Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @romina15 My máme černou střechu + šedofialovou fasádu + bílá okna a všichni to chválí. Když si vzpomenu tak ti večer přidám foto emoticon

@setam13 My jsme změny řešili až před pospisem samotné smlouvy o dílo - a domluvit se s nimi určitě dá emoticon Jen se nenechat odbýt....
2. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @pavelcent @webgen My máme plastové (bez prosklení), ráno -17 a v pohodě.....je to nějaký divný....Ani nemám pocit, že by v zádveří bylo výrazně chladněji než v chodbě...
2. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
Registroval se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel. Liberecko, Česká republika.
 @jahooodka Neboj se ničeho a stůjte si tvrdě za tím co chcete-my u KS ještě rušili kus stěny a i když se pánovi moc nechtělo,tak to šlo.Nekupuješ si 20dk salámu,takže se nenechte ukecat že nejde nebo že je to původní lepší.
2. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
webgen
22
Registroval se 27. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
webgen
22
Registroval se 27. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
 @luji A jaký máte práh pod dveřmi? U nás je hliník nebo něco na ten způsob a tudíž je to ideální vodič chladu
2. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1026 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @bakin
No tak já si zase na soláry nemůžu stěžovat. Jedou bez sebenšího problému.Dnes ráno teplota na soláru -13C a v poledne +43C. Takže přitápí v v tomto mrazivém počasí. Nikde nic neteče a funguje to. přidávám fotky námrazy na dveřích.
2. únor 2012 ve 14:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1026 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @luji
Dveře reklamujeme a bylo na nich zjištěno, že jsou prohnuté čekáme na vyjádření výrobce a případnou výměnu či opravu tak doufám, že si pohnou.
2. únor 2012 ve 14:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 @pavelcent Máme nastavené že se soláry spustí až od 40C a to od listopadu neudělali...A chlapi co u nás byli na reklamaci říkali že je to tak od jara do podzimu a že je to normální -zima a nejedou emoticon .Jinak ty dveře-to je síla,my máme jen zimu...
2. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
radu
14
Registrovala se 20. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 144 příspěvků. Má 8 přátel. Kozojedy, Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Kozojedy, Česká republika
 zrovna vcera jsme to s manzelem resili, ze jsou lidi co maji namrzle dvere, my nastesti nic, sice je tam trochu chladneji nez jinde ale zadne namrazy a to bylo vcera -14. A mame taky ten nerez parapet
2. únor 2012 v 15:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
 museli jste dodávat geologický průzkum pro stavbu základové desky ? Je to napsané v podkladech pro Rýmařov, ale předem o tom nikdo nemluvil. Díky za info
2. únor 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @pavelcent Máš podlahové topení v zádveří nebo radiátor, případně na kolik máš radiátor puštěný?
2. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @luji Co vím , tak RDR dodávají okna i dveře 2 firmy T.W.I. a nějaká druhá(název si již nepamatuji), vždy se mě pán na reklamačním ptá od které firmy je mám....
2. únor 2012 v 16:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
Registroval se 15. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sembeth
12
Registroval se 15. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků.
 @pavelcent + bakin + djgas

Ty dveře jsou teda víc než síla.

My zatím problém se vstupními dveřmi nemáme (plast) až tedy na to, že nám teď celkem znatelně přes noc zatuhává klika zevnitř, takže jde pak ráno celkem dost ztěžka otevřít za značného skřípění!!!. Klasické zádveří nemáme (model 2010, jako pseudozádveří pracovna s rozšířeným vstupem), ale problém s teplotou zatím nebyl, přestože v našem pseusozádveří moc netopíme, i tak tam máme stále cca 19C a více. Takže vstupní dveře OK ze všech směrů vyjma tedy vnitřní kliky. Nicméně máme problém zase jinde (střešní okno v koupelně).

Se solárama spokojenost, v takto slunečném ikdyž mrazivém počasí daj ve špičce cca 40-48C.

Dle mého teď panují ideální klimatické podmínky pro totální otestování domu (u nás přes noc včera -20.5C), kdy se rozhodně projeví všemožné nedostatky na které by normálně nedošlo. Po takovýchto mrazech mě pak už nemůže snad nic zaskočit, což beru jako plus. Jo, a taky jsou samozřejmě optimální podmínky pro případnou termovizi.
2. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @pavelcent můžu se zeptat, jak jste postupovali při reklamaci dveří? Taky nám to takhle namrzá a rosí se nám sklo u dveří. emoticon V zádveří je chladněji. Máme taky dřevěné dveře
2. únor 2012 v 17:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @bedulka11
Dveře jsme reklamovali tak jak vše ostatní. Prostě jsem napsal na reklamační odd. a čekal až se ozvou.V zádveří je teď v těchto mrazech tak 10C. Topení tam máme elektrické podlahové řízené čidlem které je v chodbě takže teoreticky by měla dlažba v předsíni mít stejnou teplotu jako v chodbě, ale o tom si můžeme nechat zdát je ledová jako prase. emoticon Uvidíme jak to bude po reklamaci dveří. Do dveří mezi předsíň a chodbu jsme nechali zafrézovat integrovaný práh, aby z předsíně netáhlo - skvělá věc.
Jinak souhlasím se sembeth - ideální počasí pro testování snad se mi podaří si na víkend půjčit termokameru, abych to zkontroloval.
2. únor 2012 v 19:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
 @djgas Diky za zpravu. A vy mate dvere od firmy T.W.I. ? Celkem by me zajimalo jestli by se v tom dalo najit nejake pravidlo ;) Jestli s jednou firmou lidi problemy nemaji a s druhou ano. My zaciname zvazovat alespon ty drevene dvere, ale jak ted pridaval fotky @pavelcent, tak to taky neni zaruka klidu ;(
2. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @setam13
Já myslím že se to liší kus od kusu lhostejno od jaké firmy. Prostě ať jsou dveře plastové nebo dřevěné , problémy můžou nastat u obou a nezbývá než reklamovat. Všichni jsme zaplatili 100% ceny tak máme právo na 100% ní výrobek. Naštěstí RDR se reklamace snaží řešit - alespoň u nás i když to někdy trvá a urgence jsou nezbytné.
2. únor 2012 ve 20:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
Registrovala se 25. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
 Můžu se zeptat jaké máte dohodnuté sazby na elektrokotel? Nám ČEZ nabídl dvoutarif kdy levný proud stojí cca 2,50kc což se nám zdá trochu moc...Díky
2. únor 2012 ve 21:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
Registroval se 29. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 406 příspěvků. Má 11 přátel. Region Bruntál.
 @pavelcent
My máme v zádveří taky znatelně chladněji než na chodbě. A to přesto, že v zádveří jede topení naplno a kolikrát, při topení je radiátor úplně horký. Nedovedu si přestavit, jak to mají ti, co zádveří nemají emoticon Námraza na dveřích není, ale zřejmě jimi táhne, i když..... Když rukou objedu těsnění, tak mi nepřipadá, že by táhlo.

Všichni, jak to u vás vypadá, když večer končíte s teplotou 21 st., kolik máte ráno? My dnes měli 17 st. Ve 22 hod 21 st a v 5 ráno 17 st. O 4 st teplota dolů, to už je celkem dost.
Soláry máme schovaná v tak nízkém slunci za stromy, takže jedou jen minimálně, když se sluníčko pře strom dostane..... Ale myslím, že nenahřeje. Nejlépe bylo, když na kolektorech byla teplota 20 st.
3. únor 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @boratko My měli večer teplotu v domě 22 st, ráno 20 st. venku bylo -17 st. Máme model 2010, takže dvojskla a bez předstěny, ale letos pociťujeme i chlad v zádveří, dveře sice nenamrzají, ale zdá se nám, že se prohnuly dveře nebo furto, protože kolem zámku nedoléhá těsnění. Musíme tozkontrolovat až manžel přijde no a pak asi bude nutno reklamovat.
Taky si říkáme,že jěště že máme zádveří, jinak by byla asi dole v chodbě pěkná zima.
3. únor 2012 v 08:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @hop23 My měli 4 kamiony + jeden náklaďák s přísvěsem s taškami. 3 kamiony přijeli už den předem, všechny čtyři byly složeny první den montáže. Některé pak rovnou odjeli, ale některé čekali, až budou mít zpětku. Jeden kamion u nás byl dokonce 3 dny! Chudák...
3. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
 @luji To bys byla hodná, díky!
3. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kosmikos
9
Registroval se 12. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků. Má 5 přátel.
 @zyzy55 My to máme, je to ten tarif D45. Když si to dáš, tak máš 20 hodin denně levný proud a 4 hodiny drahý a kromě toho máš ještě 8 hodin denně levný proud na bojler. Ten levný stojí s daní přesně 2,61 Kč a drahý s daní 3,18 (teď od Nového roku, předtímt o bylo o cca 6 - 8% méně). K tomu měsíčně paušál 420,- Kč s daní. Já jsem to zkoušel tak nějak porovnat s jinými dodavateli a vyšlo to zhruba stejně, někdo nabízí jakoby levnější elektřinu, ale zase mají dražší ty poplatky za dopravu elektřiny, takže ve výsledku rozdíl minimální. Já si hlavně říkám, že takoví ti alternativní dodavatelé nejsou úplně spolehliví, s ČEZem když něco řeším, tak opravdu není problém (kromě samotné výstavby přípojky, ale to neřeší ČEZ Prodej, nýbrž ČEZ Distribuce, takže se samotnými dodávkami a platbami za spotřebu to nemá nic společného).
3. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
fotoportrét
fotoportrét
boratko
7
 @jitule23
My máme model 2011, tedy trojskla a předstěnu. Nicméně v noci bylo -25 st., ale to by neměl být takový rozdíl v teplotě. Na druhou stranu je pravda, že termostat je hned u zádveří a tak tam je chaldněji než v celém domě, takže mohlo být taky celkově tepleji, ale přes noc netopíme.
Ráno i v těchto mrazech vyvětráme a já jsem měl v noci otevřenu ventilačku v ložnici, i to možná hraje roli....
3. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
 @kosmikos Můžu se zeptat k tomu tarifu, kde je noční proud... moc tomu totiž nerozumím - musí být nějak uzpůsobené už na to předem rozvody v domě, když chci, aby mi některé zásuvky fungovaly jen na noční proud a při denním (drahém) byly odpojené? Děkuji.
3. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
missicka
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
missicka
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Brno.
 @boratko , tak mi většinou vytopíme obývák na 23 st., to je tak kolem 21.00 hod a ráno v 6 je teplota 21 st. Včera jsem hodně větrala večer, takže bylo v obýváku jen 21,5 a ráno v 5 bylo 18,5, takže nám to klesne o ty 2 st. Máme taky docela problém s tím zamlžováním oken, ale dnes v noci jsem zkusila všechny žaluzie vytáhnout nahoru, zamlžení je mnohem lepší, jen cca 0,5 cm od spodu. V zádveří je také znatelně chladněji....
3. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
fotoportrét
fotoportrét
bakin
22
 @boratko Máme model 2011,trojskla a předstěnu.Večer kolem 22hod míváme 22st.,ráno v 7 kolem 19.Myslím že dům vychládá docela rychle,ale při kvalitě oken a dveří jsem to v těchto mrazech čekal horší... emoticon
3. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
zyzy55
38
  • Již bydlím v domě
    Region Kladno
 @kosmikos Moc díky za odpověď, hned v tom máme jasno emoticon
3. únor 2012 ve 14:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarda_petarda
Registroval se 29. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jarda_petarda
Registroval se 29. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků.
 @romcovaklarka Vlastni rozvody v dome k zasuvkam na to prizpusobene byt nemusi, jedna se v podstate jen o upravu v rozvadeci, kde pozadovane okruhy zasuvek pripojite na stykac, ktery je bude zapinat, kdyz CEZ sepne levny tarif.
Rozdelovat zasuvky podle toho jestli je aktivni levny tarif nebo drahy se ale podle meho nazoru u tarifu D45 (primotop) nevyplati. Rozdil mezi sazbami je necelych 60 haleru, jak psal kosmikos. Naprosta vetsina spotreby elektriny je elektrokotlem a bojlerem, ktery vzdy jede jen na levnou sazbu. Podle toho co budete mit za dum se dava vetsinou 6kw nebo 9kw kotel, bojler do 3kw. Zadny jiny spotrebic pripojitelny do bezne zasuvky nema takovy prikon jako kotel, max 3.6kw a hlavne se nepouziva tak casto jako kotel a bojler, takze i kdyz budete spotrebovavat drahy tarif nema to na finalni vyuctovani prakticky vliv, rozdil ve spotrebe je proste prilis maly. Vyplatilo by se to jen v pripade, ze byste chtela vytapet napr. nekterou mistnost el.primotopem ze zasuvky, ale to nedava moc smysl, kdyz mate radiatory. Dalsi proti je fakt, ze levny tarif uz zdaleka neni jen v noci, ale spina ho podle svych potreb a stavu site na dalku CEZ. Rozvrhy jsou sice zverejnovane, ale meni se a neustale myslet na to, kdy ta zasuvka bude funkcni a kdy ne je myslim otrava.
3. únor 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 dlouho jsem tu nebyla, vidím, že řešíte zimu... my bohužel nemáme nic navíc, takže model 2010 bez zádveří... ted toho litujeme, ale prostě ty peníze navíc nebyly... dneska už je to standard emoticon
dveře se rosí, i klíč v zámku je celý mokrý, naštestí teda nemrzne... dole je loužička. okna se rosí hodně, i při vytažených žaluziích je okno do půlky mokré a když spíme třeba v ložnici všichni 4 plus pes, tak je orosené celé... na každém topení máme plínu na utírání emoticon pravda, že ted příliš nevětrám, když tak jednotlivě pokoje a až holky spí tak chvilku protáhnem zimu spodním patrem, jinak ne.
topíme krb.kamny, tak to je v obýváku i 25, ale teplo bohužel dál nejde, v chodbě je třeba i 20. nahoře pak 18, ted v těch mrazech i mín. takže navečer ještě přitápíme radiátory. nevím nakolik by nám teplota spadla, termostat je nastavený přes noc na 20,5, od 5ti topíme na 22 po celý den, protože jsem s malou doma.
3. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @jarda_petarda Díky za vysvětlení emoticon
3. únor 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš