Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lexxinka17
Registrovala se 9. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Havířov, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
lexxinka17
Registrovala se 9. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Havířov, Region Karviná.
 @petravec no ten se mi líbí malinko víc emoticon ale uvidíme, původně jsme začali bungalovem a teď už jdeme nahoru, kdo ví, kde ve finále skončíme.každopádně díky za odpověď emoticon
3. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
Registroval se 24. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 330 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 Ahoj všem majitelům domu Nova 101. Mám dotaz na detail schodů. V chodbičce v přízemí, když kouknete od zádveří/vstupu na schody, vystupují Vám ze stropu (cca 2-3 cm), tak jako mě? Chlapi z party mě přesvědčují, že je to tak ve všech 101kách, že to jinak nejde. Samozřejmě se ještě zatmelí ty spáry, ale i tak to není žádná krása. Jak je to u Vás? Můžete případně dodat i fotku? Máte taky ten odskok (čouhají schody přes strop), případně jak velký?
3. čer 2013 ve 20:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @dejvi Nám to nevystupuje vůbec (resp. je tam nerovnost cca 1-2 mm, když se na to zaměřím, ale jinak je to zarovnané se stropem).
3. čer 2013 ve 21:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @to.nejde Díky za odpověď. A mohl bych poprosit fotku stejného detailu, jako mám výše,ať to chlapům ukážu? Co ostatní, jak to máte?
3. čer 2013 ve 21:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @dejvi
3. čer 2013 ve 21:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @to.nejde Moc díky, hned zítra jim to ukážu... Jak ostatní, máte někdo větší odstup, jako já? Snad by to mohli překrát njakou deskou jako schody, nic jiného mě nenapadá... Desku samozřejmě už nemají.
3. čer 2013 ve 21:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Ty okrajové hranoly přesahují asi 5 mm, ostatní části schodů jsou zároveň se stropem
3. čer 2013 ve 22:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 A ještě dotaz, jak u Vás malovali? U nás malují tak, že co je za lištou u podlahy není vymalováno na bílo, překryje to přece lišta... Dělali to u Vás stejně? Nebo malovali hezky až dolů? Ve středu máme předávku domu, tak si dělám jasněji na dodělávky. Lecos už předělávali ochotně v průběhu, tady se schody uvidíme jak.
3. čer 2013 ve 22:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @dejvi Řekla bych, že to máme stejně jako vy...
4. čer 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 My to máme tak, že ta dlouhá lišta je prakticky zároveň se stropem je tam schodek odpovídající pouze sražené hraně té lišty a rohové sloupky , které jsou o něco delší tak vystupují ze stropu cca 3-4 mm. Připadá mi to estetické a vyvážené. V rovině se stropem by to vypadalo asi blbě
4. čer 2013 v 07:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @jahooodka @pavelcent Díky za ukázky i od Vás. Ještě z mé fotky to vypadá hůře, jednak chybí zatmelení a jednak si nejsem jist, zda oba hranoly přesahují strop stejně (zda jeden nečouhá více).Ještě to tedy dnes zkontroluji a uvidíme, jak to bude vypadat zatmelené.
4. čer 2013 v 08:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka
41
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků, 9 alb a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
 @dejvi Tak u nás takto:

Taky to vystupuje - lišta i sloupky.
4. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dejvi
28
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @romcovaklarka Děkuji, no vypadá to, že to je jak jim to vyšlo, nějak extra s s tím nepárají... ;) Však oni říkali, žeje to tak ve všech domech, ale u @to.nejde to udělali vážně hezky ;) Takže to asi jde...
4. čer 2013 v 11:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
Registrovala se 3. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
 @lexxinka17 ahoj.. už sme se byli na KUBIS zeptat v pobočce v Olomouci. Nechali sme si v plánech zvetšit okna a teď čekáme, jak to vyjde cenově. Jednali sme s panem Pavlíčkem. Řekl nám, že na konci července bude postavený vzorový dům KUBIS 631 v Olomouci. Tak si pár týdnů počkáme a určitě se půjdem podívat a zkusit, jak to na nás dýchne emoticon
4. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lexxinka17
fotoportrét
fotoportrét
lexxinka17
 @lpeki no paráda, děkuji za info, hnedle je budu kontaktovat-úpravy už taky nějaké máme, takže se zajedeme kouknout na hotový domeček, a pak budeme řešit co dál emoticon
4. čer 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stuca
20
Registrovala se 2. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 5 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
stuca
20
Registrovala se 2. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 5 přátel. Region Mladá Boleslav.
 Kdy se podepisuje smlouva o dílo???až po zažádání na stavebním úřadě o staveb.povolení??jako až budu vědět že "budu"moci stavět?? a kdy se řeší konečná specifikace???možná už to tu bylo řešeno, ale těch stránek už je tolik že bych to ani nenašla. emoticon
4. čer 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
 @asen Je pravda, ty přímotopy nás taky zarazily, ale bylo nám řečeno, že dům je dobře tepelně izolovaný a přímotopy to lehce vytopí. Ale nevím, jak to funguje doopravdy emoticon
4. čer 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @stuca nejdřív se podepíše smlouva o smlouvě budoucí, na základě toho zjistíte zda bude moci stavět, pak se podepíše smlova o dílo, konečná specifikace probíhá cca měsíc až dva poté ....
4. čer 2013 ve 13:32  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @stuca Mrkni na můj profil, mám tam termíny, jak to šlo u nás, ale SoD není závislá na stavebním povolení, každopádně ve SoSB byste měli mít termín, do kterého by měla být SoD uzavřena a taky termín, do kterého byste měli mít stavební povolení. Všechny termíny jsou ale individuální, hodně záleží na vstřícnosti a rychlosti a taky urgování obchodního centra nebo stavebního úřadu...
4. čer 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sheldoncooper
Registroval se 14. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
sheldoncooper
Registroval se 14. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Liberec.
 stuca - Nejlepší je na Vše se zeptat na příslušném obchodním zastoupení, Vám to tam nevysvětlili?
KUBIS 631 - první dům tohoto typu se prý bude stavět začátkem července u Tachova

Konečná specifikace vers Smlouva o dílo - My jsme si nejdříve udělali konečnou specifikaci, abychom věděli konečnou cenu a až poté jsme podepisovali Smlouvu o dílo, takto nám vyhověli.
4. čer 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
 Zdravím, tak vám řeknu, že máme docela kliku, že jsem pojistili nemovitost koncem minulého měsíce, pojišťovna má zákaz teď pojišťovat.....a my bychom nemohli čerpat úvěr....uf. (Obcí teče řeka, a nic nezmění na tom, že ve svém korytu....)
4. čer 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
101
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 97 příspěvků. Má 45 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
101
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 97 příspěvků. Má 45 přátel.
 @lpeki
@lexxinka17 Ahoj, zrovna dneska jsem založila pro Kubis samostatné téma

http://www.modrastrecha.cz/diskuse/projekty/kubis-631-632-rd-rymarov/

Také se nám líbí zejména ta cena a zas tak malý si myslím není, pokud budete mít nějaké příspěvky, přidejte je prosím do toho nového tématu a můžeme si tam vyměnit tipy a rady emoticon
4. čer 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
fotoportrét
fotoportrét
lpeki
 @flowerbl tak supr emoticon přestěhuju se emoticon
4. čer 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lenulka05
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
  • Stavím dům
    Region Beroun
 Hezky večer,dnes jsme dostali smlouvu o dílo.Nelíbí se mi tam par věcí,třeba to ze první zálohu 100 tis.zaplatime do 14dnu od doruc.faktury. a ze objednatel zajisti na stavbu kontejner na úklid staveniště.Ještě nemam ale vyřešenou ohlasku není to brzo?Jak se pak postupuje diky za rady
4. čer 2013 v 19:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
biker
29
Registroval se 4. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 210 příspěvků. Má 1 přítele.
 @lenulka05 kontejner si můžete nechat dát i od RDR, ale ti si ho nechají pěkně zaplatit. Ale když se vám to nelíbí...
4. čer 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petka80 (36 r.)
Registrovala se 24. února 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petka80 (36 r.)
Registrovala se 24. února 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @lenulka05 kontajner se dá řešit tak i tak, my to nakonec ještě měnili až u KS a nebyl s tím problém, určitě se dá na všem domluvit.
4. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rdk
12
Registroval se 22. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Má 6 přátel.
 @dejvi
Přidávám do "sbírky" ještě jednu fotku detailu našeho schodiště, je zarovnané se stropem, či výstup činí max. cca 1-2 mm. Jestli jsou chlapi u vás zvyklí na takový výsledek, rozhodně to neplatí pro všechny 101ky a už vůbec by to nemělo platit na Vás! Držím palce, snad jinak probíhá montáž ke spokojenosti.
4. čer 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 16 přátel. Králův Dvůr, Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
michala294
47
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 109 příspěvků. Má 16 přátel. Králův Dvůr, Region Beroun.
 @lenulka05 To, že nemáte ještě vyřízenou ohlášku je v podstatě váš problém. Můžete podepsat smlouvu o dílo, až po jejím vyřízení, pokud máte nějaké podezření, že byste ohlášku nemuseli dostat. V tom vám určitě nikdo bránit nebude. Ačkoliv stojí ve smlouvě budoucí, že smlouva o dílo by měla být podepsána do "nějakého data", určitě se s nimi lze domluvit na odložení. Ale my osobně dostali ohlášku až 4 měsíce po podpisu smlouvy o dílo. Co se týká kontejneru, je to zkrátka jejich podmínka. Také si to můžete denně sami odvážet, také už jsem to slyšela.
4. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
 @lenulka05 Zdravím, jen pro doplnění likvidace stavebního odpadu se u nás dokládá stavebnímu úřadu při ohlášení užívání, které při režimu ohlášení stavby nahrazuje kolaudaci. Jestli si necháte přistavit kontejner od RDR, nebo si jej objednáte přímo u firmy, která se tím v okolí zabývá záleží na vás. Při stavbě se zaplní až dva kontejnery, ale jsou tací, kteří jsou šikovní a třídí si odpad, a možná naplní jen jeden.... Nám řekli, že si ho máme přistavit druhý den stavby hned z rána.
Co se týká SoD, ta se může podepsat i před získáním ohlášky, ale na rozdíl od SoSB z ní plynou už nějaké sankce a závazky obou stran. My jsme podepisovali až jsme měli ohlášku a jistotu, že dostaneme úvěr.... O postupu jsme se radili s OC v Brně, a bylo to v pohodě....emoticon
5. čer 2013 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @lenulka05 My jsme měli po celou dobu stavby kontejner od TS Beroun, cena cca 9,5 tis., řešilo se to až u KS, jestli chceš, můžu ti do IP poslat kontakt...
5. čer 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš