Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
 @ps273877 Pana Macháčka znám a nemusíte se obávat. Dokonce i známí mi ho v případě výstavby RD od RDR doporučovali.
22. črc 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
 Zdravím. Kdo máte krbová kamna, zpevňovali jste v místě postavení kamen podlahu? Tzn. napři. tvarnicemi (Ytong) pod plovoucí podlahou? Mám pocit, že např. kamna těžší než 150 kg by se časem mohli trochu s podlahou propadnout. V případě, že ano, co jste pro zpevnění použili.
22. črc 2012 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
 @ihisi Ahoj, my nezpevňovali, máme mít kamna 85kg, ale říkali nám montážníci, že na 200kg se má v tom místě namísto polystyrenu dát ytong. Nad těch 150 bych ho možná radši taky už dala. Dá se to objednat při specce anebo (možná lepší) se první den na montáži domluvit, zeptat se, kolik toho ytongu, koupit si ho sám a oni vám to tam dají...
22. črc 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @ihisi my jsme pod kamna nechali zpevnit podlahu, domluvili jsme se při montáže, dodali ytong, chlapi ho tam položili a na to udělali normální podlahu, nebyl problém. Kamna sice zatím nemáme, ale připravené to máme všechno.
22. črc 2012 v 07:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 726 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 726 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
 @ihisi My jsme měli už při specifikaci firmou doporučeno raději místo, kde budou kamna, zpevnit. Takže jsme to nepodcenili. Myslím, že tam je Ytong, ale nevím jistě.
22. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 Ahoj všem, řešíme podlahy v naší budoucí nově 101. Mohu poprosit, jak jste uvažovali o materiálu, typu podlahy? My budeme mít teplovodní podlahové vytápění. Na tom jsem někde četl, že dlažba je dobrá, dobře přenáší a drží teplo, tak jsme uvažovali zda dát dlažbu i do obýváku a kuchyně (v kuchyni nám nějak přirozeně připadá dlažba vhodná). Ale zase velkou část roku se nebude topit, a to pak může být dlažba chladná pro děti. Koukáme tedy i na plovoučky a zaujala mě i fatra-click, vinylová plovoucí podlaha. To je něco jako lino na dřevěné desce? Vypadá to, že když je to podlepené korkem, že by to mohlo dobře i tlumit zvuk apod. Ale jak je to s podlahovkou, přenos tepla apod.? Máte někdo fatra-click podlahu? Jste s ní spokojení a jaké ma vlastnosti? A řešili jste taky někdo otázku zda plovoučka versus dlažba v obýváku a kuchyni. Jak jste se rozhodli a proč? Moc díky, promýšlíme vše jak jen jde a Vaše rady a zkušenosti jsou k nezaplacení.
22. črc 2012 ve 14:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 A jak se vám funkčně líbí kombinace podlahového teplovodního vytápění a koberců v horním patře?
22. črc 2012 ve 14:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @dejvi My jsme si nějak automaticky dali plovoučku a dneska nevím, jestli to nebyla blbost, kvůli tomu, že když se v létě bude trajdat v pantoflích anebo naboso dovnitř a ven, tak se tam nanosí kamínky a poškrábe se... Ale snad ne... Zas taky přesně kvůli dětem jsem nechtěla "studenou" dlažbu (v době, kdy se netopí) a taky na pády batolat mi ta dlažba přijde nějak pořád tvrdší než plovoučka.... Ale zkušenosti z praxe ještě nemáme emoticon
22. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @dejvi My fatraclick máme v obýváku, kuchyni a chodbě a jsem spokojeni. Ale nemáme podlahovku, nevím, jestli to spolu pasuje. Působí teple a pokud porovnám s plovoučkami, co jsem viděla, tak lépe tlumí zvuk, méně snadno se poškrábe a ty škrábance nejsou tak vidět.
22. črc 2012 v 17:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @dejvi My máme lamino v celém domě včetně kuchyně, v přízemí teplovovodní podlahovku, zatím tedy nemohu sdělit, jak to funguje v zimě, první zima nás teprve čeká, ale jestli se můžu přimluvit, tak volte mezi laminem nebo fatraclikem, dlažba v obýváku mně připadá dost divná už jenom z estetického hlediska, ale je to můj názor...
22. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brytney
Registrovala se 12. června 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
brytney
Registrovala se 12. června 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky.
 Ahoj, uvažujeme, že postavíme dům s RD Rýmařov, ale celé (včetně pozemku) to budeme financovat prodejem stávajícího bytu na hypotéku. Byli jste někdo ve stejné situaci? Jak dlouhou jste měli dohodnutou dobu na vyklizení svého bytu, když se Vám dům teprve stavěl? Popř. jak dlouho trval celý proces, tzn. koupě parcely-nastěhování? Moc díky!
22. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
Registrovala se 29. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Má 48 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
Registrovala se 29. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Má 48 přátel. Region Vyškov.
 @dejvi Máme fatraclick v celém spodním patře domu (kromě zádveří, technické a koupelny, kde je stejná dlažba). Ve stávajícím bytě máme Thermofix (také vinylová podlaha, ale lepená, výrobce je také Fatra Napajedla) v předsíni a kuchyni. Nechtěla jsem dlažbu, protože z domu rodičů vím, že je to studené. Plovoučku máme v obýváku a ložnici, takže jsme měli možnost posoudit, co je pro nás lepší. A proto jsme do nového domu volili Fatraclick - dobrá údržba, na dotek bosou nohou je to teplejší než dlažba či plovoučka. Pod Fatraclik ale není vhodné podlahové vytápění, to je náš názor, je to dost tlusté a ta vrstva korku slouží jako izolace, jak tepelná, tak zvuková.
Do kuchyně se dle mého názoru plovoučka nehodí, protože často něco upadne, tak to do ní udělá šrám, dírku, škrábanec. To samé se může stát i dlažby, proto jsme volili vinylovou podlahu. emoticon Viděli jsme i Novu, kde v celém spodním patře byla bílá velkoformátová dlažba, vypadalo to krásně, hodně to zvětšovalo, ale dle mého je to studené a takové sterilní emoticon Záleží také na tom, zda budete "trajdat" zvenku dovnitř přes fr. okna často, nebo jen příležitostně a zda se všem bude chtít vyzouvat, abyste třeba tu plovoučku nepoškrábali. emoticon
22. črc 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @romcovaklarka @to.nejde @jahoodka děkuji Vám za reakce. Zatím tedy tady máte plovoucí podlahy i v kuchyni 2x a 1x chvála na fatra-click, ale zatím nevím, jak fatra-click jde s podlahovým topením v praxi (v letáku samosebou píšou, že dobře). Jinak esteticky jsme přemýšleli o dlažbě v dekoru dřevěných podlach a teď to celé přehodnocujeme a rozvažujeme. A v patře máte taky podlahy nebo koberce v dětských pokojích? A co ostatní, jaké máte podlahy a proč? Kdo to máte i s polahovým vytápěním?
22. črc 2012 v 19:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
 Já jdu na radu s obkladem komínu, vložila jsem foto do alba "krb" (nevím, zda můžu vložit odkaz) , do užšího výběru jsme vybrali dva vzorky (velké) a tři malé vzorky leštěného kamene, ze kterého bude "rámeček" kolem dvířek. Jen teda ted dumáme, který, vzhledem k podlaze, lince a pracovní desce na lince. emoticon Díky za připomínky.
22. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @dejvi V patře máme krom koupelny všude koberce a neměnila bych. Máme malé dítě, druhé brzy přibude a pro prcky mi přijde koberec v pokojíčku nejlepší. A i já při vstávání z postele radši šlápnu na koberec, než na cokoliv jinéhoemoticon Máme v ložnici takový s vysokým vlasem a je úžasný.
22. črc 2012 ve 20:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
Registrovala se 4. července 2011 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 85 příspěvků. Region Praha.
 Tak jsme se posunuli od reseni zasuvek a svetel pro ctvrtecni KS ke strese ;) Prosim studovali jste nekdo rozdil mezi standartni taskou od Bramacu Moravska taska plus a "nadstandartem" Alpska taska plus s nejakou jejich pry lepsi ochranou Protector? Jde mi hlavne o to, jestli ma smysl za to priplacet, jeslti je to opravdu o tolik lepsi. Moc vsem diky za rady...
22. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
fotoportrét
fotoportrét
setam13
1
 @machja Divala jsem se na fotky a ja osobne bych radeji sla do toho jemnejsiho obkladu. Myslim ten svetlejsi emoticon Ale je to jen nazor dle fotek, protoze na zivo muzou ty barvy pusobit taky jinak. Kazdopadne prijde mi, ze hodne zalezi na tom, jak moc chcete aby byl ten obklad vyrazny. Myslim, ze ten tmavsi bude v pokoji hodne zarit a asi bude slozitejsi k nemu pak sladit i zbytek obyvaku. Ale je to jen muj pocit. Jsem vam asi moc neporadila ;)
22. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @machja Díky, taky mě ten fatra-click zaujal, ale právě řeším co s tím podlahovým vytápěním. JInak ale kamarádi mají od RDR Novu 86 a na podlahové vytápění si dodávali podlahy sami - OSB desky polepili korkem a zalakovali. A podlahovka topí celkem v poho a to OSB desky s korkem budou asi širší než fatra click. Ale pokud máte někdo fatra-click na podlahovém vytápění, sem se zkušenostmi prosím.

Machjo, díky za všechny fotky co přidáváš. Mohu dotaz, jaký dekor to máte? Tipuji dub karpatský. Mohla bys prosím do fotoblogu přidat fotku z chodby v přízemí, jak jde ten dekor ke schodům (máte schody klasický buk nebo jste měnili)?
22. črc 2012 ve 21:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @machja JInak já ti to trochu zkomplikuji. Šel bych do toho výraznějšího obkladu. Je v něm i šedá barva, jako jsou ty krbový kamna, a zároveň tmavší hnědá, což asi půjde víc k barvě podlahy a asi i ke kuchyni. Ale to by chtělo nějakou fotku více z dálky, kde by šel vidět komín i s kuchyní. I když na fotkách vždy trochu klame světlo a barvám se nedá moc věřit, já hlasuji pro ten výraznější obklad.
22. črc 2012 ve 21:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
 @dejvi Jojo, máme dub karpatský, ten se nám naživo nejvíce líbil, ale ted bych řekla, že odpovídá i fotkám co jsou na netu pro inspiraci. Schody máme klasiku buk, budu muset nafotit, pak vložím emoticon
22. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
 @machja já už odpovídala na mmb emoticon
22. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @dejvi My máme i nahoře plovoučky, koberce jsme nedávali z důvodů údržby (drží se prach, i přes luxování, navíc syn má i sklony k ekzému, alergiím, takže jsem chtěla méně prašné povrchy).
22. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @machja Ahoj, přidám taky subjektivní názor podle fotek - já bych dala rámeček z těch "prostředních" obkladů (tedy jakoby ten o něco tmavší z těch dvou světlých) a kameny tmavší.
22. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 Mám dotaz. Řešili jste někdo při přejímce domů vady, které jsou neodstranitelné a dostali jste na ně slevu?

Máme ve dvou pokojích strop vyboulený dolů (v jednom je to na spojnici se zdí vidět pouhým okem). Místa spojů šikmin se svislou zdí jsou křivé - do vlnovky nebo nejsou ve vodováze, opět na jednom místě je to třeba 3-4cm na tom necelém metru a půl, vyloženě je opět vidět pouhým okem, jak ten roh "padá". Dále když se člověk koukne třeba z obýváku jakoby průhledem skrz futra do chodby, tak svislá část futra a svislý roh zdi na chodbě (tzn. 2 svislé lajny), které by měly být rovnoběžné, tak rovnoběžné nejsou tzn. jedno z toho (ne-li obojí samozřejmě) evidentně není svisle...

Dneska máme přejímku, ale podle mého názoru se to nedá opravit, aniž by se rozebrala půlka domu, tak bych si chtěla udělat představu, jakou asi slevu bych mohla požadovat za takovéhle "nádhery". Díky moc.

Manžel je bohužel takový člověk, že má na tyhle věci "oko" a když pak někde na to bude koukat "zbytek života", tak bude běsnej. Dělá tohle všude - v restauracích apod., přijdem, chvíli sedíme a už mi hlásí, co tam nesedí nebo co mají nakřivo emoticon A kromě toho si myslím, že třeba ta boule na stropě, která se "láme" zrovna v místě vývodu na světlo, může mít vliv třeba, když budeme chtít přimontovat nějaké placaté stropní svítidlo, že tam nebude sedět.
23. črc 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
Registrovala se 10. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
Registrovala se 10. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Přerov.
 @brytney My jsme na přelomu listopadu a prosince 2011 koupili pozemek a od ledna začali inzerovat dům, na který jsme ještě spláceli hypotéku. Se zájemci o dům jsme se domluvili, že nás nechají ještě krátce bydlet v současném domě, ačkoli už ho zaplatili a na katastru už je zavkladován na ně. Chtěli jsme jim dát peníze rovnající se průměrnému nájmu, ale nechtěli nic emoticon Hypotéku jsme splatili ke dni ukončení fixačního období, před tím jsme to jen museli bance nahlásit. A 14.8.2012 začíná montáž našeho nového domu...
23. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
 @dejvi My máme doma pejsky, takže u nás byla dlažba poměrně jasná volba. Po návštěvě v domě kamaráda, který má taky v celém přízemí dlažbu s podlahovým vytápěním, jsme byli unešení z jeho dlažby v dekoru dřeva, a vybrali si hodně podobnou "dřevěnou" (v maximální povolené velikosti, on má dlaždice ještě o poznání větší)
23. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @romcovaklara: určitě reklamovat! Myslím, že RDR reklamuje relativně ochotně, ale prohnutý strop? To ne! Nám předělávali věšáky v koupelnách a 20 dalších věcí, protože moje žena má stejné oko emoticon

Ad podlahy: Máme všude plovoučku. V patře rozhodně není studená (v zimě) ani bosou nohou (když je dům vytápěný) a běhají nám tam 2 malé děti! V přízemí je studená když se netopí (v zimě), ale když nastavíte dobře termostat, tak je ráno příjemná! bydlíme již 2. rok, takže umím posoudit. Je pravda, že pár škrábanců na podlaze máme, ale myslím, že více záleží na dekoru, než na materiálu. Máme QuickStep dekor starobylý dub (obývák a kuchyň) a škrábance opravdu vidět nejsou, pokud podlahu podrobně nezkoumám! V záveří a chodbě máme dlažbu. Psa máme také a běhá po celém přízemí...
23. črc 2012 v 09:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @tweekee Tak mně nejde o to, jestli to mám reklamovat. To jasně že jo. Spíš mě zajímalo, s jakou "ochotou" mám počítat při požadování slevy a jak moc si "vyskakovat". Protože se na 99% domnívám, jak jsem psala, že vada není odstranitelná, ale na druhou stranu užívání domu nebrání, spíš je estetická. Tak jestli má někdo zkušenost, že by reklamovat něco, co se nedlao opravit, a dostal na to slevu. Případně i jak vysokou. Abych si udělala odhad.
23. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Tak s neodstranitelnými vadami jsme se bohudík nesetkali. Zapomněli nám přidělat madlo a podhlavník na vanu, před tím, než ji usadili, takže následně by bylo velmi komlikované. Oboje nám odečetli v plné výši, ale to je úplně jiný příběh. Z prohnutých stropů bych byl dost nešťastný i se slevou :(
23. črc 2012 v 09:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @romcovaklarka jynými slovy, vyskakoval bych si hodně (až do prohnutého stropu) emoticon
23. črc 2012 v 09:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš