Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
Registroval se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 361 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
 @to.nejde
máme taky termostat v obýváku, musíte si v něm přiškrtit průtok, tak aby se obývák vytápěl pomajeli než pokoje nahoře a bude to v pohodě. nechtěl jsem ho dávat do chodby, protože mi nepřijde potřeba v ní topit jako v ostatních pokojích emoticon
2. lis 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @to.nejde Ahoj. Máme taky jen el.kotel a radiátory.Dá se to celý regulovat nastavením termohlavic. V pokojích kde nejsme máme na topení na 2,v pokojích kde spíme asi na 3 a dole mezi 2-3. Termostat máme v OP stacionární,topíme na 22 st. a jsme spokojeni. Když to srovnám s dálkovým topením v paneláku je to pohoda. Tam vytápěli pokaždý jinak a já s tím bojovala...
3. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
 @ramokry @vtk @pavelcent ahoj, chtěl jsem optat, zda máte podlahové i v horní chodbičce? Já jsem ho tam nedával, přišlo mi to zbytečné. ale je poznat chladno, když se přechází z místností nebo z koupelny. Jaký s tím máte zkušetnosti, pokud není chodba vytápěná? Je fakt, že ještě tolik netopíme, či nepřišla pořádná zima. Mno a ještě příští týden budou kamna. Nechal jsem si proříznout otvor pro mřížku z obyváku na schodiště, takže nějaké teplo by odtud mohlo taky proudit a trochu tu chodbu vyhřát.
4. lis 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Ahoj tak se divam jestli jeste nekdo chodi na tyhle stranky.Premyslime o stavbe rd Rymarov na Berounsku.Chtela jsem se zeptat,jestli nekdo mate s partou delniku a firmou zkusenosti.A jake?Vsechny uvitame.Dekuji za odpovedi emoticon
4. lis 2012 v 19:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Jeste bych se chtela zeptat za naklady na dum.Diky
emoticon
4. lis 2012 v 19:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @lenulka05 Sem chodí většina lidí, kteří mají od RD Rýmařov dům nebo o něm přemýšlejí. Za sebe mohu říci, že jsme moc rádi, že jsme dům od této firmy postavili. Bydlíme 2 roky, Předtím jsme asi 10 měsíců vyřizovali potřebné formality (doba od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí po den montáže). S přístupem firmy i odvedenou prací jsme byli spokojeni, cena domu byla dána předem, žádné vícenáklady jsme neplatili. Jednání bylo slušné a férové. Po dvou letech bydlení (předtím jsme bydleli 13 let v bytovce ze 70.let v bytě 4+1) mohu říci, že i náklady na energie jsou nižší než v bytě. Bydlení je v tomto domě velmi příjemné.
4. lis 2012 v 19:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @lenulka05 Ahojky, toto fórum je pro je pro stávající i budoucí majitele domu od RD Rýmařov, hlavně typu Nova 101emoticon Když se "prokoušeš" celou diskuzí, budeš v obraze, opravdu zde najdeš spoustu rad, nám to tu taky strašně pomohlo, když jsem to tady objevila ještě v době, kdy jsme o domě uvažovali, to už je víc jak rok, nyní od června v domě již bydlíme a jsme moc spokojeníemoticon
4. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vtk
21
Registroval se 24. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vtk
21
Registroval se 24. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v domě
    Region Břeclav
 @ihisi Máme topení všude, i na chodbě nahoře. Zjistil jsem že mi nefunguje topení v malém pokoji nahoře - a to jde pěkně poznat, když přecházím z teplého laminátu na studený. Nevím co tady tak odborně proměřovali, když nezjistili že jedna místnost nefunguje.. Další chyba je, že mi chodby topí i na drahý proud...
4. lis 2012 ve 20:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @ihisi
Topení na chodbě nahoře nemáme. Je to sice poznat, ale není to víc než dva tři kroky tak nám to nevadí.
@vtk
Tak to je super. Taky jsem měl problém , že pokoj netopil když měl, ale byly prohozený termostaty takže topil jinej pokoj emoticon stačilo to přepojit, ale řešil jsem to s technikem BMR ten na to přišel. Jak je možné , že chodby topí na drahý proud ? Celé topení přece jede přes HDO ne ?
4. lis 2012 ve 21:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @lenulka05 Já myslím, že 546 stránek mluví za vše emoticon Rýmařov má několik part působící po celé republice a myslím že zkušenosti s nimi jsou tu na 99% spokojenosti nás zákazníků emoticon
5. lis 2012 v 09:53  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 @ihisi Ahoj,my na horní chodbě máme topení, ale prakticky se nezapíná, protože tam mám nastaveno 19 stupňů a jelikož máme otevřené přízemí, tak se tam teplo dostane schodištěm z obýváku.
5. lis 2012 ve 13:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
Registrovala se 8. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
Registrovala se 8. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 10 přátel.
 @jahooodka volala jsem si přímo s hlavním parťákem, co nás stavěl. Poslal nám někdy ještě v září kluka, co nám dělal vodu, řešili jsme tehdy čerpadlo na teplou vodu, že nefungovalo, protože teplá začala téct až po hrozný době. Takže to opravil, bylo to jen pročištěním nebo co. Teplá už teče okamžitě po otočení kohoutku.
A zároveň koukl na pohlahovku-rozvaděče. Bylo to v době, kdy se ještě netopilo, takže jsme neřešili kotel, to jsme ještě nevěděli. Zjistil tehdy, že máme bloklý okruh v kuchyni, tak ho pustil.
No a jak se začalo topit a blblo to, tak jsem jim volala znova, ale to už mě odkázali na RDR přímo na kokrétní osobu. Chlapík se sice trochu kroutil, chtěl nechat výjezd elektrikáře zaplatit, což jsem odmítala, to mi přišlo hodně nekorektní.... emoticon
A nakonec se ukázalo, že to byla jejich chyba, tak pak už nikdo ani nemukl.
Takže pokud máte problémy, jste si jistí, že to nastavujete správně a nejede to jak má, tak trvejte na tom ať někdo přijede.
Nevím, jak rychle se řeší reklamace, ale pokud to netopí a venku už není žádný teplo, tak je to docela problém emoticon
My jsme přebírali barák v létě a info o nastavení kotle apod šlo v tý době lehce mimo....nicméně po stažení pořádnýho návodu z netu jsem princip natavení kotle pochopila i já ženská emoticon

pokojový termostat mám v obyváku, mimo dosahu elektroniky a oken. Není problém ho přenést do dětského pokoje, občas to tak taky dělám, když nechci zasahovat do nastaveného režimu a potřebuju trošinku přitopit. V horním patře je vždy logicky chladněji než dole.
5. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
 @pavelcent @vtk
no tohle si taky chci prověřit. ale mám pocit, že by měl jet i na drahý. Jediný, co je blokovaný na vůči drahému je bojler, ten jede 8h a právě s tím bojuji. Poslední doba, kde je spenut je mezi 17,35-19,05, ale v 20h jsme už měli studenou. Nevm, čím to je. Máme ho v TM za garáží. Je tam tak 15 stupnů. Bojler mám nastavený na 55 stupnů. Ale během hodiny ho přece nemůžeme vyčerpat ani nemůže vychladnout. Sprchovali jsme se krátce. Nevím, jak dlouho nahřívá celý bojler, ale prý tak půlhodiny. Nemám totiží návod, musím to orknout či ověřit ještě přes RDR.
Ale zpět k topení. Vím, že když běží drahý tarif, tak se zobrazuje přítomnost HDO na displeji, tzn. topení běží, ale za dražší sazbu. Otázkou je, zda běží, protože jsem to netestoval na podlaze emoticon. Takže dnes to napravím a vyzkouším mezi 22-23h, kdy běží drahý.
Jinak ta chodba, to se asi přežije těch pár kroků. To je potom o zvyku. Jen to chce zažít pořádnou kosu emoticon
5. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @ihisi kotel nemůže jít na drahý proud, proto tam je spínač HDO, jinak by tam byl zbytečný, pokud to není špatně zapojené. Co se týká boileru, mám ho zapojený tak, že může ohřívat 20h tj jako kotel, nastaven na "E" 60 stupňů, míň je málo, po napuštění rohové vany byl prázdnej, nahřátí pak trvalo cca 2 a ž 3hod, za půl hodiny se neohřeje. Jinak já ho vyčerpal během 20min právě při napouštění vany.
5. lis 2012 v 15:45  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @ihisi
V elektrorozvaděči musí být dva stykače, které vypínají topení a bojler, když jede vysoký tarif. Topení nemůže jet v tomto tarifu. Od toho je tam nízký tarif.
5. lis 2012 v 15:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
fotoportrét
fotoportrét
wenigh
21
 @petrsv1000
@pavelcent
podle fotek má vtk taky el. rohože, tak mu je akorát špatně zapojili nejspíš
5. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 Kdo máte v Nova101 zúženou kuchyni a v chodbě máte vestavěnou skříň o stejné délce jako je kuchyně (zpravidla okolo 3m a hlouba 60 cm). Zajímalo by mě, na kolik Vás vestavěná skříň vyšla (do IP) a případně fotky jaké máte řešení.
5. lis 2012 v 19:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antenmich
8
Registrovala se 11. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
antenmich
8
Registrovala se 11. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @ihisi
@suzannehappy
díky za názory, od severní strany už jsme upustili emoticon Já ještě pořád trochu doufám, že vyjde ten původní pozemek.....
5. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @antenmich my jsme pozemek vybírali téměř rok.Chtěli jsme sever nebo jih Phy kvůli dostupnosti MHD a taky klid.Obec kde bydlíme je slepá,autem na metro 10minut,busem 20 a žádné zácpy.Jsme moc spokojeni..
6. lis 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maviska
44
Registrovala se 26. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maviska
44
Registrovala se 26. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 10 přátel.
 Také bojujeme s nastavením topení.. Stavěli jsme na jaře, po převzetí domu jsme prakticky netopili a až nedávno jsme zapli kotel. Zdá se mi, že kotel vůbec neposlouchá termostat. Včera jsem schválně měla celý den puštěný útlumový režim na 16 stupňů, ale radiátory topily celý den na skoro 25 stupňů. Navíc radiátor v zádveří topí, i když je stáhnutý úplně na nulu.. Nevím, jestli se mám obrátit na stavbyvedoucího, nebo na reklamační oddělení? A ještě se chci zeptat, je nutné nastavovat něco přímo na kotli, nebo se vše reguluje na termostatu? Termostat máme přenosný, topení klasické radiátory.. díky
6. lis 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 @maviska to budete mít nejspíš podobný problém, co jsme měli my. Náš stavbyvedoucí tohle nevěděl, obracela jsem se na RDR. A zavolala bych tam hned, protože s takovou protopíte šílené prachy emoticon
6. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
 @petrsv1000 @pavelcent jj, už jsem si to vyzkoušel včera. já měl za to, že topení může jet i ve VT, jen né bojler. Ten se mi ale spíná teď jen na 8h Navíc od změny času to u nás posunuly, takže poslední ohřev 13:30 a další až od 22:20-23:50, což je k niveč. Tzn. nevím, zda to půjde, ale asi si to nechám rovněž sepnout jak topení, na 20h, jak píše @petrsv1000. Proto se nám o víkendu stalo (nevěděl jsem o těch změnách spínání NT), že v 8h už nebyla teplá). Zvedl jsem teplotu na 70 stupňů. Stýkače tam mám asi taky dva.
Ale když jsem se díval na to sepínání TUV, tak tam bylo doopravdy 8h ohřevu během NT. To je ale na pikaču pěkně!
6. lis 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maviska
44
fotoportrét
fotoportrét
maviska
44
 @terisek77 Díky, zkusíme tam zavolat.. Jen mě zaráží, že má tolik lidí problémy s topením.. Nejdřív jsem si říkala, že to prostě neumím ovládat, ale když to tu tak čtu, tak asi bude problém jinde.
6. lis 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
fotoportrét
fotoportrét
terisek77
29
 @maviska co jsem tak zatím slyšela, tak polovina RDR pořádně neví, jak kotel funguje, takže se není čemu divit.... emoticon
6. lis 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
Registrovala se 16. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 105 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
Registrovala se 16. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 105 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @maviska na termostatu je vidět, zda vysílá kotli povel k topení. Stejně je to vidět i na kotli - může topit nebo mít třeba jen puštěné oběhové čerpadlo. Někomu to možná přijde zbytečné, ale chce si to přečíst návody a zkontrolovat (zapsat si) nastavení jak kotle tak termostatu. Např. termostat jde nastavit tak, že počítá s časovým posunem a začne topit třeba o hodinu dříve než má dojít ke zvýšení teploty. Zkontroloval bych i sílu/kvality signálu na termostatu a stav baterií (ty od RDR jsme museli vyměnit po 2 týdnech od předání domu). Zkusit bych vypnout jakoukoliv "inteligetní automatiku" včetně ekvitermní křivky na kotli...

Třeba to u vás někdo opravdu špatně zapojil a nepomůže nic, ale aspoň si to trochu osaháte emoticon
6. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
fotoportrét
fotoportrét
vinoraci
4
 @ihisi Čekal bych, že máš D45 a minimálně 20h v NT? Viz http://www.cenyenergie.cz/elektrina/clanky/d45d-primotop-a-ohrev-vody-elektrinou.aspx.

My stále máme pouze jeden tarif i když topíme elektrokotlem. Dřívější majitel neměl HDO a bohužel ani elektroměr na hranici pozemku, takže čekáme na přeložení. Domovní rozvod od RDR je připravený na 2 tarify včetně stykačů pro bojler a kotel, ale zapojené to máme na trvalé sepnutí. Jen jsem se při stavbě zapoměl zeptat jak je to udělané emoticon

@pavelcent @petrsv1000 netušíte k čemu je v pojistkové skříni "Z-SWL230/S Vypínač se světelnou signalizací 1zapínací kontakt"? Máme ho nepopsaný vedle MX svorkovnice (http://www.bbelektro.cz/z-swl230-s-vypinac-se-svetelnou-signalizaci-1zapinaci-kontakt/d-117665/).
6. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ps273877
18
Registroval se 21. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 10 přátel. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
ps273877
18
Registroval se 21. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 10 přátel. Region Louny.
 @maviska Měli jsme stejný problém s termostatem, kdy kotel si topil podle svého. Vše jsme reklamovali a elektrikář nám při reklamaci sdělil, že nikdo změnil nastavení kotle. Na kotli dal zpět tovární nastavení a od té doby funguje vše, tak jak má emoticon
6. lis 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @maviska vše se nechá nastavit na termotatu
@ihisi jo zapojení boileru ne 20h ohřevu není problém, ten nulový drát co jde z domečku z venku na stykač kotle se propojí na stykač boileru emoticon
@vinoraci to netuším, ten tam nemám.. a když ho zapneš kontrolka se rozsvítí ? Byl doteď vyplej, vše funguje ? Nechtěli jste něco navíc ?
6. lis 2012 v 16:02  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 Dotaz k tarifu D45d: Když budeme mít teplovodní podlahovku vytápěnou elektrokotlem, ale ohřev vody bude řešen soláry (viz nová akce RDR a soláry v základu), spotřebiče budou na elektriku, včetně indukce, tak bych měl dosáhnout na tento tarif D45d? Nebo to ty soláry nějak komplikují?
6. lis 2012 v 16:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @dejvi pokud je v domě elektrokotel tarif je D45d
6. lis 2012 v 16:17  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš