12
Registrovala se 14. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
 ahoj všem, přidala jsem fotečky domečku, jak vypadá s přístřeškem. Zájemcům mohu poslat linky na fotky, jelikož jsme fotili hodne, tak mame asi celkem 1000 fotek...
6. říj 2011 v 11:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @pholikov gratulujem k dokončení emoticon jestli máš odkaz na fotečky tak sem s ním rádi se podíváme, ať máme inspiraci emoticon díky
6. říj 2011 v 11:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @pholikov taky se pridavam , taky prosiiiiim o fotecky emoticon
6. říj 2011 ve 12:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 Jeste chci navazat na diskuzi ohledne banek , jak uz tady kdo psal , je to presne o lidech ....Ja mam ucet od jakziva zavedeny u Ceske Sporitelny proto mne prvni napadlo i jit tam a zridit si hypoteku u nich . Ze zacatku zadna slava tahlo se to 3 mesiiice , uz jsem to chtela vzdat a jit jinam ,ale nakonec za nas zabojovala mlada pani , ktera byla totalne zapalena do naseho ,,pripadu "a hypoteku nam vyridila .. emoticon .sice jsme musely proinvestovat 340 tis. z vlastni kapsy a postavit za to zakladovku , ale hypoteku mame , ne natolik jako jsme pozadovaly ,nakonec nam daly jenom neco kolem milionu kvuli malemu odhadu na pozemek ,ale % mame 3,64 .....fixace na 5 let ..... vse nam financne vyslo a tak jsme i nakonec radi , ze nejsme zadluzeni po usi , takze asi tak u nas..a co bude dal ....bude toho jeste jiste kolem domecku dost a sezere to kupu penez ,ale asi tak jako vsichni ...POSTUPNE .... emoticon emoticon vsechno bude ...emoticon.
6. říj 2011 ve 12:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 My jsme brali u ČMSS ze stavebního spoření. Máme úvěr cca 2 mil. Nicméně, musím kvitovat to, že jsem měl celou dobu dostatečnou rezervu a dost počítal, protože celá stavba, bez pozemku, vyšla na cca 3,7 mil a to ještě nepočítám vnitřní vybavení. Z toho samotný dům byl za cca 2,7 mil s kuchyní od lamontu, zbytek krb, DČOV, terasa, základovka se sklepem a do něj okna a dveře, projekt atd. a to nepočítám terénní úpravy, které už letos určitě dělat nebudu. Jednak není za co, jednak už bude zima.... Takže to jen informace pro ty, kteří se rozhodují pro dům, aby měli představu, že to není 2,2 mil, jak se píše v letáku a konec. Ostatní platby postupně nabíhají, a člověk by se mohl dostat do dost velkých problémů.
6. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
l1006
9
  • Stavím dům
    Česká republika
 @boratko no, mas pravdu , presne tak jak pises , nas to taky cca 3 miliony a to jsme pozemek dostaly od rodicu ...jedine stesti jinak asi nestavime ... emoticon
6. říj 2011 ve 13:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
 @boratko Souhlasim, my mame Novu 77, a oproti avizovaným 2mio jsme teď již na 2,7mio. ..a to jsme ještě ani nekopli do základů... a zařízení s pozemkem do toho samozřejmě nepočítám... emoticon Těch nových položek vyskakuje nějak moc a bez toho, aby si člověk dopřál nějaký nadstandard ... Takže pro ty, co ještě jen plánují: počítejte s hooodně velkou rezervou, pokud to chcete mít v klidu a v průběhu stavby nechcete obvolávat známé, aby vám půjčili - my jsme si dali rezervu na hypo 500.tis a bohužel, nestačí to...
6. říj 2011 ve 13:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Stavím dům
    Stránčice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
hruskajda
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Stavím dům
    Stránčice, Region Praha - východ
 kdo máte solární panely k ohřívání vody , jaké jsou počáteční náklady? pro 4 členou rodinu a hlavně jak jste spokojeni , prosím i o doporučení na firmu - od RDR máme jen přípravu
6. říj 2011 ve 14:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
 ahoj, mám další otázku k Siko. Nechal jsem si nacenit dlažbu do zádveří a chodby - celkem cca 10 m2, nicméně v kalkulaci od Sika se objevilo 20,57 m2? Bylo zmíněno, že RDR požaduje 20 procent na prořez plus jedno balení (to chápu), nicméně nechápu, jak se dokázali dostat na dvojnásobek podlahové plochy? Stejně tak to máme i u kuchyně (navíc stejná dlažba). Máte s tím někdo zkušenost?
6. říj 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš