Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @lenulka05 Pravé po nás chtějí taky 15 takmusim popremyslet jestli to zvládnu,nebo to necháme udělat od nich a je klid.Manžel mi tvrdí,ze je toho hodně,ze by to nedělal.Ale mam nato cas,ale zase nikohokdo by mi pomohl.Ale rikam si ze snad na stav.úřade by mi pomohli.Vždy je u nich všechno vporadku a jsou vklidu.Tak uvidíme.Jinak diky za info.Zkusím prolistovat net a přip.rady od zkusenejsich.Hezky den
20. únor 2013 v 07:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medabedrich
26
Registroval se 25. července 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 58 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
medabedrich
26
Registroval se 25. července 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 58 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha - východ.
 @lenulka05 Zalezi, co by jste za tech 15tis dostali. Jestli je to komplet vyrizeni s tim, ze na zacatku jim date podklady na barak a na konci z nich vypadne ohlaska, tak to asi neni tak strasne. Pokud by jste do toho meli jeste ale cokoliv shanet (libovolne povoleni, ci souhlas), pak je to drahe.
20. únor 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Je to se vsim. Presnejak píšete.Ještě hledám kolik všechno stoji!Myslím kolky,ohlaska atd.Víte někdo kolik to dohromady vyjde?Děkuji moooc.
20. únor 2013 v 07:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Jestli potom není lepší nechat to na nich a bez starosti!A myslím,ze to budou Mit rychlejší.Přece jenom Maji kontakty všude.
20. únor 2013 v 07:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @medabedrich Mužů se Vas ještě zeptat jak dlouho vám to trvalo?Myslím ohlasku od podání do konce? emoticon
20. únor 2013 v 07:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @lenulka05 já to sháněl všechno sám, není toho tolik, ale musí se počítat že se k tomu vyjadřuje kde kdo, u nás i ministervo obrany, máme letiště v dosahu 15 km, tak aby nám střecha nedělala falešnou přistávací plochu emoticon , počítejte ale s tím že to je na déle, podáte žádost a mají 30 dní na vyjádření, v těch 30 dnech je dobré na úřad kam jste to podali zajít, zavolat, jinak zapadnete. Já ty ženské oběhl s čokoládou a máte to do 14 dní, pak ohláška a ta zase trvá 30 dní, ale navážete zase vztah s úřadem, kdežto pokud to zaplatíš, můžeš mít v budoucnu problém, třeba při ohlášení užívání, neboť nevíš co bylo slíbeno. Určitě to za těch 15 není. To je plat na měsíc.
20. únor 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
 @ihisi mají oboje, nicméně pokud to spočteš při odběru který máš, tak se kolikrát nevyplatí to dělit, a platit větší paušál.
20. únor 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @mirekk
@lenulka05 Já měl ohlášku schválenou do tří dnů od podání i bez čokolády emoticon jen sem ho poprosil, že bych to potřeboval do konce roku emoticon Jinak 15tis bych nedal. Zajel sem na ČEZ, VAK, O2 sem zadal mailem, sousedům poslal dopisy, nechal udělat radon, potvrdit umístění stavby místním architektem a s tím vším zašel na úřad a za tři dny sem měl povolení doma emoticon
20. únor 2013 v 09:56  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @lenulka05 My si vyřízení ohlášky zaplatili (bylo to od projektanta, co zpracovával umístění na pozemek), zpětně bych za to peníze nedávala a radši si to oběhala sama. I po zkušenostech, že třeba u nás na úřadech radši jednali se mnou, než s projektantem. Co jemu trvalo (vyjadřovačky), to mě pak udělali hned, když jsem je došla poprosit nebo jim zavolala a vysvětlila situaci, proč na to spěcháme. I bez čokolády emoticon
Jinak od podání jsme měli do týdne jak územní souhlas, tak ohlášku, trvaly spíš nějaké ty vyjadřovačky předtím.
20. únor 2013 v 10:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
 @lenulka05 Dobrý den, tak my jsme využili taky služeb projektantky na spodní stavbu. Podklady obdržela před vánoci, a 6.2. předala vše na stavební úřad. Lhůta byla delší, protože potřebné instituce měly mezi svátky volno. Paní byla příjemná, pohotová, o všem nás informovala...tak snad nebude problém. S mužem jsme hodně pracovně vytížení, což bylo důvodem, proč jsme tuto záležitost svěřili jiné osobě. Ale je to určitě na zvážení každého, důležitý je výsledek. emoticon
20. únor 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 Zdravim celou komunitu.. posilam upozorneni pro vsechny, kteri maji od Rymarova original tyc na antenu. Ja mam Locus 119 a tak to bude trochu jiny design nez Nova ale stejne. Dneska mi prisli namontovat satelit a ja se nestacil divit!!
Antenni tyc/stozar je konstruovana jako dve tyce v sobe, pricemz ta nad strechou je tenci a vsunuta... bohuzel pro mne tento spoj "NENI IZOLOVANY " a tak voda ktera se pri desti nastrika na povrch horni/uzsi tyce steka primo do vetsi tyce a pak se mi pekne vsakuje do drevene konstrukce stropu emoticon to je na tom to asi to nelepsi emoticon ... opravdu nevim kde soudruzi udelali chybu.
Pozor!! neni to naprosto videt, byl jsem na pude X-krat a tyc jsem kontroloval, ale nenapadlo mne ze voda potece vnitrkem. Vata to naprosto skryje a nikoho mozna ani nenapadne ji odkryt... Takze hupky-dubky na pudu a dejte vedet jestli jsem v tom sam a nebo je to "moje specialita za priplatek emoticon ".. prilozene foto napovi vice... Zdar!!
20. únor 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
djgas
20
Registroval se 29. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 @otoron to by se ale musela strhnout prkna v podlaze, abych se dostal na konstrukci stropu nebo podívat se nad střešní krytinu zda tam najdu spoj 2 tyčí, v kterých místech se vysunuje užší trubka z širší, pokud to bude nad prostupovou taškou, je to kontrolovatelné, jinak pochybuji, že by někdo boural podlahu na půdě(pokud má půdu pobitou prkny).spíš eby měli udělat "kontrolní akci" a preventivně to zkontrolovat u všech domů na svoje náklady, tak jako to funguje u jiných výrobků....
20. únor 2013 ve 12:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @otoron také máme teleskopickou výsuvnou tyč, ale montoval jsem si ji sám emoticon a spoj tak zaizoloval ale schválně se tam tedy mrknu emoticon Patku mám na trámu a když sem uklízel vánoční ozdoby tak tam bylo sucho emoticon Tady je jasné, že to soudruzi odflákly emoticon
20. únor 2013 ve 12:56  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 16 přátel. Králův Dvůr, Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 16 přátel. Králův Dvůr, Region Beroun.
 @lenulka05 Ano emoticon Jak to víte?
20. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @djgas Plny souhlas, Ja bohuzel mam "stupidne" spoj nad prostupovou taskou.. nevim co na to rici, ale asi takhle: "Noo, az budu priste stavet dalsi dum s Rymarovem, tak si na to dam urcite pozor!! " emoticon
20. únor 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @machja @zyzy55 Ahojky, kdo máte integrovaná kamna v komínu Schiedel (Kingfire parrat), mohu se zeptat zda máte i také přivětrání kamen základovou deskou? Dnes mi bylo řečeno, že u těch kamen integrovaných a dodávaných přímo s komínem Schiedel je lepší využít toho přivětrání přímo v komínu, než to řešit přivětráním přes desku. Ale všechny diskuse zde myslím vyznívaly spíše pro přivětrání deskou (ale zpravidla pro kamna dodávaná dodatečně, nikoliv od Schiedelu Kingfire Parrat). Jak to tedy máte vy, co máte tato integrovaná kamna? Máte přívod vzduchu do kamen v ZD? A co si o tom myslíte ostatní?
20. únor 2013 v 15:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
ihisi
24
Registroval se 8. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 226 příspěvků. Má 6 přátel. Region Olomouc.
 @lenulka05 Já to řešil s projektantem, který nám osazoval dům. Resp. dal jsem mu podklady od RD + návrh na osazení, a veškeré záležitosti zařídil on (ČEZ, RWE, voda, vojáci atd). Potom jsem akorát obdržel poštou kladně vyřízenou ohlášku (do 150m2). Trvalo to trošku dýl, ale žádné nervy emoticon . Dal jsem mu 12.
Kdybychom nebyli tak vytíženi, tak by jsme si to i skrz dobrý pocit asi oběhali a vyjezdili sami. Takže nějaká ta tísícovka by se určitě ušetřila.
20. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
56
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 448 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @dejvi Tak ten systém se mi líbí... vidím to poprvé a celkem mne to nadchlo...můžu vědět jaká je cena? Dík
20. únor 2013 v 16:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beropa
2
Registroval se 20. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
beropa
2
Registroval se 20. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
 Sice nemáme integrovaná kamna, ale krb, a montovaný RD máme od jiného dodavatele, ale ten přívod vzduchu komínem od Schiedelu máme a je to opravdu super, neboť
- to funguje bezvadně už při zatápění, neboť studený vzduch ochotně klesá dolů i nezahřátým komínem, ale nerad stoupá přes ZD, pokud studený komín ještě "netáhne" (přičemž po jeho zahřátí je pak komínem přiváděný vzduch navíc ještě trošku přihříván, což zase asi nebude špatné pro celkovou účinnost),
- a i kdybychom krb v přízemí zrušili a dali místo něj kamna či postavili krb v patře v přilehlém pokoji či velké místnosti nad garáží coby budoucím obývákem pro horní patro, byl by přívod vzduchu zachován (což by se u přívodu přes ZD řešilo hůře).
20. únor 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @michala294 Hezky večer,myslela jsme si to.Tak to jsme sousedky.Mi bydlíme v H.Párkrát jsem Vas viděla.A na fotce jste mi někoho pripominala. emoticon
20. únor 2013 v 17:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @fotrtom Myslíš ten komín i s integrovanými kamny (Kingfire parrat)? Mám teď před sebou nacenění a Komín Schiedel King Fire za 98 tis. Kč bez DPH ;) Vyjde to dráž než separátní kamna, ale nám se to takto líbí ;)
20. únor 2013 v 18:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
56
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
55
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 448 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @dejvi dík...u manželky to nějak neprošlo - teda designově...líbí se jí samostatná krbová kamna.
20. únor 2013 v 19:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
Registrovala se 29. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Má 48 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
Registrovala se 29. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Má 48 přátel. Region Vyškov.
 @fotrtom Máme taky King fire parat, klidně mrkni do alba a ukaž manželce. Já se nedchla hned, jakmile mi to manžel ukázal. Hlavně kvůli úspoře místa. A rozdíl mezi tímto a krbovými kamny s komínem děla cca 20 tis. emoticon
@dejvi Musím se optat manžela, ale myslím, že to přes ZD nemáme.
20. únor 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
fotoportrét
fotoportrét
machja
30
 @dejvi Tak máme přivětrání přes komín, nicmédě v ZD díru prý máme. Při stavbě jim manžel říkal, at to zazdí, že to potřebovat nebudem, ale nakonec se na to vykašlali emoticon Takže to bude muset zadělat. emoticon
20. únor 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
 @lenulka05 No jo, svět je malej emoticon Tak to je fajn a kde máte pozemek?
20. únor 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @michala294 Mi v Zahoranech a vy?Jakej dum sta Víte vy?
21. únor 2013 ve 12:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @lenulka05 Locus 119... má to v blogu emoticon
21. únor 2013 ve 12:38  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
 @lenulka05 Jojo,Locus119 a Nad Machovnou. Poslední slepá ulice nad vzorovým domem. Začínáme snad brzy,v pátek podáváme ohlášku. Už mám všechno,jen ještě v pátek jdu pro podpis za starostou-město je poslední soused.
21. únor 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 Už jste viděli ten nový KUBIS 631 od RD Rýmařov za 1.999.999,- Kč vč. DPH a základové desky http://www.rdrymarov.cz/novinky-a-akce/novy-kubis-631-to-je-102-msup2sup-pro-spokojeny-zivot-za-strong1-999-999-kcstrong
21. únor 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @viky007
Viděl jsem, technologie možná dobrý, nevím, moc informací tam není, ale ten dům ............ nechci nikoho urazit , ale podle mě, slušně řečeno, škaredá stodola. emoticon emoticon
21. únor 2013 ve 14:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš