Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
Registroval se 16. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 105 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
Registroval se 16. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 105 přátel.
 @petrsv1000
@jahooodka
@sisi40 po konzultaci s každým právníkem, Vám řekne n e p o d e p i s o v a t !
nám řekli, že jsme první co jim smlouvy vadí a nic měnit nehodlají, a pokud chceme stihnout nižší DPH pak podepsat ! a my podepsali emoticon
3. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @mildagsxr To je váš názor. Každý vybírá podle svých vlastních určitých priorit. Nás tlačil čas a proto bylo toto kritérium nejdůležitější.
3. lis 2013 ve 21:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @pavelcent
@jitule23
@mildagsxr
Díky za vaše odpovědi. Myslím, že částka 25tis. a 42tis. je už docela rozdíl a stojí za to si obstarat vrata bez RDR. Pavle, jaký je prosím Tě přesný rozměr vrat, který jsi poptával u Hormanna?
3. lis 2013 ve 22:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @jitule23 nevím o jakém názoru píšete, cena vrat jiné firmy je nižší a potvrdili to i montéři, kdyby jsme sáhli po firmě, co nám nakonec vrata dodala, byly by vrata v 2. den, tak jak RDR chtěli, takže ani čas nebyla priorita, jinak jejich chlubení , že dům za 3 týdny je vylhaný slogan, dodnes bychom dům nepřevzali, pokud by nebyly smlouvy tak, jak oni chtěli, protože po předání je reklamace netrápí , peníze dostali a my koukáme do sprchového koutu, jak tam nechali náhradní díly na výměnu a čekáme, až to někdo vymění ..... ano rok a měsíc po předání jsme se ve sprchovém koutu ještě nekoupali emoticon
a to jsou priority ! ?
3. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @jurkac zkusil bych e-poptávku nebo aaapoptávku, zadat rozměry, dekor a pevný rtermín montáže, no a už se nabídky pohrnou, pak vybrat solidního dodavatele a solidní cenou emoticonhlavně se nenechat rozhodit 2.dnem montáže, jak jsem úpsal ani měsíc po předání nebyl problém, a aspoň ty vrata nestihli poškrábat jako vše ostatní emoticonemoticon
3. lis 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @jurkac
Vrata jsou tento typ EPU - 40 rozměr š.2500xv 2125 mm s pohonem ProMatic

@mildagsxr
Vrata byla namontována 3.den montáže a kromě vrstvy prachu na nich od RDR nebyl jediný škrábanec. Podle zdejších přispivatelů není slogan dům za 3 týdny žádný vylhaný slogan, ale průměrná doba montáže domu. I když třeba my stavěli měsíc. I my jsme měli nějaké reklamace a neřekl bych že jsme na vyřešení čekali déle jak měsíc spíš méně. Chce se to připomenout. Nevím co je na termínu 2 dne montáže k rozhození. Ty vrata přece neobjednáváš ze dne na den a i kdyby měly u dodavatele 2 týdny ležet tak se nic neděje přece. Stačí je objednat s dodtatečným předstihem a ne na poslední chvíli, to může být problém s dodáním.
3. lis 2013 ve 23:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @jurkac My jsme si nechávali lepší sekční garážová vrata montovat až nedávno, Lomax, dekor zlatý dub, zateplená, cena 28 tis. s DPH, původně jsme měli ta plechová v základu...
4. lis 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. lis 2013 v 09:51 • drevo
fotoportrét
fotoportrét
roman34
13
Registroval se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 40 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
roman34
13
Registroval se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 40 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Tak nevím my jsme s RD neměli sebemenší problém.jedno neštastně prasklé okno vyměnili do 10 dnů takže i reklamace zatím ok.stavěli jsme Largo 98 a přijeli 19.9 a 1.10 nám předávali barák,takže nevím proč by to měl být vylhaný slogan jak píše mildagsxr.Je zvláštní že problémy má hlavně mildagsxr,bud narazil na špatnou partu nebo bude problém jinde.
4. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
 My zatim postaveno nemame, mame podepsanou SoSB a zatim super jednani, vsichni jsou mili a vstricni... Snazi se maximalne vyhovetemoticon
4. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
 Ahoj, my se chystáme s firmou stavět KUBIS 631, máme schválený projekt a čekáme na kalkulaci emoticon zatím jsme velmi spokojeni s jednáním i přístupem emoticon
4. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 My jsme také neměli žádné větší problémy s RDR. Většinou to jsou drobného rázu a i ty řeší velice rychle.
4. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @pavelcent objednané a záloha byly 2 měsíce přdem, myslíš , že je to na poslední chvíli ?
slogan mají ,ale roka měsíc po předání stále nedoděláno a ještě hodně věcí zpraseno !
4. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @drevo a co domy bez garáže , kde jsou pokoje? tam taky složí materiál do pokojů, my složili v garáži a otvor se zadělal fermacelem
4. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @hondrle
@mojsha
@jahudka.1 znám osobně několik rodin co se soudí s RDR, u nás v satelitu např. vyplavili v lednu celý dům, všechny podlahy, lidi bydleli u příbuzných v garáži na zemi , hádají se dodnes ......
vedle soused nechtěl v mrazu, aby natahovali fasádu, a oni, že nedostanou zaplaceno jako externí firma, tak to udělali a na jaře strhávali celou jednu stranu i s perlinkou a všechno znovu, ale to je fuck, mohu komukoliv doložit 100ky fotografií, jak umí zku...banální věci , poškrábat okna, podlahy, nezapojit správně zásuvky, křivé zdi, rohy nejsou ani náhodou pravé, stropy 1,5 - 2cm na 2m vodováze křivé .....
každého rád uvítám a mohu provést , aby věděl co si má hlídat s RDR
4. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @mildagsxr
No , opravdu extrémní negativní zkušennost. Možná by nebylo na škodu uvést jméno parťáka, který to se svými lidmi dělal, aby si ostatní dali pozor. Skoro se mi ani nechce věřit, že by to u RDR bylo možné. Co jsem slyšel tak se špatnými lidmi se docela rychle rozloučí. No asi výjimka potvrzuje pravidlo.
4. lis 2013 v 15:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @pavelcent nene žádná vyjímka, tuším, že právě proto je vyrazili....
4. lis 2013 v 16:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @mildagsxr Nedá mi,abych nezareagovala na vaše aktuální příspěvky. Svého času jsem se vašim kritikám usmívala,ale to,co předvádíte aktuálně,již hraničí se seriózností. Příběh, jak sousedi z vytopeného domu spali v mrazivém lednu na zemi v garáži, vám ze zákazníků RDR sbaští asi málokdo. Podobně tak info, jak parta za mrazu nahazuje fasádu... Myslím, že vše je naopak - nikoliv tedy, že vy (a vaši tzv. sousedé) jste měl smůlu na nepovedenou partu, ale RDR měli smůlu na zákazníka! Oproti vám jejich stavby hodnotím jako autorizovaný stavitel a v porovnání s ostatními firmami především zděných staveb mohu před RDR pouze smeknout, byť se občas nějaká chyba samozřejmě vyskytne. Hodnotím je nejen v souvislosti s vlastní montáží, ale i v posouzení jejich jednání při reklamacích. Jen a pouze pozitivní zkušenost s RDR mne dokonce přiměla prodat byt v Praze a postavit s nimi Largo 98. A zatímco vy nabízíte zaslání stovek fotografií zk...vených prací, já vám nabízím perfektní podívanou mojí lednové montáže. Srdečně vás zvu a nezapomeňte si vzít sebou dvoumetrovou lať na přeměření stropu! A abych nezapomněla - já mám o ty stovky vámi nabízených fotek zájem, pošlete mi je?? emoticon
4. lis 2013 ve 20:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @nec22 hmm ty lidi bydlí 100 m od nás a další soused na jaře zažil znovu stavbu lešení , asi jen aby zalil květináče v patře,
nikdo nic baštit nemusí a fotky jsem vystavil ve svém profilu a všichni se zhrozili nato, co dokáže někdo se sádrokartonem
váš povedený dům vám přeji , škoda, že jen nechcete pochopit, že mohou být lidi s vytopeným domem, víte úplná hovno, co je to 2x krát celou ložnici vystěhovat, protoýe vám RDR dělníci řeknou , že spěchali a propadlo se jim lepidlo na sádrokartonu,
stále mě ta jejich sranda 6 dní dovolené, abych byl zavřený doma a čekal, až se jim to povede,víte úplně houby a to že tu píšete, že lžu, pak je urážka a výsměch všem nešťastným rodinám co museli všechno mokré vystěhovat z domečku, jak při povodních,
nemá to cenu !
je tu mnoho lidí co fotky viděli a pochopili, a váš názor mi žádnou závadu neopraví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani vaše perfektní montáž mi nevyrobí pravý úhel ...................
,
4. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @petrsv1000

@pavelcent
našeho oarťáka skutečně vyrazili z externí firmy co nás stavěli, dnes dle vyjádření jeho nových kolegů se stal interním zaměstnancem RDR a má zase partu................
4. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
Registrovala se 9. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 29 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
Registrovala se 9. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 29 přátel. Region Brno.
 @nec22 Musím se Mildy zastat ačkoli mám někdy podezření, jestli není příliš velký puntičkář. O vytopeném domě a propadlém stropě v podkroví jsem taky z důvěryhodných zdrojů slyšela. Docela mě to vyděsilo. Tekl jim několik měsíců odtok ze sprchové vaničky do stropu. Ale uznávám, že to se může stát v jakékoli firmě. Stačí i nedoléhající silikon a voda si cestu najde. Znám to i od nás z paneláku.
4. lis 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @mildagsxr Také jsme uzavírali smlouvy ještě před zvýšením DPH a dost jsme spěchali. Veškeré námi navržené změny ve smlouvě ale RDR akceptovali. Naprosto bez problémů a bez nějakého dohadování. Právě kvůli té specifické platbě ohledně DPH se mi tam nelíbily jejich formulace a termíny. Vše jsme ale vzájemně upravili ku spokojenosti všech.
5. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
 Dotaz pro všechny kdo topíte v dřevostavbě elektrikou: jak je ošetřeno aby vám v případě výpadku proudu nezamrzly trubky s vodou? Není tak neobvyklé, že vypadnou pojistky. Co když se to stane v zimě? Zděný dům má ve zdech naakumulované teplo, takže to chvíli trvá než zamrzne voda v topení. Přesto takové případy znám. Netušíte jak to chodí v dřevostavbě?
5. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @marketa_v
Pokud vypadnou pojistky je nutné je ihned vyměnit, od toho je havarijní služba ČEZu - pokud myslíš hlavní nožové pojistky na přívodu do domu. Popravdě jsem nezažil aby vypadly. Pokud myslíš jističe v rozvaděči v domě, tak je nutné je nahodit emoticon . Pokud myslíš výpadek el. energie někde v rozvodně atp. potom tuto závadu opět řeší ČEZ a nepamatuju si delší výpadek jak dvě hodiny. Pokud nastane nějaká extra katastrofa, jako povodně atp. nedochází k nim v krutých mrazech a voda nezamrzne. Navíc trubky jsou vedeny v podlahách v izolaci a ve stěnách je taktéž izolace, takže k zamrznutí by nemělo dojít ani při delším výpadku elektřiny.
5. lis 2013 v 17:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @marketa_v ahojky...moc tvému dotazu nerozumím...dnes je 5/11 a ještě jsme netopili...nedovedu si představit,že by v domě při výpadku proudu bylo třeba kolem nuly...jak píše pavelcent trubky jsou v podlaze,izolaci a nevím co. jedině snad situace...3 tejdny bez proudu,venku -30 a snad by zamrzlo... emoticon
5. lis 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @marketa_v něco jako fridex v autě
5. lis 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
 Dík všem za odpověď. Že je v topení nemrznoucí směs mě nenapadlo (jestli to teda nebyl vtip), myslela jsem, že voda. Příbuzným jednou vypadla elektřina, když byli na dovolené. Tím pádem nějak přestal topit plynový kotel. No a když se po týdnu vrátili, nahodili pojistky, zapli topení a ejhle - mokré zdi. Jak trubky zmrzly, tak popraskaly. Museli dělat nové rozvody. Podotýkám měli cihláč. Tak mě napadlo, jestli by to v dřevostavbě nebyla ještě horší katastrofa.
5. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
 @marketa_v V topeni je voda...zaden fridex pokud si ho tam nejaky "amater" neprida. RDR napousti jen vodu.
6. lis 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
 Dělali jste někdo významější změny v projektové dokumentaci pro stavební povoleni? Máme v projektu atreu s teplovzdušným vytápěním, ale teť nabízí RDR levnější řízené větrání, tak bych ráda vyměnila celý topný systém za standart. Myslíte že to půjde aniž bychom museli zaplatit znovu celý projekt?
6. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petravec
161
Registrovala se 1. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 151 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
 @marketa_v Ono už se to konečně hnulo?? Tak držím palce!!!!
6. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš