Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

5. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vilemina12
36
Registrovala se 5. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 7 přátel.
 @duan Tak to mně teda velmi zajímá, jak dopadneš s reklamací, tedy, jak tento problém vyřeší, pak určitě prosím napiš, až se ti je podaří dokopat k činnosti emoticon .
@petovi úplně přesně, nejhůř je na tom první schod v přízemí emoticon , poškrábané je máme taky, vyfotit to nejde, ale vypadá o, jak už tu popisoval @djgas , matná zašedlá plocha.
Jinak já musím říct, že jsem po dělnících nemusela uklízet nic, tak jak mám dům nafocen v galerce, tak vypadal při předání, vytřeno, vyleštěná umyvadla, baterie....(až po krbařích jsem musela uklízet), fakt perfektně čisto. Někdy si říkám, že takhle ho už nikdy uklizený mít nebudu emoticon.
4. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
 @zuzicz jsou to schody z Polska....nedělám si iluze, že nám vydrží...asi je řešením nechat je přelakovat...nechám se (ne)příjemně překvapit
4. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
 @jitule23 to je jednoduché - pokud nestíhají termín (z jakýchkoliv příčin), tak uklidit nestihnou....je to o štěstí na partu a o štěstí, že je během stavby nedvolají dočasně jinam....
4. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 @holoubci79 s pořádkem v garáži jsme na tom stejně,ale podlahu jsem vyřešil dvojitým nátěrem speciální barvou,obložil a osilikonoval sokl dlažbou a kromě 8 kotev,které téměř nejsou vidět je hotovo.Příjde mi zbytečné na podlahu cokoli dávat.... emoticon
4. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 Přišlo vyúčtování od ČEZu:za celou stavbu+3týdny k tomu(většina šla na drahý tarif) a dělá to celkem 2034kč.Docela jsem byl mile překvapen,ale na druhou stranu se kromě topné zkoušky téměř netopilo emoticon
Co se týká reklamací,tak jsme hlásili nějaké drobnosti,které přisli ještě ten den opravit,ale před 14 dny jsme hlásili pokles tlaku v solárech+vadnou pumpu u nich,problém s vchodovými dveřmi a kromě přidělení čísla nic.Chápu že při objemu postavených domů nestíhají,ale asi by "reklamační"mělo posílit emoticon
4. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
 @gabka32 Dobrý den, chystáme se stavět 2.Q 2012, četla jsem zde Váš příspěvek o šikovném pánu , který Vám dělal elektro rozvody a hromosvod. Chtěla bych Vás poprosit o kontakt na něj. Budeme stavět ve Vřesině u Hlučína a vy jste z Karviné. Děkuji moc.. Dáša email: daso@seznam.cz
5. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @dasa3 napsala jsem kontakt do IP emoticon
5. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 89 přátel. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 89 přátel. Region Kutná Hora.
 Zdravím, chtěla bych se zeptat těch co topí el. kotlem a mají soláry. Elektrikář z RDR mi tu říkal, že zásobník od solárů při sazbě D45d o ČEZU ohřívá jen 8 hodin denně( v zimě, kdy soláry moc neohřívají), nikde jinde jsem o tom nic nenašla. Je mi to celkem divné, když levná sazba je 20 hodin denně, máte s tím někdo zkušenost?
5. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @mild Moc děkuju za reakci. Můžu se ještě zeptat jak jste přišli na to, že Vám to špatně těsní?
5. lis 2011 v 18:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
lenka_v2
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @rdk A můžu se zeptat od kdy to větrání dělají ve standaru? My jsme stavěli v srpnu a nic takového nemámeemoticon.
5. lis 2011 v 18:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
 @djgas ekvitermní křivka se dá také přeci také nastavit. Co jsem koukala do návodu našeho systému, dá se nastavit patřičná citlivost. Tzn, zda bude regulace na venkovní teplotu reagovat rychleji nebo naopak pozvolněji, Nemůže být problém v tomto? My to máme myslím nastaveno na 1,05. Je několik doporučení, která se liší v závslosti na použitém vytápění - rediátory vs. podlahovka atd.
doporučená nastavení pro: podlahové vytápění, křivka: 0,3 ....1,0
vytápění radiátory: 1,2...2,0
vytápění kovenktory 1,5....2,0
Strmost topné křivky obecně popisujen vztah mezi změnou výstupní teploty ke změně venkovní teploty. Topná křivka by se měla měnit jen po malých krocích a ve větších časových intervalech! - toť poznámky z našeho návodu na kotel Hoval. Možná ti to pomůže
5. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 @michalamat je to tak,volali jsme na ČEZ a tam nám řekli přesné časy na všední dny a na víkendy-liší se.Každý kraj to má údajně jinak.
5. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
 @bakin my máme od ČEZU taky časy kdy jsou ty čtyři drahé hodiny, ale nechápu jak může se může ohřívat voda jen osm hodin denně, to je taky nějak dané ČEZEM kdy to je?díky
5. lis 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 Ano,je to dané-zavolej si na linku ČEZu a tam Ti pro Tvůj region řeknou přesně ty časy kdy to u vás běží.Jiné o víkendu a jiné ve všední den.Je to rozdělené na 4+4 hodiny,takže by se to mělo v pohodičce doohřát emoticon
5. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Praha-západ, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Musím říct, že i my měli uklizeno a řekla bych dokonce skvěle uklizeno!! emoticon Sice při předávce se tam ještě trochu našlapalo a určitě si ještě před nastěhováním jednou vytřu podlahy a otřu prach, ale např. okna jsou umyta tak, že je ani mýt už nepotřebuju! Přesně jak píše @vilemina12, nevím, jestli ještě někdy budou takhle vypadat! emoticon Na partu si nemůžu vůbec v ničem stěžovat, můžu jen chválit a to jsme jim nijak nevyvařovali... emoticon Dostali 2bábovky, balení kafí, balík vod a na konci každý flašku, pže jsme s nimi byli opravdu spokojeni! Ty reklamace začínají být docela husté... emoticon
5. lis 2011 ve 21:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 @fialka4 S tím úklidem u nás to tak horké nebylo,ale zametli(o stírání nemohla být řeč)a zbytek jsme si udělali sami.Ta okna Ti závidíme emoticon My jsme jim udělali 2x oběd,nějaké vody a flenděru při májce......Jinak básnili jak domácí před námi je večer hostil po hospůdkách,obědy a kdesicosi,ale myslím že to asi jen zkoušeli,nebo narazili na naštědré domácí.
5. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
 @lenka_v2 Mrzí mne vidět Tvého smutného smajlíka, zřejmě jste stavěli dům krátce před rozšířením standardu o ventilátor v techn. místnosti, event. spodní koupelně dle dispozice a potřeb daného domu. My jsme měli KS 13.7., tedy nějaký zhruba měsíc před Vaší montáží a na ventilátor nás specifikátor již upozornil... Jak už jsem tu ale zmínil, montážnicí na něj ještě v říjnu koukali dost překvapeně, že ho zatím nikde nedělali... Jeho dodatečná instalace by sice nebyla úplně nemožná, ale vzhledem k nutnosti odvodu vzduchu velmi obtížně realizovatelná.
5. lis 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @bakin Myslím, že přesně, jak tady už někdo psal, takovéhle hoštění bylo zvykem za dob minulých. Dneska jsme si všichni zaplatili nemalé peníze za stavbu a všechno kolem a není důvod, proč vydávat takové zbytečné výdaje za hoštění v hospodách apod. Dům by měl být postaven precizně i bez jakéhokoliv pohoštění! Určitě to chlapi potěší, když něco dostanou navíc, je to milá pozornost od domácích, ale počítat s tím automatiky, je podle mého názoru špatně.
5. lis 2011 ve 23:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
fialka4
23
  • Již bydlím v domě
 @rdk To mě teda taky štve, že ho nemáme... emoticon Navíc ve spodní koupelně jsem byla přesvědčená, že jsem ho speciálně chtěla, ale v KS se nějak nezaznamenal (a já si na to opětovně vzpomněla až po postavení domu), takže bohužel není ani tam! emoticon Alespoň tam máme okno...
5. lis 2011 ve 23:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 @fialka4 Svatá pravda,líp bych to nenapsal emoticon
5. lis 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
 @bakin a jakou jste meli prosim partu? my mame p- Kolarika tak doufam ze ti budou ok, a nebudou cekat nejake obzerstvi emoticon
6. lis 2011 v 16:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
 @michalamat D45d je 8h ohřev vody a 20h topení....
6. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
Registrovala se 9. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
Registrovala se 9. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vyškov.
 zdravím, mám takový technický dotaz, u novy 77 je ve standardu započítaná i rekuperace, která stojí normálně pro novu 101 asi 90 tisíc? Díky.
6. lis 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
Registrovala se 1. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 218 příspěvků. Má 21 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
Registrovala se 1. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 218 příspěvků. Má 21 přátel. Region Příbram.
 @haankaa22 Neni. To je navic.
6. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
 Aha, oni to mají v tom letáku tak divně napsaný, že člověk neví jestli to tam je nebo není.. emoticon je tam ve standardu napsané: " - provedení ENERGY ČESKO M 2011 – nucené větrání s rekuperací tepla"
6. lis 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
 Každopádně díky za odpověď emoticon
6. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
 @haankaa22 To sice napsano maji, ale to je energy, my mame standard. Taky jsem to na pocatku nechapala. Je to takovy paket navic. A myslim, ze ani 90.000 neni konecna cena. My nemame, tak nemuzu rict, ale slysela jsem neco i o 150.000. Ale fakt nevim, nechci strasit.
6. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
 Já teď přemýšlím, jak by se dala vyřešit ta spodní koupelna, aby byl obývák větší a nezabrala se garáž, kterou tam potřebujeme emoticon Jestli udělat dole jen záchod...no uvidím, asi to hodím na papír a budu si malovat emoticon Hlavně si nedokážu představit jak je to ve skutečnosti opravdu veliké a jak by se v tom obýváku rozmístil nábytek..jestli se tv vejde pod ty schody, když tam bude i krb...no mám hlavu jak pátrací balón emoticon
6. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
fotoportrét
fotoportrét
haankaa22
6
 to je šílená cena, ale slyšela jsem, že je to opravdu moc dobré. a dávali jste si ten centrální vysavač? to by se mi též moc líbilo emoticon
6. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
fotoportrét
fotoportrét
glovena
60
 @haankaa22 Nedavali. Jsme spokojeni s vodnim vysavacem. Rekuperaci necht posoudi ti, co maji. Ja jsem slysela jak pozitiva tak negativa. Jinak existuje diskuze tykajici se Novy 77emoticon Ale tady jsou informace naprosto dokonaleemoticon
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/dum-nova-77-rd-rymarov-stavite-planujete-bydlite/
6. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš