Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

7. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
Registrovala se 14. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
Registrovala se 14. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Region České Budějovice.
 @hanka08 Hanko, musim řict, že to není tak hrozný, kdybych poslala foto našich koupelen, tak by s viděla co je to opravdu "znásilněná koupelna", to co je u nás by snad neudělal ani ten největši amatér.
3. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @sisina34 tak zkuste dát holky fotky do profilu, také bych rád viděl, čemu jsem se vyhli s jinou partou.
3. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
hop23
26
Registroval se 26. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 273 příspěvků. Má 37 přátel. Region Beroun.
 @sisina34 upřímně to bych RDR řekl, ať si to zase rozeberou a odvezou kamsi. emoticon
3. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
 @sisina34 Dnes proběhlo na stavbě jednání - byla jsem velmi překvapena vstřícností - koupelny opraví a dokonce obklady a dlažby (cca 100m2) přespárují - jsem zvědavá jak dlouho ta předělaná spárovačka vydrží ve spárách? Na fasádě se budeme ještě domlouvat. Nemůžeme prý vyzkouset topení Fenix emoticon musíme mít tarif D45d - zatím máme D02.
3. zář 2012 ve 21:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @hanka08 Tak to vás balamutí...u nás se zkoušelo topení i s tarifem D02...
3. zář 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 @hanka08 My jsme s topením Fenix měsíc topili na tarif D02, dokud nám ho nepředělali. Takže zkouška je možná.
3. zář 2012 ve 21:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
Registrovala se 11. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
Registrovala se 11. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha - východ.
 @sisina34 a co je to za partu? Ať si dáme bacha.
3. zář 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @hanka08 to je pěkná blbost ! Tarif je jen sazba za kolik budete platit Kwh, Pokud vám jde do dmou proud, tak topení musít jít zapnout ! Todle by mi zkusili říct jednou a hned bych je hnal .... emoticon
3. zář 2012 ve 23:06  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @raaaadka Radko, ta parta byla okamžitě vyhozena a za ní dodělávala nedodělky a rozestavěný dům už jiná parta, tak nemusíte mít strach.
4. zář 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @hop23 ale víte je hypotéka za účelem financování domu, je tam nějaka návaznost a podmínky mezi klientem a bankou, kdyby rozebrali dům a odvezli, tak to by se bance asi moc nelíbylo emoticon ale máte pravdu v jednu chvíli to taky člověka napadne emoticon
4. zář 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @hanka08 nebojte, když tam budete mít šikovný lidi, který to opravdu umí tak to určitě ty spárovačky vydrží, no a s tím topením to je fakt divný.......
4. zář 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @mirekk Mirku, raději ne, nechci děsit potenciální kupující, aby viděli co se může stát, když dům dělá absolutně nekompetentní parta..... A ta parta už je stejně vyhozena,, RDR má snad vyškolené lidi a lidi v oboru a ručí za jejich práci a kvalitu, to si musí ohlídat stavbyvedoucí, ale i firma celkově, díky tomu hodně firma ztrácí kredit. Podle mě toho mají hodně, a díky tomu nedostatek kvalitní pracovní síly a ono se to pak začne někde projevovat....
4. zář 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskalka2
Registrovala se 4. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
miskalka2
Registrovala se 4. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
 nemám, ale mohu doporučit firmu, info na email
4. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @miskalka2 to seš ale na špatné adrese emoticon tady se řeší pouze Rýmařov emoticon
4. zář 2012 v 09:34  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
Registroval se 19. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @sisina34 Jen pripominka k prachu a rekuperaci - brouseni a praseni v koupelne principialne nemuze ovlivnovat kvalitu vzduchu, kterou Vam rekuperace fouka do ostatnich pokoju, i kdyz neni odsavaci potrubi v koupelne zaslepeno. Odpadni vzduch z koupelny je vyfoukavan ven separatnim potrubim a vzduch do domu je nasavan z jine strany domu take separatnim potrubim. Takze je vylouceno, aby se Vam prach z koupelny dostal do nasavaciho potrubi s cistym vzduchem a do ostatnich pokoju pres rekuperaci.
Mimochodem ani zadelany filtr, ktery jste cistila nemohl byt zadelany prachem z koupelny. Na odpadnim potrubi totiz neni zadny filtr (jen z tahokovu) - nema smysl filtrovat odpadni vzduch foukany ven. Jemny filtr z netkane textilie je jen na vstupnim potrubi, ktere nasava cisty vzduch z venku. Takze spinavy filtr nebyl od prachu z koupelny, ale ze spinaveho vzduchu nasavaneho z venku. Aspon si muzete udelat predstavu, jakou kvalitu vzduchu mate kolem domu.
Cisty vzduch z venku a odpadni vzduch se nijak v rekuperaci nemisi, takze je nemozne, aby praseni v koupelne nejak ovlivnovalo kvalitu vzduchu foukaneho do ostatnich mistnosti.
4. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 nepochopil jste to, já psala o znečištěné rekuperaci, když dům stavěli a když už byla rekuperace hotová tak běžela i když tady brousili všechny místnosti. Nemá to nic společného s koupelnou, kterou předělávali.
4. zář 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 tak mě tady nemusíte poučovat jak funguje rekuperace - kdyby jste si pořádně přečetl příspěvek do diskuze, tak uvidíte, že jsem to psala v souvislosti se stavbou, tedy v době kdy se dům stavěl, tedy tím myslím montování rekuperace, spuštění, broušení, malování atd.
4. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @sisina34 No dobre, ale to vubec nic na situaci nemeni. Jestli jste si precetla muj prispevek pozorne, tak uz vite, ze filtr v rekuperaci nemuze prach ani z ostatnich brousenych mistnosti znecistit, protoze filtr cisti jen vstupni vzduch nasaveny rekuperaci zvenci do domu. Jedine misto, kam se prach mohl dostat jsou vyustky zabudovane v podlahach jednotlivych mistnosti, ktere lze jednoduse vysat vysavacem. Proste brouseni nemohlo mit zadny dopad na rekuperaci. Delnici mohli ty vyustky v podlaze pred brusenim prikryt, ale pokud to neudelali, zadnou tragedii bych z toho nedelal.
Jediny negativni efekt, ktery bezici rekuperace pri brouseni mohla mit je, ze prach koloval mezi brousenou mistnosti a koupelnou, kde je odtah odpadniho vzduchu. Ale je to zanedbatelne, protoze pokud samozrejme prochazeli dverma delnici, tak toho prachu mezi mistnostmi zvirili vic, nez vlastni bezici rekuperace.
4. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 asi tak pravdu nemáte, protože v předávacím protokolu je jasně napsáno, na nepoužívání jednotky při prašných pracech nebo při prašném prostředí. Troufám si řict, že to psal odborník- technik na vzduchotechniku tedy i rekuperaci. Tak milý pane Vaše neskutečné rady a postřehy jsou pro mě absolutně neopodstatněné a trochu mimo, Vy asi nebudete odborník na tuto oblast, že?
4. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @sisina34 Jedna vec je to, co se pise v papirech, druha vec je vedet jak dana technologie funguje a dokazat posoudit, jestli to, co se tam pise ma smysl. Ale verte si cemu chcete, mne je to fakt jedno emoticon
Predpokladam, ze filtr budete v rekuperaci urcite pri vymene take vyhazovat a kupovat novy, kdyz se to v manualu pise, i kdyz ho staci pouze vyprat, ze? emoticon
Jen vidim, ze se Vase zklamani nad provedenim domu prenasi do oblasti, ktere jsou uz proste mimo a prehanite. Tim se Vam neposmivam, jen konstatuji realitu.
Dodatek k tomu prasnemu prostredi - pokud se doctete v manualu neprovozovat v prasnem prostredi, tak tim je mysleno napriklad v hale cementarny. Jestlize nekdo den, dva brousi sadrokartony se jako prasne prostredi opravdu neposuzuje emoticon
4. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 překvapujeme jak vše víte a asi jste viděl i dům, když to tak píšete, asi víte jak se u nás stavělo a asi znáte všechny souvislosti a návaznosti. Rekuperace je jen třešínka na dortu jak to tu probýhalo a o tom vy nemáte ani páru. Udivuje mě jen ta vaše jistota a že vše víte pane nova001. Buď pracujete ve firmě nebo jste neskutečný rejpal a s prominutím vůl. Tohle je diskuzní fórum - zkušenosti, tak je píši, jak se dá krásný dům odfláknout a nerespektovat rady a doporučení viz. rekuperace a nebojte manuál přečtený mám, ale mám i technikovo doporučení písemné i s podpisem v předávacím protokolu pro tento dům. A věřte, že vůbec nepřeháním......
4. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 a víte proč nepřehánim? Reklamace máme na 5 A4 a partu co to stavěla už vyhodili. Měli jsme holt smůlu, ale věřím, že vše bude dáno do pořadku, protože ten dům co jsme si vybrali za to stojí. Neměli jsme štěstí na lidi, tím nechci házet všechny do jednoho pytle....., ale bohužel tak to je.
4. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @sisina34 Nemam potrebu vedet jak u Vas stavba probihala - vychazim pouze z toho co sem chrlite za prispevky. Moje reakce se tykala pouze problemu s rekuperaci, ostatni veci stavby jsem nekomentoval. Chapu Vase rozlazeni, ale nebylo by na skodu veci posuzovat s chladnou hlavou. Zbytecne se tak shazujete pred lidmi, kteri do problematiky vidi.
Ve firme nepracuji (pokud mate na mysli RDR), jen mam od nich take dum. Prave protoze se jedna o diskuzni forum, snazim se Vam vysvetlit mym prispevkem, ze se pres nejake chvilkove prasne prace v dome nemusite obavat poskozeni rekuperace. Tot vse. Invektiva si narozdil od Vas odpustim, opet tim jen ukazujete co jste zac.
4. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nova001 no právě, že nevíte nic, tak raději to nekomentujte, protože ty vaše komentáře jsou zcestné a mimo vaši realitu....kdyby jste vycházel z mých příspěvků, tak tu nepíšete takové bláboly. Viz. nic jsem nepsala,, že se obávám poškození rekuperace o tom poškození tady nebyla ani řeč. Raději si přečtěte příspěvek několikrát než ho pochopíte správně a pak zareagujete..... Opravdu neskutečný.....
4. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @nova001 Obdivuji vaši trpělivost se sisinou34 a RDR lituji, že má i takovéto vulgární zákazníky. Na druhé straně Váš popis principu rekuperace byl perfektní a určitě přínosný pro ostatní účastníky tohoto fóra. Nejsem stavitelkou, ale autorizovaným stavebním dozorem a za Váš příspěvek dík!
4. zář 2012 ve 14:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nec22 zkušenosti máme holt každý jiný....
4. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jack2273
Registroval se 22. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
jack2273
Registroval se 22. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Má 1 přítele.
 ale nemusíme být vulgární.Doporučoval bych se uklidnit,udělal si kafe a šel uklidit ten prach emoticon
4. zář 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @nec22 Vyprošuji si, aby jste mě nazývala vulgárním zákazníkem RDR, asi jste ještě neviděla nikdy vulgárního zákazníka jednat s RDR, přiznám se, že já také ne. Uvádím jen fakta a své zkušenosti a je hezke, že jste se tady titulovala autorizovaným dozorem a co má být?! V nadsázce, já jsem třeba čínský papež. Pán tady hezky popsal své nastudované materiály o rekuperaci z internetu, z manuálu......, ale věřte, že já je mám také i předávací protokol od technika, který tomu myslím si, že rozumí víc než my a nepsal to tam jen tak pro srandu.....
4. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @jack2273 Jacku, já už mám ten prach dávno utřený emoticon a věřte já vulgární nikdy nejsem emoticon
4. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
fotoportrét
fotoportrét
nova001
 @sisina34 Verte si cemu a komu chcete, jak uz jsem jednou psal. Treba panovi, kterej Vam podepsal predavaci protokol. Co myslite, ze Vam asi tak rekne/napise? "Joo panicko, klidne si tu praste jak je libo, i kdyz je v papirech od firmy, ktera me plati uplne neco jinyho..." Smesna situace. Pouzivejte mozek prosim Vas. Mimochodem ty veci, ktere jsem popisoval mam predevsim z trilete praxe s rekuperaci. Pokud jste otravovala RDR s touhle veci ohledne rekuperace, tak nejste vulgarni, ale prinejmensim velmi jednoduchy zakaznik.
4. zář 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš