Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

7. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Ad rosení oken: okna se nám rosila také velmi, až jednoho dne přišla má žena s tím, že slyšela od známé, že když se namažou okna tekutým mýdlem, mýdlo se nechá zaschnout, omezí to značně rosení. Od srdce jdem se zasmál a myslel si o tom své.... Až jednoho dne ze zoufalství z každodenního otírání orosených oken, jsem jedno okno namazal mýdlem, a.... světe div se! funguje to! Zkuste to, nic za to nedáte.... emoticon
25. únor 2012 ve 13:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 421 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 @jirka123 Zádveří určitě dělá hodně - zlášť proto, že dveře které RD dodalo jsou dle mého dost nekvalitní a táhne jimi, takže kvůli tomu je v chodbě taková zima (respektive teď pár týdnů už není díky zádveří emoticon )

Ty teploty co tu udáváte při topení dřevem mě tedy dost překvapují, u nás bylo v obýváku těch 27, chodba max.19 a nahoře ani raději nemluvit - když tam bylo 16-17stupňů, tak jsme zapnuli kotel a na topení v kamnech jsme se .....
25. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
fotoportrét
fotoportrét
haassinka
10
 @tweekee To musí být hezká okna pomazaná mýdlememoticon)) Také je to určitě dobrý tip pro rodiny s malými dětmi, které budou mýdlo z oken velmi rády ochutnávat emoticon)
25. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
Registroval se 2. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 247 příspěvků. Má 14 přátel.
 @haassinka je fakt, že dveře nejsou buhví jaká kvalita, nám je seřizovali snad hned po měsící, teď jsou docela ok. Měli jsme i problémy s okny, že dřely ale všechny je rozdělali a přestavěli a od té doby ťuk, ťuk bez problému.

Dneska večer provedu přesné měření v obývaků, zádveří a horních pokojích a o výsledky se podělím. Momentálně obývák 28.7 stupňů, netopíme, okno otevřený na ventilaci. Horní pokoj 25 stupňů
25. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zli05
2
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků a 1 album.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
zli05
2
Registrovala se 13. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků a 1 album.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 @maviska ne tlakovou koušku si udělali přes vrtačku (asi) a jinak v emoticon pohodě ,vodoměr nám dali až týden po předání,
@gabka32 ty vaše okna jsou hrůza, my teďka v pohodě, nejhorší to bylo při těch -20, ale čekám na seřízení, tak uvidíme emoticon
25. únor 2012 v 16:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
Registroval se 19. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @jirka123 Ja nevim, ale ty vase zkusenosti s vytopenim celeho domu kamny bez vymeniku jsou pozoruhodne. Moc se mi tomu nechce verit. Opravdu topite jen kamny v obyvaku? Opravdu mate termostat od kotle vypnuty? Pisete, ze ho mate umisteny v horni mistnosti, to by vysvetlovalo, proc nahore mate teplo, kdyby vypnuty nebyl. Vysvetluje to i ta spotreba, kterou pisete za rok (7954kWh). Pokud byste vytopil cely dum opravdu kamny, proc je tak vysoka? Pisete, ze jste se nastehovali az v pulce kvetna. Spocital jsem moji spotrebu za stejne obdobi a dostavam 6162kWh a to topim take kamny jen v obyvaku, ale narozdil od Vas zbytek domu elektrokotlem. Mam stejne zkusenosti jako zbytek diskutujicich, ze kamna bez vymeniku ani chodbu ani patro nejsou schopny vytopit. U Vas to na me dela dojem, ze kamny sice topite, ale nahore Vam pritapi kotel, o cemz svedci i ta spotreba, kterou uvadite.
25. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @nova001 myslíte, že jsem blbej, že bych nepoznal, že mi nahoře topí topení? emoticon Termostat máme nahoře stažený na 15 stupňů, tak aby kotel nespínal - a opravdu nespína - to taky umím poznat emoticon . Aktuálně máme dole 27.3 stupňů celý den netopeno vůbec a nahoře 24.5 stupňů.
Bydlíme od května, topili jsme od půlky října, nejdřív jenom večer od 18hod do rána, do cca 8hod na 22 - 23 stupňů - nastaveno na horním termostatu. Jinak jsme občas přes den topili dřevem. Byl jsem skoro měsíc doma nemocný přes prosinec a to jsme topili celý dny jen elektrikou. Od začátku února topíme jenom dřevem, protože jsme ho nakoupili a moc nespálili. Když byly velký mrazy i přes den -10 stupňů, tak jsme topili nonstop dřevem. Teď jak je přes den nad nulou, tak zatápíme až teď večer, aby dům nevychladl. A OPRAVDU to stačí. Dveře do zádveří zavřeno a z obýváku a horních pokojích na maximum otevřeno. Kamna máme Romotop a topím na minimální přivod vzduchu.
25. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
 Neresili jste nekdo to, ze byste chteli, misto standartnich podlah od RDR, vinylovou podlahu? Pripadne jestli je ochotne to RDR udelat v ramci domu, kolik odecitaji za plovoucku atd. Moc diky za pripadne postrehy.
25. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitus
26
Registrovala se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vitus
26
Registrovala se 21. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 5 přátel.
 @setam13 odečtou vám plný standart cca 550,-kč .Nebo doplatite pouze rozdil od základu.
25. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @gabka32 tak takhle orosená okna jsem taky ještě neviděla emoticon To asi nebude moc normální . Jinak my máme krbová kamna s výměníkem .Při KS se pán taky pokusil o to, aby nám to vymluvil, ale neuspěl. Máme totiž komín u kuchyně. Prý kdyby jsme ho měli na druhé straně, tak by nám to vymlouval víc. Takhle se s tím moc nezdržoval.Jsme rádi, že je takhle máme . Elektrikou jsme topili jenom do napojení krbovek a od té doby jenom dřevem. I při těch krutých mrazech naprostá spokojenost.V kuchyni ,v obýváku a dole v chodbě máme topení vypnuté. V noci jsme nepřitápěli, až ráno jsme znovu zatopili.. V těchto dnech zatápíme až později odpoledne.
25. únor 2012 ve 20:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @jirka123 Rozhodne si nemyslim, ze jste blbej, ale je ponekud podezrele, ze vsichni ostatni maji odlisne zkusenosti nez Vy. Neni mi proste jasne, jakym zahadnym zpusobem Vam ten teply vzduch cirkuluje po celem dome? Jinde se kvuli tomu dela vzduchotechnika, pripadne rozvod vzduchu od kamen a u Vas to funguje samo? To je divne ne? Jeden zasadni rozdil tady ale byt muze, protoze rikate, ze dole topite na tropickych 28, tak jedine co me napada je, ze teplota vzduchu je tak vysoka, ze ten vzduch do chodby tak nejak cirkuluje. Nikdy jsem na takovyhle tropy netopil, ale rozhodne do 24st teploty v obyvaku vzduch nahoru necirkuluje ani nahodou. Ta spotreba elektriny se vyjasnuje, jestlize topite drevem az od unora, pak ta faktura do 2/2012 byla komplet za topeni elektrokotlem, cemuz ta spotreba odpovida. Ale ta cirkulace vzduchu je opravdu zahadna, tomu se mi proste nechce moc verit, tak nejak je to proti fyzice. Ze se teply vzduch dostane na chodbu jeste ok, ale cim ho dostanete do tech pokoju v patre mi je teda zahadou. Nechybi Vam treba izolace ve stropu? emoticon
Vyrazny vliv na teplotu uvnitr domu ma slunecni svit, opravdu mate tyhle teploty nahore ve vsech mistnostech (i severnich, pripadne severovychodni) a za pocasi, kdy je cely den zatazeno? Napriklad dneska, kdyz cely den svitilo slunce mam dole 23 a nahore 22 krome severovychodni mistnosti, kde je 17 a to za cely den nesepl ani kotel ani netopily kamna, proste to jen vytopilo slunce.
25. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @jirka123 to se mi nechce věřit že aniž byste topil máte v obýváku 27st emoticon emoticon emoticon

@bedulka11 no uvidíme, pošleme fotky panu Dˇáskovi. a opět jak jen trochu vykouklo sluníčko, nám nejdou otvírat terasová okna emoticon tak snad se na to po 6měsících, co jsme posílali reklamaci přijedou podívat emoticon v těch velkých mrazech nám dokonce terasové dveře namrzaly zevnitř emoticon

@haassinka mýdlo mě taky pobavilo... ale možná zkusíme aspon tam, kam děti nedosáhnou emoticon
nemohla bych poprosit o fotku toho zádveří? inspirovali jsme se tuším u vás tím výklenkem a ted dumáme jak doplnit aspon jakousi přepážku v chodbě se zatahovacími dveřmi.... nebo přistavět skleněnou verandu, fakt nevím... emoticon
25. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @luji a máte dvoj nebo už trojskla? u trojskel problémy s rosením nejsou nebo jen minimální... mi se snažili dělníci co tu byli na reklamaci namluvit, že rosení je díky kytkám (mám jen pár orchidejí v obýváku a jinde žádné, okna se rosí všude :-/
25. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulkaha
6
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 40 příspěvků. Má 9 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hanulkaha
6
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 40 příspěvků. Má 9 přátel. Region Brno.
 Možná už to tu někde psané je, ale nemám nervy pročítat 440 stran diskuze emoticon
Pro ty už zabydlené v Nově 101, jaké jsou náklady na vytápění elektřinou/plynem...?
Děkuju emoticon
25. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @gabka32 musím to asi zaklepat, ale zatím fakt žádné problémy s okny ani terasovými dveřmi nemáme, držím palečky, ať všechno brzy vyřešíte emoticon
25. únor 2012 ve 21:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @nova001 já každopádně nemám zapotřebí cokoliv přikrášlovat nebo si vymýšlet. Nemám zkušenosti s RD, bydlel jsem celý život v bytě. Je pravda že v obývýku máme i při min. přívodu vzduchu do kamen min. 27 stupňů, nahoře je pak samozřejmě méně většinou kolem 22 stupňů, což mi bezproblému stačí. Pro někoho je 27 sť. nesnasitelný, mě to nevadí emoticon Nevím jestli nám chybí izolace ve stropu, doufám, ale že ne emoticon Teploměr máme jen v horním dětským pokoji, tam nebydlíme a ve zbývajících ložnicích máme pocitově stejně teplo jak v tom pokoji s termostatem. Když ale náhodou nemám přes den otevřeny dveře do ložnice a večer tam přijdu, tak je tam samozřejmě zima. Nesnáším zimu a při teplotě pod 21 stupňů je mi zima. Možná své dělá, že nemáme žádný okno na sever. Vchod domu - východ, terasa - západ, štít domu - západ, garáž - sever.
Jestli máte nápad jak Vám to můžu dokázat, rád to udělám. Samotnýho mě to zajímá, proč to u nás funguje a ostatní s tím mají problémy.
25. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @hanulkaha Mám nyní k dispozici vyúčtování plynu za 1 celé topné období tedy únor 2011 - únor 2012. Plynem topíme (kotel kondenzační Geminox - dodávka RDR) a ohříváme vodu - zásobník na 120 l a v korunách dělá spotřeba za toto 19 900,- . Za nás mohu říci spokojenost. v bytě 3+1 jsme projeli i 26 000,- při stejném režimu topení - tedy ráno chvilku, pak odpoledne a večer. Musím ale říci, že hodně dělá sluníčko, pokud svítí, dům se krásně ohřeje a není třeba vůbec topit. Jiný zdroj tepla - kamna, krb - nemáme. Vše ostatní v domě je na elektřinu, ale tam zatím celé období nemáme, takže až bude, budu to moci sečíst a říci, kolik dělají spotřeby eergie za celý dům.
25. únor 2012 ve 21:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @jirka123 Ta orientace domu je zasadni, jestlize na sever nemate zadne okna, je mozne, ze v kombinaci s tou extremni teplotou v prizemi to tech 22-24 v patre za slunecneho pocasi udrzi. Pokud to sledujete teprve od unora, kdy jste zacal topit kamny, je mozne, ze to tak nejak vychazelo, protoze co si pamatuju, tak alespon u nas (Praha -Vychod) bylo v unoru vicemene slunecne pocasi (prestoze mrzlo) s par vyjimkami, kdy snezilo. U nas je stit domu na vychod, takze se pokoje s temito okny sluncem prakticky neprohreji (specialne ty severni), slunce je brzo na jihu a pak na zapade.
25. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @nova001 je možný, že to je tou orientací a extrémní teplotou v přízemí. Každopádně nám to takhle funguje a jsem s tím spokojen. Příští zimu chci zkusit topit celou jen na dřevo.
25. únor 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @gabka32 Mate u tech terasovek uz prolepeny ram okna ke sklu? Nevim, jaka mate okna, ale RDR melo drive problemy u oken TWI s tim, ze ram okna nebyl fixni, prohybal se a na vysce terasoveho okna s nim bylo mozne i rukou v pulce vysky okna (v urovni kliky) normalne o par milimetru pohnout. Zkuste pri otevrenem okne (kridlo bez kliky) zhruba v pulce vysky okna zatahnout za ram smerem od skla. Pokud se hybe, pak je jasne ze bude stacit, kdyz se trochu otepli a ram se roztahne a bude drhnout. Resenim je donutit RDR, aby ram prilepili ke sklu a to tyhle problemy vyresi.
25. únor 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka911
15
Registrovala se 22. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 11 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lenka911
15
Registrovala se 22. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 11 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
 Ahoj, prosím, ako ste to mali s montážou? Mali ste počas celého priebehu voľno z práce a dohliadali na priebeh? díky.
25. únor 2012 ve 23:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
 Máte někdo v horní koupelně u Nova 101 umístěný bidet? Ráda bych poprosila o inspiraci.
Děkuji
25. únor 2012 ve 23:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @hanulkaha my topíme jen elektřinou a docela často dřevem v krb.kamnech a za první rok nám vycházela spotřeba elektřiny 3000/měsíc - to jsem celý den doma s dětmi, takže se často vaří, jede TV, PC, ohřev vody... přijde nám to slušné, v paneláku jsme platili jen za elektřinu kolem tisícovky emoticon

@lenka911 ideálně je vzít si volno na první dva dny, to baráček hezky roste před očima, ale lepší je dohled i pak, ale třeba na hodku mrknout co je nového... nebo když nám stavbyvedoucí volal... celou dobu jsme tam rozhodně nestrávili.

@jirka123 kolik máte teplotu pokud v kamnech netopíte? jinak těch 27mi přijde už dost emoticon, my jak máme v ložnici 19 tak už je mi horko emoticon

@nova001 to nevím jestli je prolepené, ale všimla jsem si, že ted už dávají i na terasovky okna dělená, takže asi problém nemáme jenom my... s tím rámem to zkusím.
26. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka911
15
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lenka911
15
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
 @gabka32 díky moc
26. únor 2012 v 08:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @lenka911 Manžel si bral volno na první asi 3 dny, to byl na stavbě skoro celý den (natáčel si kamerou, jak to roste emoticon ) a další dny jezdil vždycky ráno cestou do práce a pak odpoledne já nebo oba. Stačilo na chvilku, ale dolaďovalo se během stavby spouusta věcí, tak i chlapi byli rádi, že jsme se tu denně otočili a všechno se řešilo hned.
26. únor 2012 v 09:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patrikos
1
Registroval se 22. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Dobroslavice, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
patrikos
1
Registroval se 22. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Dobroslavice, Region Ostrava.
 @nova001
Docela mne překvapuje, že se terasové dveře stále ještě prolepují. Dělali mi to 2x, a nikdy to nebylo OK. Prý se tuto fintu naučili u výrobce Německu (:
...Tak jsem se obrátil na dodavatele oken (G+M). Namontovali mi mezi křídla 2 dilatační podložky, takže se dveře zkrátka nemohou roztáhnout. Od té doby je klid.
26. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @patrikos Taky mne to prolepovani prislo jako ponekud nestandardni reseni. Jestli to delaji porad nevim, u me je to zalezitost rok zpet. Kazdopadne faktem je, ze u me to nastesti pomohlo. Ten ram je proste prilis vysoky a nedrzel se presne skla. Jak ho k nemu prilepili, tak problemy zmizely. Muzete mi prosim vyfotit ty dilatacni podlozky? Zajima me jak to vypada.
26. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @gabka32 naposledy jsem přikládal když jsem šel spát tj. o půlnoci, ráno je oheň vyhaslý a už netopíme a máme tu dole 29 st. a otevřený okno v kuchyni na ventilaci a nahoře 25.5 st.
26. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @jirka123 tak 29 jsme u nás ještě neměli - nejvíc 27 a to už teda byla sauna emoticon Jaký máte krbovky?
26. únor 2012 v 10:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
fotoportrét
fotoportrét
jirka123
58
 @bedulka11 máme Romotop Natura 10. A to mi manželka říkala, že v noci když šla dolů, tak bylo dole 32 stupňů emoticon
26. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš