Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
 @stratford topime drevem a briketami, uhli jsme nezkouseli. ulozny prostor vubec nepouzivame. Jestli budes mit cas, mohla bys mi vase kamna vyfotit zevnitr, mame tam uprostred takovou velkou mezeru a moc se mi to nepozdava, tak se chci podivat, jak to vypada u vas. DIKY
12. led 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
 @petrsv1000 Svycarsko zni vyborne, tak at vam to vyjde. Nam se loni na jaro narodilo druhe mimi, takze dovca stejne nebyla v planu. Snad budeme mit zakladni veci letos hotove, deti mezitim trosku vyrostou a zacne se opet s cestovanim. Je fakt, ze momentalne pro nas bylo dulezitejsi pohnout s dvorkem, at si deti maji kde hrat.
12. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel.
 @zuzicz Musím napsat Melčovi, máme nějaké uhlí, tak by se sdělalo...

Vyfotím, ale teď už máme klidový režim, zítra jsme pryč, v úterý ti to vložím, reklamovali jsme oloupání barvy a pán nám to tam sám ukotvil, taky jsme to měli blbě, rýmařováci nevěděli.
emoticon
12. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zuzicz jo tak to chápu emoticon děti zatím nemáme, tak cestujem, pak doděláme zahradu a pak můžou přijít emoticon
12. led 2014 ve 20:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @vinamuska My jsme před 2 roky nechali RDR ocenit náš vlastní projekt - nebyl to problém,ale cena byla závratná. Takže nakonec jsme použili projekt domu NOVA 101 a udělali si změny do něj-vyšlo to na cca 20tis (odpočty,přípočty...za změny jako takové jsme nic neplatili) a máme to,co jsme chtěli emoticon
16. led 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @rdk my jsme vrtali těsně nad kastlík předokenních žaluzizí - je tam zároveň i nosný trámek.
16. led 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @nec22 Na jednu stranu máte pravdu, co se TČ týče,ale o návratnosti bych si dovolila polemizovat - také jako stavební inženýr emoticon Pokud nás TČ vyjde oproti klasickému vytápění elektrokotlem cca o 300tis dráž, musím si ty peníze někde půjčit (my jsme si brali hypotéku před dvěma lety, úrok 3,7%) a roční náklady na elektřinu v domě NOVA 101 (2 dospělí,1 dítě, topení celý den na 21st, poměrně krutá zima 2012/2013) činily 30tis (elektřinu používáme na vytápění,ohřev TUV, vaření,praní atd.),tak my jako super výhodné nepřijde....
16. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
Registrovala se 13. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Odolena Voda, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
Registrovala se 13. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 Ahoj,máme projekt od firmy G-Servis, možeme s ním naklusať do RDR?
20. led 2014 v 16:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @imkova pokud jsi vyhrala ve sportce, tak můžeš.... jakýkoliv jiný projekt vyjde u RD na hrozné prachy...
20. led 2014 ve 20:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lui
38
Registrovala se 2. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 50 příspěvků a 1 inzerát. Má 23 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lui
38
Registrovala se 2. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 50 příspěvků a 1 inzerát. Má 23 přátel. Region Ostrava.
 @imkova souhlasím s fotrtom. Náš domek vyšel u RD Rýmařov asi o 900 tisíc víc... Což je pro nás hodně emoticon
21. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
  • Stavím dům
 @fotrtom No nevyhrala,tak super, budem patrat dalej :(
21. led 2014 v 10:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
imkova
5
  • Stavím dům
 @lui Fuu,tak to je hodně :( A koho ste teda vybrali ak sa mozem opytat?
21. led 2014 v 10:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lui
38
fotoportrét
fotoportrét
lui
38
 @imkova jednu menší firmu z Bohumína.
21. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 Tak co nového 101čkáři ? Jak jste přežily ty "kruté mrazy" o víkendu ? My topíme v kamnech takže super, kotel sokro nespíná. Jediné co nás zlobí jsou vchodové dveře, za ty prachy bych je vyhodil ihned emoticon pokud je nezamku tak nejdou dovřít a táhne jimy, má někdo podobný problém ?
27. led 2014 ve 20:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
 Ahojky. Tak my se o víkendu už konečně stěhujeme. Čekáme na vysvědčení a pak hurá do nového.
@petrsv1000 - Krb sice máme, ale zatím jsme netopili a vchodové dveře se jeví v pořádku. Tak snad to nezakřiknu.
27. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
    Řevničov, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
 @petrsv1000 Já dělal loni v těch "krutomrazech" kontrolu termokamerou a vchodové dveře to vyhodnotilo jako hraniční hodnotu. Takže potvrzuji problém, ale je jedno jestli je zamknuto, nebo ne. Do zádveří zavíráme zašupovačky a ten šok, když přijdeme z chodby...
28. led 2014 v 00:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
  • Zařizuji dům
 Už jsem to sem loni dával, ale pro porovnání... Je zajímavé, že vchodovky jsou kritické a garážová vrata (základ RDR zateplená z vnitřní strany dodatečně polystyrénem) mají lepší izolační vlastnosti...
28. led 2014 v 00:37  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @petrsv1000 U nás u Berouna ty "kruté" mrazy zatím nebyly, měli jsme max. -8 a vše v pohoděemoticon Kamny si přitápíme občas... Naštěstí hlavní dveře jsou ok, ťuk, ťuk, máme plné, na chodbičce je sice chladněji, ale bereme to jako "přechodovou komoru" emoticon V garáži jsem se zrovna včera koukala, že bylo +5 (venku -2), ale nemáme zateplené zadní dveře. No a konečně jsem zlikvidovala poslední čtyři krabice od stěhování a zařídili jsme poslední pokoj pro občasné návštěvy emoticon Teď už jenom se vrhnout na zahradu....
28. led 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @petrsv1000 tak to my měli jiný problém, který se snad podařilo vyřešit, uvidíme....
Máme digestoř s odtahem přes střechu, a jak máme kanál pro vzduch veden v podlaze horní místnosti, tak holky uklízeli a zjistili že má dcera vlhko pod postelí, takže nejdříve vyšetřování dcery co tam dělala a pak když nic nepřiznala, tak dále, ačkoliv máme v digestoři zpětnou klapku, tak zima v kanálu dokázala podchladit podlahu, a kde nebylo super větrání, díky posteli, zde kondenzovala voda, která zničila plovoucí podlahu. Bohužel jsme na to přišli až při velkém úklidu, kdy jsme postel odtáhli. RD pak vsadili pro sichr ještě zpětnou klapku do komínku a nyní testujeme, zda-li to zabralo. Doufám že ano.
28. led 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @jasamin tak super, ať tedy proběhne vše ok, zezačátky byly taky ok, pak je seřídily, ale teď se blbě zavírají, tak budou muset přijet znova...
@tomikno jo taky když vejdu z chodby do zádveří je to šok, zamčíno musí být, jelikož dveře jinak nedovřu a ještě táhne zámkem, za ty prachy děs.... Je pravda, že máme klasická dveře ze zádveří do garáže, takže odsud také zima...
@jahooodka u nás -15 přes den kolem -10 přes víkend, teď je kolem -3 takže v garáži za dveřmi lehce zamrzla voda v petkách. v zádveří je ale pěkná kosa a ty dveře mě štvou, dítě by je samo nezavřelo....
Jinak my stále ještě dovybavujem emoticon zahrada taky až v létě emoticon
@mirekk hm zajimavý problém, my tam máme ložnici, pestel větrá, tak zatím problém nezjišťuji, tak snad to tak zůstane emoticon
28. led 2014 v 09:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @petrsv1000 Tak za prve souhlas, i nase vchodove dvere stoji za ..... a to doslovne. Mel, podotykam, ze mel jsem stejny problem jako ty, cas od casu dvere nesly zavirat/otevirat a pomerne silne drhly za spodni prah.
Reklamace cca 3x, vzdy ochotne prisli, velmi se snazili a rozebrali cely prah, ruzne to popritahovali a zase odesli.... po chvili se zavada objevila znovu..... no az potom mi to docvaklo, drhne to jen kdyz velmi, nebo dlouho prsi a nebo v zimne jak jsou dvere "brutalne" orosene" voda steka vnitrkem a zateka pod prah. (podotykam ze vhkost mam OK, a okna se mi nerosi, dvere vsak jo, bohuzel!!)
Moje reseni, jakmile jsem postavil pergolu nad dvere (viz muj fotoblog) a odizoloval jsem je od jakohokoliv primeho deste a stekajici vody po fasade tak problem zmizel sam. Pak jsem jeste je nechal seridil a ted mi kondenzovana voda zustava venitr....no je to blby, ale uz mi netahle a otvirat jdou pekne.
Az se trochu financne otrepu tak myslim, ze ta vnitrni vypln dveri "pujde"!!!. Vypln v mem pripade ma jen cca 1, mozna 1,2 cm, a okna s dvojsklem... technologicky hrozna kombinace... i kdyz vzhled se mi libi.
Kdybych to vedel tak si je nevezmu, no az budu priste stavet, tak ja si na to dam urcite pozor emoticon emoticon emoticon

Zaverem, ja si myslim, ze v mem pripade, mi vlhnul ten masivni tram co je pod prahem dveri a diky vlhkosti sel do luku. Asi tak nejak to snad bylo emoticon.
Doufam, ze ti to pomuze.
28. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @otoron jo také si dám pozor až budu příště stavět emoticon Prvně mi také drhly dole o práh, hlevně v létě když bylo vedro. To nešly ani zavřít, poštelovali to během pár minut a bylo na čas po problému, pak začaly nedovírat, asi jsou trochu do luku jak říkáš, no uvidíme jek si s tím poradí. Také máme dekorační výplň emoticon jinak ze vnitř jsou studenější než lednička emoticon asi je oblepím polystyrenem emoticon
28. led 2014 v 10:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @petrsv1000 No oblepit je polystyrenem zni hrozive a asi je to i blaznivy napad, ale musim rici, ze jsem se nad tim prave zamyslel... kdybych koupil bily plast a ten polystyren bych potom pretahl kvuli vzhledu + par listicek na rohy, tak by to nemuselo ani tak hnusne vypadat, v podstate potrebuju zateplit jen tu stredovou cast...... a cena odhadem na +-1000Kc za material...
A prilepim to mamutem emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Proc nad tim premyslim je strach ze nova a zateplenejsi vypln i s praci bude mega draha (par tisicovek a mozna i 10K) a jeste to nakonec bude jen o trochu tepelne lepsi emoticon
28. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @otoron tak samozřejmě to byl vtip emoticon ale jak říkáš při troše zručnosti by se to také nechalo řešit emoticon jen nevím jak obřezával tu výplň emoticon no zatím zůstaneme u reklamace zavírání emoticon
28. led 2014 ve 12:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvratny
26
Registroval se 4. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pvratny
26
Registroval se 4. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @petrsv1000 My zažíváme první mrazivé dny (v noci to šlo k -10) a je to celé ve znamení vychytávání topení a spotřeby elektřiny. Běhám teď ke sloupku odečítat skoro každý. Když jsme jeli jen na elektrokotel, docela mě spotřeba nemile překvapila (kolem 55kW/den), tak jsme začali řešit, co s tím. Různě seřizujeme termostaty a samozřejmě nejvíc udělala krbová kamna, kde už máme konečně zrevidované spalinové cesty. Sice je nemáme nikam rozvedená, ale i tak to stačí, aby v přízemí nebylo kromě zádveří třeba topit kotlem. Stačilo je zatopit cca od sedmi večer do desíti a hned jsme byli se spotřebou o 20% níž.
Jinak v zádveří máme taky celkem zimu, ale dveře až tak studené nejsou. Je to asi dohromady problém dveří, okna a podlahy, kde nemáme moc místa, aby se prosadilo topení. Taky zvažujeme zapůjčení termokamery, aby nám prozradila víc.
28. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
 @petrsv1000 Vstupní dveře na prd, ale řeším to tak, že tam pořádně oroštuju radiátor, ať je taky nějaká spotřeba elektriky emoticon ...
poraďte někdo - kde koupit zateplený dveře do garáže (ne vrata - ty máme). Díky.
Dřevostavbám zdar.
28. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @pvratny spotřebu elektřiny opisuji každý měsíc, 55kw je opravdu dost, ale zase pokud se topí celý den.... já topím kamny, kotlem topím jen v ložnici a koupelnách. Uvidím při vyůčtování v dubnu jaký bude rozdíl....
@bramborak jo taky to tam občas zatopí, ale zase rychle vychladne...
28. led 2014 v 16:40  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @petrsv1000 No tak jsem si zavolal do VP-Trend (to jsou ti co delaji jen ty vyplne dveri) a tam mi na plnou pusu obchodni zastupce sdelil, ze RD Rymarov pres prostrednika od nich odebiral takrka jenom "zaklad" to jest vypln 24mm a dvojskla a ty dvojskla takrka jenom ty obyc s prostupem tepla 1.8 no on by si to nekoupil.
(No nevim, asi to nebylo tak horke - kazdy si asi objednal co chtel, ale me na konecne specifikaci nerekli ze existuji i vyplne s dvojnasobnou tlouskou a okna trojskla, resil jsem jen design a kliku emoticon )

Takze vypln sice "lze" vymenit za tu se silnejsi izolaci, ale musi se upravit dvere (listy) a pokud by ty dvere upravit sly, tak cena vyplne by byla cca 9K + DPH .... emoticon no comment
No tak jsem se zeptal co jineho by pomohlo, a svete div se, je tu pry jednoduche reseni. Mam si dat ke dverim ventilator a nasmerovat jej na okna.... tak toliko obchodni zastupce VP-Trend a ja se s diky rozloucil...

No tak nevim, asi si dam pod dvere rucnik a obcas na ne striknu SAVO, at si ta kondenzovana voda nedela uplne co chce....
28. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
fotoportrét
fotoportrét
stratford
37
 my máme problém s plísní pod okny, v silikonu na parapetu, větráme každé ráno a plíseň se jak loni tak letos udělala, stačí vystříkat savem, umýt a je to ok, ale i tak nás štve že se to dělá. Je i v rohu střešního plastového okna v koupelně a pod hlavními dveřmi. emoticon
28. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @bramborak
Zateplené dveře jsem koupil na Aukru od nějaké ostravské firmy-potažmo z Polska. Stály i s dopravou kolem 6 tis.Jsou plechové, zateplené, se zárubní, nerezovým prahem, kováním a zámkem. Vzhledově i funkčně jsou super za ty prachy viz. naše fotky na http://tadyjetonase.rajce.idnes.cz/ .
Vchodové dveře máme dřevěné , ty nejlevnější co mělo RDR v nabídce, příplatek byl 3100,-bez DPH a první rok a zimu to byla naprostá katastrofa. V zádveří zima jako prase a to doslova, futra a hrany dveří zevnitř namrzlé, špatně se zavíraly, muselo se silně třísknout, aby se zavřely. Tuším 2x reklamováno, jednou seštelováno s výsledkem 0 podruhé rozštelováno na ultimo "odborníkem" tak, že výsledkem bylo konstatování, že se musí komplet vyměnit i s futrama. Následně se u nás stavil dlouholetý pracovník RDR a na mé nářky co že to dodávají za dveře a jaké to tam mají odborníky řekl: " Máš ty klíče na štelování" . Dal jsem mu je a nekecám za 15 minut - možná 20 , dveře sešteloval tak, že jimi netáhne, jsou krásně zaklapnout prostě paráda. Od té doby absolutně žádný problém. Takže je to o tom, kdo ty dveře šteluje a zná možnosti těch dveří, protože fakt jsem byl překvapen kolik možností nastavení tam je.
28. led 2014 v 17:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš