Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @nova001
Myslím, že tato osobní napadání jsou naprosto zbytečná. Sisina34 je prostě naštvaná,zklamaná má trochu zkaženou radost z nového domu, určitě si s montážní partou užila své a tudíž je mírně neobjektivní. Naprosto ji chápu. Ten kolotoč starostí a nervů, který měl předáním domu teoreticky skončit se prodlužuje a jsou problémy , které se musí řešit. Myslím , že s odstupem času se na to bude dívat jinak. Vaše příspěvky jsou pro ostatní určitě přínosem a vítaným vysvětlením fungování rekuperace v domě.
4. zář 2012 v 17:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nova001
Registroval se 19. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
nova001
Registroval se 19. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 90 příspěvků.
 @pavelcent Souhlasim, nechme to byt. Nema vyznam to dal rozpitvavat. Je jasne, ze kdyz clovek zaplati tak velke penize za dum, tak ma predstavu, ze bude vse 100%, coz bohuzel skoro nikdy neni hned a to nastve. Trva nejakou dobu nez se clovek prokouse reklamacemi, aby se dobral ke kyzenemu vysledku. V mem pripade to tak bylo take, mimo jine i s rekuperaci. Preju vsem takovym silne nervy, nejen Sisine.
4. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 Pokud někoho některé negativní příspěvky vyděsily, tak věřte , že většina reklamací jsou fakt drobnosti a estetika i když důležitá. Vedle nás staví firma zděné domy na klíč a ani si nedovedete představit jak moc jsme rádi, že jsme stavěli s RDR. Bylo by to na dlouhé povídání, ale ten přístup stavební firmy je naprostá katastrofa. S RDR máte jistotu kvalitního provedení domu a termínu dokončení. I když jsme také měli problémy a reklamace oproti našim sousedům jsou to prkotiny a i ty RDR vyřešilo. Bez váhání bych do toho šel znovu a s klidným svědomím RDR doporučuju.
4. zář 2012 v 18:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petralucie2011
14
Registrovala se 10. července 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
petralucie2011
14
Registrovala se 10. července 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Dobrý večer, museli jste někdo dělat překládku, protože se k Vám nedostal kamion? My máme poměrně komplikovaný příjezd na parcelu, sháníme auto na překládku z Berounska. Máte nějaké tipy? Případně na kolik vyjde překládka od RDR? Děkuji moc
4. zář 2012 v 18:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
Registrovala se 14. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
Registrovala se 14. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Region České Budějovice.
 @nova001 to víte, že věřím technikovi, proč taky ne. Zkušenosti s rekuperací máme také nebojte. Nevím kde jste vzal slovo jednoduchý zákazník, co to tady píšete za blbosti. Jedna rada pro vás a té se držte prosím - raději nereagujte na něco o čem nevíte vǔbec nic, pak tady z vašich domněnek vycházejí takové nesmysly....
4. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @pavelcent já je také doporučuji, jen jsme měli smůlu na partu a věřím, že vše dají do pořádku, také nebyl žádný problém se vším co bylo reklamováno a nebylo toho málo. Stavbyvedoucí přijel nedostatky a nedodělky viděl a bude se opravovat, předělávat, měnit atd.
4. zář 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hanka08
46
Registrovala se 12. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků a 11 alb. Má 20 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Zdětín, okr. Mladá Boleslav, Česká republika
 @ramokry Děkuji za odpověď. Spojila jsem se s technikem z Fenixu - něco se muselo provizorně proklemovat. Zkouška topení dnes odpoledne proběhla - bylo mi sděleno, že ve třech místnostech netopíme i když měření kabelů a rohoží je v pořádku - revize. Zítra se na to dojede podívat technik. Štěstí, že jsem trvala na té zkoušce topení. Tak prý zítra odpoledne snad budeme vyzváni k převzetí domečku.
4. zář 2012 v 19:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
Registrovala se 10. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
123abc
23
Registrovala se 10. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Přerov.
 @petralucie2011 My jsme také s RD Rýmařov spokojení. Dům nám sice stavěla externí firma p. Šopíka Vesper Homes, ale na předání byl zástupce Rýmařova ing. Chromý, který s námi vše prošel a sám upozorňoval, na co si dát pozor a ukázal nám taky, jak si máme seřizovat okna, pokud si na to troufneme emoticon. Dům začali stavět 14.8. a 1.9. ho dokončili. Zbývá jen dodělat obklad kolem vany v horní koupelně, kde jim pochybělo asi 10 kusů, a zapojit rekuperaci. S tou je to asi komplikovanější, protože dnes měli přijet, ale prý se někde stala chyba a teď řeší, kdo za ni může (a kdo ji zaplatí)... Tak doufám, že brzy bude dům v perfektním stavu, aby mě počáteční nadšení neopustilo emoticon
4. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koc99
Registrovala se 23. února 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
koc99
 @sisina34 se divim že ti nesmažou příspěvky když takhle kritizuješ emoticon
4. zář 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koc99
fotoportrét
fotoportrét
koc99
 já už bych byla dávno smázlá emoticon
4. zář 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
Registrovala se 3. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 9 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
stokkers
26
Registrovala se 3. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 9 přátel. Region Beroun.
 @petralucie2011 My taky budeme muset mit prekladku, a to pres Rd Rymarov. Cenu nam jeste nerekli, ale nekdo tu psal kolem 40.000. Puvodne jsme rekli, ze si to zaridime sami, ale pri KS nam k tomu stejne zapocitali 12.000 za vazacske prace. Pro nas bude asi nejvetsi problem najit vhodne misto pro prekladku, ktere musi mit rozmery nejmene 17m na 10m. V patek maji prijit prebrat zakladovou desku, tak pak pocitam, ze nam reknou i cenu te prekladky.
4. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petralucie2011
14
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
petralucie2011
14
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @stokkers Tak to jsme na tom podobně. zatím sháníme překládku sami, ale vypadá to, že neseženemeemoticon. Manžel dnes kvůli tomuto volal do RDR a mluvil s pánem, který má na starost dopravu. Prý si účtují za menší auto cca. 650 Kč na hodinu plus 18 - 26 Kč/km (záleží jakého dopravce seženou). K nám se mají na staveniště přijet podívat zítra, tak jsem zvědavá, co se vše dozvíme...
4. zář 2012 ve 23:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 449 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 448 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 jak to tady čtu, tak jsem nakonec rád, že stavím s konkurenční firmou...nabývám dojem, že to slavně RDR hřeší na to, že většina stavebníku chce osvědčenou firmu a slovo "osvědčená" mají spojené právě s RDR. A ve finále se platí i kýchnutí stavbyvedoucího na stavbě, jelikož stavebník nezabezpečil, že na staveništi nebude foukat...
5. zář 2012 v 06:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @fotrtom No já bych to tak černě neviděla, je to jeden či pár případů ze stovek a ti ostatní, mezi které se řadíme i my, jsou spokojení, všude se najde něco, možná i v té tvé "konkurenční" by se našel nějaký nespokojený zákazník...
5. zář 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 449 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 448 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @jahooodka o tom žádná, naprosto souhlasím, jen mi přijdou "usměvné" všechny příplatky...Velice mně !pobavila" cena garáže )tuším, že u 101, ale nejsem si 100= jist) : Odečet nechcete-li garáž činí 60 tisíc!!!! slovy šedesát! Tak jsem se zeptal kolik stojí postavení samotné garáže....a pobavil jsem se ještě víc...Mi RDR nepřijde jako vůbec slušná firma - kvalitu má, ale jinak....
5. zář 2012 v 07:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @fotrtom každá firma řeší reklamace a jelikož nemají tolik kmenových zaměstnanců, tak najmuli externí firmu, bohužel se nepovedlo, tady to je jeden či dva případy ze sta na to kolik postavili domů to je zanedbatelné. Ceny jsou takové jaké jsou, mají to dané, nikdo nikoho nenutí a stejně s nimi stovky lidí staví, ukažte mi takovou jinou firmu, kterzvládne takto dům do měsíce a má nějaké jméno ? Dneska je těžké vybrat si v "džungli " řemeslníků t y pravé emoticon
5. zář 2012 v 07:32  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @fotrtom Naprosto souhlasím s @petrsv1000 a jen bych dodala, že u RDR všechny příplatky víte na korunu přesně předem a po podpisu SoD už se fakt nestane, že by zas někde vyskočilo něco, s čím člověk nepočítal. Takže je to čistě nabídka-poptávka, beru-neberu. Když vidím, jak se mění kalkulace a rozpočty známým, co staví sami nebo s jinými firmami, je mi jich líto. A v průběhu stavby už těžko couvnout... Nicméně, třeba jste měl kliku a sehnal jste stejně nebo více spolehlivou firmu, pak nezbývá, než vám gratulovatemoticon
5. zář 2012 v 09:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @to.nejde tak zatím píše, že staví, tak snad také za slibované peníze dostaví emoticon Protože to co si firmy pak říkají jako "více práce" je někdy nehorázné emoticon Jsem rád že nám to stojí a bez komplikací emoticon
5. zář 2012 v 09:29  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @koc99 já nekritizuji, co vám tady příde, že kritizuji, to jako, že si tady dovolím napsat naše zkušenosti? To není žádná kritika, ale to jsou fakta. Koukám´, že něktěří by tady člověka snad i ukamenovali, za to, že si tady dovolím napsat svoji zkušenost. Ke slovu "kritizování" to má hodně daleko. emoticon
5. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @sisina34 prosím tě na uživatelku koc99 vůbec nereaguj ! Neber si to osobně, je to jen rada, před pár stránkami tu prudila a nedokáže nic poradit, admin ji hrozil vyhozením, když nebude "hodná"... zbytečně tu pak nasírá akorát lidi.... Jsme tu od toho abychom si vyměňovali zkušenost a né se prudili emoticon
5. zář 2012 v 09:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @koc99 a víš, že bych se nedivila ? emoticon Napíseš jen pár postřehů - zkušenosti a pak tě tady pár rádoby "chytráků" poučuje a sesypou se pak jak supi, co si to dovoluješ.....
5. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @petrsv1000 dík za info, co jsem psala to, ale platí...... emoticon
5. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @sisina34 to ti neberu, jen nechcem aby tu uživatelka koc99 plodila její výplody, viz stránka 247, 428 atd.... proto sem psal ať na ní nereaguješ....
5. zář 2012 v 10:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @petrsv1000 Petře já s vámi plně souhlasim, je to tak jak píšete. Jen jsem tady přihodila pár zkušeností a pro některé to byl velký problém to tady pochopit a strašně chytračil. Ješte když ani neviděl, neví fakta a souvislosti a to bych tady ani nepsala, od toho tady ta diskuze není. Nejsem z těch co musí mít dům na 100% to ani nejde, mě bude v tuhle chvíli stačit, když to bude alespoň na 80%. Prostě smůla na partu, nic víc, parta dostala výpověď, co dalšiho dělali, dodělávali a předělávali jiní už šikovni chlapi, my budeme jen trochu naštvaní,že je tady nepořádek a provoz, když ještě máte malé děti a jste zabydlení, ale to holt překousnem, reklamace jsou uznané, vše se dá do pořádku, konec. Firmu určitě také jinak doporučuji.....
5. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @petrsv1000 Petře tak daleko dopředu jsem se na ty stránky nedostala, tak je mi fakt jedno co tam paní psala...... emoticon
5. zář 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @sisina34 jojo od toho to tu je abychom řešili problémy a předávali si zkušenosti emoticon vaše příspěvky sem četl, ale rekupraci nerozumím tak do toho nerejpu emoticon věřím, že vám to dodělají do zdárné konce k vaší spokojenosti emoticon Nectěl sem aby si pročítala celé forum, jen sem na ni chtěl předem upozornit, že neskutečně prudí proti Rýmařovu....
5. zář 2012 v 10:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
fotoportrét
fotoportrét
sisina34
 @petrsv1000 rekuperaci už nechme raději být nebo se to tady zase zvrhne o poučování od rádo by " odborniků " na tyto věci..... emoticon emoticon emoticon emoticon
5. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 Ahoj všem, jak je to se zavěšováním věcí v domech RDR na zdi? Není to ytong, to je jasné, ale s čím je možné počítat a s čím raději ne? Máte třeba na stěně někdo zavěšenou televizi? A co police na knihy ve zdi, takové ty co mají skryté kování uvnitř police. Je něco, co jste chtěli na stěnu zavěsit a došli k tomu, že to jen tak nejde?
5. zář 2012 v 16:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @dejvi tak jelikož se tam věší i kuchyňské skříňky, tak bych v ostatních policích neviděl problém, to samé tv, pokud to není nějaká 60tka emoticon jen na to sou speciální hmoždinky, tiším, že je dělá Fischer.
5. zář 2012 v 16:18  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @petrsv1000 No já mluvil s panem Obručníkem o policích bez viditelných konzolí a pan Obručník mi vysvětlil, že dávají kovové konzole a 36 cm široké police, neb ty duté police se skrytým kováním uvnitř jen tak do sádrokartonu neupevním. Tak mě to překvapilo. Proto se na to ptám ;)
5. zář 2012 v 16:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš