Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 ahoj, můžete nám někdo poradit jak správně udělat půdu? Mám napsaný materiál, ale nějak nevím , jak se to bude tvořit emoticon
18. říj 2011 ve 12:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 na co se uchytí ty hranoly, jak dlouhá jste měli prkna? můžou být 4m a 3m - když na délku to má být 7m? Chceme kdyžtak říct chlapům na stavbě, ale at jim to nenachystáme blbě emoticon
18. říj 2011 ve 12:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hoots
Registrovala se 18. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
hoots
Registrovala se 18. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 @stratford určitě závěsné, je to modernější a myslím, že i do nové koupelny zapadne lépe než "starý" typ stojacího WC. Když jsme řešili koupelnu mi, tak jsme věděli, že chcem závěs, jen ten standard se nám nelíbil, ale pán na výběru v Siku nám doporučil jinej typ.Pán byl velice profesionální a myslím, že teď máme nádhernou koupelnu. Sice jsme si museli něco doplatit, ale zase koupelnu budeme mít dlouho takže proč nedat o něco víc. Hlavní je, že se nám to líbí a krásně se nám bydlí......
18. říj 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
 @stratford My jsme dali klasiku, takže nevím, zda časem neolitujeme - je fakt, že geberit vypadá líp a je moderní, ale to je asi tak všechno. Nám přišlo 10tis. navíc za záchod jako peníze vyhozené do koše (ne-li jinam emoticon ) Těch 20tis. se dá investovat v domě podlě mně líp jinam a ne tam, kam chodíš dělat potřebu... ale to je asi otázka priorit ..a peněž navíc, samozřejmě.
18. říj 2011 ve 12:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @hoots Vidim, ze se Pan ze sika cini i tady na diskuzi.... emoticon emoticon emoticon emoticon......On aby to ten Pan neprehnal....
18. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @otoron Hlavně by si SIKOvný pán měl trochu zopáknout češtinu, ono to "mi" trochu bije do očí emoticon.
18. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @stratford my bydlíme od května a vůbec už to neřešíme, že nemáme závěsné a určitě nelitujeme. Manželka je chtěla, pro mě to byly vyhozené peníze..Počítali jsme každou korunu a snažili se zároveň vytěžit maximum. Máme WC ve standardu, je až ke stěně, takže odpadá umývání podlahy za ním...Ale každý má jiné priority a finanční možnosti.. emoticon emoticon
18. říj 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 @caarodejka
ono ta čeština tady je celkově na pováženou

@biker
My jsem taky nad geberitem přemýšleli, a taky nemáme pníze nazbyt. ZYZY55 to napsala svým způsobem hezky. Nicméně, už jsem chtěl mít moderní WC, nikoliv kombi a když jsem cenu navýšení promítl do celkového rozpočtu, tak jakoby se tato položka ztratila. Ale neříkám, že je to levné, ale prostě už jsme chtěli geberity.
18. říj 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
Registroval se 6. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 55 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
 @djgas ty a nedelati tam neplechu ekvitermni regulace, jake krivky mas nastavene na kotli?

@petunnka
@dracula ono jde spis o to ze fasada je dalsi izolace, takze v zime vic protopite..ja bych na te fasade trval emoticon..za tyden se ma na chvilku pocasi umoudrit ;)))

@fialka4 sme bydleli 2 mesice bez kolaudace, je to jenom papir, o nic nejde....

@novaci mame a nemuzeme si vynachvalit, cekat 30sekund na teplou vodu kdyz se chces sprchovat je fakt pruda emoticon. Mame nastavene ze po 2 hodinach sepne cerpadlo a roztoci teplou vodu po trubkach, asi ten interval prodlouzime, zatim to vychytavame.
18. říj 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
fotoportrét
fotoportrét
stoned
4
 @baltazar asi 18 000, domlva s fasadnikama za praci 12,5 zbytek marmolit ale moc krasny=drahy emoticon.
jinak mam polystyren 50cm.

@artepp mame kombinaci s radiatorama a topi to ihned, jde to citit rychlejs nez radiatory...

@romina15 mymame int dvere svoje a delali nam je pred predanim
18. říj 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
Registroval se 16. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 80 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 Tak když se tady někdo pokouší dělat PR SIKu, přidám se na druhou stranu. O mé reklamaci už SIKO nekomunikuje ani s RDR. Ze servisu se od pátku snaží někoho příčetného ze SIKA sehnat aby vyžešil mou reklamaci, ale bez výsledku. Mě to samozřejmě nezajímá, partnerem je pro mě RDR a co mají se svými subdodavateli je jejich boj. Nicméně rada všem potenciálním obětem cirkusu na kolečkách jménem SIKO: Cokoli, třeba i TOITOIka na zahradě je lepší než koupit cokoli od haj**ů ze SIKA !!!!!!!!!!!!!! Nebtar, nebrat, nebrat !!!!
18. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 @caarodejka Pána ze SIKA si asi nechám vytetovat na přirození - Buď půjde do **** nebo bude viset emoticon
18. říj 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 725 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 724 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
 @stoned My jsme první zimu bydleli až ke konci února, takže jsme topili na minimum. Takže nás fasáda netrápila. emoticon
18. říj 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Měl by někdo zájem o projektovou dokumentaci na NOVU 101 2010 ???Je to kompletní PD+energ. štítek budovy z 9/2010 ve trojím vyhotovení. Dali jsme za to 36 tis. a po týdnu !!!!!! přecházel na model 2011 za dalších 36tis emoticon . Toto mi zůstalo a je mi líto to dávat jen tak do sběru. Neuvažuje někdo o stavbě svépomocí a toto by nevyužil ? Prodám za 5000,- Kč.
18. říj 2011 ve 20:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
 @bedulka11 průměr má úplně optimální emoticon myslím, že to jinde vyjde nastejno...pokud tam nedáte lešenářskou....nelituji toho, měli jsme jiné starosti
18. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
 nováci101.....jaké máte zkušenosti s odvzdušněním radiátorů?
18. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 @bramborak
odvzdušnil jsem až na potřetí jinak furt žbrblalo v radiátorech emoticon
18. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
artepp
6
Registrovala se 28. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Tak u nás byla podlahovka i po 12 hodinách provozu studená a k tomu se přehřál kotel, takže přijeli rýmařováci a začali opravovat. Ukázalo se, že byly jak radiátory tak podlahovka hodně zavzdušněné a nadto, byly u podlahovky ještě nějak divně zavřené a přiškrcené přívody vody ve směšovači. Teď už vše šlape, ale myslím, že v podlahovce ještě vzduch bude, protože když jsme otáčeli ventitlem v horní koupelně, tak bylo šlyšet jakoby napouštění vody. Nejhorší je, že odvzdušnit radiátory zvládneme, ale na podahovku si moc netroufáme, chlapy si na to přinesli speciální hadičku, takže se jich budu muset příště zeptat na podrobnosti.Doufám, že u druhé topné sezóny už to zvládneme sami emoticon
19. říj 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Tak stavba vesele pokračuje! emoticon Už 4.den jsme měli tašky na střeše a dnes by měli obkládat. Musím říct, že jsme nadšení a přesto, že jsme domek naživo viděli, stále se nám líbí víc a víc... emoticon Uvidíme, jak se podaří zmáknout tu fasádu. Stavební dozor je taky spokojený, takže zatím všechno šlape jako po drátkách! emoticon
19. říj 2011 ve 12:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @fialka4 My už máme střechu hotovou a dělá se fasáda.taky jsme z domečku unešení emoticon
19. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @stratford ahoj, tak my zatím ještě nebydlíme , ale situace u nás je taková, že dole máme geberit /přece jenom tam projde i návštěva/ a v horní koupelně klasiku, ale vybrali jsme záchod , který se vešel do standartu a vypadá moc hezky. Deset tisíc je fakt dost emoticon .Tak at se dobře rozhodnete emoticon
19. říj 2011 ve 12:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @bramborak díky emoticon
19. říj 2011 ve 12:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @luji My už máme taky střechu hotovou,ale tu fasádu vám zavidím.... emoticon Na ní jsem hodně zvědavá, jak bude vypadat ve velké ploše. Vybrali jsme "kafe s mlíkem". Jako jste si vybrali barvu vy?
19. říj 2011 ve 13:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @fialka4 Na fasádě je zatím natažená jen stěrka - finální omítku by měli dělat zítra nebo v pátek. Vybrali jsme takovou šedofialovou....k tomu černá střecha abílá okna.Snad to bude vypadat hezky emoticon
19. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @stratford Tak my investovali do závěsného WC, jak nahoře, tak i dole. Přece jen toto je věc,kterou nepředěláš. Opravdu záleží na každém, do čeho je ochotný investovat. My jsme chtěli jiné vstupní dveře,ale příplatek kolem 20tis. se nám zdál moc....tak jsme nakonec nechali dveře plné s tím, že třeba česem výplň vyměníme.Nemohli jsme mít zkrátka všechno emoticon
19. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj, koukám, že tady řádí nespokojenost s reklamacemi, já přidám svou trošku do mlýna, jelikož nás opravdu nas.... a to firma Kassard. To, že jsme už ani nekomunikovali s RDR, ale přímo s nimi pominu, i když jak psal
@microscan "Mě to samozřejmě nezajímá, partnerem je pro mě RDR a co mají se svými subdodavateli je jejich boj. " Jak možná víte, prvně jsme zreklamovali dveře v obývacím pokoji, které měli prasklinu asi 6cm dlouhou. reklamaci nám uznali, po 2 měsících šíleného uhánění a stálého "našeho" volání jim konečně vyměnily za nové. Milé nové dveře se ale prohly tak, že nahoře byla díra 8mm, takže opět reklamace ... opět uhánění, po měsíci žádná odezva, když po 6 týdnech pán dojel a vytáhl dveře, zdáli se mi nějaké tmavé, oproti těm novým, co jsme dostali, a tu ve mně začal hlodat červ, ale říkala jsem, přece by nám nevrátili ty první dveře s prasklinou emoticon . No co myslíte ... no byly to naše staré reklamované první dveře, které se ani nesnažili spravit. emoticon . Jako nemáme slov, ani páku, co na ně ... Takže všem radím, přidejte si do smlouvy nějaké sankce za nevyřízené reklamace včas ... a za neseriózní jednání ... bohužel si jím ničí svou pověst sami ....

My jinak nemáme problém s odvzdušněním, někdy se topení musí nejdříve natlakovat, takže pokud nehřeje, zkontrolovat tlak v trubkách.
19. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @vilemina12 Tak to je docela síla!! emoticon emoticon emoticon
19. říj 2011 ve 20:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
Registroval se 10. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
zdenekh (44 r.)
17
Registroval se 10. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 107 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 ahoj, nemáte někdo tip na firmu která umí za rozumný peníze usadit ČOVku a udělat vsakovací jímku s nějakými jílovými mosty a celý to propojit a zprovoznit. Stavím na rozkraní Prahy - východ a okr Kolín. Díky za info emoticon
19. říj 2011 ve 21:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rivi
23
Registroval se 22. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Má 8 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rivi
23
Registroval se 22. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Má 8 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Česká republika
 Dobrý den. Mám dotaz na ty, co už mají postaveno, popř. bydlí v NOVA 101. Dům máme již hotový, fotky dodám až bude vše kompletní, ale nevím jak s garáž. vratama. Máme standartní, vyklápěcí. Když dodělám podlahu v garáži, pořád bude mezi ní a zavřenýma vratama mezera cca 3 cm. Neměla by být zespoda na plechu vrat nějaká guma, nebo něco?
19. říj 2011 ve 21:09  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
 @rivi já bych zvednul podlahu ještě o 3 cm emoticon
19. říj 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš