Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

3. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
 @zuzicz To mně taky zajímá ... z reklamací u RDR už mi naskakuje husí kůže emoticon Naposled jsme reklamovali odlepené podbití (ani se neptejte, kolikrát jsme je museli uhánět) a pak to přivrtali obyčejnými šrouby, vypadá to tak trochu jako pěst na oko, přičemž muž prohlásil, že kdyby to tušil, tak si to teda udělá sám emoticon Pokud se mi ty schody podaří nějak inteligentně vyfotit, zkusím to semka dát ... co vy na to ...
3. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @vilemina12 Já to zkoušel taky,je tam jeden program pro T01(podlahovka),T02(radiatory),časový program 5 ani u jednoho nemůžu změnit předvolbu rozsahu dnů,po změně vždy přejde do původního stavu....
3. lis 2011 ve 21:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @zuzicz Já je mám ošoupané již od stavby...
3. lis 2011 ve 21:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
 @djgas emoticon emoticon a to jsi tak prevzal?
@vilemina12 chapu, ze to neni nic prijemneho, ale radeji reklamovat nez to potom za hromadu penez a prace opravovat
3. lis 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @zuzicz Ono to vypadá jako matná plocha,v mém případě při předání byl v domě pěkný bordel všude,takže jsem to připisoval prachu atd.po vyleštění leštidlem se to zlepšilo,ale vodu to zatím rozhodně nesaje...zatím...
3. lis 2011 ve 21:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
 @luji já se bavím o ČEZ distribuce, dráty jsou jejich a nikdo jiný mi dráty nepřivede emoticon
3. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @djgas Jak je možné, že před předáním domu neuklidili. my měli uklizeno, umytá okna,schody byly po celou dobu stavby zakryte kartony a igelity. Zatím jsem na nich nic nepozorovala
3. lis 2011 ve 22:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @djgas já teda nechápu v čem je problém, aby k vám zajel někdo, kdo se trochu porýpe v tom nastavení. Odborníkovi by to snad nemělo zabrat tolik času. Držím palečky, ať vše dopadne k tvé spokojenosti
3. lis 2011 ve 22:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @jitule23 to tak uklidili řemeslníci nebo tam měli na úklid někoho jiného? myslím hlavně ta okna...
4. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duan
16
Registroval se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
duan
16
Registroval se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků.
 @vilemina12 Naše schody vypadají taky hrozně. Bydlíme přesně rok. Reklamace je zaevidovaná a jak je asi u rdr normou, 30 dnů již uplynulo a nic se neděje...
4. lis 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @jitule23 Já teda nevím,já měl všude zbytky otřeného silikonu,které jsem douklízel ještě 2 týdny, na rámech oken mám zaschlou žlutou pënetraci od fasády, která nejde ničím dolů-hlavně,že jsem si připlácel za design dřeva.No RDR si sama podřezává větev,známí byli rozhodlí pro NOVU 77,ale když to viděli u nás,rozhodli se pro jinou firmu,u nás v kraji je konkurence velká.
@bedulka11 To já tvrdím také,jen stále uháním RDR o návštěvu,ještě chvíli a budu to řešit s právníkem.
4. lis 2011 v 08:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @djgas můžu se zeptat, která parta vám stavěla dům? trochu mě děsíš emoticon Neprovedli jste si něco během stavby? Většinou píše každý jak je spokojený emoticon
4. lis 2011 v 09:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 My jsme tedy měli dům uklizený. No, uklizený... emoticon V ponožkách bych tam nechodila, el nahrubo byla špína dole, od silikonu nikde nic, okna byla neumytá, ale byl na nich folie. Nicméně vše se muselo znovu umýt a vyčistit, těžko by se dalo rovnou nastěhovat do domu tak "umytého"

@djgas
My jsme měli večer ve 21.30, než jsem šel spát teplotu 19,5 a ráno, když jsem vstával, bylo 18,0 st., Ale je pravdou, že v ložnici máme celou noc otevřené okno na ventilaci, netopíme tam. V dětských pokojích bylo večer vyvětráno a otevřena mikroventilace, navíc ve všech horních pokojích byly otevřeny eveře, abychom malé děti do ložnice slyšeli, takže chladný vzduch vesele proudil po domě emoticon Přesto se mi zdál úbytek přes noc velký, nato, že v noci moc zima nebyla. Nicméně, na druhou stranu musím říct, že teplotu na topení mám nastavenu na 19,5 st a když večer předstalo topit v tento okamžik, tak ještě za chvíli se teplota dostala na 20 st, ale potom , jak jsem šel spát to spadlo na oněch 19,5 st.
4. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @duan no to není potěšující zpráva, už začínám přemýšlet, že si to necháme bez laku a sami si to pak uděláme podle našich představ....
4. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @jahooodka U nás vše uklidili sami chlapi ze stavby, umyli okna, vše otřeli, silikon nikde žádný, protože máme koberce, tak se tam hned dalo v ponožkách chodit. Sice tu a tam byla malá kapka malířské barvy, ale tu opatrně odstraňuji postupně, když na ni přijdu. Před stěhováním jsme vyluxovala, vyleštila okna, otřela dlaždice a stěhovali jsme se.
4. lis 2011 v 09:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @bedulka11 @boratko Spíše naopak,přítelkyně jim vyvařovala jak krá** , nosili jsme jim basičky s pivy a já nevím co ještě,no dost se hádali perťák s dělníky,parťáka po sléze vyhodily právě pro zmatek a předčasné předání domu.
Teď mi bylo vysvětleno od RDR,že kotel Ray reguluje okruh radiátorů dle okvitermy-poměru venkovní teploty a nějakých křivek,tím pádem bez vlivu vnitřní teploty,takže si to tak trochu žije vlastním životem nezávisle ny tom co je nastaveno na termostatu...
4. lis 2011 v 10:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
Registroval se 15. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
 V našem případě byl tedy dům uklizen velmi dobře. Kdyby takto po sobě uklízel každej řemeslník, to by byla paráda, což ale ve většině případů neplatí. Samozřejmě bylo nutné dům po předávce pořadné vysmějščit, vyleštit atd. ,ale s tím snad každý počítá, ne??? Nebo se pletu???? My jsme v našem případě určitě neočekávali, že by chlapy lítali po baráku s leštidly na okna, plouvočky, schody, dlažbu, atd.
4. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
 @djgas
S tím parťákem je to teda smůla, to zas jo. My měli parťáka, resp. celou partu super. My jsme se o ně taky celkem starali, u nás to při stavbě bylo velice fajné ;)
4. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
Registroval se 16. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 80 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 @duan Zákon 634/1992 o ochraně spotřebitele §19 odst3:
"Prodávající nebo jím pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit."

Poslední věta je pro tebe zajímavá. Můžeš požadovat přiměřenou slevu, vrácení peněz nabo výměnu vadného výrobku za bezvadný.
4. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @sembeth no já jsem právě mile překvapena z komentářů, že většina domů je uklizena od nejhoršího, samozřejmě neočekávám, že vše bude zářit, já bych stejně asi všechno uklízela znovu, i kdyby to zářiloemoticon
4. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
 @jahooodka Tohle bylo u nás také OK. Uklizeno bylo velmi slušně. Samozřejmě vzhledem k tomu že tam týden před předáním brousili sádrokarton tak si prach ještě pár dní sedal a chtělo to tak 2-3x vytřít, ale bordel tam rozhodně nenechali.
4. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @djgas tomu říkám pech... my si to teď užíváme u přípojek . Máme jednoho takového šikulu na kanalizaci... začínám ho mít plné zuby, ale už to s ním musíme nějak doklepat emoticon Nejradši bych mu vyházela ty trubky co tam doteď dal a udělala znovu s někým jiným. Kdybysme to už nepotřebovali dodělat a zaházet, tak letí emoticon emoticon emoticon
4. lis 2011 v 11:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
 Ahoj, máte někdo automatickou regulaci externího vzduchu ke krbu/krbovým kamnům v kombinaci s IZT?
4. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
 @djgas
To mě taky zaráží. Moje žena jim taky vyvařovala, několikrát měli buchty, já jim první den koupil basu radegast birelů, potom jsem jim chtěl koupit zase, ale už radegasty nebyly, tak jsem koupil nějaká jiná, levnější a těch se skoro ani netkli,, pěkně opovrhovali.
Jak už tady bylo jednou řečeno, asi je lepší jim nic nedávat a nekupovat. Nakonec, když mi neudělali pochůzi půdu a dali tam jen lávku, tak mi rozmlouvali, abych to nenechával dělat a že s jinými domácími chodili na pivo, ale tady že to bylo nějaké divné. Tak oni neudělají pochůzí půdu, já ji vyžaduji, protože jsem ji prostě chtěl mít a zaplatil jsem za ni nemalé peníze a oni jsou ještě naštvaní, že to po nich chci.....
4. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
 @vilemina12 Ahoj, schody už máme taky ošoupané. Bydlíme přesně rok. Nejvíc trpí ten poslední v přízemí. Jsou už i poškrábané, ale to dávám za vinu psovi, asi mu o víkendu namočím ocas do laku a půjde natírat emoticon
4. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 Teda muzu vam rict, ze jste me s temi schody docela dostali. To jsem necekala. Jak tomu zabranit (krom tech otresnych nalepovacich kobercich, ktere maji v OC Brno). Myslite, ze by pomohl jeste jeden nater laku nebo neceho takoveho?
4. lis 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 @bedulka11 taky ted mame problem s dokoncenim pripojek. Nedokazu si ani predstavit, ze bych mela stavet svepomoci nebo dodavatelsky a resit takhle vsechno. Delate zaroven i destovou kanalizaci nebo teda vsakovaci jamu v nasem pripade? Nebo to nechavate az po dokonceni domu. To nas prave jeste ceka.
4. lis 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata009
14
Registrovala se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
kata009
14
Registrovala se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
 @zuzicz zuzi, my dešťovou kanalizaci budeme dodělávat, až bude dům stát. aspoň to pak hezky všechno napojíme. Teď jsme udělali jen splaškovou.
4. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @zuzicz to už máme všechno hotové, máme i připojenou vodu, jenom čekáme na tu kanalizaci- jeden poslední díl
4. lis 2011 v 17:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
peterson
15
Registroval se 17. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @zuzicz Originál lakováno s laky BONA řada MEGA. Já jsem mezibrousil mřížkou a zalakoval 3x BONA TRAFIC - dvou komponentní lak do tělocvičen. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží.
4. lis 2011 v 18:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš