Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
 @dejvi Naši mají Paradox (ne teda v domě od RDR) a jsou spokojení, plané poplachy nebývají. Mají teda drát.
6. srp 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @romcovaklarka díky za další tip,ale vy i tak půjdete do Jablotronu,že?
6. srp 2012 ve 23:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 518 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 518 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 @georgek Už to máš oficiálně daný, že poslední termín v září nebo zatím přibližně? Taky mi včera bylo řečeno, že by nás mohli šoupnout na posl. týden v září.. emoticon
7. srp 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @dejvi Jojo emoticon
7. srp 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
Registroval se 27. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 112 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Svitavy.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
Registroval se 27. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 112 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Svitavy.
  • Stavím dům
 @lucie777 Tak asi jako ty emoticon Zatím to nikde ofiko nemám na papíře, ale p. Červený se jevil v telefonu důvěryhodně emoticon Maximálně se to prý posune o týden později na KT 40. Musím říct, že jsem kvůli tomu dnes ani moc nespal. Ještě nám totiž pár věcí chybí doladit emoticon ale všechno by mělo klapnout.
7. srp 2012 v 07:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
 @georgek emoticon Tak to samý říkal pan Červený i mně a taky působil důvěryhodně, takže sem mu hned uvěřila.. Tak nám chybí už jen základovka a sítě! emoticon
7. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @dejvi my máme namontovaná čidla na všechna okna v dolním patře a pohybové v garáži a zatím spokojenost, při aktivaci nám oběma přijde SMS a na jeden telefon vyzvání upozornění, v obci nabízí napojení na bezpečnostní agenturu, tak toho možná využijem. planý poplach byl asi jen 1x

řešili jste vrzající schody, tak my bydlíme už 2 roky od 8/2010 a schody nevržou.
7. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 89 přátel. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 89 přátel. Region Kutná Hora.
 @lucie777 Ahoj, my máme central, nedokupovali jsme nic a naprostá spokojenost. Výhrady nemám, jen bych doporučila si určitě připlatit za štěrbinu v kuchyni...
7. srp 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @georgek @lucie777 My jsme to taky měli předem telefonicky odsouhlasené s p. Červeným a klaplo to emoticon
7. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
 @lucie777 tak nám chybí základovka, sítě, koupit pozemek, hypotéka a ohláška emoticon Nebo to k smíchu vlastně moc není emoticon Ale určitě to my i vy zvládneme, že? emoticon
@jahooodka tak to jsi mě uklidnila. Já se budu snažit dotáhnout vše výše uvedené, aby to neposouvlai kvůli mě emoticon
7. srp 2012 v 09:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
 Jak máte ve 101 řešené zádveří? Rozmístění nábytku a jiné vybavení ... Pořád nemůžu přijít, jak to tam rozmístit, aby tam bylo pořád i dost místa k pohybu. Foto uvítám. Děkuji emoticon
7. srp 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
fotoportrét
fotoportrét
michalamat
31
 @viky007 mrkni na mé fota...
7. srp 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @gabka32 i nechali jste si to instalovat od fy Laso nebo sami? a máte drát nebo bezdrát? Moc díky
7. srp 2012 v 09:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @rdk A co bylo příčinou těch planých poplachů? My máme doma psa, tak bych nerad, aby to třeba spouštěl on. emoticon
7. srp 2012 v 09:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @dejvi máme bezdrát a instalovali jsme si sami.
@viky007 my zádveří nemáme, stavěli jsme 2010, kdy za zádveří chtěli 100tis a ted litujem že jsme do toho nešli... jestli máte zádveří ve standardu, tak tam určitě njěakou menší komodu a skřín nacpeš emoticon
7. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @georgek Tak to je vtipné, i když mi přijde, že Vám do smíchu moc teď nebude. Jak to myslíš, že nemáte pozemek? Že ho nemáte zapsaný na sebe na katastru, nebo dokonce ještě nemáte ani vybraný pozemek ke koupi??? Ten pozemek bych viděl jako základ, protože dům dělá taky jehoumístění, lokalita. A pro cenu nenínic horšího než s prodejem (nebo koupí) spěchat. My teda čekali na pozemek za dobrou cenu v dobré lokalitě dost dlouho (ppřes rok), ale když jsou finance a není třeba hledat levný, tak je to snazší. Nebo když člověku nevadí pozemek v obci bez vybavenosti, satelit apod. Teď už se přepisuje na katastru pozemek na nás a protože, tam nahrazují mapy digitálními, tak se na to čeká více. Ale v Praze to je do 14 dní do 30 i více, jen zapsání na katastru, jinde třeba i do týdne (je tu na to samostatné téma). Hypotéka by neměl být problém, to je v řádu dní (taky už máme), ohláška závisí na sousedech pozemku, zda se stihne rychleji nebo pomaleji, ale v ideálním případě by to mohlo jít všechno stihnout, jen jde o ten pozemek a zápis na katastr, pak až ohláška a až pak základovka a sítě. Nejde to řešit současně, bohužel. Tak držím palce ať vše zvládnete.
7. srp 2012 v 10:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
 @georgek To si děláš srandu??? emoticon emoticon emoticon Ne, nebudu se ti smát, ale fakt si mě pobavil.. emoticon A že já se něčím stresuju, co? @dejvi to napsal naprosto výstižně. Já třeba sousedy nechala na poslední chvíli, protože sem si myslela, jak to bude v pohodě, chvíli to vypadalo, že budeme muset dělat stavební povolení, protože dělali problémy, ale nakonec sem je ukecala. Je spousta věcí kolem, obec to musí schválit, voda, kanalizace, elektrika, když vše klapne, nedělá nikdo problémy, úřednicím se donese kytka, tak se to asi dá stihnout, kdybych navíc byla fakt v presu, tak bych se asi na základovku vrhla i bez ohlášky, pokud bych věděla, že je to jen otázka času.. taky držím palce a dávej info, jak ste na tom! emoticon
7. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
 @lucie777 @dejvi Tak tragické to zase není emoticon Pozemek mám samozřejmě vybraný, od města souhlas, že na něm mohu stavět. Teď ho ještě město musí převést na developera a ten pak na mě, teda až ho zaplatím emoticon
Ohláška mi visí už jen na sousedech, zivotním prostření a tech. službách. Taky jsem myslel, že podpis sousedů bude to nejlehčí, ale nějak se to zkomplikovalo. No ale na pondělí mám slíbený podpis. Ještě mne trochu trápí, zda vydají ohlášku, když nemám potvrzení od vodáren a ČEZu, že mě připojí, jelikož sítě na hranici pozemku si ještě nepřevzali od developera. Základová deska se začne dělat snad zítra. Včera jsme ještě řešili cenu. S tím postojem ke stavbě základovky jsme na stejno. Taky jsem to byl ochoten začít stavět i bez povolení.
No a teď to ještě musí všechno včas klapnout do sebe emoticon
7. srp 2012 ve 13:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
 @georgek Teda to je napínavý emoticon ale stihnout se to asi dá. Tak hlavně držím palce, ať nejsou další zádrhele emoticon
7. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @georgek A s kým nakonec stavíte základovku? A za kolik, smím-li se zeptat? Klidně do IP. No tak to není tak hrozné. Tak držím palce.. @lucie777 a s kým stavíte základovku vy?
7. srp 2012 ve 14:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
 @georgek U nás chtěli potvrzení od vodáren a čezu, jinak by mi ohlášku nedali, taky to na vodárnách stálo, jinak by to bylo dřív, pak mi ho dali do druhýho dne. Já jedný sousedce vykecala díru do hlavy, až mi to nakonec radši podepsala, ale dělali s tím hrozný fóry, tak držím palce, ať to podepíšou! Budu tě sledovat, jak ste na tom! emoticon
7. srp 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
Registrovala se 3. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 9 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
Registrovala se 3. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 9 přátel. Region Beroun.
 @maison My mame do Novy 77 vybrana krbova kamna Baltik od ABX. Jmenovity vykon 5 kW, regulovatelny vykon 2,5-7. Do tak maleho prostoru jsme chteli s co nejmensim vykonem a aby nebyli moc velky. Vyska je 98,5, sirka 48,2 a hloubka 37,3. Tyhle maji externi privod vzduchu, coz je dulezity. Pri vetsim vykonu rizikujes problem s pretapenim.
7. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
 @lucie777
@georgek Taky nam prave byl oznamen termin koncem zari emoticon Chybi nam taky zakladovka a site. Lhutu na dokonceni zakladovky mame 15.9. Maji s ni zacit pristi tyden. Jeste nam vlastne chybi i takova ta zdena budka na elektriku. Muzete mi prosim nekdo poradit, jaka je rozumna cena za postaveni takove budky i s materialem nebo kolik stala vase?
7. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
Registrovala se 12. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 24 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
Registrovala se 12. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 24 přátel. Region Plzeň.
 @stokkers nám dělali pilíř před 14 dny, pošlu ti naší cen. kalkulaci do IP
7. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
 @stokkers Cenu za tu budku netuším, my jí už měli. Tak to je v pohodě, do poloviny září času dost, navíc váš pozemek vypadá docela rovně, na rozdíl třeba od našeho.. emoticon Skoro sousedi tady teď udělali celou základovku asi za týden, my na to máme podle smlouvy 3 týdny, ale třeba to taky zvládnou rychleji. emoticon
7. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
 @lucie777 Luci určo to zvladnou rychleji, pokud bude pěkný počasí a budou makat jen u vas...
7. srp 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
51
 @maison Dani, taky doufám, že jo, ale my to tam máme fakt komplikovanější, jak je tam voda, ale uvidíme, radši ať to udělají pořádně! emoticon
7. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
fotoportrét
fotoportrét
maison
49
 @lucie777 jasný, radši dýl, ale pořádně. Každopádně do termínu to určitě stihnout, neboj. Držím palce, ať vše klape!
7. srp 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidis
Registrovala se 8. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lidis
Registrovala se 8. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s vinylovou podlahou click Geflor nebo česká fatra, popř, jeli ještě něco jiného, v dřevostavbě s podlahovým topením?Dříve v diskuzi byli že si to někdo dával, ale nejsou tam už žádné zkušenosti z provozu. Teď máme plovoucí laminát a je to katastrofa, nejraději bych to vyhodila hned z okna, a přemýšlíme jaké je jiné řešení. Máme podlahové topení elektrické pod lamináty, takže dlažba apod tam dát nejde a vinyl lepit nebo tak něco nelze kvůli podkladu, takže mě napadá už jen řešení vyměnit za výše zmíněný vinyl click, nebo položit vinyl přímo na stávající plovoucí z laminátu, ale to nevím jestli je optimální.. Mate prosím někdo nějaké tipy co s tím? Díky.
8. srp 2012 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
georgek
15
  • Stavím dům
 @stokkers Ahoj, koukám, že jsme měli ve stejný den KS, ale už jsi trochu dál emoticon My měli sítě vyvedené na pozemku a ČEZ s RWE (VCE) nám tam dali společné plastové.
8. srp 2012 v 07:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš