Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rejdidlo
8
Registrovala se 27. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Máslovice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
rejdidlo
8
Registrovala se 27. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Již bydlím v domě
 @bramborak ahoj,díky za radu.Každá je moc dobrá.Máš nějaké špatné zkušenosti?
13. kvě 2012 v 15:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 ahojky, koukal jsem na web k-keramiky a zjistil jsem, že mají prodejnu v Brně, Boskovicích a Hodoníně.
Je tu někdo, kdo si vybíral koupelny u nich a přitom stavěl v Praze a okolí? Není tam pak nějaký speciální příplatek za dopravu apod?Poté, co jsem tu četl stížnosti na Siko, tak se ptám. Nehledě na to, že v ukázkových realizacích některých koupelen zde na fotoblogu, které s enám líbí, se mi zdá, že co vidím je z obkladů K-Kermaiky.
13. kvě 2012 v 18:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nylo
20
Registrovala se 19. ledna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
nylo
20
Registrovala se 19. ledna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Blansko
 Ahoj, vy co už bydlíte, bo se blížíte ke zdárnému konci, mohli by jste mi pls napsat, co máte za systém závěsných wc, jaké wc, tlačítka, jaká je spokojenost apod...díííky mocka
13. kvě 2012 ve 20:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @dejvi ahoj,my byli v k-keramice ve Stodůlkách a nevybrali si. Co se nám líbilo bylo za šílenej doplatek,tak jsme šli do Sika ajsme spokojení.
Dopravu dle mě řešit nemusíš...
13. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @suzannehappy díky za odpověď, takže jsou i někde ve stodůlkách. Nemáš na ně kontakt, nebo kde to je psané? Já koukal na www.k-keramika.cz a ta, jsem nic takového nenašel. Jinak se mi zdálo, že ty obklady mají dražší než Siko. Koukneme se k oběma a pak se rozhodneme.
13. kvě 2012 ve 20:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
Registroval se 16. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 80 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
microscan
2
Registroval se 16. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 80 příspěvků.
 @suzannehappy Tak to ti závidím. U mě SIKO podělako co mohlo, neskolaudovatelná vizualizace, pozdní dodávky na stavbu, nefunkčnost při předání domu a reklamujeme jště rok po převzetí domu .... hrůza
13. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pistanda
58
Registrovala se 15. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 30 přátel.
 jak jste řešili hromosvod - nemáme ještě barevnou fasádu a bez hromosvodu nám nezkolaudují emoticon Můžeme si nechat udělat hromosvod - neřešil jste někdo podobný problém?
13. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
    Řevničov, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
 @dejvi Jsem středočech a objednával jsem v K-Keramice v Brně. Nabídli mi, že mají vzorkovou prodejnu v Praze, ale tam dojíždí pouze z Brna na žádost zákazníka a mají tam hodně omezený výběr. Jejich další nabídka zněla dojet do Brna a dostat 1.000,- Kč slevu (jako za cestu). Měli jsme cestu z dovolené okolo, tak jsme to spojili a musím říct, že nelitujeme. Vše proběhlo OK od objednání po dodávku na stavbu. Naprosto profesionální přístup pana Novotného a snažil se i poradit, kde se nechá ušetřit. Příplatek za dopravu nebyl žádný, ani jsme si nakonec neřekli o tu slibovanou slevu, protože jednání bylo na 1*.
13. kvě 2012 ve 22:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @tomikno Ano, četl jsem zde, že je s nimi spokojenost. Ale jsou teda dražší? Mohu se zeptat, kolik jste dopláceli na nadstandardu za Vámi vybrané koupelny v K-Keramice (klidně i do IP)?
13. kvě 2012 ve 23:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
 @dejvi Příplatek byl 108.000,- Kč a to jsme si celkem dost "poroučeli" emoticon. Závěsné WC v obou koupelnách, okrasný proužek v obou koupelnách, Vana Rosa ll, zástěna k vaně, dvojumyvadlo včetně skříněk a horních skříněk, termostatická baterie, soft-close prkýnko, a pod. V Siku jsme vůbec nebyli, takže nedokážu porovnat ceny, ale nepřijde mi to tak strašný. Určitě by vyšla laciněji vlastní dodávka, ale pak si zase RDR napočítá montáž, takže nevím, jestli se to vyplatí.
13. kvě 2012 ve 23:31  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
 @dejvi Myslím, že jsou v ceně i dveře do pouzdra (3x) a navíc dveře do garáže a na půdu z pokoje v patře s výztuhou proti kroucení. Tím si ale nejsem úplně jistý, protože tu nemám kalkulaci.
13. kvě 2012 ve 23:34  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasek1538
28
Registroval se 6. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Tachov.
fotoportrét
fotoportrét
vasek1538
28
Registroval se 6. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Tachov.
 @pistanda ahoj,když nám dělali fasádu,tak si stím normálně poradili,ten pán co nám dělal hromosvod to potom jenom poopravil,dotáhl a bylo hotovo. Spoj se stím kdo ti ho bude dělat a domluv se emoticon
13. kvě 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Tak už máme hrubou stavbu, je to opravdu fičák, byl jsem u toho celé 3 dny a nelituji toho času, je opravdu vhodné si to ohlídat, sem tam se objeví fuck-up.
Co mne ale dostalo, je když si dělník přivedl návštěvu do našeho baráčku se slovy " vedu vám návštěvu na obhlídku" , ne že bychom mu to nedovolili kdyby se zeptal, a požádal, ale věta oznamovací mne dostala.
Pak to ještě zdůvodňoval, že je to přeci jen hrubá stavba.
14. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
Registrovala se 16. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 105 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
Registrovala se 16. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 105 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @dejvi V Praze se jmenují A-Keramika, prodejny viz http://www.a-keramika.com/
14. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @mirekk Super, my zrovna máme dnes -21emoticon takže už se nám to blíží mílovými kroky, taky u toho chceme být co to bude možné... Můžu poprosit co za "fuck-up" se u vás objevily? Každá informace je dobrá emoticon Obávám se, že u nás se dveře taky netrhnou, když máme otevřené přízemí, je jich ještě opravdu u 101 málo...
14. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
romina15
27
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @pistanda Ahojky, nám zkolaudovali bez hromosvodu. Mám dojem, že se po něm ani vůbec nepídili (ačkoliv vše ostatní řešili do detailů...). Po vás to vyžadují?? Hromosvod nám montovali teď v pátek na hotovou fasádu, těsně před těmi bouřkami, takže právě včas emoticon
14. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 117 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
 Dostal jsem kalkulaci ceny domu a zaujala mě jedna položka - zařízení staveniště, oceněná cca 20 tis. Máte to všichni? Co to vlastně znamená? Díky.
14. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @dejvi je to naproti XXX Lutz,ve Stodůlkách co dřív bylo Tesco+Asko...a ještě dříve Carefour...rohová budova na světelný křižovatce.
@tomikno máme v koupelnách zhruba to co ty...doplatek nebyl ani poloviční,v Siku se vybrat dá. V Brně jsme nebyli...
14. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vtk
21
Registroval se 24. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vtk
21
Registroval se 24. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 @alfiha Zařízení staveniště je kontejner na stavební odpad. Já škrtnul a zařídil sám za 5 tisíc, včetně pronájmu a likvidace..
14. kvě 2012 ve 13:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
 @vtk Diky za odpoved. To se mi ulevilo. Hlasil jsem jim, ze ho od nich nechci, ale asi to u tech predbeznych kalkulaci nechavaji.
14. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
 @pistanda Co vím, tak to zkolaudují i bez hromosvodu. I když je tam třeba uvedený. Právě při návštěvách jsem se o tom s lidma bavil. Já bych ho řešil až po.
14. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @microscan jak říkám,my byli moc spokojení...je to asi kus od kusu...dokonce nám ani nenutili snížený WC do obou koupelen,říkal že se tam vejde normální
14. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fundys
1
Registroval se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
fundys
1
Registroval se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Má 1 přítele.
 Co se týká hromosvodu, na konečné specifikaci mi doporučili nechat so ho udělat před tím, než budou dělat fasádu (cca od 3-4 dne stavby). Já se s místním hromosvodářem domluvil, že si dá do stěn zatím jen úchytky na hromosvod. Tím se vyhnu tomu, že by se něco montovalo už do hotofé fasády. Hromosvod se pak dodělá kdykoliv po předání. Dnes mi právě dělají fasádu, dům by měl být předán v pátek.
14. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @ihisi my jsme hromosvod mít museli,bez něj by to prej nešlo...
14. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bedulka11
19
Registrovala se 26. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 64 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Stavím dům
    Region Olomouc
 @ihisi tak my ve Šternberku mít hromosvod musíme. Máme ho v projektu a tudíž ho chtějí pro kolaudaci. Kdyby tam nebyl, tak by to neřešili
14. kvě 2012 ve 14:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
 Mohla bych poprosit ty co staveli v okoli Praha Vychod a meli nejakou dobrou firmu na zakladovou desku, jestli by mi nedali kontakt (klidne do IP)? Neradi bychom sli do nejake neodzkousene firmy a pak byli nemile prekvapeni. Priznam se, ze me to celkem desi emoticon, preci jenom to jsou nemale penize, tak at je to dobre udelane. Predem vsem za rady moc dekuji.
14. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rejdidlo
8
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
rejdidlo
8
  • Již bydlím v domě
 Ahoj,na kolik vyjdou geologický průzkum a geodezie? A může někdo doporučit někoho? A ta fa.na základovku by mě taky trochu zajímala.Díky
14. kvě 2012 v 19:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @rejdidlo @setam13 ahojky, tak jsme asi všichni ve stejné fázi zájmu. My domlouváme pozemek a zjišťujeme zbytek. Taky mě zajímá, jak cena základovky v Praze nebo okolí, tak i cena a tipy na lidi co dělají geologický průzkum a taky cena za usazení domu na pozemek, případně další práce projektanta či geodeta, které jsou zapotřebí. Tak se tu našla skupina s podobnými zájmy a Ti co už staví nám určitě poradí ;) toto fórum je super ;)
14. kvě 2012 v 19:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
Registroval se 27. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 112 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Svitavy.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
Registroval se 27. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 112 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Svitavy.
  • Stavím dům
 tak vyjádření ČEZu k existenci sítí jsem získal za 1 minutu na internetu. To jsou služby emoticon Ještě aby tak fungovali pořád emoticon
14. kvě 2012 ve 20:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
 @dejvi Taky doufam, ze se najde nekdo, kdo nasel spolehlivou a ne predrazenou firmu emoticon My jsme si nechali delat usazeni pozemku u projektanta, ktereho nam doporucili v prazskem zastoupeni. Jednani v poradku, obcas nejake drobnosti, ale bez problemu po dohode opraveno. My jsme meli usazeni plus projekt nakladani s destovou vodou a zpevnene plochy a vyslo nas to na cca 17000Kc. V te cenen neni mereni radonu a zamereni pozemku :( Pripadne muzu poslat kontakt do IP. My jsme byli radi, ze maji s domy od Rymarova zkusenosti, protoze jsme pred tim poptavali "normalniho" projektanta a moc stastny z toho nebyl emoticon Tak snad to aspon trochu pomuze.
14. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš