Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

7. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adec
57
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 121 příspěvků a 12 alb. Má 76 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adec
57
Registrovala se 25. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 121 příspěvků a 12 alb. Má 76 přátel.
 @dracula
@mildagsxr ano mas pravdu ve vsem, meli jsme jinou partu a zadni novacci zamestnani 10 let...a vice, koureni na dennim poradku i po vymalbe, s tim ze mi bylo receno .. dokud neni dum predany .. neni vas takze tu nemuzete o nicem rozhodovat :DDDD takze asi tak....na servsi jsem tu mela dve ruzne party a stejny des otres patlalove....je fakt ze se ale nekdo spokoji s malem a tak je v dome stastny pres ty vsechny hruzy.... emoticon hezky vikend vsem
30. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adec
57
fotoportrét
fotoportrét
adec
57
 @dracul tim nemyslim vas, mate krasny dum...
30. lis 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
Registrovala se 11. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
Registrovala se 11. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 25 přátel. Region Praha - východ.
 @andydrzka
A co budete stavět za dům?
30. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
Registroval se 16. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 105 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
Registroval se 16. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 105 přátel.
 @adec to máš pravdu, tak nějak i třeba to co kdo dělá, dělá jeho nároky. Třeba tu v satelitu je skvělý autoklempíř vyhlášený na titěrnou práci, třeba opravy po kroupách apod. No a přivezli mu z Rýmařova sprchovací kout asi za 35 tisíc a byl pobouchaný a tvrdili, že tam nic není, no tak přinesl kovové pravítka a příložníky, přiložil a už to nakládali a odváželi emoticon

jo a servis?????????????????????
¨zrovna jsem slezl k obědu už 2 týdny brousím sádru po večerech po předělání stropůemoticon zas jim vylezly a prokreslily se spoje a bez žirafy to jde rukama pomalu, přebrousím, přemaluji, znovu dosádruji, přebrousím a přemaluji emoticon

no už tu prostě nechci další Paty a Maty, osvědčil se pouze pan Studnička a jeho zlaté ruce a přemýšlivá hlava, předělává nám těsnění ve sprše, ještě jedno svislé těsnění co na stavbě začízli o 3 cm kratší a třeba po roce a půl zkusíme ,jaké to je se sprchovat ne ve vaně emoticon emoticon
30. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @stratford takže nasávali jak houby emoticon emoticon emoticon
30. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @hondrle jj, stavební dozor vážně zvažujeme! A po tom, co tady čtu některé příspěvky, tak už je to asi jisté emoticon Jsem optimista a věřím, že chytneme dobrou partu, ale jistota je jistota!
30. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @raaaadka Kubis 632 s garáží (teda spíše dílnou a skladem emoticon ) ...
30. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
fotoportrét
fotoportrét
raaaadka
88
 @andydrzka
No jasně, všichni víme, že garáž není na auto. emoticon Také jí do budoucna plánujeme. emoticon
30. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
dasa3
13
Registrovala se 20. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 8 přátel. Region Opava.
 Ahojki všem.. Chtěla jsem se zeptat , jestli se Vám rosí okna? Dole pod žaluzií? Voda na parapetu ? Je to normální ????? Bydlíme ve 101. Žaluzie máme od RD Rým. A křupou někumu podlahy. Je slyšet křupání kamínků pod plovoučkou...Děkuji za odpovědi..
30. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
 @roman34 u nás taky ráno naprosto ok a jezdili už na šestou, bylo horko jedli v podstatě jen nanuky.
30. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
 @roman34 - děkuju. No u nás je parťák úplně super chlapík. Všechno s náma probere, poradí. Mě jen děsí, že s manželem na stavbě jsme relativně málo. Bohužel stavíme v jiném kraji než kde bydlíme. Není šance je hlídat nonstop. Nezbývá než věřit. Vím, že tato rizika jsou u všech firem, proto jsem hledala firmu, která má kladné recenze. Což RDR má, ale je vidno, že i oni umí napáchat pořádné škody emoticon .
30. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
 @mildagsxr - koukala jsem na váš profil a vidím, že si dost užíváte emoticon . Je mi to líto. Taky si myslím, že existují lidé, kteří hledají chyby i tam kde nejsou, ale pokud by si někdo vymýšlel něco takového, tak to si myslím, že už by musel být asi blázen.
30. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @jasamin jen do mě, něco snesu emoticon

myslím, že sdílená bolest, je poloviční bolest, ale spíš jde o to otevřít oči, aby si další majitelé domků nenechali napálit nebo naštvat.

možná byl smolný rok, nejvíc prodaných domů a ve snaze všechny uspokojit vzali externí firmy akdoví koho, nevímemoticon
ještě je tu hodně práce, broušení stropu v posledním pokojíku, pak nad schodištěm se taky vyřádili, tam to bude na žebřík sádru a zase broušení emoticon
30. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @dasa3 máme plisé a trochu se to rosí, jde o to jak odvést vlhko ven a na kolik se vytápí vzduch,
a podlahy ? trochu nám taky křupou, ale očivodně to je jenom o tom, že to prasata nezametli!
30. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @jasamin to je radost stavět, když se dá věřit, že tam někdo přemýšlí a hlídá ostatní emoticon
30. lis 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
 @mildagsxr - je mi upřímně líto všech kteří neměli štěstí. Když si člověk představí kolik to stojí peněz, nervů, práce navíc, promrhané dovolené. Až mi přechází z té představy mráz po zádech.
30. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @andydrzka držím palce na dobrou partu, já se za ni až skoro modlil a nyla asi nejhorší emoticon
parťák byl velkej dříč, stará škola, ale bez smyslu pro detail a kvalitu emoticon bohužel no a dostal k sobě pár chlapů na hovno ajednoho snaživého mladíka, ale ten to nemohl zachránit
kdybych měl dozor, tak by se stavba stopla, vyměnila parta a jelo by se dál !

dneska to vidím, jako lepší se stěhovat dýl , než to řešit jako reklamace po nastěhování a plýtvat dovolenou a uklízet nábytek a rozdělávat ho a skládat ......
30. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @jasamin no jo loni 3 týdny v kuse na stavbu a letos mi kvůli reklamacím zůstaly jen 2 deny volna na Vánoce emoticon emoticon
30. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1040 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @raaaadka
Taky jsem si myslel, že garáž auto nikdy nepozná, ale naštval jsem se, udělal jeden regál, kola dal nad garáž a ejhle .... ono to jde emoticon emoticon
@jasamin
Jsem docela rád, že to máme za sebou s bezvadnou partou a vyreklamované drobnosti bez problémů. Všem právě stavějícím a budoucím stavitelům přeji hodně štěstí emoticon
30. lis 2013 ve 21:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
 @mildagsxr - emoticon
30. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
 @pavelcent - krásně se vlezlo. Když se chce, tak jde všechno emoticon
Taky budu ráda až to budeme mít za sebou a taky snad s bezvadnou partou emoticon .
30. lis 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scherry77
167
Registrovala se 6. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 37 příspěvků a 8 alb. Má 26 přátel.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
scherry77
167
Registrovala se 6. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 37 příspěvků a 8 alb. Má 26 přátel.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 Ahoj, nám pred 14 dňami dokončili 77čku. Robila nám ju externá partička. Je to síce zatiaľ krátka doba ale už v nej bývame týždeň a sme veľmi spokojní. Počas stavby žiadny vážnejší problém - niektoré veci sme si ujasnili za ,,jazdy,, niečo sa opravilo čo si zle pozreli vo výkresoch ale nič závažnejšie. Používaním sme zistili nejaké malé vady ale nič hrozné - bývame - voda nekvapká, podlahy nevržú, topenie topí. Partia bola precízna - aj keď sa bavili (čo sme náhodou počuli) - ,,urob to poriadne, može byt z toho problém, budú to reklamovať" a pod.
Chceli sme od nich aj nejaké viac práce ale na to neboli veľmi ochotní a odovzdávali nám dom v dosť šibeničnom termíne takže na jednej strane ich aj chápem, že to asi fakt nestihli. Ako hovorím, sme spokojní a čas ukáže.
30. lis 2013 ve 22:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @mildagsxr moc děkuju! sním o domečku skoro deset let a vůbec si nedokážu představit, že přijde někdo, koho si draze zaplatím a takhle mi to pos.... emoticon emoticon ... přeju vám i všem, co se stalo něco podobného, ať máte vše brzy v pořádku - pokud to ovšem jde, že emoticon ...
1. pro 2013 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @andydrzka no domeček nakonec máme, bydlíme, topíme a tak, jednou dobrousím i tu poslední prasárnu, křivou fasádu možná jednou obložíme cihličkama a pak už jen hlídat, jestli někde neutíká voda ve zdi, to by byl konec, bourat by se mi fakt nechtělo,myslím, že instalatér byl asi nejpečlivější, akorát neutáhl jeden závit, prudil ho parťák, zakázal mu na 4 dny vstup na stavbu, aby mu nerozhodil čerstvou dlažbu, no a pak měl málo času prasil ve spěchu zbytek emoticon
1. pro 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @mildagsxr Až jednou všechny ty „prasárny“, co vám ta „prasata prasila“ opravíte, projděte si aktuálních 624 stránek tohoto rýmařovského fóra a zjistíte, že až na výjimky má tato firma jen spokojené zákazníky. A to, že se jí stane někdy průšvih, s tím musí každý počítat (nebo raději stavět svépomocí sám). Na stavbě jsou totiž jen a pouze lidé, nikoliv naprogramovaní roboti. Neexistuje stavební firma, která by dělala zcela bez chyb. Jde však o to, jaký poměr mezi kvalitou a zmetky je – dle tohoto porovnání vychází RDR na výbornou. A pokud ten průšvih nastane, RDR ho zpravidla operativně řeší. Tolik je moje zkušenost z domku, který je už v rodině realizován a vady tam byly. Zde je však už nutná i součinnost zákazníka, která asi ne u některých zákazníků je ideální ...Každopádně ale váš slovník se mi fakt nelíbí emoticon
1. pro 2013 v 10:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @nec22 jasně bohužel ti naštvaní sem moc nepíšou emoticon
RDR opraví houby, mohu zaslat fotky, poroce se ještě nekoupeme ve sprcháči, tomu říkáte operativně, ale jak jsem psal nikomu necpu své negativní zkušenosti a najdou se i tací, co si ještě mohou při stavbě dávat pozor nato, co nám zprasili ato to píšu hodně slušně,
součinnost zákazníka byla 12 hodin denně, celou dobu stavby :-
a myslím, že můj slovník je korektní a slušný a že se vám nelíbí, to je holt vaše věc,
jestli se to tu jmenuje pouze pro obdivovatele RDR a jenom kladné příspěvky, pak sorry jsem tu omylem
jdu operativně brousit , každopádně emoticon
1. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @nec22
@mildagsxr
Taky se mi ten slovník nelíbí, ale na druhou stranu ho chápu. Pokud je všechno pravda, bez urážky, co tu @mildygsxr píše, tak je to velmi tristní přístup jak montážní party, stavbyvedoucího i jejich nadřízených, kteří by za ty peníze co jim platíme, měli zákazníkovi předat dům bez vad a nedodělků, minimálně těch, které brání řádnému užívání stavby a ostatní vyřešit do 30 dnů. Nevím co je nepochopitelného na tom, když zákazník za 100% cenu, kterou stanovil dodavatel, žádá 100% kvalitu, deklarovanou taktéž dodavatelem. Pokud by ji nepožadoval, okrádal by sám sebe a to asi málokdo bude dělat. Tak to vidím já, několikrát jsem to montážníkům slušně a důrazně řekl a neměl jsem problém. Podotýkám, že jsem vždy jednal slušně, s respektem a pochopením pro jejich termíny. Na druhou stranu jsem zdůraznil, že tyto termíny jsem já neurčoval a požaduji 100% odvedenou práci do detailů, včetně důkladného úklidu po silikonech, malování, broušení atp. Neměl jsem problém i když jsme se u určitých věcí taky pohádali a zvyšovali hlas, ale vše se rozumnou domluvou a logickými argumenty vyřešilo k obooustranné spokojenosti. To samé bych přál všem ostatním.
1. pro 2013 v 11:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
fotoportrét
fotoportrét
mildagsxr
57
 @pavelcent no to já hlas bohužel nezvýšil a dopadlemoticon
myslím , že slovo prase není nic k pohoršení, ale můžeme nechat prověřit adminkou emoticon
jinak firma na kterou musím křičet, aby po sobě uklidila, není v dnešní době kvalitní firma
jinak naši partu rozpustili a externí firma co to pro RDR stavěla už údajně nespolupracuje na dalších projektech, ač by chtěla
a máte pravdu, my platili 100% částky 100% ními penězi, ani m=ně, ani potrhanýma a zmačkanýma bankovkama a to vše před termínem splatnosti všech faktur
tak proč jsme dostali křivé zdi, které postupně přesádrováváme, proč nemůžeme dát skříňku do rohu v garáži, protože není pravý úhel ? to jsem zrovna včera obešel všechny rohy v garáži s úhelníkem , no na 20cm úhelníku půl centimetru z "winglu" bravo kluci emoticon
1. pro 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @mildagsxr A co strecha? Dival si se v posledni dobe na strechu. Mel by si ji zkontrolovat, urcite ti diky spatne instalaci popraskaly tasky na strese. emoticon
1. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roman34
13
Registroval se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 40 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
roman34
13
Registroval se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 40 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Tak ted bych se rád zeptal na něco jiného.Mate někdo doma k topení řídící jednotku BMR hc 64 ?
dík
1. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš